Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
18. júl 2011

@bambola však Maťke sa v bazéne aj tak nepáči, tak nech si ho vietor berie 😀

bambola
18. júl 2011

@rolak kurnik na vychode mate vyssiu matersku? 😀 😀
@mirka285 miri mne teraz spi v bofy c.62 😀 a normalne nosi 74 a mame jedno tesco a to je 3-6 a az teraz je zacina byt kratke 😉

monline
18. júl 2011

@bambola @mirka285 no a mne sa omylom podarilo kúpiť kúpacie plienky 3-6kg...a v pohode ich mal na zadku 😀

tinaki1275
18. júl 2011

@mirka285 mi sme vas trosku predbehli vo vahe a aj tak davam aj ja niektore veci velkost aj 6-9 ..ja myslim ze proste mame doma "'modelky" 😀 pas maju ako prutik ...

bambola
18. júl 2011

@monline ale vsak sa tam clapkala aspon z vonka 😎 navyse je napusteny, to nevezme 😉 len aby ho neprederavilo 🙄

katarina7777
18. júl 2011

caute baby, tak uz sme konecne doma, opaleni a riadne vysoleni 😀
na plazi bolo perfektne ihrisko pre male deti s kopou plastovych domcekov a hraciek ...leo sa zamiloval do tejto kuchynky http://www.najhracky.sk/index.php?s=detail&id=1146 , normalne sa tam prehral aj dve hodiny, pokial sa mu tam nenapaskovali ine deti 😉 len som nasrata z tej ceny lebo v amerike stoji polovicu 😠
dufam ze sa mate dobre a pripajam gratulacie vsetkym oslavencom 🙂

mirka285
18. júl 2011

no tak ste ma utesili 🙂 ja uz som nasrana sama na seba,uz mam asi 7 veci doma co nemozme nosit kvoli tomu,ze je jej to velke,ale zato nohu ma uz pomaly 21 😕

rolak
18. júl 2011

@mirka285 no uvidím,ako zareagujú východňarske maminy na next 🙂 veci z tesca sú všeobecne dosť veľké. Kika nosí 9-12. niektoré veci aj 86, niektoré 80. a pritom je malá - asi 76 cm a 9500 až 9700 g. závisí od toho, aký má týždeň 🙂

tinaki1275
18. júl 2011

@monline no mne kupacie babylove co su akoze do 9kg uz cez stehna nepresli .. 😒 a mam cely balik ..a zase tie od 7 -14 kg sa mi zdaju prilis volne.. 😠

monline
18. júl 2011

@bambola nevezme..akurát nejaký konárik ostrý keby prudko dopadol..ale- neboj, bude v poriadku 🙂

tinaki1275
18. júl 2011

@katarina7777 juj pekna je tak kuchynka..ale ta cena.. ☹

monline
18. júl 2011

@tinaki1275 tieto sú na suché zipsy, nie nohavičkové..takže ich mal a zdali sa byť také menšie, no ale akurát do plaviek 🙂

rolak
18. júl 2011

@tinaki1275 Kika už dávno nosí babylove 7-14 kg, a nie sú jej voľné a pritom je menšia od Leiy... asi závisí od postavy 🙂 dokonca teraz pri mori sa jej už do riti zarezávali,keď sa vyšaľovala vo vode, mala tangáče 🙂 🙂

tinaki1275
18. júl 2011

bambule ja padam uz je tu jedna a vstavam o siedmej(a medzitym urcite min.1-2x k mojej hviezde) 🙂prajem dobru vsetkym ..

mirka285
18. júl 2011

@rolak ved na vychode su baby paradnice,teda aspon co mam kamosky 🙂 Nextik vzdy potesi 🙂

tinaki1275
18. júl 2011

@rolak milacik nie je Kika mensia my sme na 9400 ...a 75cm ...akusart sa mi zda ze tie babylove su nejako medzi nozkami take volnejsie...na ritke aj sedeli ..

rolak
18. júl 2011

@bambola prečo vyššiu materskú? veď minule som v bratislave kúpila nejaké veci z nextu vo vúpredaji za úplne normálne ceny. legíny za 3 eurá!

rolak
18. júl 2011

@tinaki1275 dobrú noc! takže máme rovnaké modelky 🙂

katarina7777
18. júl 2011

@tinaki1275 vsak to 😒 ☹
inak viete co sa najviac lubilo leovi na plazi? ze bol cely den bez plienky 😀 cikal a kadil kade lozil/chodil 😝 len sme zakopavali....

rolak
18. júl 2011

@katarina7777 boli ste na pieskovej,predpokladám.... nebála si sa toho piesku všade? Ja som Kike dávala plienku aj na pláži,nechcela som jej potom piesok z cikule vyberať ☹ som nevedela, či jej to vadí,či nie

laput
19. júl 2011

Auto pre deti, je to najviac potrebné
http://goo.gl/jNM4Z

kafoditka
19. júl 2011

Caves koceny 🙂 zvlast zdravim Ludku @rolak 😉 vy ste tu vcera pisali jedna radost a ja som odpadla do postele este pred 22, bola som total unavena, noc predtym som vobec nespala... maly vstaval dnes 6:30 takze celkom fajn, Kati @katty17 nafukovaciu loptu od teba este dnes z ruk nepustil, vdacna to hracka 🙂 dnes sa chystame do Lehnic, chceli by sme aj prespat - zavisi od toho, ake bude pocasie.. pekny den prajem vsetkym 🙂

kafoditka
19. júl 2011

inak baby poradte, aku velkost mam pozerat malemu na zimu co sa overalov alebo bund tyka? 86? 92?

mirka285
19. júl 2011

dobre ranko....mne vcera skapal kon 😖
@kafoditka to tazko povedat,kazda znacka ma ine cislovanie,ja to kvoli tomu nebudem kupovat dopredu,nechcem aby v tom bola maka utopena,vo vypredajoch aj tak nic pekne nemali,tak pockam na zimny tovar...a chces overal alebo bundu?ja neviem co je lepsie,ale asi by sa mi zisiel aj jeden overal,aj jedna bunda..

kafoditka
19. júl 2011

@mirka285 Miri ja chcem urcite aj overal, aj bundu s oteplovacakmi na traky... ved decka budu prevazne chodit a ked sa mu to premoci alebo mu to vyperiem, aby som mala na vymenu.. aj k lekarke mu obleciem radsej bundu a gate ako overal.. Jakub ma v Lehnicach velke vreco s vecami, tak tam skusim pokutrat, ci nieco nenajdem.. a veru mas pravdu s tym dopredu kupovanim. ved napr. v takom C&A mali pekne overaly za par eciek...

mirka285
19. júl 2011

@kafoditka ved to,ja pokutram u segry co ma,lebo aj to aj to sa mi nechce kupovat,hlavne ked to je len na jednu zimu a na von aj tak netreba ziadnu paradu...

bambola
19. júl 2011

dobre ranko, ale nas vcera zrusili uprostred debaty 😠 ale som si potom spomenula, ze pisali na fb, ze budu robit nejaku udrzbu.
@kafoditka ja tiez nekupujem dopredu lebo aj ked je v zlave tak by som mohla v konecnom dosledku prerobit, hlavne ked vobec neviem odhadnut aku bude matka nosit velkost 😕

bambola
19. júl 2011

inac tu uz je vonka krasne slniecko 🙂 bruku sme prezili aj ked vam poviem, ze mi nebolo vsetko vcera jedno ked som pocula dole posunut stolicku na terase tak som sa sla kuknut a sa mi zdalo, ze niekto stoji pri zimnej zahrade tak som sa skoro pototo ale ked sa zablyskalo tak som zistila, ze to je len miesacka 🙄 bazen vyzera byt ok, ale som sa zobudila hladna, to neznasam 😔 a to som stlacila slany rohlik okolo polnoci 😀 (to zato som hladna)

monline
19. júl 2011

dobré ránko
mne sa malý včera zobudil, tak som sa musela rýchlo pratať k nemu, nech mi nezlezie z postele..
K zimným bundám- my sme už komplet vetrovka + zateplené nohavice dostali minulú zimu a teraz mu to bude akurát, resp. o niečo väčšie..má tiež dve vesty čo dostal, hrubšiu a tenšiu..kúpim mu vetrovku do auta, takú tenšiu a overal pravdepodobne..aj keď- myslím, že ak bude sneh, bude hlavne v saniach (ktoré musím kúpiť) a mimo snehu sa nezamokrí

katty17
19. júl 2011

ahojte kocky.
dakujem za vcerajsie stretko. mne bolo velmi prijemne. a aj po poprsani sa krasne vycasilo. 🙂
@kafoditka ja uz mam pre malu odlozenu zimnu bundu aj overal. kupila som ich od jednej kocky ktora je od sandry presne o rok starsia. nosia rovnake velkosti tak hadam jej to bude dobre. vzdy si takto kupim dopredu a mam pokoj. potom nemusim uz nic zhanat. podla mna filipko je v standardnych velkostiach. ale @mirka285 - linduska je chuducka cize tam by som ani ja nevedela velkosti.
I ked si myslim ze ak by bola bundicka o cosi vacsia to nevadi. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre