Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katka55
1. aug 2011

@lenuss84 mozno to tam uz aj maju, ale clovek nema sancu prezriet vsetky hracky, co su tam nahlasene 😒 ale inak je to super vec, strasne sa na tom smeje. len kym si z toho nerobi telefon 😔

zrzulka
1. aug 2011

@katka55 kde si to kupila?

katka55
1. aug 2011

@zrzulka my sme to dostali 😒

zrzulka
1. aug 2011

☹ ☹ ☹ takze sa tej hracky zbavujes co??? 😀 ta baba inak stale ponuka smejdy na mma takze ak niekto kupuje tak mozem do ip poslat o koho ide.... to je to ze podla foto clovek ani nezisti ze ide o cinsky smejd vhodny na soiku, vacsina inzeratov ohladom hraciek je jej ja ked vidim to meno tak obklukou idem kolem nej, zdravie det imi za tych par centov nestoji a fakt ze ja cez net od tej doby malo nakupujem pretoze to nebola prva vec co som sa odrbkala, ja naivne veriaca ludom predavajucim na nete. malo takto nakupujem , uz som to prekukla, pokial sa nejedna o znackovy tovar tak nekupim

monline
1. aug 2011

@katka55 @zrzulka a ako vyzerá ten vláčik? lebo aj my máme zvukový vláčik..akurát my nemáme vlasy 😀 😀

zrzulka
1. aug 2011

...chod na mma zrovna jeden je v aukcii ak mas zaujem o zmenu ucesu tvojho syna 😖 to bol pokus o cierny humor 😖

zrzulka
1. aug 2011

teraz citam ze danko nema vlasy, no vsak ani my nic moc ... aspon cesat nemusim, mozno by mu urvalo z ucha kto vie, muz tvrdi ze nie ale ja by som za to ruku do ohna nedala

katka55
1. aug 2011

@zrzulka ani nie ze zbavujem, pretoze ma velmi rad to auticko, len uz viem, ze ho s nim nemam nechat sameho 😉
@monline oni su rozne hracky na ten styl. my nemame vlacik, ale klasicke auticko, male cervene s majakom. na podvozku ma taku otacaciu plochu, kde su kolieska a ked auticko do niecoho narazi, tak sa odrazi a ide inam. este jedno mame take, do neho sa daju vkladat rozne tvary a hra hudbu a blika, ale to ide velmi pomalicky, tak na tom by sa mu to mozno ani nestalo 😒 ale radsej mu ich uz nebudem pustat bez dozoru 😅

monline
1. aug 2011

@zrzulka ten náš vláčik je podobný, ale Danko si ho zatiaľ ani raz nedal k uchu..je ale fakt, že ho dostal k vianociam a keď sa vybili baterky, nevymenila som, čiže sa s ním ani nehrá..asi ho skúsim pozorovať, až tam dám nové baterky..

zrzulka
1. aug 2011

Inak ked preberate hracky zaujimave ze Pato sa s autickami vobec nehra 😕 On sa vseobecne nehra s hrackami. vacsinou len vkladacky ho zaujmu a kocky ale to sa musim hrat s nim. a detsky laptop, telefon, ovladace, zboznuje kuchynske naradie vseho druhu a potom realne hry co odkuka odomna, nema oblubenu hracku. asi ma vela podnetov pretoze s miskou mam toiste a uz som fakt ze dost zredukovala ich hracky....

zrzulka
1. aug 2011

@monline deti navymyslaju, ja si od tej doby davam vacsi pozor co im dam na hranie ale vies ake je to pri detiskach. staci sekunda, pato ma najnovsie zabavu prenasat veci po byte, vhadzovat ich do vsetkych moznych otvorov a suflikov ktore sa mu podaria otvorit...zacina u nas byt v oblube hra na schovacku 😒 ja ale inak nenechavam bez dozoru detiska aj vcera sa mi pato dusil, ale tak ze sa nevedel nadychnut tym padom ani neplakal tak si neviem predstavit zeby som tam v tej chvili nebola. 😲

monline
1. aug 2011

@katka55 ja som písala diplomovku na tému Analýza bezpečnosti výrobkov pre deti predávaných v obchodnej sieti..a veru riešila som tam xy faktorov, ale krútiace koliesko, ktoré je tak bežné na veľa autách, nie...to som si nikdy ani nevšimla zmienku o tom, že hračky šklbú vlasy..hmm..mali by byť všetky certifikované a nie sú, tam je problém

zrzulka
1. aug 2011

@monline mozno v obchodoch na to dohliadaju ale myslis ze niekto kontroluje aj netovy predaj? podla toho co ponukaju sa mi nezda. ja som uz viac krat vec vracala, hlavne ze s tym nerobia dotycne osoby problemy, bodaj by robili ked vedia co predavaju...zrejme este stale natrafia na vela ludi co na kvalitu tovaru nepozeraju, inak si to vysvetlit ani neviem. mne ked niekto oklame tak ja sa ozvat musim. Mne takto jedna predala sveter, podla foto velmi pekny .a prisla mi cista umelina z ciny. A v inzerate ze 100% bavlna 😠 😠 😠

monline
1. aug 2011

@zrzulka áno poznám tú sekundu..Danko sa s autami hrá..posúva si ich, v každej ruke jedno a lozí..alebo má taký malý nákladiak- vyklápač a do neho si dáva drobné hračky a vysýpa..najradšej má ale vkladačky, má tri rôzne, našiel systém ako povkladať rôzne tvary do lodičkovej diery, lebo tá je najväčšia a väčšina sa tam vojde...dokonca aj zvieratká tam povkladá...skladačku rád rozhadzuje a rozoberá, skladať sa mu nechce..má rád lopty..

zrzulka
1. aug 2011

hej aj lopty /guli guli/ a zvieratka zboznuje. najradsej ma vsak ked mu ja ukazujem a vymyslam hry a on opakuje alebo ked mu davam prikazy a on ich plni... ked splni tak samozrejme vychvalim az do nebies aki je sikovny. To sa mu zrejme paci 😀 😀 😀 Typicky chlap, aj mojmuz to ma rad ked ho chvalim 😀 Zaujimave ake su tie nase deti roznorode uz v tomto veku 😉

monline
1. aug 2011

@zrzulka tak aj u nás platí, že je táááákýýý šikovnýý..a on má vtedy blažený úsmev 🙂

zrzulka
1. aug 2011

@monline typicky chlapi 😀 😀 😀 😀 veru si ich musime uzit dostytosti este tych par rokov kym patria nam 😉

luludi
2. aug 2011

dobré ránko zlatíčka 🙂,

dnes to vyzerá na pekný deň - v rámci možností, teším sa, dúfam, že vonku konečne stretneme veľa detí a vyhráme sa 🙂 🙂

denisse
2. aug 2011

dobre rano ...
tak my sme dnes mali ist do poradne a na ockovanie, ale o polnoci sa mi barunka zdala nejaka horuca, tak som jej zmerala teplotu a 38 ... dostala cipok, po ktorom sa jej uplne spotili vlasy, ale rano o 8.00 zase 38,2 ... takze z ockovania nic a pockame, co sa z toho vyvinie a zajtra sa pojdeme aspon odvazit a odmerat a dr na nu kukne ...
vidim, ze ste sa bavili o nocniku .. ja barunku davam, tak trikrat denne, ale kakanie malokedy vystihnem ... nela mi kakala pravidelne rano, tak to bolo jednoduche, barca kaka hocikedy ... ale ked pri nej sedim a hrame sa, tak aj posedi a myslim, ze uz vie, na co ten nocnik je ... ked ho vidi, tak krici "a aaaa" ... 😀 obcas sa vycura, obcas vykaka, ale vacsinou nic 🙂
a co sa tyka sedenia v aute, tak o nas to viete .. vo vajci uplna katastrofa, ani 5 minut na nakup ... velka sedacka velmi pomohla, sice ked nespi, tak ma to stoji strasne usilie ju zabavit, aj preto sedim vzadu medzi noou a nelou, lebo podavam hracky, pitie, jedlo ... ale oproti vajcu je toto uz nadhera 🙂 ale ked ideme na dlhsiu cestu, tak si radsej privstaneme a vyrazame okolo 5.30 rano to este obidve deti skoli biorytmus a dokazu aj dve az tri hodiny spat ... 😀

luludi
2. aug 2011

@denisse deni, ty si taky nezmar 🙂

gabika41
2. aug 2011

Dobry den sa praje.....balim a vyrazam na nakup,lebo zajtra vyrazame na chalupu.....dufam,ze pocasie sa konecne umudrilo.... 🙂

mirka285
2. aug 2011

dobre ranko...
@zrzulka Leni nebolo v tom Hopla vela ludi boli sme tam o stvrtej a v pohode,akoze ani malo ale tak akurat 🙂
@luludi alebo aj ostatne kocky neviete ake je v Kalabrii v septembri pocasie?vcera vecer som pozerala Kalabriu a som unesena 😵

bambola
2. aug 2011

@mirka285 mirka ja kalabriu odporucam 🙂 krasne ciste more a aj plaze, malo turistov, akurat ta moc nenahovoria s anglictinou 😅 v septembri je tam este horuco , ja ked som bola cez leto tak sme mali 40 bezne 🙄 to je uplne ine taliansko 😵

mirka285
2. aug 2011

@bambola myslis ze v polke septembra je tam v pohode 30 stupnov?nikde som sa k tejto info nedopracovala a Mati ak mas nejaku konkretnu oblast tak mi porad...videla som ze sa to deli asi na 5 oblasti a v podstate kazdu chvalia,ale tak nemam sajnu,co kde ako kedy 😕

kafoditka
2. aug 2011

Bre ranko damy... tak som bola dva dni bez netu, lebo moj sikovny syn odpalil opticky kabel... Dnes rano prisiel technik, vymenil celu krabicku, co je na stene, zdrzal sa asi 5minut a vypytal si 50euri 😕 😔 zbezne som vas docitala, bavili ste sa o nervaceni deti a musim priznat, ze u nas ziadne no no alebo nesmies nezabera 😒 najnovsie sa naucil otvarat v kuchyni mrazak a jed mu poviem nesmies aj 5x, potom ho okriknem, tak sa mi len zasmeje do tvare a otvara ho dalej..nasledne ho vezmem do inej miestnosti a snazim sa ho zabavit hrackou ale on mi utecie naspat do kuchyne a pokracuje tam, kde prestal 😖 ..... nocnik ja este vobec neriesim, aj tak mi na nom neobsedi, zacnem skusat az tak okolo Vianoc... v autosedacke vydrzi maly teraz celkom kludne, obzera sa okolo a potom zaspi.. naposledy ked sme sli z CA do BA tak 30km usek cesty len pozeral pred seba a ani nepipol 🙂
Dnes dufam uz prsat nebude, vcera som s malym vybehla na chvilu sa prejst a presne ako som predpokladala - do kazdej mlaky musel skocit a umyt si v nej ruky 😠 tak som ho zasa na rukach niesla naspat domov, kedze sme sli bez kocika.... co mate dnes na plane?
@gabika41 stastnu cestu, vcera hore svietilo slniecko 🙂

kafoditka
2. aug 2011

@mirka285 Miri myslis to hopla centrum co je pri Carrefoure?

mirka285
2. aug 2011

@kafoditka ano tam pri Carefoure,preto som nepocula ked si mi volala 😉

bambola
2. aug 2011

@mirka285 miri nemozem ti zarucit 30 stupnov ale ano, v septembri by tam este malo byt tolko v poho 😉
co som ja pocula tak velmi pekne je reggio di calabria , bohuzial sme sa tam nedostali 😒 , odtial sa da za 20 minut krasne dostat na siciliu trajektom na nejaky vylet ak by ste chceli 😉

tam kde som bola ja to bolo take viac domacke ale nedaleko nas bolo take turisticke centrum "le castella" tam bolo velmi pekne 🙂 zalezi aj od toho co chces, ci valat sunky na plazi alebo aj nejaky fakultativne.
inac na plazach su bezne bary otvorene vllastne od rana az do rana.
kukni co ti ponuka aj cestovka, ja by som sa ale rozhonde orientovala na "spicku" cizmy 😉

kafoditka
2. aug 2011

@mirka285 ja som zas uspavala maleho, ked si volala naspat 😉

mirka285
2. aug 2011

@bambola Mati tak s malou moc na vylety nebudeme chodit,skor mi ide o valanie sa na plazi v peknom prostredi pri peknom mori 🙂 Kalabriu obmyvaju dve moria a jedno je ionske,a to nechcem.pri tom som uz bola a nepacilo sa mi,take bez zivota bolo a navyse zelene...
@kafoditka aj som si myslela 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre