Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
8. aug 2011

@bambola- presne aj u nas to je tak,,,,,a tak si to tam uzvam, ked sa mi nahodou postasti byt tam sama 😀 😀 no, napriklad, pri Denisovi som nieco take nedopustila, sa mi to zdalo nehygienicke 😀 .............. proste nemohol a basta,,,,,

lenuss84
8. aug 2011

babky,prosim poradte nejaky osvedceny ,,babsky" recept na upchaty odtok v umyvadle v kupelni.vdaka.hladala som na nete.ale chcem taky radsej od vas-ozaj overeny.vdaka moc.

lenuss84
8. aug 2011

no ani ja som na WC uz nebola sama ani nepamatam...adu to tam tiez taha jak odusu.nestiham kupovat toaletaky lebo ona ma uzas zabavu ich trhat.a rychlostou blesku ich pchat do ust a jest.a druha naj jej zabava-rozvlacat topanky po celom dome. a takisto mi rozvlaca veci nachystane na zehlenie z kosa...a ja tiez nemam pocit ze by bola zla...len sa sice tiez vie obcas pekne nacertit.ale nerobi zas az moc velke rodeo-zeby sa hadzala o zem a podobne.tak dufam ze ju nic take ani nepochyti...no hold rastu nam z nasich anjelikov pekni certici.

macik27
8. aug 2011

@lenuss84 včera som čítala taký dobrý článok tak hádam pomôže https://www.modrykonik.sk/fotoblog/trdielko149/... 😉

kafoditka
8. aug 2011

Baby, ale ja vnimam celkovo Filipa ako dobre dieta, zlaty je smejko moj, len je velmi zivy a ked ho chyti rapel, tak dovi... teraz skusa, ale ja mu ani neviem urcit hranice, kedze na ziadne nono alebo nesmies nereaguje, len sa zasmeje do ksichtu a riesi si svoje veci dalej... a celkovo s tou mojou unavou a nechutou suvisi toto debilne pocasie, leto ani poriadne nezacalo a uz pomaly konci 😖
@merikac Meri ja mam toto pravidelne - ked idem na vecko, tak v tom lepsom pripade, ked davaju v telke reklamu a maly je ako zhypnotizovany, tak sa aj v klude vytoto, ale obvykle mi trieska na dvere a mrnci, aby som ho pustila dnu... ale ma smolu chlapec, to je pre neho zakazane uzemie 😀
@lenuss84 nie je to zrovna babsky recept, ale ja pouzivam sifonacik na odtoky a spokojnost...
Idem ja do postele, dobru noc baby

zrzulka
8. aug 2011

@merikac moje detiska takto vitaju ocka...nosia mu papuce. 😀 😀 tiez sa radi hraju, mala si obuva, vyzuva....donemoty
a na wcko tiez obaja naklusu za mnou...nemam to rada ale co s nimi, su mi neustale v patach

lenuss84
8. aug 2011

@macik27 vdaka.zajtra vyskusam.vytlacila som si to a pripnem na chladnicku.rady sa vzdy zidu.vdaka.

lenuss84
8. aug 2011

dobru nocku babky.

monline
8. aug 2011

ahoj kočky
tak u nás je to o niečo lepšie, pretože mám doma aupairku 🙂
fakt je to výborná pomoc, teším sa, že sú stále prázdniny...
náš režim je viacmenej každý deň podobný...ráno sa malý zobudí, pohráme sa, raňajkuje, naši cca o deviatej zavolajú, že je hotová káva..tak sme na terase, či u nich, podľa počasia..niekedy raňajkujeme u nich, ak sme nestihli...pokecáme, pridá sa Katka s Lukáškom...potom dám niečo variť, v tom čase sa budí nika a ja idem uspať malého, tak nika dozrie na jedlo, malý zaspí, poskladáme hračky s nikou a dáme si obed a kafe, pokecáme, malý sa zobudí, tak sme s ním vnútri či vonku, cca o piatej idem(e) na ihrisko, na prechádzku, potom večera, kúpanie, spánok...ak Nika chce niekde dlhšie ostať, tak ju občas vypočítavo prinútim za dovolenie požehliť 😀, pomôže aj s upratovaním, postará sa o Daniela..proste pohodička 🙂 Dve deti sú super- ak je takýto rozostup 😀 neviem si ale predstaviť, že by bol rozdiel dva tri roky..ufff..

monline
8. aug 2011

@kafoditka Domi Filipka stále bavia reklamy? Danka to už prešlo, telka ho vôbec nezaujíma...a na wecko ho nosím so sebou ráno..posadím oblečeného na nočník, alebo dám do jeho lehátka, ktoré tam mám..a vysvetľujem, že mama robí pššš..a že aj danko by už mohol..zdá sa mi, že aj on vtedy ciká, ale úplne odmieta holý sedieť na nočníku, tak neviem 🙂)) no a cez deň ho mám na koho nechať, čiže..🙂

gabika41
9. aug 2011

Ranecko damy.....dnes to vyzera lepsie vonku,tak dufam,ze som to nezakrikla.....prajem prijemny dnik 🙂

kafoditka
9. aug 2011

Ranko...
@monline Mon ani Filipa telka nezaujima, ale ked pocuje znelku na reklamu tak pribehne aj z vedlajsej izby, sadne pred TV a cely cas ani nedycha..ked reklama skonci, hned sa postavi a ide sa dalej hrat 🙂 Dnes bude sice chladnejsie, ale slniecko svieti, tak mame v plane vybehnut na Kolibu trosku do prirody..pekny den vam prajem 🙂

noemarta
9. aug 2011

dobre rano, no konecne aspon slnko svieti....
Domi, aj Nela je total na reklami, a hlavne ked vidi svoje oblubene, tak ju nemozes vyrusovat... 😀
ako rodinka idete na kolibu?? tam sme chceli ist aj my cez vikend a nakoniec sme boli v horskom parku a na slavine. 😉
Ja musim teraz este nieco porobit a poobede, uvidim....

kafoditka
9. aug 2011

@noemarta ano Maci, ideme my traja 😉 Maci, ked ide reklama na Tmobile a vidi tancovat Saniho, tak kruti zadkom aj on 😀 by si sa pocurala, keby si ho videla 😀

noemarta
9. aug 2011

@kafoditka aj nela fici na saniho.... 😀 😀 tak pekny den vam prajem...

bambola
9. aug 2011

Dobre ranko 🙂
tak my uz sme aj po rannej prechadzke za cerstvym pecivom 😎 vonku je krasne slniecko ale fuka studeny vietor 🙄 vstavali sme o siestej a vyprevadzali ocka do prace 😉 tak mala uz drochme, ja mam pred sebou kavicku kedze sa mi oci zatvaraju, cajik lebo ten lubim a cerstve pecivko 😝 normalne neranajkujem ale tak ked je tak sa nenatlac 😀 a potom zase budem zrat cely den 😠

bambola
9. aug 2011

@kafoditka preco ti nevidim v pase filipka? 😕

kafoditka
9. aug 2011

@bambola Mati uz par dni skusam nahodit Filipovu fotku a aby mi v pase ukazovalo jeho vek a nejde mi to 😕

bambola
9. aug 2011

@kafoditka nejako sa im to se.e posledne dni 😠 mne zase minule vkuse svietilo "kto ma spomina" aj ked som si to rozklikla a nemala tam ziadne nove ale tie stare mi stale svietili 🙄
no pisem ako madar snad sa chapeme 😅

kafoditka
9. aug 2011

@bambola ano to poznam, mne tak vyse dvoch tyzdnov svietila nova ip a pritom ziadna neprisla, teda aj po precitani novej ip mi stale svietilo prijata 😠 a celkovo je kon spomaleny, staci, ked sa chcem preklikat tri strany dozadu a uz nestiha 😒

bambola
9. aug 2011

@kafoditka nemas sa co obzerat do minulosti 😀 😀

katka55
9. aug 2011

ahojte 🙂 my mame dnes za sebou poradnu akoze k 1 roku, aj ked vcera sme mali uz 13m (@bambola matke vsetko najlepsie 😉 ) parametre: 10050g 77cm. dr. nam ponukla ockovanie proti kiahnam, ale asi sa jej len podakujeme. nechcem do maleho tlacit ockovacky 😖 vy idete dat ockovat?
@bambola nabuduce mozes s cerstvym pecivom prefrcat aj okolo nas 😀 😉
@kafoditka s tym pasom maju odmini problemy. už dlhsie sa baby stazuju, ze im nejde vobec nastavit ani tehotenstvo ani rodina 😒

kafoditka
9. aug 2011

@bambola 😀

kafoditka
9. aug 2011

@katka55 pekne miery 🙂 ja nejdem dat ockovat proti kiahnam, sme sa s mm zhodli, ze radsej nie...

bambola
9. aug 2011

@katka55 ja uz som sa rozhodla, ze nebude svojich fejsbukovych priatelov otravovat kazdy mesiac s vymesacninami 😀 ale aj my gratulujeme Patrikovi k dnesnemu 1roku, 1mesiacu a 1dnu 😉 😀
inac minule ked bol s nami andrej von tak povedal, ze sa mu tiez zda, ze matka je vyssia ako patrik, ale zeby mala viac ako 77 😕 , sa mi nezda, ved po kom 😀
my nedavame ziadne ockovania navyse 😉

katka55
9. aug 2011

@bambola ja som vcera totiz aj zabudla, ze je osmeho a az mi to prislo luto, ze predtym som sa isla pokakat, ze ma "sviatok" a teraz si ani nespomeniem 😔 tak som si pohladila vycitky svedomia a zazelala aj matke 😀 no ja som ti vravela, ze matka velmi narastla 😉 len dufam, ze andrej velmi neohovoril patrika 😠 😀

bambola
9. aug 2011

baby inac minuly tyzden sme konecne ostrihali matku 🙂 pripajam fotos ako papa kukuricu a ostrihanceka 🙂

kafoditka
9. aug 2011

@bambola zlata 🙂 uplne je ina 🙂

bambola
9. aug 2011

@kafoditka no ved toto, taky pekny chlapec 😀 andrej mi nechce dovolit jej pichnut usi 😠

katka55
9. aug 2011

@bambola jeeej, novy clovek 😵 pekne ste ju osmikali. a ako sa vam to podarilo? vydrzala?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre