Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
6. mar 2010

veru aj pojdem,strasne ma to napalilo..ze sa to spralo,ako ok,ale o tolko vela a este kazdy inac?uz teraz si viem predstavit tie mudre predavacky..no a moj milovany sa zas somnou nebude cele poobedie bavit lebo povie ze sa neviem chovat,taky krik tam narobim..

stanka33
6. mar 2010

Ahojte...
taak konecne som si sadla, uz som vas aj precitala...takto by ste mali pisat stale aby sa to dalo precitat za 10 min...no to si asi nedate povedat..ja som dnes cely den v kuchyni, piekla som tvarohovy medovnik, muffiny, obed navarila....potom tu boli kamosi s malou tak decka blbli, zajtra pride svokra akoze mi gratulovat tak som musela nieco pripravit..no tesim sa..
a co sa ti nasi chlapi dohodli????? aj mojho chytili sople a kycha... a to nie je ani tyzden po chorobe...porazi ma dufam ze to z malym nechytime

mojalili aj ja mam dole cudne pocity...moznoze mi to aj trpne dnes je to v pohode ale vcera to bolo hrozne a aj to pichanie preslo..uz som sa bala

ericica gratulujem k dievcatku...tusim dobiehame ten pociatocny chlapsky boom nie???

stanka33
6. mar 2010

mirka no to by ma nastvalo....pekne im vynadaj.... inak v kike maju pekne ale drahe tie zavesy nie????
inak podla tej tabulky nam vyslo aj prve dievcatko a bol chlapec aj teraz nam vychazda dievca...dufam ze nevyjde....

maxara
6. mar 2010

stanka a dala si tam ten lunarny vek?

stanka33
6. mar 2010

aky lunarny vek ja som si to robila uz davno este ked sem niekdo daval link minuly rok..uz si to nepamatam

kafoditka
6. mar 2010

baby ja som dnes nejak zmohnuta, asi to velmi skoro zapichnem.. 😉
maxi...utorok sa blizi 😀 😵

maxara
6. mar 2010

ano kafkoooo tesim sa...
stani lunarny vek je iny ako skutocny... je to pocet prezitych datum, co su sucastou tej tabulky plus 1

stanka33
6. mar 2010

aha no to som asi nemala tak skusim znovu..

stanka33
6. mar 2010

aj tak mi prve vyslo dievcatko.....tak neviem...

zrzulka
6. mar 2010

tak sme uz doma 🙂))) Dobre bolo len vela ludi ...

Ericica gratulujem k dievcatku.... 🙂

Mne podla cinskeho vyslo prve dievcatko a druhe tiez .... Ale podla krvi mi vyslo pravdivo.

zrzulka
6. mar 2010

dala som jednu fotku do albumu ako som skakala na trampoline so svojimi detickami 😀 Ale len tak decentne ....

tutifruti
7. mar 2010

Dobré ránko žienky, dlhšie som tu nebola a dočítať vas je pekná drina 😉

Maxi: aj mna včera príšerne bolela hlava celý den, navyše mi akosi divne trpla pera... tiez mám afty v ústach 😒
Ericica: gratulujem k dievke 😀
Zrzulka: ty máš tak krásne decentné burško... taká tehulka by som chcela byt...

Ja vyzerám strašne... Podľa toho ako vyzerám to bude dievčatko... 😉
No a ak je to pravda, že baby berú maminkám krásu /mne už nič neostalo 😠 /, tak moje baby musia byť minimálne miss medzigalaktik... 😉

zrzulka
7. mar 2010

Tuti vdaka....🙂))), no nestazujem sa... mne to takto vyhovuje, dufam ze aj malemu. Fakt som nikde nepribrala, len "lopta" mi pribudla.... 😀 a 10 kil navrh.... Ale citim sa uplne sqele... klop klop nech to nezakriknem...

Podla mna to nebude take strasne, kazda tehulka je ta najkrajsia bytost na svete 😀 Milujem pohlad na tehulku... Asi som uchylna 😖

Mala sa vcera tak vyjasila ze este stale spi.... no neuveritelne.... Dnes ideme pozriet male jahniatky .... 🙂 take su kraaaaaaaaasne...

kafoditka
7. mar 2010

zrzulka... a kde je ta hala, kde si bola vcera s malou?

katty17
7. mar 2010

ahojte maminky 🙂 .
takze co sa tyka tej materskej, mala by sa pocitat z predchadzajuceho roka. cize za rok 2009. tiez som sa na to pytala, nakolko som od zaciatku tehu na PN. zlakla som sa ze sa bude materska pocitat za poslednych 270 dni. to by som teda nedostala takmer ziadnu matersku vdaka PN.
babule, vy ste ma tu tak navnadili na kupu oblecka pre malu, ze som vcera nabehla do obchodov a pokupila paradne vecicky za par centov. doslovne 😀 . mamina s krsnou ma povodili po takych obchodoch ze som nechapala. nakupila som krasne oblecenie uz aj na jesen zima. take zateplene. si predstavte , za to ze tam chybal obcas niekde kombicek tak tie veci mi dali po 1,50 eur. skoro som odpadlaaaaaaaaaa. keby ste tie veci videli, nenechali by ste ich tam. jednoznacne sa tam vratim !!! len som si zatial porobila prieskum trhu a pojde sa na to opat 🙂 dnes nafotim nejake vecicky a ukazem vam. snad sa budu pacit 😉 .
vcera to bolo u nas doma dost komicke. ja som sa vratila podvecer s nakupov s vecickami a priatel prifrcal s novymi morskymi rybkami do akvarka. kazdy sme si mleli svoje a ukazovali len to svoje nakupene. obaja sme sa tesili zo svojich ulovkov 😀

mirka285
7. mar 2010

dobre ranko,kocky tak ja som sa zobudila az teraz,nedelny obed bude asi trosku neskor 🙂 ale to zato ze moj fesak si kupil novy mobil a uz dva vecere si ho nastavuje,vcera uz bolo daleko po polnoci ked som mu povedala ze by mohol uz ist spat...ale vsak poznate to,chlapi si ako deti,takze vlastne ma novu hracku,ktorej sice zjavne nerozumie zatial ale tesi sa 😉 Katty nebud sukromnicka aj nam prezrad kde si tak dobre nakupila...inak zase uz mam nocne mory a sniva sa mi o porode 😒 a som strasne zvedava ako dopadnem s tym zvesom 😖

maxara
7. mar 2010

dobre ranko buchticky babatkami plnene 😀 dnes je uz nalada lepsia... fuuuj, hnusi sa mi moja tehu naladovost... to predtym veru nebyvalo...
tuti - ja si tiez pripadam ako obluda... brucho mam jak napoli vyfucanu traktorovu pneumatiku okolo pasa, rapavy ksicht jak nejako usubrany pubos a vlasy.. ostata slama sa moze schovat. Nastastie v utorok pred brusnymi idem kadernicke, tak sa spolieham na jej carovne ruky... akurat mi dnes mm hovoril, ze nech sa nedam strihat. No hned som ho vyviedla z tejto jeho mylnej predstavy... Tipujem, ze odteraz pojdem pred porodom kadernicke este raz a potom najblizsi rok nic, takze uvidim, co bude.
kafiiiicko - co dnes robis? dnes je vonku mimoriadne pekne... hm?
katty ako s tymi brusnymi? si tam volala?

zrzulka
7. mar 2010

kafo v Brne ...Tu na Sr nic podobne nemame :o((((((((( Akurat sme aj zhodnotili s muzom ze aj keby tu nieco takeho razu bolo tak za take prachy, zeby si to maloktory rodic mohol dovolit.... 😖 Lebo slovac ozaj nevie co za vstupne pytat.... Sme chceli ist s malou kuknut hadov co su teraz v Istropolise a vstup ze 12€. Akoze sila. ved to ju mozeme zobrat do Viedne do Zoo za take prachy 😖 Buduci mesiac je v Inchebe Expo rodina a vraj 4€ ... ale aj tak pojdeme pozriet... Mozno este malemu nieco dokupim 😀 😀 😀 tehulky maju zlavu 😀 😀 😀 Az 1€ 😠

zrzulka
7. mar 2010

veru katty podel sa o "ulovky" s nami ked uz s manzelom sa nedalo 😀 Ale z toho si nic nerob. moj je taky isty... On sa pozrie a povie jej ake zlate ale to je asi vsetko.... Hovorim mu ze mna uz prestalo bavit nakupovanie a on chvalabohu 😀 A ja mu na to zeby sa nemal tak tesit lebo co teraz chudatka deti nase. Kto im nakupi ? 😀

katty17
7. mar 2010

miri, idem to prave skusit nafotit a potom aj rovno vysvetlim kde som to nakupila. ved ak budes mat chut, mozeme zbehnut aj spolu 🙂 Rišiho asi nedostanem na kupovanie oblecka 😀

mirka285
7. mar 2010

zrzulka tak to mas pravdu,ako som bola ja minule v tom obchode Pre deti,tak jeden podbradnik tam stal 11 eur,som kukala jak blazon,a podotykam ze obycajny frote na suchy zips...za 11 eur kupim v Rakusku malej dupacky od Cavalliho..

zrzulka
7. mar 2010

katty a kde si to bola nakupovat? tu na SR??? Mne sa tiez obcas podari nakupit tak sqele ale teraz som po tom Uk fakt presytena. Vyslovene sa mi nechce ist ... normalne mam asi fobiu z nakupnych centier... nechapem zo seba lebo som sa v nakupovani pre deti vzdy vyzivala 😖 Snad je to len docasny stav 😀

katty17
7. mar 2010

maxi, zajtra mam kontrolu u gyndosa a ak mi povie ze uz sa mozem opat hybat, tak idem do toho. mam tam potom volat v pondelok ci su este volne miesta. tak hadam sa tam niekde este pomestim 🙂 .
zrzi, moj povie ze naco tolko takych malych veciciek, ved aj tak to bude mat raz na sebe a hned vyrastie 😀 . nevedela som o expo rodine. mrknem na googli 🙂

katty17
7. mar 2010

babule, tak idem na to fotenie a potom presne popisem co kolko stalo a kde som kupovala 😉 . zrzi, vsetko u nas v BA .

zrzulka
7. mar 2010

Miri je to fakt smutne, my tu na Sr nechavame uz fakt malo penazi 😖 A smutne ze aj ked s malou chceme niekam ist tak tu na SR pomaly niet kam.... Aspon takto v zime...To Brno je trosku dalej ale co clovek pre stastne ocka svojich deti neurobi?V lete sme boli v rakusku. tam je tiez taky super park pre deti. A tu na SR nic ☹

mirka285
7. mar 2010

Katty ja budem len rada,lebo ja som tiez na pn a umieram od nudy lebo vsetky kamosky su v robote ☹ a myslim ze ziadneho chlapa,mne Gabo vzdy povie ze on tomu nerozumie nech vraj idem nakupovat s kamoskami,a ma vela roboty 😖

kafoditka
7. mar 2010

maxi... no to slnko mate asi iba vy v PK, my akurat tak poriadnu kosu 😠 😠 Do riti, uz ani zimny kabat si nezapnem, zajtra mam poradnu a musim ist v rifliach.. ☹ 😒 Ja uz chcem mat stale 15stupnov minimalne!!!!!!!!!!
inak 100bodov za tie buchticky plnene babatkami 😀 😀

mirka285
7. mar 2010

fuu kolko hodin,idem hodit nieco na pekac a potom sem mrknem 🙂

zrzulka
7. mar 2010

katty tesim sa a som zvedava.... 😝 Co sa tyka nakupov taks a niekedy pridam ku vam lebo moj tiez neznasa nakupovanie.... Vsak aj preto so mnou nesiel do UK.... No ale tam som ustvala aj segru 😖
To expo je 30. 4. 2010 – 2. 5. 2010 My sme boli aj minuly rok lebo tam predvadzali canisterapiu. V tej dobe sme nieco take hladali pre malu co by jej pomohlo tak kvoli kontaktom hlavne. A urcite pojdeme aj tento rok.... Clovek sa nieco nove dozvie....

zrzulka
7. mar 2010

Baby ako pisete o tych chlapoch tak sa musim usmievat... To jak cez kopirak. som rada ze nielen moj je taky. Mne je to aj luto niekedy. Ale on fakt nevie nic pre deti nakupovat. On kupi take hluposti ze neviem ci sa mam smiat alebo plakat 😖 Si pametam ked sme boli v nemocke a nemala som dost bodyniek pre malu tak ho posielam ze nech dokupi bodynka. Este mi vola ze maju take a take ze ake ma zobrat? No a donesie mi pyzamka a este take co na malej vyseli jak na vesiaku... este ze mam mamu 😀 S nou rada nakupujem. Aj so segrou. len ona je daleko 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre