Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katkaking
9. mar 2010

co sa tyka tych plienok, tak asi tiez moja lenivost prevysuje...ale ja som spokojna s pamperskami, tak co...kazdemu nieco ine vyhovuje, tak sa neda nic robit 🙂

oacka
9. mar 2010

ja už dlho kupujem väčšie podpiry - teraz som na 90C, niektoré aj D! bože, nechcem si predstavovať,čo z nich ostane po kojení.... máte aj vy také otrasné bradavky?

oacka
9. mar 2010

tú básniičku mi už dve kamošky poslali. asi ma chcú potešiť... 😀 😀 😀 😀

luminkasp
9. mar 2010

oacka u nas uz 4 mesiace prsi dnes som sa zobudila a zas 20 cm snehu, som musela odhadzovat, boze uz nech je jar

luminkasp
9. mar 2010

babulky ja mam 75 C/D, ale to este dokonca tehu pojde hore 😒

carrie84
9. mar 2010

Oacka - kocik som vyberal extrem dlho .... kazda mamina v okolo mi dala ine odporucanie 😒 Ale nakoniec som vybrala - uf, strasne mi odlahlo - uz som fakt nevedela, co so sebou .... Ale vybrala som - drahy vybral farbu - pretoze keby to bolo na mne, tak je kocik cierny .... hehe
Hodim ti hned obrazok do albumu - inak je to Jane Slalom Pro 2009 - Amazon. Som si ho skusala a je lahucky, da sa ovladat 1 rukou a vanicka je dostatocne velka....

oacka
9. mar 2010

jaj, tak to si moj typ, carrie, presne nad tým uvažujem,ale ja chcem skúsiť 2010. len či k nám do obchodov vobec príde!

luminkasp
9. mar 2010

carrie hod, aj ja som zvedava 😉

oacka
9. mar 2010

luminka, no paráda, a to je typické pre vašu oblasť, či výnimka? nám svieti nádherné slniečko,ale je poriadne zima.

luminkasp
9. mar 2010

oacka, totalna vynimka, tu zvykne na vianoce trochu nasnezit, ale v polovicke marca my uz chodime v kratkom rukave 😎 , min rok som sa uz aj stihla prvykrat spalit

carrie84
9. mar 2010

Tak uz som vytvorila slavnostne album - hodila som tam obrazky z netu. Objednali sme 3kombi 🙂
Oacka - ja som objednala z Nemecka - o-baby.de -tam uz maju aj 2010. Len ta je na mna trochu prilis futuristicka .... Ale farby su krasne na 2010. A je to aj trochu predrazene .... ked si zoberies, ze je tam cenovy rozdiel cca. 200 euro a este musis dokupovat doplnky ... no - radsej nakupim aj ine veci.
Ale zase, ked som si porovnala, ze za pouzivany kocik Jane chcu baby aj 500Euro, tak to sa mi viac oplati novy - bude aj pre 2. babo .... hehe 😀

luminkasp
9. mar 2010

carie, pekny je a kolko ta vysiel? tu v spanielsku tiez tie kociky nie su az take drahe na ako na slovensku

babulky, lucim sa s vami, moj dnesny oddychovy cas sa skoncil 😀 , musim ist este upratovat a zehlit a pripravit veceru, vo velkom dome sa jeden nezastavi 😎

carrie84
9. mar 2010

Tedaaaaaa - tu je nejake podozrive ticho 🙂 🙂 🙂 🙂

Luminka - teraz maju v akcii 3kombi za 599 Euro. Na slovensku som ich videla zvacsa okolo 800 Euro

miki060707
9. mar 2010

ahojte, tak ja len narýchlo, tá básnička je na www.mamaaja.sk, tam v blogoch a tiež mi došla už mailom 😉 inak je superná
ani neviem, čo ste písali, niejako nestíham, už som si objednala postielku a prebalovací pult naňu...síce som mala postielku, ale takú starú po mne a ten madrac ma už svoje 🙂

mirka285
9. mar 2010

no kocky tak ja som sa az teraz dostala do postele,party bola super,konecne som poklebetila s babami z roboty,aj pohar vinka som si dala 🙂 Sunny ale teraz sa uz nedavaju latkove plienky ako volakedy,tie naozaj malo saju a su dobre tak na odgrgnutie...teraz su uz ine moderne latkovky,tu na koniku je o tom tema tak mrkni 😉 a kde su nase brusne tanecnice?maxi,kafo co ste odpadli rovno do postele?vsak napiste ako bolo..ja asi tiez skoro zalomim dnes..

strasska
9. mar 2010

Ahojtte,
pozeram, ze rozoberate latkovky, tak ja by som aj chcela, ale ked ja sa bojim toho, ze budu tvrde. Videla som uz 3 druhy a vsetky boli podla mna po 4 mesiacoch pouzivania ako smirgle. Neporadili vam na tej prezentacii nejake osvedcene triky proti tvrdnutiu?

sunnygirl
10. mar 2010

Dobré ránko bábiky

tak napodiv som stý strojčekom celkom dobre spala. 😉

Včera večer mi bolo hrozne zle rozbolela ma hlava a straaaaaaaaašne sa mi točil svet (a to som ani opicu nemala 😀 ), neviem čo to bolo, lebo to nemávam, žeby migréna? 😨 .............ale ani teraz sa necítim fit, som slabá a roztrasená 😖

mirka
veď to som premýšľala, že či sa bavíte o normálnych plienkach alebo, že čo, že latkovky............... tak tak je to 😖 a ja som si myslela, že si kúpim plienky ako naše staré mami a mami a budem plienkovať a jednorázovku šupnem, keď pôjdem k Dr., na návštevu a tak 😵 takže asi nie.

Pekné písanie prajem 😎 pááááááááááááááááá

pettrunka
10. mar 2010

dobré ránko vsetkým,držte mi palce zajtra idem na odber plodovej vody nasli babatku 5mm cystu v hlavicke,zavraj nic važne ale pre istotu robia ten odber,prečo nás takto stresujú ked zevraj o nic nejde o nic vazne,nech mi to niekto vysvetli.

pettrunka
10. mar 2010

Bežím ku dr,tak sa tu majte pekne a pekný dník vsetkým papapapapapa 🙂 🙂

aalexis007
10. mar 2010

😉 Dobré ránko, vidím, ze ráno je tu len sunnigirl a ostatné ešte sladko búvajú. 😉

alllexa
10. mar 2010

Ja uz som tu tiez🙂 Zarezavam v praci...

katarina7777
10. mar 2010

Dobre ranko, ake mate pocasie? Tu je snehova vichrica a snezit ma cely den 😠 dneska ostavam doma lebo ist do roboty by bola samovrazda, tu nevedia jazdit na snehu a nikto nema zimne gumy (okrem nas lebo cez vianoce chodievam domov autom).... co sa to s touto planetou deje?

pettrunka budeme na vas mysliet a drzat palce, uvidis vsetko dobre dopadne...v ktorom si tyzdni?

Ja budem tiez pouzivat jednorazove plienky a klasicke latkove len na odgrgnutie, do postielky a pod... a hlavne co najskor oddnaucit od nich, tu vidiet aj 3-4 rocne zdrave deti s plienkami... by som zabila tie lenive mamy...hlavne ze deti vedia po anglicky 😒

Dneska som chcela ist do obchodu s tehu oblecenim ale kvoli pocasiu z toho nic nebude. A zajtra mam poradnu... tesim sa ze znovu budeme vidiet toho huncuta, vcera mal velmi aktivny den, stale ho bolo citit v bruchu 😉

alllexa
10. mar 2010

Luminka, tak to si v krasnom kraji, predminule leto som mala moznost pocestovat trosku - Malaga, Sevilla, Granada, Cadiz... Parada🙂

Pettrunka, drzim palce!

kafoditka
10. mar 2010

Bre ranko kocky!!
Asi na mna nieco lezie, pokasliavam, soplim.. super, akurat, ked v piatok odchadzam na 10dni domov 😒

Brusne boli super, taka zahrievacia hodina.. Dobry pocit som mala zo seba - a zaklincovali sme to vo stvorici s Maxou, Katy a Sisou na pizzi 😀 😀

K plienkam- tiez budem pouzivat jednorazovky, latkove len na odgrgnutie, do postielky a kocika....

katarina7777
10. mar 2010

kafko takze tak, vy ste boli po brusnych doplnit palivo.... a my ze vas tam zmordovali 😀

jaruska8
10. mar 2010

Ahojte, dobré ránko vám prajem!! U nás svieti slnko, ale je strašná kosa. Pettrunka, držím palce!! Ja po strarom, celkom fajn, len strašná nuda, ale to som si už zvykla. Najradšej by som vydrhla celý byt a šla nakupovať a nakupovať, ale bohužiaľ sa nedá. 😒

kafoditka
10. mar 2010

noooo zmordovali sme sa akurat na tej pizzi, lebo sme vsetky fucali po nej... 😉 teda sissku cakal doma manzel este s cestovinami, takze ona asi fucala az po nich 😀

jaruska8
10. mar 2010

Hm, pizza, mi robíš chúťky. 😀 😀 😀 Ja by som si taký vyprážaný syr dala. 😀

sisaa
10. mar 2010

Ahojte baby

vcera bolo fajn, aspon z casti sme nieco urobili pre drobcov. A ta pizza bola za odmenu 🙂.
Kafi boli ste este dlho potom?

kafoditka
10. mar 2010

ahoj sisa, chvilu po tebe odisla katy a my sme sa s maxou ostali este pol hodky potom... 20:30 som bola doma 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre