Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

jaruska8
23. mar 2010

Zrzulka, aj ja som si pri tvojich albumoch poplakala, lebo sú tak krásne napísané a celkovo z nich ide normálne taká energia, citovosť. 🙂

mirka285
23. mar 2010

a ja zas mam chlpate ruky a dufam ze toto moja dcera po mne nezdedi ☹ ale depilujem sa samozrejme,nechodim ako opicka z lesa 😀

monline
23. mar 2010

zrzulka..súhlasím s jaruskou...krásne texty k fotkám

rybaanka
23. mar 2010

Caute kocky

tak u nas je to tak, ze moj krpcek sa podoba na tatinka a podla 3D to vyzera tak, ze aj druhy krpcek bude cely tato 😉
zrzka nepridas foto z 3D?
inak vcera sme dojedli segedin, dnes som mala chut na cestovinky, take zapecene so syrovou omackou a slaninkou a hraskom a inak vcerajsia reklama na ranajky v MC donald mi narobili take chute, ze dnes rano som si robila na panvicke slaninku a potom som si dala zapiect rohlik do truby aj so syrou a bolo to vynikajuce...asi budem robit castejsie, aj ked viem, ze to nie je extra zdrave, ale ako na potvoru mi teraz taketo jedla chodia na chut 😝

ja sa zatial s priberanim celkom drzim, je to +4,5kg, co nie je az take zle 🙂

katty17
23. mar 2010

Monline, dobre obchodiky s kocikmi v BA su tieto: http://www.babymarket.sk/, http://www.samo-kociky.sk/ , http://www.predeti.sk/ , http://www.kocikovo.sk/ . skus pokukat a uvidite. 🙂

zrzulka
23. mar 2010

Joj dakujem dievcata, ja som strasne citliva co sa tyka malej to si priznam.... 😝 vobec s tym neviem bojovat s tou citlivostou.... aj teraz ako sme boli v nemocke tak som myslela ze budem vrazdit kvoli malej... ak by mi nevysli v ustrety tak za seba nerucim.... 😒 prehanam ja viem ale proste inak neviem... co sa tyka deti tak to som precitlivela ked im je ublizovane...

Ryban eee fotky maleho sem pridavat nebudem.... Tak to momentalne citim... mozno po porode svoje rozhodnutie zmenim ale zatial nemam potrebu drobca zverejnovat.... Cim menej ludi vie o mojom tehu tym lepsie aj ked tym ze pisem do verejneho fora tak tutu skutocnost zamlcat nemozem.... ... malej fotky tu mam lebo mnohi ludia z MK nam velmi pomohli ked sme to potrebovali, chcu vediet ako sa nam dari....

rybaanka
23. mar 2010

Zrzka aha, ok 🤐 jasnacka 😎

katy1979
23. mar 2010

rybaanka ze 4 kg. joj ako ti zavidim. no ja mam dobrých 7 kg na sebe. sa citim ako vellod.

tiez som chodila vzdy kociky akurat okukat nazivo po blave a potom na nete nahanala najlepsiu cenu.

a o precitlivelosti mi ani nehovorte mna rozhodi kazda malickost, rozrevem sa snad nad vsetkym a vsetko sa ma dotkne a beriem osobne.

monline
23. mar 2010

ešteže nie som sama s tou precitlivelosťou...komické je, ak mi tečú slzy pri filme, kde na to nie je vôbec dôvod..ale každý rešpektuje moje rozhádzané hormóny 🙂
ďakujem za tipy na kočíky, pôjdem po obchodíkoch a vyhliadnem si nejaký...a asi tiež cez net objednám
Cez víkend sme boli na zabíjačke u svokrovcov, zabíjali sa dve prasiatka, plno jedla, vône...ale zjedla som len 1,5 mäska...chcelbík, feferónky....bolo výborne upečené, natrela som si ho husto červenou paprikou a cesnakom (nachystaným na lalok), lebo mi cesnak veľmi zavoňal...každý mi vravel, že mi bude strašne zle- ale neboloooooo 🙂))

alllexa
23. mar 2010

Ahojte, ja mam tuto stranku strasne rozhadzanu, vy to mate v dobrom formate? Ani fotky sa mi nezobrazuju... Strasne to tym "vynovenim" pokazili...

Dnes idem cvicit do SNOPu, takze ak niekto dalsi ide tiez, uvidime sa tam🙂

mojalili
23. mar 2010

Rybaanka - neprovokuj 😠 😠 😠 ze 4,5, kg ...ja paadnem.

Ja uz mam na sebe 11 kg....a ani nezerem moc...ja netusim. Aj chapem doktora, ked mi vravi, ze to je moc....ja nevladzem chodit 😕 Ale co sa cudujem, ked som od 6 hod do 22 hod na nohach a niekedy sa nezastavim vazne az do vecera....

MIRKA - smejem sa. Aj moje obe deti sa budu podobat na svojich otcov 😀 😀 😀 je to veru skoda, sak sme pekneeee...nie? 😉

NO a este k tebe....a uz neviem co som chcela....hm....

Vcera mi tu ktosi porobil chute na karfiol, tak idem na to🙂

katarina7777
23. mar 2010

caute, tak uz som naspat v Ita ☹ dobre bolo doma, vsetci sa o mna vzorne starali 🙂 co vidiet aj na vahe-zas kilo hore 😠

dneska som sa od osmej nezastavila, dom tyzden bez gazdinej - asi si viete predstavit ako vyzeral... teraz idem muzickovi navarit nejaku dobru veceru a potom uz vylozim nohy a hadam budem mat konecne cas si vas prestudovat 😉

meruska
23. mar 2010

ahojte..
tak k vasim kilam sa vobec nechytam.. ja mam zatial len 3 kg naviac...nie je to velmi malo? ale brusko mam riadne, nosim uz rifle na traky...
a k precitlivelosti by vam vedel hovorit moj mm....taky placko som 🙂

karinnka
23. mar 2010

Ahojte,tak ja som pribrala zatial 5kil ale za posledny mesiac 3kg,lekar vravel ze to nie je vela,ale mam si davat pozor.... 😉 Tak si davam nooo 🙂 Ale obcas by som pojedla aj kona xixi
Ja robim dnes zapekane papriky uz ich mam v rure tak sa tesim ako ich zjem 🙂

mirka285
23. mar 2010

Kati ha ze tyzden bez gazdinej 🙂 v nasej domacnosti som gazdina ja,upratovacka,kucharka a milenka v jednom 😀 ale nechodim do prace,tak vsetko pekne stiham a hlavne tento trojizbovy bytik nie je problem udrziavat 😉

jaruska8
23. mar 2010

Ahojte, dala som si fotku bruška do albumu, konečne. 😉 😉 😉

katkaking
23. mar 2010

ahojte,

tak sme mali pekny dnik zase...

k tej precitlivelosti...aj ja som straaaaaaasne precitlivela, za hocico sa rozplacem, aj vcera po tej kradezi som si pekne poplakala☹

ja mam na sebe uz asi +6 kg, a inak tiez patrim k tym 80+...no ale co uz, hlavne nech su babatka zdravucke a my to uz nejako budemem musiet zhodit po porode...toho sa az tak nebojim...

no idem este nieco zhltnut a venovat sa malinkej...

kafoditka
23. mar 2010

kocky - hlavne tie, co uz ste mamicky- mam na vas otazocku. Chcem si objednat zavinovacku pre maleho. Myslite, ze je lepsia klasicka alebo s vyztuzenym chrbatikom? Ta vystuzena je taka tvrdsia ale pri tej klasickej mam zas pocit, ze do nej maleho lepsie zabalim, abby bol v nej napevno.. Aku mate skusenost? Neviem, pre ktoru sa mam rozhodnut...
http://www.pampyshop.com/detail.php?zbozi=1873845 alebo
http://www.pampyshop.com/detail.php?zbozi=1695318 alebo stara klasika
http://www.pampyshop.com/detail.php?zbozi=1132817

katarina7777
23. mar 2010

mirka ja som dneska bola este aj zahradnicka 🙂

kocky nad kilami pokial sme tehulky nevyhrame , ale potom sa vyraza do boja.... ja som sa prave po 10 tich rokoch prehupla cez 60 tku a zda sa mi to hrooozne vela , ja som snivala ist rodit max so 65 (naivka) ale uz som presunula latku na 70 kg (kvoli pokoju mysle ) - zacinam sa s tym vnutorne vyrovnavat ze mi vsetko narastie.

zajtra hodim fotku vandlika do albumu... mm oci riadne vyvalil ked ma videl po tyzdni.... ze ake brusisko! Uz aj ked sa obimame sa musim postavit bokom.... 😀

monline
23. mar 2010

kafoditka- ja mám zavinovačky tie klasické ešte po dcére, dokonca aj po mne nejaká ostala..sú praktické najmä pri kojení, kedy je dieťatko v nej pevne zavinuté, ale dcéru som mala v zime a teraz bude leto..neviem, či sa malý nespotí..okrem toho- veľmi rýchlo dieťatko z nej vyrastie, najmä ak je to štvorcový tvar- nožičkami sa vykope...ja mám aj ten štvrocový vankúš, aj podlhovastý..klasické šnúrky sú pevné, neviem, či suchý zips postačí na pevné zavinutie..nemám s tým skúsenosti..keď bola dcérka malá, rúčky som jej musela jeden čas zväzovať, inak nimi mávala a hneď sa prebudila..do tých klasických periniek sa dala dať zimná výplň aj letná, teraz sú tie zavinovačky iné..

ozaj- pridala som 3D fotky 🙂

katarina7777
23. mar 2010

kafko ja mam dve zavinovacky na suchy zips a jednu klasicku od svagrinej... ale neviem ti povedat ktora je lepsia, podla mna ich budeme pouzivat hlavne pri kojeni a noseni babetiek, ked budu lezat tak len odbalene, vsak by im bolo teplo .

bonsai
23. mar 2010

ahojte..aj ja som kúpila 1 zavinovačku a 1 klasickú perinku..predavačka mi ju odporúčala..vraj je to dobré pri kojení a tiež, aby bábatko bolo zviazané..aby sa cítilo tak ako v brušku..ale tiež si myslím, že ak bude ležať v postielke..bude rozviazané..veď bude júlovčiatko 🙂

mojalili
23. mar 2010

Kafoditka - ja mam jednu klasicku, tie mam overene, su najlepsie na zaciatok, kym sa naucis drzat babatko...a teraz som jednu zavinovacku si kupila. Je dost pevna, tak snad ju vyuzijem, ale viac kupovat nebudem. POzri, mam ich v albume obe....Myslim si, ze v lete ich vyuzijeme len na uplnom zaciatku kezde bude teplo...

kafoditka
23. mar 2010

kocky dakujem za odpovede 🙂

mirka285
23. mar 2010

ved to kocky babatka budeme mat v lete takze podla mna im bude v zavinovacke teplo...inak ja neviem,ale mne sa tie na suchy zips nepozdavaju,nie je to take napevno ako v perinke...ja budem volit tenku perinku ktora ma normalne snurky,ta sa mi osvedcila aj pri malom,akurat ze teraz nepotrebujem do nej teplu vlozku 🙂

maxara
23. mar 2010

babulky pekny vytancovany vecer...
kafko ja mam tiez z toho velku hlavu... musim si to premysliet.. 😒
baby a uz aj prestante s tym tlcenim hlavy o stenu kvoli priberaniu... ved sme tehulky a pokial sa neprezierate, tak kluuuud, vsetko je to babatkove prislusenstvo a voda ako zasoba... ja mam plus 1 kg a do kategorie 80+ patrim od narodenia...

kafoditka
23. mar 2010

maxi ja rozmyslam asi nad klasickou perinkou bez teplej vlozky, ale taku modernejsiu, lebo ja krajku nemusim..
Ta mi pride najvhodnejsia.. 😉

karinnka
23. mar 2010

MNe sa pozdava tato,je vystuzena aj na uvezovanie.
http://www.pampyshop.com/detail.php?zbozi=1932810

zrzulka
23. mar 2010

ja som pri malej zavinovacku ani nepouzivala. Mne bolo lepsie ked som ju citila telo na telo 😀 ... mala som klasicke zavinovacky este po nas a aj taku modernu som kupila. ta moderna bola uplne o nicom.... Tu som pouzivala len pod malu ako podlozku... Tie moderne na jednu snurku su krasne ale nedaju sa vobec utiahnut napevno 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre