Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
4. apr 2010

Velka vdaka Mojalili!!! 😵 😵

mirka285
4. apr 2010

Monline tak to je na porazenie ☹ ked sa sere tak poriadne..a asi ta aj ja naseriem,podla mna je zajtra vsetko zatvorene ☹

monline
4. apr 2010

mirka- ževraj polus je otvorený od deviatej, aj tesco..ale tam sa mi nechce..idem pozrieť na stránku IKEA..a ak bude všetko zavreté, pôjdeme sa prejsť k dunaju...alebo ku kamoške do Blavy ..proste sa mi nechce byť doma..dcéra príde od svojho otca až poobede, nemám chuť otvárať dvere jej kúpačom

mirka285
4. apr 2010

nakupne centra budu otvorene ale len niektore obchody....nebud smutna,dnesnym dnom si vycerpala to zle,takze teraz je na rade nieco dobre alebo pekne 😉 naozaj,u mna to tak funguje 🙂

monline
4. apr 2010

mirka dík..ja vždy myslím pozitívne,. ale naserie to..najmä ak s tým nerátaš..pozrela som- ikea by mala byť otvorená, píše sa, že 4.4. zatvorené a to je tuším dnes,...nič iné tam nie je..a avion nepíše o veľkej noci nič, iba to, že majú 7 dní v týždni otvorené..tak- zabiť doobedie sa tam sná´d podarí, aj keď plány pozrieť kočár možno nevyjdú

sunnygirl
5. apr 2010

Dobré ránko,
počasie je tu hrozné, prší.

Prajem Vám peknú Veľkú noc 🙂 , páááá

katarina7777
5. apr 2010

Pekne velkonocne rano prajem.

Aj tu celu noc prsalo ale neskor by sa malo vyjasnit a svietit slno,....uvidime ci sa metereologovia trafili 😒

uzite si sibacov a prajem vam malo smrdlavych vonaviek. 🙂

vlalu6it
5. apr 2010

katka,,ty si v taliansku ako aj ja???a kde si??? 🙂 🙂 🙂

vlalu6it
5. apr 2010

no jeho baby prepacte ,ze som tu vtrhla,myslela som ze som v nasej teme,,,,speci pozdravujem luminku,,,a prajem vam krasny velkonocny pondelok,,,, 🙂

katarina7777
5. apr 2010

vlalu poslala som ti IP

katarina7777
5. apr 2010

vlalu poslala som ti IP

maxara
5. apr 2010

Ahojte babulky,
tak to mame teda na prdik pocasie, co? Ja som dnes uz vsetko nachystala, mam tu najkrajsiu oblozenu misu, aku som kedy vytvorila.. som na seba pysna..uz cakam len sibacov, ale kedze my sme posladna meta, tak az okolo obeda.. vcera sme mali s mm 7me vyrocie nasho zoznamenia a zaroven aj chodenia, kedze u nas to zacalo tak zhurta 🙂 .. no sranda, ze 7 rokov.. presne o mesiac mame 3tie vyrocie sobasa, tak mu asi prichystam nejake prekvapko.
mojalili si dokonala a paradna.. naozaj super "fotky" si pridala do juloviek
katka7777, luminka - nie je vam smutno za nasimi "tradicnymi zvyklostiami" ? 😀 ja som vcera ockom zazrela v telke chlapika, co pletie korbace a sa ho pytali, ci aj vyvaza a on sa zasmial a zadelil, ze to sotva, ved tam sa skor pytaju, aku to ma trestnopravnu oporu, ci je to vobec normalne..len neviem, kde presne v zahranici, ale asi vsade, co?
monline - asi by ma vystrelo.. ale zas ake pozitivum nemat na Velku noc vodu 🙂

aalexis007
5. apr 2010

Ahojte, neviete náhodou či sa môže papať chren. Lebo mi ocino dal celý pohár takého domáceho nastrúhané a štípe poriadne. Len neviem či ho môžem 😒

karinnka
5. apr 2010

Dobre rano 🙂 Dnes mame uplakany den bez slnka 🙂 Velku noc neoslavujem,nemame ju radi,berieme ju len ako dni volna 😉 Takze ziadne stressy ani nic neprezivam 🙂 Vegetime doma a po obede sa chystame do Baumaxu a Hornbachu,pretoze o mesiac chceme este prerabat kupelku,tak 🙂 ked je tak vonku skaredo ideme nejako vyuzit volny cas 🙂 Bavam 30m o jazera a mame tu kopu zelene tak sme cele dni travili vonku v prirode 🙂
Prajem Vam krasny zbytok predlzeneho vikenda 🙂

katarina7777
5. apr 2010

maxi ako mala som velku noc zboznovala a ked sme boli vacsi sme vzdy chodievali niekam na hory... ale na taku pravu komunisticku polievacku s radostou spominam 🙂

maxara
5. apr 2010

alexis ja si myslim, ze chren mozes, v malom urcite nikomu neublizi...
katka777 veru, teraz ked si spomeniem, ked som bola mala, ako som cumela z balkona spopod toho betonoveho zabradlia, akoze straaasne "nenapadna", ze nie som doma, ale pritom sme cakali (3 sestry) az k nam niekto pride..bratrancov mam plnu rit, tak sme vzdy malovali aspon 30 vajes, mama cosi malo upiekla (moc nie sme kolacovi) a urobila vajecny liker a potom sme sa nim potajomky nadajali 🙂 a vzdy som sa aspon 10 krat prezliekala, vo vani oblecena som bola aspon 5 krat a byt sme mali obliaty cely.. mama zurila, oco sa rehotal, ked prisiel od babky a sesternic s vysluzkou.. na druhy den v skole sme vzdy hovorili, kolko bolo u nas sibacov a tak.. no a postupne to upadalo a upadalo a cim som bola starsia tym viac som nemala rada to sibanie a polievanie.. ved ked ma nenahanali, tak co som mala robit, stat a cakat, kym mi vyslaha niekto nohy a rit? a pritom sa smiat a kricat a potom pockat, kym na mna vystrekne z flase vodu a potom mokra odist po vajco a prachy? a tie prachy.. to si z detstva nepamatam.. to sa muselo az potom zaviest.. trapne..

mirka285
5. apr 2010

to je strasna nuda dnes 😒 pocko o nicom,poobede veru aj ja padam niekam na nakupy...chren sa moze,ja som cele tehu zavisla na stiplavom,mne sa to normalne ziada,aj ked v takom enormnom mnozstve ako ja jem pikantne to asi moc zdrave nie je ☹

mojalili
5. apr 2010

Ja mam zase rada horcicu....mnam.... a este som nikdy nejedla chlieb s maslom a dzemom a teraz by som toho zjedlaaaa...a potom tam vyzeram 😒
Veru je otrasne pocasie, my idem k svokrovcom na obed, pritom som najedena. Tak sa s vami lucim do vecera 🙂

cigaretka5
5. apr 2010

maxi tak to je ina haluz , my mame s drahym 7 rokov zoznamenia v juli vtedy sme aj chodit aj byvat zacali a v auguste budu tri roky co sme zurovali na lodi na nanasej svadbe

cigaretka5
5. apr 2010

mojalili asi so ta vzhliadla v miestnom spravodajstve ked davali v tv sen ako ste na 3 mali bombu , taka sexi tehu pani ucitelka tam bola 🙂

alllexa
5. apr 2010

Ja som dnes ocakavala strasnu oblievacku, ale na pocudovanie ma setrili, lebo som tehotna🙂
Inak uz konecne oddychujem, predchadzajuce dva dni som len vypekala a varila, strasne ma boleli krize...
Pekny den vsetkym napriek skaredemu pocasiu!

strasska
5. apr 2010

Ahojte,
ja mam tieto sviatky rada, akurat mi chyba, ze odkedy mame maleho tak sa velmi nezucastnujem obradov.
A velmi sa mi pacia velkonocne tradicie, bolo iste obdobie, ked som k tomu mala averziu...ale teraz a ked vidim nase chlapcisko ako pobehuje s korbacom. No uzasne... Je skoda aby to zaniklo.
Niektori to prehanaju a urcite sa mi nepaci ak vsade chlapom nalievaju, no a potom maju mnohi doma peklo, ale ked sa to robi s mierou a zdravym rozumom...myslim sibanie, polievanie aj jedenie a pitie...tak je to krasne.

strasska
5. apr 2010

dnes som sa prezliekala iba raz 🙂

tinka349
5. apr 2010

ja som sa dnes vode vyhla uplne 😀 vopred som bvsetkych varovala, ze ako tehulka si enzelam ziad nu vodu 😝 a dosiel k nam bratranec 16-rocny a zlaaaaty - s parfemom na mna aby som bola pekna a zdrava 😀 a muz sa este ani neracil dojst oliat, ani mna ani moje dve sestry....ska staci az na koniec 😠

a hroooozne nudny den....rano kostol a doteraz som spala...a teraz mi ma dosjt kamoska na navstevu 😕

tak pekny den

miki060707
5. apr 2010

ahojte, tak mi sme nemali veľa návštev, dvaja maminy bratia, jeden so synom a jeden manželov ujo a teraz je tu brat, včera manželov brat so synmi, to je všetko, mala si aj vyšibala niejaké eura, od rodičov a ked som videla, čo všetko si synovec vyšibal, až mi bolo zle, že aká nespravodlivosť, xixixix 😉
no veru, ste ma to výbavičkou "dostali" asi si ju aj ja odfotim a pomali spíšem, čo mi chýba,
ja kupim len mydlo pre krpca a niejaký krémik, doktorka mi vravela, že ked neni suchá pokožka, tak stačí detské mydlo, ale malá mala suchú, tak obyčajný det. krémik a bolo to ok, len zvažujem, či sudokrem, alebo rybiu, ale asi teraz spravim zmenu a kupim sudokrem...a Mirka, pre seba vložky do pôrodky nekupiš a na doma, lebo u nás v pôrodke nedávaju a ani plienky, tak to si ja musim dokupiť a ešte podprdy....no idem kuknúť tie vaše albumy a možno zistím, že mám toho málo...xi

mirka285
5. apr 2010

caute,takto toto je nuda na hovado 😉 Miki ja som normalka doma nosila v podprde plienku a bolo 😀 ale musim aj tie vlozky kupit,ked pojdem k doktorke alebo tak...a poobede sme sa vytrepali ze do Kiki tam mali taky prebalovak na postielku,no a Kika zavreta,tak ze aspon do Avionu do lekarne,niaky sprej do nosa,samozejme ze lekaren zatvorena,tak nastastie Lamacske tesco to istilo tak aj lekaren fungovala,aj potraviny,tak som si kupila tu morsku sol nech mozem v noci spat aspon a colu nech sa vygrgam 🙂

maxara
5. apr 2010

Ahojte babulky, hlasim sa.. konecne som si sadla, vlastne som si rovno lahla.. rano som si vsetko pekne nachystala a potom, ked som sem pisala, tak akurat prisli nasi aj so setrou a vsetkymi synovcami (4 ks), vysibali ma a navonali, lebo vraj maju vodu zakazanu, tak som rada, ze mama robila osvetu.. 🙂
Chvilku sme pokecali a potom sa mm vybral aj s prdosmi sibat k susedom. Boli tam do pol jednej a ich dievka ani nezisla dole, tak sa aspon natrundzal so susedom a este uhli aj 16 rocnym faganom... ti mali nastastie dosli uplne triezvi.. sestra krutila ocami (neboli opiti, len sa pochvalili, ze im naliali deci vinka. zato mm sam o sebe toho moc neznesie, cize na nom to bolo pekne vidno), lebo mala nejake ine plany na poobedie a synovec zacal protestovat, ze on chce ostat u nas, aj s tym druhym a ked oni, tak aj mali dvaja.. tak nakoniec mi ich tu nechali, mm lahol na gauc a zalomil, starsi corgoni zasadli ku kompu a mali prischli komu? tak sme si kreslili, potom som isla chystat raznici, lebo ten sused, kde boli rano, sa pre zmenu chysta prist sibat k nam, tak nech mu mam co ponuknut. Upiekla som 2 chleby v pekarnicke, mnam.. zozala som uspech aj chlebom aj oblozenou misou, no ked odisli nasi a sestra, hned som mala po nalade... ostala som upratovat a chystat druhu varku zase sama a pritom mam plny dom.. a striedavo som okrikovala tych malych, nech neskacu zo schodov, nech nepichaju psikom do oci prsty, ze nemozu ist hore do izby, ze nemaju trieskat dverami, ked uz sa teda nechcu prestat nahanat.. no a potom som si povedala, ze mozem osrat. raznici je upecene a bordel som ciastocne spratala a zbytok nech si uprace mm.. ja si teraz hoviem hore s notebookom a pozeram to hovienko v telke..

maxara
5. apr 2010

cigaretka tak supis, to mame tak cca rovnako a este aj deti, teda aspon jedno budeme mat naraz.. 🙂
strasska to hej, takto ako to prebehlo dnes, resp. ked sa decka poucia, ze dievcata nemaju vyslahat, ale len zlahka vysibkat, akoze symbolicky, trosku orosit vodou a postriekat vonavkou, tak som za.. a tak sa mi to dokonca paci, ale ked to ma byt brutus tak nech si nechaju.. inak mne sa straasne paci, ked vidim malinkeho sibaca, takeho vyobliekaneho s obrovskym korbacom.. a kosickom s vysluzkami 😵 Kafko tvoj maly bude chodit sibat moju Ninku 😉 taky fesak, hm?

katarina7777
5. apr 2010

maxi to mas ale silne nervy tolko ludi zniest v dome 😝

maxara
5. apr 2010

katka no ani nemam.. 😀 ale prave mi dosiel sibac, ten sused, tak frcim dole, zatiaaaal

luminkasp
5. apr 2010

ahojte, tak ja tak rychlo ku vsetkemu,

mojalili, aj tvoja sa tak tesi na braceka? nasa snad zaspava s bracekom na perach a rano sa zobudza 😵, stale rozprava ako bude pomahat a vymenuvava co vsetko musime kupit 😎

mne tiez trochu puchnu nohy, hlavne vecer, ale inak nemam problem sa ani postavit, ani chodit, ani zohnut, ani krize ma nebolia, tehu si zatial uzivam. Len uz sa u mna zacali ozyvat falosne kontrakcie...

neviem kto sa pytal, ci mi nechybaju nase tradicie, na velku noc nie, chyba mi rodina, slovenska, ale to je normalne, lebo ja chodim domov veeeeeeeeeeeeeeeelmi malo. Spanielske tradicie sa mi pacia a okrem toho malej vzdy vyzdobime izbicku vajkami a upeciem medovnicky. Dnes je tu uz normalny pracovny den.

Dnes sme dostali balik zo slovenska, tak sme sa veeeeeeeeeeeeeeelmi vytesili, teresku samozrejme najviac zaujimali vecicky pre babatko, tak je stastna, ze uz ma aj vybavicku 😎

A ja mam zas straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasnu migrenu, asi sa uz zblaznim z toho a musim ist upratat, lebo to u nas vyzera ako po vybuchu, sa mi chce 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre