Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

denisse
15. apr 2010

dakujem za pochvalu fotecky 😉

este k tomu "latkovaniu" ... dugy .. ja stale vaham .. vcera som bola na tej prezentacii, aby som mala potrebne informacie k rozhodnutiu ... teda paci sa mi to velmi, to je jasne ...
A kebyze cakam prve dieta, tak do toho idem bez vahania z dvoch dovodov - ze sa ta vybava vyuzije este raz a hlavne preto, ze som vtedy nevedela, co ma caka 🙂
a teraz by som do toho sla, ale mam obavy, ze to nezvladnem a nakoniec sa aj tak spolahnem na jednorazovky 😖 😖
ja som pri malej bola prvy pol rok uplne odveci ... akoby nie ja 😒

stanka33
15. apr 2010

katka boli ste v mlynoch v pre deti????

katkaking
15. apr 2010

stanka, ano...
chodievas tam aj ty? ze je to tam super...

mirka285
15. apr 2010

katka a kde si ich kupila?to je celkom fajn cena a hovoris ze aj dobre sedia...

karinnka
15. apr 2010

Malu som kojila 4tyzdne viac sa nedalo,takze teraz pockam a ked vsetko pojde hladko tak si nejaku kupim na kojenie 😉 Inak ja som tie bavlnene nemusela vobec,pouzivala som ich asi tyzden....mne uplne vyhovovali klasicke pevnejsie,vsak ci som si dala dole ten kryt ci si rovno vyberiem cele prso,uz je asi jedno 😉 Mozno budem jedina ale zatial si ziadnu na kojenie nekupim 🙂

stanka33
15. apr 2010

no pokial neotvorili Euroveu v Ba tak som bola nazoru ze mlyny su naj obchodne centrum ....ked idem k nasim aj trikrat do tyydna som tam ..a v H and M maju tehu veci....tam v Nitr to nie je take vyrabovane ako v Ba ja si nakupim....

mirka285
15. apr 2010

karinka nebudes,ja tiez pockam ci budem kojit kedze prvykrat som kojila tri tyzdne a mliecko nikde...ale chcem mat prehlad aby som potom hned vedela kam mam ist kupit,lebo pri malej nebude tolko casu hladat 😉

mirka285
15. apr 2010

Stani co su to mlyny?

stanka33
15. apr 2010

no ja tiez pockam s tymi podprdami....a potom si kupim....
mirka Mlyny su obchodne centrum v Nitre priamo v strede mesta

kafoditka
15. apr 2010

miri, mam pocit, ze je to v nitre. Galeria mlyny, obchodne centrum

mirka285
15. apr 2010

aha,tak tam som este nebola 😒

tinka349
15. apr 2010

no nakoniec som si predsa robila tie slivkove gule a boli suuupis puuuupis, aj bez tvarohu 😀 a o chvilku vam tu dam moje fotecky s bruskom co som bola nafotit vcera 😀

tinka349
15. apr 2010

karinnka - nebudes jedina 😝 ja si tiez nekupujem podprdu na kojenie, mne sa taaaak nepacia tie tvary 😠 sak to je hruuuza.....to keby som sa pred dakym v tom vyzliekla tak som cervena ako paradajka 🙄

maxara
15. apr 2010

juuuj baby, skoda ze sa do NR uz nechystam.. by som tam isla kuknut.. si to miesto pamatam este ked to bol naozaj mlyn. Vzdy ma pred tou budovou stipal nos z mletej papriky a cierneho korenia.. aka nostalgia.. a v BA je kde obchod predeti? to je ten na Kosickej?
tinka, ja sa budem v tej podprde vyzliekat len pred malou a tej to bude jedno.. a ved tie co sme davali linky potom, teda co dala kafko, tak tie boli ako normalne.. pekne..
katkaking a aku mas znacku?

mirka285
15. apr 2010

ano Maxi pre deti je na Kosickej

maxara
15. apr 2010

no vidim, ze je na case ist sa tam pozriet.. aj do brendonu..

tinka349
15. apr 2010

maxara - ja viem ze ma v nej bude vidiet len bambulka, ale aj tak ....to mi nevyformuje prsia asi tak ako by som chcela, na doma je to ok, a do mesta vvmyslim nieco stylu push up efektu 😀

robika
15. apr 2010

maxi: to ten moj doktor myslel tak, ze trhanie zuba v tomto mesiaci je dost velky zasah, ze co sa tyka injekcie, tak v tom problem nevidi, lebo to je lokalna a aj tak zubar tehotnej neda taku injekciu ako inemu cloveku. Len doktor sa skor obava toho, ze trhanie je velky zasah, do toho ja sa bojim zubara ako slak a este mi tam splietal nejake veci ohladne metabolizmu, ze pracuje po vytrhnuti nejako tak, ze to moze vyvolat kontrakcie a ze on doporucuje pockat, ak sa da... lebo, ze mozem to zvladnut uplne v pohode, ale to on dopredu nevie odhadnut... tak som sa rozhodla pockat, dala som si to vycistit a doma si to stale cistim, aby som to nemala zapalene...

maxara
15. apr 2010

robika jasan, chapem.. asi by som tiez zvazila trhanie.. oprava je ine..
tinka tie fotocky.. uz som zvedava 😉

tinka349
15. apr 2010

moja krasna bambulka v brusku 😀

kafoditka
15. apr 2010

baby idem off, dobru nocku 😉

kafoditka
15. apr 2010

aby som nezabudla, TINKA - nadherna foto, aj modelka 🙂

dugyna
15. apr 2010

denisse nemusis kupovat uplne novu vybavu su kocky ktore pouzili plenuchy len par krat..a potom ich mozes niekomu predat..

mna sa to strasne zapacilo a vyratalo som ze usetrime vyse 8tisic sk za prvy rok latkovania

nemusis kupovat drahe plienky - babylucy su celkom lacne a su super podla mna

mirka285
15. apr 2010

Tinka krasna foto,kocky ste 🙂

robika
15. apr 2010

Tinka: krasna fotka, urcite musis ist na tu sutaz...

prajem dobru nocku vsetkym 🙂

tinka349
15. apr 2010

dakujem babulky 🙂 tak kazda tehulka je krasna, mame v sebe to caro za dvoch, teda ja za dve 😀 ostatne foto dam do albumika

dugyna
15. apr 2010

tinka krasna fotecka

mirka285
15. apr 2010

Tinka velmi pekne fotky,ked sa prihlasis na tu miss tehulku budem ti posielat hlasy 🙂

tinka349
15. apr 2010

jeeeeeeej mirka - zlate od teba 🙂 🙂 ale tak predpokladam ze sa tam bude hlasit nejakych 400 mamiciek tehuliek a konkurencia bude urcite doooost velka

napr - minulorocne finalistky : http://www.buducamamicka.sk/_obsah.php?content=...

a pride mi to dost take divne, ze vitazku vybeaju len podla fotiek, a nechcu ju ani vidiet nazivo...teda az pri vyhlasovani vysledkov 😖 no uvidime 🙂

mirka285
15. apr 2010

Tinka zovna Lenku co vyhrala minuly rok poznam osobne a kludne by si jej mohla konkurovat,neboj 😉 inak konkretne ona je ako tehulka podla mna krajsia ako ked tehotna nie je....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre