Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
23. apr 2010

ivka, my s mm sme povodne chceli x lander. Aj koli cene 😉 ale boli sme ho mrknut a nadsenie odislo. Neda sa dat do uplneho lahu a ani do sedu. Madlo na sportaku je tak vysoko, ze zaclana dietatu vo vyhlade a ked sa chce dieta normalne posadit, aby malo vyhlad, tak sa na to madlo musi "zavesit" Taktiez sa velmi zlozito a tazko naklikavaju ci vanicka, ci sportak, aj vajicko. Inak vyzera velmi dobre, ale ja by som do nho urcite nesla. To radsej ten Quinny - ten ma aj velku vanicku. moja sesterka v nom odkocikovala 3 deti po sebe a nevedela ho vynachvalit.. 😉

oacka
23. apr 2010

quinny má veľkú vaničku??????? celkom sa mi páči,ale som myslela,že je malý...

jaruska8
23. apr 2010

Tak ahojte, Dugy, hej, minulý týždeň som dostala taký krém, čo sa apilkuje dnu len raz, Gynazol tuším, svrbenie prestalo, ale včera tam tie kvasinky ešte videl. Baby, ke´d ma vyšetroval, ma tam všetko štípalo. ☹ Ja mám asi tú sliznicu komplet podráždenú. 😒 Hlavne, že krčok je OK. A dnes ráno zatiaľ nič, aj včera večer už nič, tak sa modlím....
Monline, ja diétujem a cukor je úplne v poho, už na to ani nemyslím, toľko orechov, čo som požrala za posledné dva týždne, tak to je neuveriteľné. 😀 😀 😀 😀 😀 A Johanka, veru choď radšej k dokymu, nech ťa pozrie!! Ja som tiež šla, pre istotu.

kafoditka
23. apr 2010

oacka, ja uz mam kocik teda objednany, ale zacal sa mi neskutocne pacit pp gt3. jednej kocke ru na fore som videla uzasnu kombinaciu. Mala ruzovu vanicku navettu. nadherne!!! 😉 keby som ten obrazok nasla, tak ti ho poslem... vcera som videla pp gt3 sportovy cerveny, a ten tiez vypadal velmi dobre..

jaruska8
23. apr 2010

Mne sa strašne Quinny páči, presnejšie Quinny buzz, ale športiak mi pripadá strašne nepohodlný, ale speedi je super. 😉

oacka
23. apr 2010

ružovú vaničku? ja som videla asi len 3 farby, nič moc. zatiaľ sme pre PP GT3 rozhodnutí,ale neviem,či nie je moc robustný. na tej výstave už musím dajakký kúpiť!!!!!!

jaruska8
23. apr 2010

Hej, PPGT3 je super, ale Teutonia je už moja srdcovka. 😉

jaruska8
23. apr 2010

Je veľmi robustný, do náško výťahu (dĺžka 105cm), by sa zmestil len šikmo. 😉

ivka8255
23. apr 2010

kafko: to som aj ja citala tuto na fore o X-l., ja keby ze mame v baraku vytah tak beriem PP gt3, ale nemame a je o dost tazsi ako quinny, takze nic.uvidim aky sa mi bude zdat dnes ten q.speedy,ale ta kamoska si ho rovnako ako tvoja sest. nevie vynachvalit a to je jedna z tych narocnejsich 😝

kafoditka
23. apr 2010

ivka... tak to je na figu, ze nemate vytah... ved sama uvidis, ako sa ti bude quinny pozdavat, ked si ho odskusas...

oacka
23. apr 2010

nám sa do výťahu nezmestí žiadny,takže mi too je jedno,bude v kočíkarni.

ivka8255
23. apr 2010

na tejto stranke je zatial najlepsia cena, mne sa paci twilight a mm fudge
http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

ivka8255
23. apr 2010

to je viac ako na figu 😉 lebo ho budem musiet vlacit hore dole, lebo aj ked sme malinky barak (6bytov) tak na chodbe by som ho nenechavala.no beriem to pozitivne, ze za chvilu budem mat ruky ako madonna 😎 😎 😎

kafoditka
23. apr 2010

jaruska... tak isto. Ja som za do teutonky zamilovala 😀 Inak to bol prvy kocik, ktory ked som videla, tak som si povedala, ze jeeej, takyto by som chcela. Ked som videla tu cenu, skoro ma vyvratilo - manzel ani pocut , ze by sme taky drahy kupili.. Tak sme postupne pozerali znacky v obchodoch ako bertini, x lander, pp gt3, concord fusion. Az ked som chcela ist omrknut jane do babymarketu, nenapadne som manzela zavliekla ku teutonii, predavac nam vsetko poukazoval, vysvetlil a manzelik mal chrobaka v hlave 😉 Trosku som tomu pomohla a o 2 dni sme ho sli objednat. Teraz, ked ho vidi nejakej mamicke, tak mi vzdy povie - moooc je pekna ta teutonka, dobre sme vybrali 😀 😀

oacka
23. apr 2010

vanička Quinny má na šírku 26 cm,to nie je moc veľa. Jane má cez 30 cm...

kafoditka
23. apr 2010

oacka ja neviem... vsade uverejnuju rozmery, ale niekde su to cm vonkajsie, nie vnutorne... mne je to uz s tymi cm jedno. Aj tak mi maly pojde na zimu do sportaku..

maaja
23. apr 2010

ja som tiez chcela Quinny Buzz - ale ked nam ukazali ako hrozne zle sa rozklada a sklada - tak sme to nechali tak ... nakoniec sme vybrali Concord NEO ... pre mna je dolezite prave to rozkladanie a skladanie, totiz velmi vela, vlastne vsade musime chodit autom :(
ja tiez planujem na zimu uz sportiak - teda niekedy dec / jan

oacka
23. apr 2010

ja už neviem, podľa akých kritérií kupovať kočík... uvidím na tej výstave, tam už dačo kúpim a hotovo.... nevieš, kafko,koľko váži Teutonia?

tadotami
23. apr 2010

ahojte baby........mne a zda ze tie kociky kazdy rok vyrabaju coraz mensie.teda tie vanicky.

kafoditka
23. apr 2010

teutonka ma 11kg oacik

maaja
23. apr 2010

oacka, pri prvom sme ani my nevedeli podla akych kriterii ... pri druhom som presne vedela, co potrebujem a co je pre mna dolezite ;)
inak aj Concord neo vazi tak nejak 11kg 🙂

tutifruti
23. apr 2010

Baby, ja kočík ešte vôbec neriešim 😅
Až mi zle ostalo, že by som už asi dačo mala začať zháňať.... No ale počkám ešte na máj, to už pôjde naša Dory do škôlky a potom začnem....
Oacka dobre vyber a potom daj tip, ktorý kočím má veľkú vaničku... lebo podľa toho aké boli naše baby, aby som malého aspoň zo dva mesiace vozila v hlbokom 😉

oacka
23. apr 2010

šporťák, či len podvozok?

oacka
23. apr 2010

maaaji, a nevadia ti tie mini kolieskka vpredu na Neo? sú praktické?

oacka
23. apr 2010

veľkú vaničku majú vraj Jané ale z roku 2009, nie nové, potom vraj aj Cam, a tiež Peg perego, ale u toho je zase tá nová vanička z 2010 veľká... len teraz neviem,či je to vobec podstatné.... ja som podľa toho chcela vyberať.

maxara
23. apr 2010

Ahojte bruskatce..
pisete jak draky, vobec nestiham pisat.. takze len tak okrajovo vas zdravim ☹
X-LANDER - totalne suhlasim s Kafkom.. kukali sme na neho v kocikove, ale po predvedeni sme sa ho velmi rychlo vzdali.. tie nastavce na ktore sa nasuva vanicka a vajicko ma totalne odradili.. ale zas niekto nebude mozno menit vanicku za vajicko casto. Ja budem chodit autom vela, takze ja to stale rozoberat nemienim.. no a ze sa sportiak montuje jak spred vojny, tak to ani nehovorim, ale zas ho montovat budeme len raz.. inak je velmi pekny a ma aj dobru cenu..
literatura - asi vyhovuje kazdemu ine, teda urcite.. no k tej knihe 100 rokov samoty len tolko, ze je fakt narocne udrzat s nou krok, kedze miestami ma clovek fakt chut ju odlozit, no cela pointa je, ze ten rodokmen menovite poznat v nej nie je dolezity a cela kniha ma rozuzlenie na poslednych stranach, takze kebyze ju nedocitam, tiez si poviem, ze aka blbost..
Mirka - ta komoda je vazne velmi pekna.. chvalim aj ja.
Sunny - Mime si to velmi pekne napisala, takze suhlasim s tebou a MIMA hlavu hore.. je nas tu viac, co sme prvorodicky a mame podobne dilemy a tazke hlavy.. no a vidis, my kvoli peniazom mame doma toho skriatka.. 😖
ja musim ist zase po robote, lebo upratovackam drbe.. takze po obede znova kuk a cely vikend zas odvykacka od kona.. 😖

bellablonde
23. apr 2010

dobre ranko kocky

uvazujem aj ja nad novym kocikom, sice som este stale rozhodnuta nechat si stary po petkovi, ale ten je v takej skor chlapcenskej farbe ... tak sa namotavam na nejake viac babske farebne kombinacie ... kludne by som isla do ruzovej vanicky 😵 😵

uz santim na oblecku - takmer vsetko mam do ruzova - plus po petkovi smotanove a biele vecicky 😵 😵

babule, my ideme dnes na predlzeny vikend, tak sa tesim, ze si uzijeme ako rodinka spolu... mame naplanovane bazeny (pre chalanov), jazdu na koni, vyhliadkovy let aj nejake masaze... uz len dufam, ze pocasie sa predsa len este trochu vylepsi 🙂

DUGY odpadnem, to su soky 😲 😲 vsak to uz neni normalne co predvadzuju 🙄
este chcem povedat, ze Dugy ma strasne zlateho hafana, sme boli spolu a je to uuuuplne zlaticko, priatelsky tvor, hned sa chcel hrat s mojim malym petom... ale peto sa straaasne hanbil pred Dugy (je zatazeny na blondiny) 🙂
SUNNY drzim palce na uzv, aby si mala pekny zazitok 😉
JOHANKA snad to nebude nic vazne, tiez drzim palce 🙂

a vsetkym krasny vikend prajem

jaruska8
23. apr 2010

Hm, Teutonia má síce 11kg, ale lepšie sa mi s ňou manipulovalo ako s Casulaplay S4, ten mi pripadal ťažší a pritom mala mať tuším toľko isto. Tak hádam budeme spokojní s naším výberom. 😉 A zdá sa mi, že veľkú vaničku má jedine Tako. 😉 Inak sú ostatné malé a ešte Neonato, kamoška ho má a malá bola dlho vo vaničke.

jaruska8
23. apr 2010

Ozaj, Dugy, aj mne sa pri prečítaní zvýšil tlak, ja neviem, čo by som robila, ja som na svoje veci strašne háklivá, asi by som ich prizabila!!!!!!!!!!! Ale čo ti budem hovoriť, niektorí majstri sú prosto ,,majstri". 😠 😠 😠 😠 😠

oacka
23. apr 2010

ja som teraz našla,že šporťák teutonia cosmo a spirit ma 15 kg. hej, aj neonato má peknú vaničku,, my sme to už s mužom merali v obchodoch... manniaci... 11kg mi príde dosť málo...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre