Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lenkaaninka
23. apr 2010

ozaj baby a ked sa tu tak rozprávate o canestene a pod tak ste už skúšali tie anionove vložky?? ja som si na skúšku objednala tak uvidím že su super v tehu aj po pôrode aj počas krámov a robia aj slipové..

maxara
23. apr 2010

mirka veru.. to serem.. na posrateho aj hajzel spadne.. este ked ma vypise na PN a ja nebudem mat doma net, ma je.ne

jaruska8
23. apr 2010

Dugy, dík za tip, vieš, ja s kvasinkami mám svoje skúsenosti, ja som už aj protikavsinkovú diétu držala, som mal dva roky pokoj, až do tehotenstva. Používam vodu len alebo Lactycyd. A včera som prvýkrát použila intímny gel od Boujours a skoro som umrela, baby ja fakt nepreháňam, mňa to tak štípalo ako nikdy!!!!!! Ja som normálne poskakovala asi 10 min!!!!!!!!!!!!!! Hne´d ho vyhadzujem a kupujem môj milovaný Lactacyd. 😒 Takže asi ani táto štípacia akcia mi včera veľmi nepomohla, skôr naopak. 😠 😠 😠

adelaine
23. apr 2010

jeee, Kafko aj ja pochadzam od CA., teda zila som tam 20 rokov.. 😀
tu "dole" mi ta nasa Kysucka priroda dost chyba...je tam krasne..

a ked rozoberate kociky, aj ja pridam svoj koment...
kocik sme si kupili PegPerego Pliko P3, mam ho v albume,
zdal sa mi velmi skladny aj do malej Fabie, vanicka je v pohode, zda sa dost hlboka aj siroka,
a na zimu podla mna, ked bude mat maly okolo pol roka uz ho strcim do sportiaku...
kolieska ma sice mensie, ale nechcela som nafukovacie, bala som sa defektu a udajne tie velke
kolesa na kocikoch pridavaju dost na vahe..predajca, co nam predaval nas kociar povedal, ze
jedno velke koleso vie vazit aj do 1 kg :( a ja som nechcela tazky kocik..

adelaine
23. apr 2010

Jarus, ja tiez nemozem pouzit nic okrem Lactacydu, na ten nedam dopustit,
teraz vyrabaju aj novsi, taky modry, je silnejsi...

kafoditka
23. apr 2010

adelaine a odkial si presne?

monline
23. apr 2010

adelaine, poslala som ti meil 🙂

adelaine
23. apr 2010

mon, dakujem, uz som si to stiahla....uz som ti aj odpisala 😉
si sikulka, dakujem este raz 😀

monline
23. apr 2010

adelaine, nemáš za čo, viem, ako mňa teší, ak tie knihy môžem čítať a nemusím si ich kupovať, preto ich rada posuniem aj ďalej..odpísala som ti tam zas..

adelaine
23. apr 2010

mon, veru...
knihomoli sice tvrdia, ze nie je na pocit citis novovytlacenu kniku, listovat stranky...
ale mne nevadi ani takato forma, dokonca sa mi to zda omnoho praktickejsie,
mobil ci PDA mam vzdy po ruke vo vrecku, tak mozem citat kedykolvek... 😵 uz sa tesiiim

monline
23. apr 2010

adelaine- ten kamoš číta aj v mobile, ja nie, ale spýtam sa ho čo je k tomu treba..

sunnygirl
23. apr 2010

tak už som doma, bolo aj 3D sono, ale nakoniec bolo len 2D sono, lebo maličké malo zaborenú tváričku do placenty, takže sa nedalo urobiť 3D, ale namiesto 33 € som platila 9,96€, dostala som dve fotky a DVD 12 minút. Bola tam veľmi zlatá Dr. išla rovno z Pôrodu (robili to v nemocnici) vážime 750 g a termín mi skôr vyrátala na 3. augusta. Pozrela aj pohlavie, že vraj dievčatko, že je tam kávové zrno, no neviem, je to 2D a mne to pripadá aj ako guľky. No nie som lekár, takže zatiaľ je to Lenka. Maličké je dole hlavou, má 5 cm spodnú labku 🙂 a dnes sa celý deň hemží 😉 😉 😉

sunnygirl
23. apr 2010

troška ho bolo vidno do tváričky a Dr. povedala, že má veľké pery, však má po kom, my sme s mm obaja gambatý 😅 😅 😅

adka1311
23. apr 2010

sunny - gratulujem k ultrazvuku....takze zatial ostava dievcatko - no snad sa ti to uz nezmeni..... 🙂

vierkaha
23. apr 2010

Ahojte kočky, tak sme sa vráili z "výstavy v NR" preto úvodzovky, lebo tak bolo asi 10 stánkov s detskými vecami. SOm totálne sklamaná, neviem ako boli na tom prednášky, ale bola som taká napálená že celá výstava Bocian zaberá len polovicu pavilónu K že sme sa tam pomotali asi pol hoďku a išli sme do mesta. Čiže zase zbytočne vyhodených 3,5 € za vstupné. Dúfam že na tom nebude podobne aj výstava na bud. týždeň v Inchcebe lebo ma trafí 😠

oacka
23. apr 2010

dík vierka za info, no môžme dúfať,že všetci vystavovatelia sa objednali na Inchebu,tak už neobjednávali priestory aj v Nitre... dúfam,že to je ten dôvod malej účasti... 😖
sunny, gratulujem k peknému zážitku na uzv... tak nakoniec budeš augustovka? 😉
ženy,ak máte linky na online e-knihy, prosím, napíšte aj mne... šak sa tu unudím a nové knihy sa mi teraz kupovať nechce,treba peniažky na iné veci...
ja mám takú chuť na čokoládu a na hamburger, ke´d ani do obchodu sa mi nechce ísť, hrozná lemra som...

aalexis007
23. apr 2010

Vierkaha: to vážne myslíš s tou výstavou v NR? Ja sa tam chystám zajtra s mm, ale čo si tu napísala, tak o tom začínam vážne pochybovať. Myslela som, že pokukáme čo nové a tak, ale asi nepôjdeme nikam. ☹ Ach, tak to je pre mňa sklamanie.
A dalo sa tam aj niečo kúpiť v tých stánkoch?

aalexis007
23. apr 2010

To je dobrý nápad s tými online knihami. Ak môžem poprosiť, možete poslať nejaký link aj mne? 😉

vierkaha
23. apr 2010

Oacka nie je začo, ty ideš do Inchceby v piatok? Lebo ja sa tam chystám v sobotu tak ak budeš môcť oď potom info či sa oplatí ísť, lebo ja tam idem tiež hlavne kvôli kočíkom.
Zatiaľ sme sa s mm zhodli n tomto a ak by som ho kupovala tak ho objednám z Nemecka lebo tam vychádza o 200€ lacnejšie ako u nás - no pochopíte to ?
http://www.kinderwagen-welt.de/Hauck-Apollo-4-A...

vierkaha
23. apr 2010

Alexis, bol tam jeden stánok, so super vecami a celkom dobrými cenami, ale to už všetko mám. Mali zavinovačky, súpravy do postieľok, osušky a pod.... oblečenie nemali takmer žiadne. A potom tam bol stánok s bodyčkami s takými vtipnými nápismi ako "Baby ruky preč môj ocko je zadaný" ... No otrasné to tam bolo. A Kočíkov som tam narátal asi 5 to už viac mali kočíkov pre bábiky ako pre deti. Ale súbežne je tam aj Gardenia tak som aspoň popozerala kvetinky 🙄

aalexis007
23. apr 2010

Tak to radšej nejdem nikam.... 😲

oacka
23. apr 2010

vierka, na výstavu idem až v sobotu, do BA pricestujeme v piatok. začala som si robiť tabuľku kočíkov,lebo už som z toho debil, a najlepšie zatiaľ vychádza Jane Slalom 2009... ale porovnávam ďalej...

aalexis007
23. apr 2010

A to na tej výstave bolo len 10 stánkov zameraných pre deti? A boli tam vystavené postieľky?

vierkaha
23. apr 2010

Áno, ak rátam aj veci pre väčšie deti, kde mali tričká Hana Montana a pod. Postielky mal vystavené len dva v jednom stáli cca 120 € a druhý stánok mal ceny od 200€ a pohybovali sa len smerom hore. Neviem možno to bolo tým že to bol len prvý deň, ale nemala som pocit, že by tam malo ešte niečo pribudnúť.
Oacka tak keď tam pri kočkoch stretnem poziívne naladenú východniarku budem vedieť, že si ty 😀 😀 😀 😀

kafoditka
23. apr 2010

oacka... mala by si si spravit nejaky nahradny plan, kam sa pojdete pozriet, keby ta vystava sklamala... 😉

vierkaha
23. apr 2010

No kafko to máš pravdu ja som z TT tak ak by výstava bola o ničom som za 30 min doma ale Oacka to bude mať horšie 😀

maxara
23. apr 2010

Ahojte babule opat.. tak som doma.. vraj mozem nakuknut, ked mm videl ten moj ksicht, nestastny z celeho dna.. totiz uz prisiel MOZNO na problem s internetom.. tak mozno za to mozem z casti aj ja, lebo pouzivam dolny pocitac, na ktorom niekto vraj stahoval nejaku hru (ja a mm urcite nie a ten trupik vraj tiez nie, tak este mozno synovci, co tu boli na velku noc) a ta hra si nainstalovala nejaky "program", co sa sam pripajal na nejaku stranku a sosal vzdy, ked sa zapol pocitac 😖 nieco ako virus.. no pekne.. tak to odstranil a ja dufam, ze toto bolo ono.. no napriek tomu uz musime pockat do noveho fakturacneho obdobia.. Tak som ho mozno krivo obvinila, ale vobec ma to nemrzi.. leze mi na nervy..vsetko vie, vsade bol, len z riti sa zabudol vratit..
Este vam chcem napisat, ze sa mi riadne naliali prsa, uz budem mat take gule na hrudi, ze dovi.. a dnes mi povedalo hadam 10 ludi, ze uz som naozaj tehotna, ze valim kotlik teda poriadny..
Aj som si tak trosku poplakala kvoli tym zlym vysledkom krvi, kedze vobec neviem, ci je to zvysene len trosku, ale vela a vlastne ani nic neviem viac.. ani neviem, ako sa vola to vysetrenie, viem ze na D nieco.. ze by som si to nasla na nete.. len ze mam pockat do pondelka a ked kasel neprejde, tak supito k hematologovi.. tak len tolko a keby sme sa necitali, tak pekny vikend 😢
PS ked som prisla domov, zistila som, ze svokor predsalen objednal zeminu do nasej zahrady a auto, ktore ju priviezlo, mi zrazilo asi 3 kriky.. proste ked sa dari, tak sa dari.. a este je aj take na p..u pocasie, ze som si ani tu blbu strechu na aute nemohla dat dole.. 😠 🙄 ☹

maxara
23. apr 2010

oacka bude predsa po dlhsej dobe v BA, tak tam je vzdy co pokukat, nie? Nam to take nepride, ale ja by som obehla nejake nakupne centra..a aj na hrade som bola pred 100 rokmi 😅

oacka
23. apr 2010

ja mám v BA najlepšie kamošky,tak aspoň uvidia konečne moje brucho! a keď nič v BA,tak cestou späť Budapešť - Arena Plaza! ešte som tam nebola,ale hádam dačo vyšmejdíme... 😉
maxi, tak to je pre júlovky ohromná strata, že tu nemožeš byť cezvíkend! pozdrav synovca! 😠 😠 😠

sunnygirl
23. apr 2010

adka, oacka, ďakujem 🙂
maxi, pre teba 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 -) 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 -) 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 -) 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 -) 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 -) 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 -) 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 -) 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 -) 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 -) 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 -) 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 -) 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 -) 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 -) 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 -) 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 -) 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 -) 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 -) 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 -) 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 -) 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 -) 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 -) 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 -) 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 -) 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ....................................................

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre