Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

janulienocka
3. máj 2010

ahojte kocky, neviem neviem ci som nechytila zapal mocovych ciest, mam taky zvlastny palivy pocit ked idem na malu a hlavne ten moc tak strasne cudne zapacha od vcera, stale som pozerala okolo seba co to moze zapachat ako benzin alebo nejaka umelina a to ten moc. teplotu nemam ani nejake bolesti, a aj nosim na poradnu moc, ale neviem, tak cakam co bude. Neviete ci by to mohlol byt ten zapal?

zuzik1983
3. máj 2010

mirka 285 ,hej normalne v lekarni,ja som ich tam kupila

kafoditka
3. máj 2010

Ahojte, tak som sa vratila z predporodneho kurzu z Antolskej a celkom sa mi pacilo. Hodinu sme cvivili na fit lopte a hodinu bola prednaska - ucili sme sa spravne dychat do brucha..
Dosla mi zasielka z pompyshopu- hniezdo, navlecky do postielky+ plachta, poobede skocim na postu..

Oacka - ja mam presne tu postielku co ty - Danielu, farba ceresna a matrac tiez rovnaky ako ty 😉

kristip
3. máj 2010

kafoditka, to cvicenie je povinne? Ja som rizikova a neviem, ci mozem aj cvicit...

oacka
3. máj 2010

Kafko!!!! 😀 tu už prestáva sranda! ja mám farba jelša.... tak ešte farebne sa musíme viac zladiť! 😀 😀 😀 prosím ťa, ani mi neukazuj,akú sadu si z pampyshopu objednala,lebo aj ja chcem odtiaľ objednať... ja by som chcela takú,čo spí macík na mesiačiku,alebo potom takú s dvomi srdiečkami.... ale neviem,či mám objednať tú megasadu 12dielnu alebo stačí 6dielna...

kafoditka
3. máj 2010

kristip. nie je povinne, je to v ramci toho kurzu. pokial si rizikovka, neviem, ci ti lekar odsuhlasi kurz, mne moj doki povedal, ze pokial by som nebola uplne v poriadku, tak mi vymenny listok na kurz neda...

kafoditka
3. máj 2010

oacik.. ja mam tuto : http://www.pampyshop.com/detail.php?zbozi=1695389 😀 😀 😀

oacka
3. máj 2010

si robíš srandu????????????????? aj ja takú chcem! 😉 😉 ale mňa láka tá megasada.... neviem,či mi ju treba...

kafoditka
3. máj 2010

oacik.. ja osobne si myslim, ze 6dielna sada bohate staci 😉

maxara
3. máj 2010

Babulky caute, ja len na skok, dnes tu mam blazninec, ked sa chcete pobavit, mozno poobede sa vam zdoverim 😀 uz sa z toho smejem.. chcela som, ze tie gatusky do porodky su jednorazove - to su akoby papierove a potom su take sietkove pratelne.. cize to je rozdiel.. a tie sietkove su celkom prakticke, dost sa to pekne vetra ..

oacka - s funkciou krstnych rodicov samozrejme s tebou suhlasim, len som to asi zle napisala, ze jedna z veci je toto a pritom nase zakony to neumoznuju.. a inak mas naozaj krasnu vybavicku.. a este som sa dozvedela, ze mi na recepcii robia dementi a dali vas na zlu izbu.. 😅 , mala som pre vas prichystany ovela krajsi apartman, nakazala som to prepisat, aj to recepcny prepisal, ale zabudol vygumovat sipku, ktoru tam predtym dal, ze to akoze staci a potom ta tym padom ubytovali tam.. dementky.. a ta pani, co bola na recepcii tam byt nemala, mala tam byt ta tehla, co som spominala, ale kedze ju okradli, tak ju tato zastupila a tu oslavu bola stopnut... no ale idem papat, tak len taky rychlik..

oacka
3. máj 2010

maxi, a tá pôovodná izba nebola ešte bližšie k zdroju zábavy? ja som aj bola rada,že sme na štvrtom,lebo som myslela,že inak by sme boli pri nich ešte bližšie. a je pravda,že asi 2x to počas šantenia stlmili,takže musela im tam ísť čosi povedať. asi sa boli aj iní sťažovať,my sme boli raz. dobrú chuť k obedu! a ešte som sa zasmiala,keď sa nás tá pani na recepcii opýtala,či má niekto z nás nad 70 rokov! moja mama má síce 53,ale vyzerá mladšie.... chudera, taká bola prekvapená,že sa ani uraziť nestihla! 😀 😀 😀 😀 😀 a moj muž sa recepčnej opýtal: Myslíte spolu? alebo každý zvlášť? 😀 😀 😀 😀

agika1982
3. máj 2010

kocky kupujete aj baldachyn??neviem ci ten cez celu postielku alebo pri hlavicke.....v tom pampyshope

sunnygirl
3. máj 2010

tak mne prišla dnes na e-mail správa, že balík z pampyshopu mi bol poslaný, tak som už zvedavá, kedy príde.
oacka, ja som si objednala len 3D sadu, mantinel a obliečky, ten baldachýn sa mi zdá nepraktický a v našom byte ani nevyužijem, ale každy podľa svojho zváženia . 😉 Ja som si objeednala túto http://www.pampyshop.com/detail.php?zbozi=1797148
a tie jednorázové nohavičky, to sú akože s vložkou, alebo je to len na to aby sa to nemuselo prať a potom sa to zahodí, lebo ja som si myslela, že je to akože aj s vložkou všitou, asi blbosť, že 😅 😅 😅

cigaretka5
3. máj 2010

oacka tak ste sa nakoniec rozhodli ze miutsy nie? ale pekny kocik ste vybrali, len nam sa zdal dost nizk v porvnani s mutsy

erytrea
3. máj 2010

kafoditka - a kolko to trvalo kym Ti to prislo? lebo pisu na stranke ze 5 tyzdnov trva dodavka, ked sa Ti bude chciet tak to pls pofot a hod do albumu, som zvedava aka je to kvalita 🙂 ja tiez planujem a vaham ze ci tu velku sadu alebo len tu mensiu 😵 tesim na fotecky a na Tvoj opis 🙂

kafoditka
3. máj 2010

erytrea.. baby, co tu z konika objednavali vraveli, ze cakali mesiac. Ja som objednavala pred dvoma tyzdnami a uz to mam tu na poste... pozri moj link, ktore som objednala.. Mirka285 ma taku istu supravu len v zelenom a velmi si pochvalovala a to viem, ze si potrpi na kvalitu 😉
Ja by som tu velku 12mega sadu neobjednavala.. baldachyn je sice pekna vec, ale poriadny lapac prachu zaroven. A aby som to kazdu chvilu davala dole z konstrukcie a dookola prala... 😒

lenkaaninka
3. máj 2010

čaute baby tak konečne som sa sem dostala tak môj bolavý zúbok padol za obeť sobotu ráno som utekala na zubnú pohotovosť a vytrhli mi ho že to bolo brutál zapálené taký nejaký tichučky že to trvalo dlhšie ...a berem anitibiotiká ale už je to dobré proti tomu ...už ani paralen od bolesti nemusím...tak idem vas počítať...

lenkaaninka
3. máj 2010

ozaj baby a som bola piatok u kaderníčky a som totálne vystrihaná hodim potom foto ked budem trochu okiepená 😅

jaruska8
3. máj 2010

Ahojte baby, ja som si objednala toto: http://www.pampyshop.com/detail.php?zbozi=2084417 😉

maxara
3. máj 2010

oacka 😀 😀 😀 to fakt? to je nase zbrkle teliatko tato recepcna 😀 , ale zas je velmi ochotna vsetko zariadit.. normalne to teraz asi vyznie sprosto, ale aj som rada, ze tu, co tam mala byt, okradli.. inak aj tej mi je luto, lebo ze jej slohli celu komplet tasku aj s rezinkou na vlak, klucami od bytu, penazenka, doklady, mobil.. uplne vsetko.. vraj sedela do 21ej pred bytom, muza mala v Ziline.. A este k tomu ona je taka strasne psychicky slaba, totalne nevyrovnana.. Vraj tu rumazgala este aj v sobotu na nocnej..no sila.. inak ano oacka, bola by ta izba blizsie, tak aj dobre, ale je najkrajsia..

sunny, kafko - tie supravicky su kraaasne..

maxara
3. máj 2010

erytrea dobre ze ides.. nechces prispiet do tabulky tvojim vekom, mestom a menom pre babatko? budem aktualizovat ...
lenkaninka som dost zvedava, tak supni potom foto.. resp. rychlejsie sa okiep 😀
baby ja vam zavidim, ze si mozete kupit take krasne hniezdocka do postielky.. ja som dostala dve cele supravy a tak mam embargo na nakup..

tutifruti
3. máj 2010

Caute baby.... 😀
Tak mi sme absolvovali prvú návštevu v škôlke /Dorotka/.... Ja som unavená jak kôn... Som mala stres jak hovado... Detičky boli na divadle, išla aj naša Dorotka a poslala ma domov.... Ja doma hotová, až o 12-tej som po ňu šla.... Spokojná bola a hneď mi zaspala, čo ju to asi všetko unavilo.... 😅 Ináč ked išli von, tak sa držali takého toho lana na vychádzky, no bohovská bola.... 😅

Baby hniezda sú krásne.... az závidím, ze ja mám po babách....

Ináč včera mm kúpil krpcovi nejaké gaťuše a body, tak som sa z nich tešila 🙂

oacka
3. máj 2010

joj, kočky, krásne sady ste objednali,ja som tiež tie srdiečkové a macíkové pozerala. takže baldachýn je blbosť? ja kúpim asi tú 6dielnu,asi to zaplatí svokruša,lebo tiež chce niečo kúpiť. maxi,všetko dopadlo super,to je hlavné,dúfam,že aj chúďa recepčná tú krádež už predýchala,je to hrozná situácia.
teraz som prišla z Lidlu,tak už aj ja mám tú podprdu telovú, idem ju vybaliť,že čo to je za čudo. kúpila som aj žlté ponožky,lebo ponožky ešte nemám žiadne.

oacka
3. máj 2010

Tuti, ty sa neboj, tvoja Dorotka bude pri jej rečových schopnostiach o chvíľku v škôlke hlavný boss! a učiteľky ju budú milovať. 😀 😀
lenkaaninka, čakáme na foto účesu!

oacka
3. máj 2010

už som to raz riešila,ale znovu sa opýtam,nemáte tipy na dobrú prebaľovaciu komodu?

stanka33
3. máj 2010

Ahojte....tak sa hlasim po vikende sme sa uspesne vratili domov....boli sme v tych Ledniciach je tam fakt krasne, maly to zvladol perfektne na to ze sme vela chodili a nemal tam hracky a ihrisko....akurat ja si zacinam pripadat ako taka gula, uz ledva chodim a stale funim...a to este cca 10 tyzdnov....pekne vecicky objednavate ja musim dokupit nejake pekne hniezdo, maly to svoje co ma uz dokatoval musim popzerat...

tutifruti
3. máj 2010

Oacka krásny kočík... MM mi akurát včera doniesol katalóg teutoniek, tak to tu študujem.... 🙂 Koľko ťa vyšiel...?

Prebaľovaciu komodu sme nemali, mali sme prebalovák z IKEA, na to tú molitanovú podložku...

No a ináč v škôlke tie detičky dosť zle rozprávajú oproti našej Dorotke, tá im nič nerozumela, len asi o dve čísla väčšiemu chlapcovi stále hovorila: To nevadí, že nevieš rozprávať, veď si ešte bábätko, sa naučíš..... 😅

oacka
3. máj 2010

tuti.... 😀 😀 😀 😀 😀 to sa od nej presne dalo čakať! uvidíš,aké fóry ti bude nosiť domov zo škôlky! na moj vkus nás to vyšlo nehorázne draho... za tú cenu by som mala komplet 3kombináciu Jane a ešte dačo navyše- 780,- Eur...ale mama dala peniaze,tak som to neriešila...

miki060707
3. máj 2010

ahojte, tak eri to mi je luuto a pojdete s malou po ten kočik do TT?
potom sa dohodneme cez skype, kedy dojdete k nam, do ZOO asi nepôjdeme, lebo dojdu Sone synovci a dojde taká návšteva ku svokre, kt. chodi raz za rok, tak chce vidiť deti..no šak sa dohodneme, ale asi ked ste choré.....

no veru, vela z nás si kupili podprdy z lidla...

a inak tie nohavičky by som si kupila aj ja, ale asi na mna nebudu mať......

miki060707
3. máj 2010

a inak tie supravy ste kupili a objednali krásnučke, ja mam dve hniezda a jeden baldachyn aj letné perinky malinké aj vačšie aj návlečky, tiež mam pekné, ale to som dostala....tak sa radujem aj z toho, ....
oacka ja nemám prebal. komodu, ja len komodu, tam mam vecičky a takú istú farbu postielku a kupila som prebalovák, kt. dám na postielku a na ten prebalovák som si dokupila návlečku...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre