Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
7. máj 2010

prostrední súrodenci sú najlepší, a tá moja kamoška škorpiónka je prostredná,tak u nej sa to tak dobre skombinovalo.

kafoditka
7. máj 2010

Na tieto moje stavy zarucene zabera nakupovanie, to sa mi nalada hned zlepsi, mam to sto krat odskusane. A kedze je vysoky datum a v penazenke prazdno, tak som aspon malemu objednala tu z konika krasnucny mackovy overal a zaplatila to bankovym prevodom 🙂 😉

lulu1983
7. máj 2010

Maxi ja som byk a som prostredna, sestra je najmladsia.

miki060707
7. máj 2010

no veru maxi, taký sme mi škorpioni, presne.,. 🙂 ale čo už každý ma svoju povahu

ja inak teraz mam chicco kočik, ale po Sone mam abdor, ten ma parádne kolesa, tie chicco su také, že musim kočik držať obidvomi rukami, lebo by som išla zo strany na stranu a ked sme išli min. týžden na jazera, bola tam všelijaká cesta a dosť sa mi tam zle išlo, ale inak autosedačka je parádna, vanička je system clik a ešte car kit ma, takže ak si ten system dokupiš, tak vanička bude ako autosedačka a legálne.....

maxara
7. máj 2010

oacka tak u nas je to take cudne.. normalne by mal prostredny byt ten spoj.. ale u nas je to tak, ze najstarsia je ta skorpicka a s prostrednou - pannou sa moc teda nemusia hadam od zaciatku.. ja ako blizenec mam asi poslanie zblizovat rodinu alebo co kurnik, ale VOBEC sa mi to niekedy nepaci.. ja som uplny mix tych dvoch.. jedna je blond, utopistka jak svina, zije v snoch, romanticka.. druha ma hnede vlasy, totalna realistka, absolutne neromanticka (ked jej syn doniesol kvety na den matiek, tak ze fasaaa zase budem kychat cely tyzden, diiikyyy - akoze to bol jej komentar) a ja som aj aj, aj snivam, aj tuzim, ale nohami na zemi s pootvorenymi ocami a som spinavy blond
kafko - ja by som aj sla nakupovat, ale chodit s takymi vankusmi sa hanbim.. 😒
lulu - a ako sa na tebe prejavuje bycia krv? 🙂 inak som ta prihodila do tabulky, oki?

maxara
7. máj 2010

miki ved presne.. ked sa s niekym stretnes alebo zoznamis, tak nie vzdy vies (alebo aspon ja neviem) odhadnut znamenie.. dolezite je mat ludi apriori rad a az po spoznani si ich zaradit.. nie vopred, nie?

kafoditka
7. máj 2010

byk je moj otec a je absolutne uzasny. Az na to, ze sa vie rychlo vzblknut a nahnevat sa, ale ja mu odpustim uplne vsetko 🙂

maxara
7. máj 2010

byk je aj moj kolega.. takze teraz neviem.. ale jeho je treba spoznat.. lebo inak by som ho neznasala

mirka285
7. máj 2010

cafte 🙂 tak uz som aj ja doma...v tescu som kupila par hovadin co mi este bolo treba,stihla som sa pohadat s jednou babkou kvoli kosiku,normalne som cakala na ten mensi kosik lebo tam boli len tie velke hovada,a ked konecne jedna pani ho isla vratit,pribehla tam jedna babka ze ona taky chce...tak ma rozculila ze som jej povedala svoje...a tolko ludi bolo v tescu ze az,tak som si zlepsila naladu aspon tym ze som mohla ist platit do pokladne pre tehule kde skoro nikdo nebol 🙂

maxara
7. máj 2010

no Mirka super.. ja uz nenakupujem.. teda potraviny.. najskor az ked nebudem mat brucho, lebo ja sa uz cez ten velky vozik neprehodim.. a babky su moc drze, uz nevedia co so sebou..

mirka285
7. máj 2010

ta babka ma nasrala lebo na ten kosik vobec necakala,a mala asi 65 rokov takze nebola to vobec niaka starenka ktorej by som ten kosik inak s radostou dala 😒

kafoditka
7. máj 2010

Ja som dnes tak nadava na tie senilne stare zeny!! Oni si chodia cez cesty ako sa im chce, prechod nepoznaju, vyberu sa o palicke slimacim krokom na stred cesty, skoro som ju presla a ked som uz takuto dnes tretiu vytrubila, dobre ze mi stara p...a nerozbila tou palickou predne sklo 😠 😠

mirka285
7. máj 2010

no Kafko vidim ze sme rovnako naladene 😉

oacka
7. máj 2010

nerobme si ilúzie, že staroba človeka zmení,kto bol hovado za mladi,bude také isté hovado aj v starobe, ešte horšie.... moj mm zas nenávidí dedkov za volantom, čo z ničoho nič uprostred plynulej premávky spomalia,alebo niečo nečakané urobia...

miki060707
7. máj 2010

no ja tiež sa nechystám nakupovať, ale ešte v lekárni tie popôrdné nohavičky a ešte tak v júny zbehneme po vaničku, mam u svokry rezervovanú, ale kamoška mi dá tak do mesiaca svoju aj so stojanom, tak berem od nej a u svokry sa v nej môžu krpci v lete člapkač.....

kafoditka
7. máj 2010

jaaaaj Mirka, dnes by si ma nechela stretnut.. 😉

mirka285
7. máj 2010

Kafko zozrala som teraz dve sisky a hned mi je lepsie..

kafoditka
7. máj 2010

😀 ja sisky neznasam, vadi mi ta olejova pachut mastna.. 😝

robika
7. máj 2010

mojalili: mala si krasnu rozlucku, je to krasne, ako Ta maju radi tie deticky a ta basnicka je velmi pekna ....

no s tymi naladami uz zacinam aj ja, citala som ze tehotne zeny su naladove, ale doteraz som si hovorila, ze mna sa to netyka, skor som mala pocit, ze naladovy je kazdy okolo mna... ale teraz to uz prislo, velmi rychlo sa nahnevam, som nervozna a tieto posledne 2 mesiace mi davaju zaberat aj po fyzickej stranke... jednoducho nevladzem, na druhe poschodie ledva vyjdem, a stale stonam, co ma obcas niekde pichne...

kafoditka
7. máj 2010

Inak Mirka, ja som si dnes nasla tu na konikovi mackovy overalcek na zimu za 10 evri 😉

maxara
7. máj 2010

mirka take su najhorsie.. nie su uplne stare, ale uz to nie su mladuchy a zacne im z toho drbat.. krava zabudla, ze telatom bola je v ich veku bezne heslo.. ked povies, ze je stara, tak sa urazi ale chce mat vsetky vyhody seniorov.. nech si pocka, co.. hentake nadhery tvoria asi 90% ludi s ktorymi som sa kedy pohadala na nejakom verejnom mieste...
kafko viem o com hovoris.. mne raz vosla krava s bicyklom rovno pred auto, bez pozretia a to podotykam prsalo, isla som 20km/hod lebo som akurat vychadzala z kruhacu a skoro som neubrzdila.. 😨 a to ona len tak odbocila z chodnika, ani nestala pri tom prechode ani nic, co by nasvedcovalo, ze chce prejst... samozrejme som dupla na brzdu a cela v soku som sa nezmohla ani na trubku, ale ked mi zacala pi..vat, tak som vystupila a tak som na nu naziapala, ze sa pratala odtial, chudera vypatlana.. by som osrala celu taku kravu, kebyze ju aj naberiem, ale za taku sediet nemienim.. ale co ma potesilo, ze to videl aj vodic za mnou, ktory mi skoro vrazil do zadku a tiez sa chytil jej nadavat a taka teta sa to snazila "zjemnit", tak to tam tutlala.. a ked ta p..a odkracala, tak som sa rozrevala jak blba.. ale zlakla som sa neskutocne..

lulu1983
7. máj 2010

maxi ja som viac menej dost typicky byk, dlho, dlho pokojna, ale ked sa raz nahnevam, som schopna sa extremne rozcertit a bez rozmyslu kricat hrozne veci, preto zo zasady nikdy nekricim a ked sa schyluje ku konfliktu, kontrolovane prejdem do druheho extremu a mlcim a ze viem mlcat aj par dni, co moj manzel ako baran nechape vobec 🙂 inak mam pocit, ze som ako kazde ine znamenie 🙂

maxara
7. máj 2010

robika tak ja som bola taka praveze prve mesiace a teraz sa uz kludnim.. uz som skor precitlivela ale viac menej pokojna
lulu no ja poznam len jedneho byka a ten neviem isto, ci je klasicky byk..tak preto sa pytam

oacka
7. máj 2010

baby,totálne od veci,ale musím vám ukázať - práve čítam na nete voloviny z nového času a pozerám fotky. tú sú dve, pri ktorých som vďačná za každé svoje kilo! to čo má barkolová s kozami?

mirka285
7. máj 2010

kafko ale to neboli take obyc sisky ,v tescu maju taku novinku asi lebo prvy krat som to tam videla to su tie donutky,vies to vyzera ako siska ale ma to v strede dieru...mi fakt chutili...a overal si mala hned objednat 😉 a inak v strede obyvacky mam sprchovy kut,zajtra mi ho dojdu namontovat,no uz teraz sa velice tesim ze budem mat rozbombardovanu celu kupelnu ☹

robika
7. máj 2010

oacka, tak to su naozaj nechutne fotky... 😖

robika
7. máj 2010

ja sa prave napchavam s tvarohovymi palacinkami 🙂

kafoditka
7. máj 2010

Oacik, mna barkolova uz nicim neprekvapi, stala za mnou v rade na kasu v kike a poviem ti, ze mala tak neznesitelnu vrstvu make upu na sebe, ze to som este nezazila. Normalne suvisla vrstva pasteky na tvari 😝 😝 😝 A ked videl moj peto jej vystrih, tak len konstatoval, ze " ani plasticky chirurg prirodu neoklame.."

mirka285
7. máj 2010

Barkolova ked schudla tak stratila tuk aj v okoli prsnikov a potom tie silikony tak nechutne vyzeraju... 😝

kafoditka
7. máj 2010

Mirka, ved som ho aj objednala, aj prevodom zaplatila, tak pondelok - utorok ho cakam 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre