Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mojalili
14. máj 2010

Neviem veru Stani, preco bola taka vraskavena a dofialova, rodila som 11 dni pred terminom... A to ta nechali 36 hodin bez vody? ved to je nebezpecne, nie? nemalo by sa to

mojalili
14. máj 2010

no sak vy tiez musite vediet, co sa deje, ked tu nebudem, nie? Ste tiez dolezite 😉

zrzulka
14. máj 2010

to mozu byt deti tak dlho bez plodovej vody? ja som dostala pucung ze hned ako mi odtiekla voda som mala prist

achojka
14. máj 2010

Uz som pridala foto, kuk. 😀

stanka33
14. máj 2010

mojalili ja som rodila 16 dni pred porodom akurat na den ked som koncila 38 tt tusim no mne to bolo cudne ale ja som sa vobec neotvarala mne davali 3 vyvolavacie tbl oxytocin v infuzke a pomohla aj epi

zrzulka
14. máj 2010

Stani nemysli na to ved este maju casu na otocenie sa... ja uz ani neviem ako ho citim, mna boli cely clovek ale hlavne krize ked dlhsie stojim... A dnes ako mal stikutku tak sa mi zdalo ze stikuta v spodnej casti tak hadam je uz dolu hlavou. ved uvidim v utorok na ultrazvuku. Lekar zatim nic nehovoril len ze je v cudnej polohe. hlavne nech si neomota pupocnik tak ako jeho sikovna sestra 😒

mojalili
14. máj 2010

MIšinka, tak ten bol naozaj velmi krasny 😵 😵 😵 NO teda neviem, preco ta moja LILI bola taka skareda 😒 Ale tak hlavne je, ze teraz je z nej kočka 😉

mojalili
14. máj 2010

Bože, to co som za meno napisala....ACHOJKA - to patrilo tebe a mal to byt MISINKO... 😀

stanka33
14. máj 2010

ved maju aj v den porodu, tusim chlapcov davaju hned cisarskym ak sa neotocia a dievcata podla okolnosti, ak sa mi podari niekoho zazmluvnit tak dufam ze mi povie dopredu ze ako pojdeme

mojalili papaj orechy tie su na plet...ale ja som nejedla ale vravi sa to

stanka33
14. máj 2010

zlatucky bol a bucinko 🙂

zrzulka
14. máj 2010

Achojka krasne babetko.... Kolko vazil??? vyzera byt velkac. Aj nasa mala bola velka... podla mna bola tiez krasna. Asi ako kazde dieta pre svojich rodicov 😀

achojka
14. máj 2010

Zrzulka, maly mal 3200 g a 50 cm. A pre mna bol to najkrajsie babetko na svete 😀

zrzulka
14. máj 2010

no tak to bol len taky drobcek maly oproti nasej "obryni" ale krasny

zrzulka
14. máj 2010

ja som si tiez malu obzerala cely cas v porodnici, som sa nevedela na nu vynadivat aka je krasna... Aj teraz sa mi velmi paci...Podla mna je velmi pekne dievcatko....som zvedava aky bude maly... ci sa budu podobat a tak

mojalili
14. máj 2010

Zrzulka, aj ja som velmi zvedava, ako bude maly vyzerat. Podobat sa nebudu, pretoze dcerka je na prveho manzela - teda exmanzela a tento vraj ma ocinkove crty, takze budu ini....ale to nevadi, prave preto ma to velmi zaujima, ako bude Daniel vyzerat. 🙂

achojka
14. máj 2010

Zzrzulka, tvoja mala je tiez krasna. A pre rodice je to svoje dietatko najkrajsie. Ale babetka su vsetky krasne.

zrzulka
14. máj 2010

to ano, pre svojich rodicov je kazde babo to najkrajsie. AKo moja segra povedala ze ona videla aj "skarede" babetka ale vzdy maju mamicke povedat ze to jej je najkrajsie, to maju nariadene od "vrchnosti" Asi tak nejako to v zivote funguje. kazdy ti dieta pochvali ale nie kazdy to mysli uprimne.

zrzulka
14. máj 2010

idem kocky, idem spat uz mi je dlho sediet za PC. tak sladke sny... pa

stanka33
14. máj 2010

ja som tiez zvedava...pri malom som chcela aby mal velke huncutske modre ocka aby bol huncut a kucerave vlasky...az na tie vlasky je presne taky akeho som chcela...no pri malej nemam predstavy...

stanka33
14. máj 2010

aj ja idem dobru....

kafoditka
14. máj 2010

je tu este niekto alebo to mam zapichnut aj ja?? 🙂

mojalili
14. máj 2010

Ja som este na nete, lebo manzel siel s kolegami na pivko pod barak do pizzerie. Neviem, co mam od nudy robit-)

kafoditka
14. máj 2010

Sak normalne lez moja, potrebujes to 😉 Viem, ze je to pre teba trest, ale co by si nespravila pre Danielka, vsak?? 🙂

kafoditka
14. máj 2010

zistila som, ze si musim aj ja objednat ten chicco stahovaci pas, doma mam jeden ale ten je straaaasne velky, mne bude tak na dve veci..

mojalili
14. máj 2010

pamatam si, ze ked som porodila, tak som mala take brucho, ako ked som sla rodit. Normalne sa ma v porodnici pytali, kedy idem rodit (tie co nevedeli, ze mam po tom) 😀 snad teraz to bude lepsie🙂 JA som rozmyslala,ake cislo toho pasu si kupit, a myslim, ze M mi bude stacit...

kafoditka
14. máj 2010

Fuuuha, tak teraz neviem, ja som pre tehu mala standardne vsetko S, tak aky mam objednat??

mojalili
14. máj 2010

tak ked si mala S, tak S. JE to podla velkosti pred porodom, zase aby to nebolo zbytocne velke...vyskusam si ho na mieste, mne ho objednali u nas v jednom obchode

kafoditka
14. máj 2010

ale keby mi robili cisarak nahodou, tak to moc nevyuzijem asi, vsak?

achojka
14. máj 2010

kafoditka, ked ti budu robit cisarsky, tak ti to bude zbytocne, ja som nezniesla ani nohavicky cez tu ranu. Kup si ho radsej az po porode.

kafoditka
14. máj 2010

Achojka, asi to tak vazne urobim.. ved na co by mi potom bol?? Takto vyslem manzela a on mi ho kupi raz dva.. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre