Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ywett
25. máj 2010

@petrap001 ja mam aj zavinovky asi 3 ks a jednu perinku taku paradnu, nie taku klasicku,

ywett
25. máj 2010

@kafoditka no teraz je trend davat dve mena..ale ja asi zostanem pri jednom

tutifruti
25. máj 2010

Caute baby ja som grogy, unavená ako jeden kon po celom dni.... babu uz nastastie spia.... 🙂

K tej pupočníkovej krvi, ako som už písala mm robí zdravotného klauna.... vidí tam choré detičky, zhovára sa s lekármi takže jednoznačne do toho ideme....
Odobrať si dala aj moja kamoška právnička /sudkyňa/ a tá v zmluve žiadny problém nevidela... Za uskladnenie platíme 900,- Sk na bývlu menu.... zatiaľ nám ho nezvýšili /3 roky/....
Tentoraz ho chcem zaplatiť z príspevku pri narodení dieťaťa....
A ako som napísala, dúfam, že sú to najlepšie vyhodené peniaze....

zrzulka
25. máj 2010

@petrap001 tak hod nejake do fora, mozno si vyberiem. 😀 moja mama tiez mala velmi zaujimave typy ako napriklad Tobias ci Timotej

luminkasp
25. máj 2010

@zrzi, ani vy este nieste uplne rozhodnuti pre meno?

tutifruti
25. máj 2010

Zrzka, Tobiaš sa mi celkom páči... 🙂

zrzulka
25. máj 2010

@tutifruti zdravotneho klauna? ked sme boli s malou v nemocke tak nas taki ujovia prisli navstivit, boli velmi srandovni. nafukali malej balonikoveho psika....je to narocne povolanie zabavit deti ktore su tazko chore pripadne maju zdravotne problemy.... klobuk dolu.

zrzulka
25. máj 2010

Lumi maleho uz volame menom (teda ked o nom rozpravame) ale aj pri malej sme chceli dat do poslednej chvile Leu a zmenili sme ....

ywett
25. máj 2010

My sa s menom nemozeme dohodnut, pre chlapca mame vybrane a pre dievcatko sa nevieme rozhodnut...

luminkasp
25. máj 2010

@mojalili dik ze si objasnila to pichanie 😉

@zrzi a ake ste nakoniec vybrali meno? my maleho oslovujeme maly 😉

kafoditka
25. máj 2010

@zrzulka Tobias je krasne meno, Tobinko.. Ja som nad nim uvazovala, ale u mm nepreslo.. ☹ Moc sa nam nehodi k priezvisku...Ale Filipko sa mi tak zapacil, ze bolo rozhodnute.. Minule som ale mm povedala, ze ked bude neskor druhe dieta a zasa chlapec, tak Tobias to predbezne vyhral.. 😉

No a moja mama mala take typy na mena, ze dovi.... Karol, Dusan, Boris 😲 😲 😲 🤐
Ale pre dievcatko chcela strasne Emu, co sa mi paci..

zrzulka
25. máj 2010

@tutifruti nie je zle ale muzovi sa nepaci. ja som velmi chcela Filipa ale muzovi sa toto meno nepaci....Ak mam byt presnejsia jemu sa nepaci nic co som vybrala ja....

luminkasp
25. máj 2010

a k tomu trendu 2 mien, mne sa to na slovensku nepaci, lebo to nie je tradicia, napr tu v spanielsku sa takmer vzdy davali dve mena, takze my ak sa rozhodneme dat po papim, budu dve 😉

tutifruti
25. máj 2010

Mi o tom hovor.... uz ho posielam ku psychologovi.... 😅
Akurat mi dnes hovoril, že jazdil na kolieskových korčuliach po odelení.... deti pod pazuchov.... a kolegyna klaunka s fľašami a stojanom za nimi behala.... Že sa výborne bavili....že aj primára na chrbte odviezol.... 😀
A potom mi doma vzdychá, že ho bolia kríže... 😀

zrzulka
25. máj 2010

@ywett ake mate pre chlapceka?... ja som mala pre dievcatko nachystane... Mozno raz vnucka sa tak bude volat.... 😀

luminkasp
25. máj 2010

@oacka, ty si coraz krajsia, tebe tehu tak pristane 😉

ywett
25. máj 2010

@zrzulka pre chlapca Tomasko po oteckovi...ale pekne su: Oliver, Lukas, Timotej, Alex...mne sa zda, ze v slov. kalendari je viac pouzitelnych chlapcenskych mien ako dievccenskycch...a ako sa to bude ta vnucka volat?

tutifruti
25. máj 2010

Aj Filip sa mi páči.... Ale už mám krsňa, synovca a dobrej kamošky syna Filipa.... 😒
Čo ste vlastne vybrali?

zrzulka
25. máj 2010

Emu chcela aj moja sestra dat este ked som bola tehotna s malou, co u nas nepreslo. Nie zeby sa mi to meno nepacilo, je to krasne meno.... ale pre dievcatka je kopec nadhernych mien... to je aj tazko vybrat. ja vzdy vyberam mena ktore nema kazde druhe dieta lebo aj ked sa mi nejake paci a viem ze ho ma na okoli vela deti tak uz mi nejako zovsednie....

maxara
25. máj 2010

@tutifruti 😀 😀 😀 mas srandu doma.. aspon vies, po kom je Dorotka 😉

ywett
25. máj 2010

No lenze teraz su in mena, ktore sa mi vzdy pacili a nechcem tiez aby sa volalo ako dalsich x dievcatiek: Nina, Laura, Sofia, Sarah

petrap001
25. máj 2010

tak mne sa pacia chlapcenske take: okrem mojho Alexa,Hugo,Aurel a Oliver 🙂

zrzulka
25. máj 2010

@ywett sranda mne sa zase zda ze je viac dievcenskych mien na vyber. Ak by som mala co do vnucat povedat tak by som poradila bud Nelu alebo Zoju... ale tak jasne ze sa rozhodnu moje deti....to uz ja nebudem mat pravo im do toho kecat 😀

ywett
25. máj 2010

@tutifruti klobuk dole pred tvoj mangelom

maxara
25. máj 2010

baby ja idem chrochnit.. packo

zrzulka
25. máj 2010

Oliver je krasne ale tiez nepreslo :o((((((((((((((

tutifruti
25. máj 2010

No Dorotka, to som celá ja.... 😀 😀 😀

ywett
25. máj 2010

@zrzulka Neliniek je vela aj Zoja nie je az take frekvetovane, tiez sa mi paci, kamoska ma Zojku

ywett
25. máj 2010

@maxara dobruu nocku

ywett
25. máj 2010

a mne sa velmi paci HENRICH, Henusko...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre