Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mojalili
27. máj 2010

MIrka, tiez som zivym prikladom, ze tvrdym cvicenim (ja som makala denno denne - pilates, plavanie a korcule) sa da dosiahnut pekna postava po porode...porovnanie.....sorry, ze vam sem hadzem fotky, ale na nich najlepsie vidite, ako sa to da.....tato fotka je cca do roka po prvom porode... 😉 A to som mala pri rvom porode veeeeelke brucho, vacsie ako teraz a aj strie... 😉

merikac
27. máj 2010

mojalili,klobuk, dole,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,a kdeze si schovala tie strie?????,,,hmmmmmmmmmmmmm?

ericica
27. máj 2010

@mojalili wau ty si ale kocka
oacka mozno ti pojde pekne von a a nie da sa vybrat ,,teraz neviem ci ta umrtvia zospodu lokalne alebo ako ale na predporodnej priprave nam o tom por.asistentka hovorila ,ze gynekolog placentu skontroluje ci je cela a ci neostala vovnutri...

petrap001
27. máj 2010

@mojalili no dobraaa.a to brusko vytrenovane 😎

mirka285
27. máj 2010

mojalili dufam ze tak ako nam to islo po prvom,nam to pojde aj teraz 😉 prave takymito fotkami sa musime inspirovat....veru kocka si tam 😉

mojalili
27. máj 2010

Joj kočky, ale rano pilates, na obed pilates, potom plavanie 1,5 km (bazen - prsia), vecer pilates....asi tak.... 😀 Ale vysledok za to stal, takze vidite, ze to ide 😉 len sa netreba bat.

katy1979
27. máj 2010

Mojalili dobre. Sikulka. Ja som po porode nevyzerala ani ze som rodila tak dufam ze teraz to bude to iste.

katy1979
27. máj 2010

Kafoditka von? Vsak tam leje. Jeej aj ty mas dnes taky sprosty den ze ta vsetko ser... Ja potrebujem surne aj kadernika aj kozmetiku.

ericica
27. máj 2010

inac aj ja som dnes bola u zubara a dost som sa bala .ale dopadlo to celkom dobre ani to velmi nebolelo 🙂 ani mne zubar neodporucal injekciu ze v poslednom trimestri sa uz nesmie 😒 dala som si porcelanovu plombu a platila som len 10 eur. 🙂

achojka
27. máj 2010

@mojalili To si dobra, ako si sa pekne vypracovala behom roka..... To si asi aj brusaky poctivo cvicila, ze? A kedy po porode si zacala cvicit?

dugyna
27. máj 2010

@mojalili teda aka kocka 😉

mojalili
27. máj 2010

@achojka po 3. mesiaci som prestala kojit, no ale zacala som na sebe makat tak 5.ty mesiac po porode....no musela som sa chlapom pacit 😉 😉 😉

janulienocka
27. máj 2010

Mojalili aka kocica 😉 to ako to ty vies pridat fotku takto rovno do pokecu, pod pismenka?

mojalili
27. máj 2010

@janulienocka pod prispevkom mas spinku a tam PRIDAJ FOTKY K PRISPEVKU.....a tam kliknes, natiahnes z PC a je to 😉 😉 😉 to je novinka tu

oacka
27. máj 2010

mojalili, super výkon. chodila si do solárka? ja som zvedavá, čo ja so sebou sppravím... len nech nemám veľkú traumu z porodu, lebo to sa isto budem ľutovať a prežierať!

mojalili
27. máj 2010

@oacka nie, to bolo z Chorvatska opalene 🙂

kafoditka
27. máj 2010

Tak uz som doma... veru troska pomohla prechadzka, aj ked s dazdnikom v ruke.. 😉

@mojalili neskutocne brusko!! Normalne nanho kukam a slintam, ze aj ja take chcem!! 😀 😀 Ja planujem zacat s behom cca v septembri - nic velkeho, len tak na pol hodku kazdy vecer, uvidim, ake to bude v reali... ale tak zavazok zatial mam 😉

kafoditka
27. máj 2010

@mirka285 pridaj aj ty nejake foto na porovnanie, aby sme sa inspirovali este viac 😉 🙂

silvia.vesela
27. máj 2010

mojalili, wooow kocka si tam! Budes moja inspiracia, aby som sa aj ja dala tak super do formy, ako ty! 🙂
ked sa chce, tak sa vsetko da, no nie? Jedna znama, co ma rocneho synceka, tak sa stale vyhovara, ze ma brusko po porode, ale nic preto nerobi, aby ho dala dole....ziadne cvicenie, no nic!

adelaine
27. máj 2010

mojalili, normalne si sposobila rozruch tou fotkou,
takze ziadne vyhovaranie nebude...ty si toho prikladom, ze
to ide, sice to bude drina, ale vysledok je uuzasny....teba si treba ako vzor vycapit
na chladnicku 😀

adelaine
27. máj 2010

...inak, neda mi nevratit sa k teme sex 😀
ja som nesexovala cca od marca, nejako mi to
nechutilo, nic som z toho nemala, teraz ked sme to skusali,
akurat ma to bolelo, som dole dajako privelmi prekrvena, vsetko je nejako citlive
a bolestive...takze u mna nic, mm niekedy urobim radost inak 😀
ale na normalny sexik ho neviem prehovorit, uz to vzdal....
ani to nechce skusat...
ja len dufam, ze po sestonedeli sa to nejako rozbehne,
ze nebudem velmi K.O., lebo ma poraziiii 😠

mirka285
27. máj 2010

kafko take poporodne nemam,ale takato pekna som bola este minule leto 😉

mojalili
27. máj 2010

@mirka285 MIrka super 😵 😵 😵 Tak, a mame teraz inspiraciu.... 🙂 🙂 🙂

NEBOJTE SA KOCKY, MY TO TU PEKNE SPOLU ODRODIME, NAKOJIME, SCHUDNEME, INSPIRUJEME SA 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

oacka
27. máj 2010

ty brďo, tvoja dcéra sa môže tešiť,keď bude po tebe, mirka. 😉 tak zase taká štíhla ja nikdy nebudem, to je v mojej rodine nemožné. 😀 tvoja mamka je štíhla,či nie?

mojalili
27. máj 2010

....a zabudla som dodat, ze sa prave napchavam oskvarkovymi pagackami, co mi prave svokra poslala po svagrovej 😀 😀 😀 a ze diéta 😉

oacka
27. máj 2010

ja som ešte nevečerala a ani neviem,čo si mám dať. na nič nemám chuť....

mirka285
27. máj 2010

my zeny co by sme pre krasu nespravili 😉 budeme sa navzajom povzbudzovat,sice bola som sa teraz pozriet v zrkadle,no a poviem vam,ze momentalne moja postava ani nahodou nechodila okolo tej minulorocnej 😀 ale zase si hovorim,ze ved mam skoro o 20 kil menej ako ked som rodila prvykrat,tak ked to islo vtedy,pojde aj teraz 🙂 MUSI TO IST 😝

mojalili
27. máj 2010

Ja sa snazim zastavit celodennu kyselinu, a konecne ked sa dari, tak si supne slane pagace, no som ja riadne šiši.
Oacka, sexi sa da byt aj inak, nielen stihlou postavou, uvidis, ze to zvladnes,. Ty si vela nepribrala,tak si na najlepsej ceste po porode dat viac dole... 😉 😉 😉 Uvidis, pojde to 😉

mirka285
27. máj 2010

oacik mama je skor stihla,my akurat nie sme vysoke,skor drobnejsie,takze ja ked priberiem hned je to velmi vidno 😖

mirka285
27. máj 2010

oacik presne ako hovori Mojalili,ved ty uz vlastne si inspirovana,lebo prve kila si uz vlastne schudla a neboj pri malej pojdu aj dalsie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre