Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mojalili
1. jún 2010

@mirka285 Dnes mas slavny den, idete kooonecne pre kočík, že? sUPER, tak aspon to dnesny den vylepsi 😉 😉 😉

karinnka
1. jún 2010

Dobre ranko 🙂 Nooo uz vidno,ze sa mi tyzdne zvysuju,pretoze uz par dni neviem vobec spat ☹ A to pocasie je des...Ja zatial vobec neopucham,takze tych 35stupnov ako ma luminkasp by som hned brala 😉 Lenze to by som musela ist sama,pretoze mojmu sa velke zadky pacia a za chudov sa neotoci,takze by som mu urobila velkuuuu radost 😉
A idem sa pustit do pratania,pretoze si neviem najst uz ani ponozky 🤐

mirka285
1. jún 2010

mojalili dobre si to vystihla ze konecne,ved som ho objednala 25. februara a to mi vsetci pindali naco tak skoro 😠

sunnygirl
1. jún 2010

dobré ránko,
aj tu prší.
Včera na poradni všetko oki. Vážime 1700 kg a už sme na 81 % dievčatko 🙂 . No a doteraz som pribrala 18 kg, uf a to mám ešte minimálne 6 týždňov do pôrodu. Priznám sa, že večer som si už ťažká a ťažko sa mi zaspáva. Aj keď spím celú noc, aj tak nespím, lebo spím na etapy. Tak som sa rozhodla, že budem papať v malých dávka, lebo potom ma ide roztrhnúť. Ale popravde, ja ani nie som hladná, ale to malinké si stále pýta papanie.
Mňa by zaujímalo koľko všetko váži z tých 18 kg (placenta, plodová voda,......)
Od dnes mám dovolenku, tak sa veľmi teším, až do nástupu na materskú. V programe mám umývanie chladničky. 🙂
Idem sa napapať, pekné písanie prajem, vraj od víkendu má byť pekne, tak skúsme to vydržať.
Ako sa má MONLINE, dávno som o nej nečítala.
Ešte som sa chcela opýtať, čo sú to tie prietoky, sú oki a ako som predpokladala, železo mi chýba, ja som to cítila aj moje kruhy pod očami sa mi zväčšili, už to poznám.

lenkaaninka
1. jún 2010

dobre ránko my už máme podaždi a je tu zamračené . Sunny aj ja jem ani som neni hladná len na chuť lebo mi pýta..
V noci sa furt prehadzujem lebo ma bolia klby na nohách ked dlho ležím na jednej strane.

mojalili tak držím palec dneska 😉
mirka potom chceme fotky 🙂

mojalili
1. jún 2010

@sunnygirl Prietoky meria lekar preto, ci sa vyzivuje babatko z teba....ci (laicky povedane) ide papanie z teba do babatka, ci ho dobre vyzivujes...ak by nie, tak by babo nerastlo a niekde by bola velka chyba...

@mirka285 Miri, no veru necudujem sa ti, to je dost dlha doba cakania na kocik, ale snad sa vyplati. Tak teraz musis s nim jazdit po dome od radosti,ze ho mas doma 😉 😉 😉

@lenkaaninka dakujem, do vecera je casu dost veru. Ale rano som chytila prvy (hahaha) moč, leob vždy mu donesiem pobedny,tak ci by tam nahodou neboli bielkoviny zkrz tie moje opuchy..No idem varit rioto, zehlit, upratovat...samozrejme popri MK 😀

sunnygirl
1. jún 2010

@mojalili a necítiš sa nejako divne? Viem, že moja známa bola od rána nie vo svojej koži a porodila vten deň. No ako čítam, tak ty dnes ideš postíhať plno vecí. Ako to bolo pri Lili, či tiež nič, pohoda a potom si porodila?

mirka285
1. jún 2010

ked ma Mojalili pracovny plan na dnes,tak urcite je vo svojej kozi 😀

lenkaaninka
1. jún 2010

😀

mojalili
1. jún 2010

@sunnygirl Nic mi praveze nie je. AKo mi byvalo zle okolo 36.tt, tak teraz mi je super. Iba may viac a viac tlaci dole hlavickou.
Pri LILI mi o polnoci odtiekla plodova voda a musela som ist do nemocnice, narodila sa o 12 hodin. Ale cely den som sa vtedy citila zle.Ale ja som to trosku vtedy privolala, chodila som po schodoch na 6. poschodie.. 😒

TEraz som OK....az neuveritelne.... 🙂 Iba tie moje gramblave ruky, nemohla som LILI ani pancusky natiahnut, tak ma strasne bolia. Ale som ok 😉

sunnygirl
1. jún 2010

tak dnes z toho pôrodu nebude nič, keď si tak fit 😀

mojalili
1. jún 2010

@sunnygirl no jedine zeby sme s mm vhupli cez obednu prestavku na "to" a posurili to 😉

kafoditka
1. jún 2010

Ahojte fesandy 😉
To zas mame nadherne pocasie, co? Ja este lezim v posteli ale hlad ma z nej vyhana 🙂 Dnes netusim co budem robit..
Manzel chory, svokra chora... 😒 Jedine, ze by mi zavolali z babymarketu, aby som si sla pre kocik, ale take stastie ako Mirka mat asi nebudem ☹ No uvidime..

sunnygirl
1. jún 2010

@mojalili to pomáha?

luminkasp
1. jún 2010

mojalili, vidim, ze dnes tu vsetky piseme o tebe 😉 😀

mojalili
1. jún 2010

@luminkasp no a ja že prečo sa mi tak štikúta 😀 NEmusíííte.

Sunnygirl, hej, spermie pomahaju pri otvarani a zmakcovani krcka, vlastne aj ked ides rodit a si malo otvorena, tak ti daju taky gel, ktory obsahuje to čo mužské spermie 😀 ALe bojim sa toho... 😒
@kafoditka len aby si aj ty neochorela, davaj pozor a dopuj sa vitaminom C 😉

robika
1. jún 2010

Ahojte zienky,
tak ja dnes v praci, noc bola celkom ok, az na to ze som isla spat neskoro a tak sa mi nechcelo velmi vstavat, vedela by som si rano pospat este nejake hodinky 🙂 ...
aj u nas je skarede pocasie, ale treba si to nejako vylepsit, bud dobrym nakupom, nejakou maskrtou... ja som prave zlhtla 3 celozrnne pagaciky (priamo z pekarne) a na to este tvarohovy kolacik, aby som bola aspon v brusku spokojna 🙂

sunnygirl
1. jún 2010

@mojalili neboj sa, hlavu hore, ako ja hovorím zmuž sa 😀
@robika aj tu je tak škaredo a úprimne, som rada, že som doma

idem umývať tú chladničku

adelaine
1. jún 2010

dobre ranko,
ja som dnes taka leniva, este som v pyzame...a vobec netusim,
co s nacatym dnom...vonku je skaredo, nechce sa mi z bytu ani nos vystrcit...

co budete dnes varit?
nech sa inspirujem 😉

mirka285
1. jún 2010

tak ja uz tu mam krpca,supla som ho na balkon lebo spi,tak somzvedava ako dlho vydrzi....ja som rada ze je taketo pocasie,ja si neviem predstavit zeby bolo teraz teplo,mne to takto vyhovuje,len nech neprsi...Kafko volala si do toho Babymarketu?

mojalili
1. jún 2010

@adelaine ja som prave dovarila rizoto a idem robit lekavarove satocky 😉

janulienocka
1. jún 2010

ahojte, dobre ranko, ja som sa dnes celkom dobre vyspala, ale teda to pocasie ... 😢 dnes je myslim biozataz 4, no tak sa aj citim ... najradsej by som lahla a spala ... @adelaine aj ja netusim co varit, tak cakam na tipy 😉

adelaine
1. jún 2010

mojalili 😉 dobry napad to rizoto, dakujem,
to som dvesto rokov nerobila a nejaky salatik, mnam 🙂

nika23t
1. jún 2010

Ahojte 😉 My sme dnes mali rozkosny budicek, svagrina tu nechala 2-roc syna a ten sa rozhodol, ze bude plakat o dusu a neprestal, kym manzel nevstal a nesiel robit poriadky 🙂 Odvtedy maly len s usmevom okolo neho chodi 😀

@mojalili Asi si to uz spominala, ale nei som v obraze... Co mas s rukami, ze Ta bolia?

mojalili
1. jún 2010

mam ich velmi napuchnute, neviem ci to su žily, či tie opuchy. Dnes je skarede, poprcha, toto pocasie tomu neprosieva 😢 😢 😢 😢 normalne mi je do placu, lebo ma strasne moc bolia a neviem co s nimi, normalne mi trnu palce. Ved som lieky na zily zobrala, nezaberaju ani tie....trasu sa mi ako osiky......

Esteze maly ma trosku stucha, aby som vedela, ze on je OK...

kafoditka
1. jún 2010

@mirka285 sak len pred pol hodkou otvorili..

cigaretka5
1. jún 2010

Kocky skusene maminy. Využijem zavinivacku do autosedacky? Som bola včera nakupovať a má celkom zaujala? Letná od emitexu s nozickami....

janulienocka
1. jún 2010

@mojalili tak to mi je luto, mal by ten lekar nieco s tebou robit ... povedz mu na poradni, som videla foto tych tvojich papuciek, chuda😉 ale uz sa ti to krati, uz to nebude dlho trvat 😵

erytrea
1. jún 2010

@cigaretka5 skusena mamicka sice nie som ale zavinovacku do vajicka nekupujem, mam taku tenucku decku a to nam bude stacit, potom kupim az na zimu, svagrina mala tu letnu a mala sa v nej dokazala vzdy tak uzasne zamotat a potom bola nervozna, a nakoniec aj tak pouzivala len decku 😉

kafoditka
1. jún 2010

baby tak moj pokus dat dole snubny prsten z pravej ruky dopadol katastrofalne... Mam ho teraz 2x taky napuchnuty,
modro-cerveny a cez klb ho nemam sancu ho pretiahnut.. ☹ Teraz mozem len dufat, ze mi neopuchnu ruky este viac 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre