Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mojalili
16. jan 2010

Ahojte kočky, vidim ze rozoberate dve temy.
JA chcem chlapca, dcerka brateceka a muz dcerku, ze chce mat doma same baby.. 😀

J

mirka285
16. jan 2010

ja som tiez strasne precitlivela teraz,placem aj pri romantickom filme 🙂 moj syn ma dnes 13 rokov tak si pozval kamosov do mc donaldu do auparku na obed,dostal k narodeninam peniazky tak si isiel aj pokupit veci na oblecenie,lebo jemu sa nepaci co mu ja kupim,vraj neviem co sa nosi a to som si o sebe myslala ze v mode sa vyznam 🙂 my sa s drahym tiez chystame na obed von ale mozem az o tretej,lebo som pn a vychadzky mam az od tretej 😒

mojalili
16. jan 2010

Ahojte kočky, vidim ze rozoberate dve temy.
JA chcem chlapca, dcerka brateceka a muz dcerku, ze chce mat doma same baby.. 😀

Ja mam 3 izbovy byt, kupili sme si ho s ex..za hotove, teraz bude patrit dcerke, ked dospeje...my sa tak o 1 rok ci dva stahujeme do rodinneho domceka, kde bude miestaaaaa, a hlavne ta terasa, zahradka a klud...to bude nadhera. Moj novy manzel zdedi rodinny dom po rodicoch...uz sme tam nieco porobili,ale este si to chceme pekne prerobit, tak zatial sme v cinziaku. 😉

Kocky, ideme sa prejst do prirody nachvilku a mam tajny plan...ist do cukrarne na zakusok 😀 😀 😀 to este manzel nevie

dugyna
16. jan 2010

mojalili tak nevh ti plan vyjde 😉 ja budem asi piect babovku 😉 mnam
mirka a to ma 13rokov a uz si sam chodi nakupovat no teda..boze tie deti v dnesnej dobe..tak nejak rychlejsie rastu
aj my sa chystame na prechadzku je dnes nadherne 🙂

dievcata ktora z vas pouziva tie latkove plienky..zabudla som..sme sa dohadovali ohladom tej prezentacie..dajte mi vediet.dik..ale aj niekto iny ak by mal zaujem

stanka33
16. jan 2010

mojalili pekne ste si to premysleli...aj ten plan s tou cukrarnou.. 🙂
ja som piekla banan.-cokoladove muffiny, cakam kamosku s 5.mesacnym babom tak uvidim ake to zasa bude s takym babom
majte sa a peknu sobotku

mirka285
16. jan 2010

veru dugy chodi,dnesna mladez je uz veru ina ako sme boli my..viem s kym ide,poznam jeho kamaratov,mobil ma keby daco a ja mu doverujem..keby som mu zakazovala,bolo by to asi horsie..

dugyna
16. jan 2010

stanka posles mi prosim ta recept do IP na tie mafinky 🙂 dakujem
mirka to mas pravdu..hlavne ze poznas jeho kamosov a vies kde je...
no ja is nepamatam ze by osm v 13 rokch chodila sama kupovat obleceni..xixi maximalne tak to MC donaldu na SNP sme isli s kamaratkou a naspat domov..a to viem ako sa mam bala ked som isla prvy krat.xixi

cigaretka5
16. jan 2010

caute kocky mali ste nejake bolesti v 13 tt, ja som teraz 13 tt o teraz som v podstate ani nevedla ze som tehu ale teraz mam obcasne bolesti v podbrusku , take iine ako MS. je to podla vas OK?

mirka285
16. jan 2010

cigaretka kontroluj sa ci nekrvacas hlavne..bolesti mozu byt z cohokolvek,trebars aj zastavene vetry,alebo mas mat v tomto termine mrchu..ak by si sa necitila dobre,radsej vyhladaj lekara,netreba nic podcenovat

dugyna
16. jan 2010

cigaretka..mas to uplne nizko v podbrusku? take akoby tahanie snury v nutri..alebo take cosy..na to mi dr.hovorila ze to je zo zvacsovania a natahovania maternice..ale ak ta to moc boli alebo mas krce asi by som isla na pohotovost

cigaretka5
16. jan 2010

no nie je to nejaka zufala bolest, to nie, skor vecer ma to pobolieva. Neviem ani kde to presne je, je to skor nizko a aj mne dokina hovorial ze to moze byt ze maternica sa teraz vysuva a je tiez pravda ze mi brusko za posledne dni trochen narastlo

dugyna
16. jan 2010

ja som v 15TT a tiez to mavam..neni to sice zufala..ale taka rezava..alebo ako to nazvat..uplne nizko..a povedla ze to ten zavesny apart maternice..a navecer to viac citim
ale ak sa ti to nezda tak radsej chod k dr.

cigaretka5
16. jan 2010

a este mam furt pocit ze mi treba na zachid - ale nie cikat

dugyna
16. jan 2010

aha no tak to som nemala taky pocit..ale tlak na konecnik byva ked ides rodit..
no tazko poradit..ale ak sa ti to nezdy radsej chod k dr.

strasska
16. jan 2010

pekny dnik Vam dnes zelam!
u nas pohlavie bude prekvapko a asi dobre tak, lebo ja sama som nerozhodna.
Ja by som aj rada dievku, ale kvoli Miskovi by bolo super keby to bol chlapec... my sme totiz zacali akoby druhu generaciu deti (MM ma starsich surodencov) a po Miskovi prisli este dve sesternicky. Tak by bolo pre Miska super mat partaka.

karinnka
16. jan 2010

🙂 tak ja by som chcela zase dcerku,ku chlapcom nemam nejaky vztah 🙂 ale samozrejme co bude bude,ale kebyze si mozem vybrat tak radsej dcerku 🙂
Dnes bolo krasne boli sme sa prejst uz by mohla byt jar 🙂

ericica
16. jan 2010

mojalili tak sme na tom rovnako,ja chcem tiez chlapceka a muz dcerku 🙂 normalne sa mi o tom aj sniva 🙂
my byvame v rodinnom dome na dedine vzdialenej od mesta cca 10km co neni vela....mame obrovitansku zahradu a v nej obrovske jazierko s rybkami v lete tam chceme postavit altanok kde si budeme grilovat...
jaj a ideme sa pustit do prerabky chceme si pristavat jednu izbycku+nova strecha ,nova kuchyna,kurenie,okna....a zacneme uz coskoro aby sme to do porodu stihli 😀
a byvame so svokrovcami ale vsetko mame zvlast 😵 😵 😵

ericica
16. jan 2010

stanka aj ja si poprosim receptik skopiruj mi to a posli,,,a na tie mufiny potrebujes nejaku formu nie?

mojalili
16. jan 2010

Ericica, super vyhliadka na domcek🙂) JA mam 3.izb. byt, krasne prerobeny, zariadeny moderne, vsetko je tu nove....a pekne ho necham LILIANKE, zase ona nebude mat pravo na ten rodinny dom, co budu mat pravo jej surodenci...tak sme dohodnuti s manzelom a myslim, ze je to tak dobre...

Kocky, dala som fotku bruska v 18+0 tt dnes🙂 je to so mnou hrozne, uz si nevidim ani na .....🙂)))) (napr. pri holeni sa) 😀

KARINNKA - tu jar by som aj ja veru brala...zistila som, ze moje vysoke cizmy uz nebudem moct nosit, boli ma chrbat z nich...tak sa musim preorientova na nizke podpatky 😒
Cigaretka - aj ja mavam take sklbanie, pichave pobolievanie dole...

rybaanka
16. jan 2010

Caute

je fakt, ze okolo domu je kopec roboty,ale ja by som ho nevymenila za nic 😉 😎 😀

pohlavie je u mna hrozne diskutabilne....tiez som viac chalansky typ, aj ked na to tiez nevyzeram 😀 , ale ono pre krpca by to bol idealny bracek, vidim ako zere chlapcov a ako sa s nimi pekne hra, no ale na druhej strane si poviem, ze robit vrkociky, paradit princeznicku tiez by nebolo odveci, idealne by bolo dvojvajedne dvojicky chlapec a dievca, ale to uz nebude, lebo mi dr. potvrdila len jedno dieta 😔 😨 ale tak uvidime 😉 inak moj muz chce viac chlapca, neviem ci chce mat doma prevahu, alebo co, ale on ani meno zenske nevymysla, lebo stale tvrdi, ze to bude chalan 😕 🤐

rybaanka
16. jan 2010

mojalili, no pekne brusko teda 😵

dugyna
16. jan 2010

rybanka tak ked to bude chalan tak mu povedz ze do tretice baba 😉

ja chcem teraz urcite chlapceka od zaciatku sme tak nastaveny..a aj ked sa bavime o malinkom tak ako o chlapcekovi a druhe by mohlo byt dievcatko.. 🙂

no a domcek juj to by bola parada ale zatial staci aj bytik, alebo aspon malicku chatu na vyikendy v prirode..ach trochu snivam

mojalili pekne vrusko 😉

dugyna
16. jan 2010

errica potrebujes na to taku formu s tymi jamkami..alebo ako to mam nazvat..

mojalili
16. jan 2010

Dugy - aky mas vsestranny a dobry kocik 😵 😵 😵 naozaj vyzera byt dobry a pohodlny. NO ja som pri prvej vedela a tusila,z e to bude dievca, a splnilo sa mi to. Teraz si myslim, ze bude chlapec, tak o par dni sa snad dozviem, ci je to on. Aj stale mu hovorime....bratcek... 😉 Danko🙂 Uvidim 28.1. idem v 20.tt na kompletne vysetrenie oranov a vsetkeho....som zvedava

dugyna
16. jan 2010

mojalili dakujem aj ta cena bola pekna to teraz v dobrom myslim..a kupili sme ho v mobelixe nahodou boli sme kupovat nabytok..a kupili sme kocik vajicko postielku a matrac 🙂 ..a ta taska s tou prebalovacou podlozkou a termo obalom na flasku bolo k tomu..a inak velmi dobre sa ovlada-kocikuje aspon ked som snim skusala po byte..a v obchode..a je lahky myslim ze 11kg..povodne som chcela kupit na inzerat..lebo su maminy co predavaju po jednom babetku a je ako novy..urcite sme nechceli za kocik dat 15tis...

mojalili
16. jan 2010

Tak super, ze ste dobre nakupili, ved on si vas pocka🙂) JA som mala tiez kupeny popredu kocik, lebo bol vo vyhodnej cene. Ale teraz pojdem pozret az na jar, uvidim, ake su ceny len hlbokych a ked tak sa pozrem na inzeraty...

zrzulka
16. jan 2010

tak som zvedava ako nam tie nase tuzby nakoniec vyjdu🙂))) a tak hlavne nech su deturence zdrave, na ostatnom nezalezi....

Ja som dnes pratala skrine, odkladala veci do ktorych sa uz neobleciem a premyslala nad tym ci ich este niekedy vobec obleciem.... xixi snad ano, po porode som trosku menila satnik tak by mi aj luto bolo....

mojalili krasne brusko, veruze aj ja mam uz riadne, som dnes pozerala v zrkadle ze poriadne podrastlo....

dugyna
16. jan 2010

zrzulka aj ja som odkladala rifle a rozmyslala ci ich este po porode obleciem a bolo mi ich luto
hm a to moje brusko sa nejak zastavilo..
a presne tak nech drobci zdravi moja rec 😉

mojalili
16. jan 2010

Kočky, dnes do nas skoro nabural jeden pako 😠 ...nepozrel sa dozadu, zastal a z nicoho nic zacal cuvat.....esteze manzel zareagoval a zacuval.....zacal silno trubit a normalne babatko v brusko to zaculo este s mojim sokom....zacalo sa vrtiet.... 😒 takze babo uz reaguje na zvuky z okolia...teda tie silne.. 😵

zrzulka
16. jan 2010

Mojalili pocuje uz aj tvoj hlas🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre