Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lutsine
1. sep 2010

vyborna na mliecko je CARO kava, mozem odporucat. 🙂

lutsine
1. sep 2010

tie co mate poschodove domy a mate spalnu na poschodi a obyvacku dole,ako riesite vecer spinkanie? nechavate same babo v postielke na poschodi? alebo je s vami v obyvacke a potom prenasate hore?

kafoditka
1. sep 2010

Be ranko kocky 🙂
Mna uz chyta zufalka, ked vidim ze zasa prsi... sak uz stvrty den trcim doma s malym ☹ tuto noc sme dobre spinkali, od 22:00 az do 5:00, potom sa najedol a potiahol do 8:00 😉

@tanyja ved mne sa tie topanky pacia len na obrazku, v normale by som nich tazko chodila.. 😀 ale mohla by si hodit link z mimibazara, ake vecicky predavas.. by sme sa kukli 😉

petrap001
1. sep 2010

@lutsine ja mam tento problem.moj si uz zvykol zaspat vecer v kociari a tak ho prenasam.skusala som ho davat vecer po kupani do postielky ale ani nahodou.a ani cez den nechce spat v postielke.len v noci..no co uz..

zrzulka
1. sep 2010

baby davate niektora deti do plaveckych jasliciek?? neviete ci niektore funguju aj cez vikendy?????

sarai
1. sep 2010

@lutsine ja si ju nechavam v obyvacke pri nas a potom orenasam, ked idem spat.

luminkasp
1. sep 2010

@lutsine je pri nas, na najskor idem uspat malu hore, maly zostava dole s mm a ked ideme spat, tak ho vyniesieme 😉

kafoditka
1. sep 2010

@zrzulka ahoj, ja chcem dat maleho na plavanie ale az v novom roku, tak v januari, ked bude mat pol roka... Zevraj beru na plavanie az ked ma dieta vsetky povinne ockovania.. my by sme chceli chodit na zahradnicku do SNOPu 😉

alllexa
1. sep 2010

@katty17 @adelaine @kafoditka - aj mne vaha stoji a to kojim. Zislo by sa dat 6-7 kg dole, ved nic nezapnem:( Lenze cvicit nemozem, nie som este ok, a jedlo tiez moc nechcem obmedzovat kvoli kojeniu. Aj tak nemam pocit, ze by som jedla nejako vela. Ked mi bude lepsie, asi si kupim bezecky pas. Von sa nedostanem, ked kojim kazde dve hodiny, takze ked pol hodinu kojim (a to neratam este prebalovanie a pod.), mam len hodinu a pol cisteho casu. To tazko stihnem niekam ist.

@miki060707 @mirka285 - a vy nekojite, ked ste na diete?

@katarina7777 - ja tiez riesim nosic - da sa kupit aj cez net a je to podla mna aj lacnejsie. Vybrala som si tento:
http://www.bubu-babo.sk/index.php?ID=4319
Vyhoda je, ze sa da nosit aj vpredu aj na chrbte a je do 20 kg. Svagrina nam ho kupi ku krstu🙂

@petrap001 - ja este kojim... Je to vyhoda, i ked mam pocit, ze pri UM by spal dlhsie. A som tym dost obmedzovana, lebo keby som chcela ist von bez maleho, tak len na hodinu a pol - cas medzi kojeniami.
Pekne fotecky!

Rana po zasivani ma stale boli, vo stvrtok idem opat na kontrolu, lebo Rosalgin nezabral. Kaslem na blby ProSanus, totalne ma odpisali, vobec nemaju volny termin (moja gynekologicka ma dovcu a ini su obsadeni), idem k doktorovi, ktory ma rodil. Ale nie je normalne, ze ma niekto nejaky problem a nie su schopni zabezpecit prehliadku - co ak by to bolo nieco vazne? Ved to musi mat prednost pred standardnymi kontrolami.

Cez noc sa moc nevyspim - na zaciatku ma taky interval, ze tri hodiny, co je super, spi od 10 do 1, potom ho nakojim a spi az do 4. A potom to uz ide dole vodou - nemozem ho uspat, cela procedura trva aj hodinu, ked konecne o 5 zaspi, o hodinu je zase hore a potom chce jest kazdu hodinu a pol az dve hodiny. Nechapem to - neviem, ci mam rano nejake slabsie mlieko (tym, ze v noci nejem) alebo co.


merikac
1. sep 2010

@petrap001 krasne fotecky,,na tej 3. je z neho riadny sibal,,aj ty len kojis a este si nedala UM?? tak vravis CARO kava?? asi si ju pojdem kupit,,,uvidim, lebo moja stale dudka a dudka,,, 🙂

zrzulka
1. sep 2010

@kafoditka da sa tam aj cez vikendy??? my by sme chceli ist od 3 mesiacov... ale teraz som nasla cosi take ze aj babula(instruktorka plavania) pride domov a ukazuje jak sa daju niektore prvky z bazena vo vani vyuzit ... tak to chcem skusit kym zacneme chodit do bazena.... maly vodu zboznujeeeeeeee....

merikac
1. sep 2010

dobre rano baby...
@alllexa - som rada,ze ta tu vidim, uz som sa po tebe zhanala, ze co sa deje 😀 , aj maxi zvazuje taky isty nosic,,,hadam zbada link a porovna si ceny
@kafoditka tiez riesim dilemu, ci ist s malou na plavanie,,niekto je za a niekto proti, ale ked si totak spatne zoberiem s malym sme chodili do normalnych kupelov uz od nejakeho polroka a nic mu nebolo,,pri nas v Bojniciach beru na plavanie deti uz od 3. mesiacoch vraj.

inac to pocasie, je o drzku,,,s malou som vcera zasla aspom do obchodaku, nech sa trochu prevetra po ceste v aute 😀 , oplachla som tam 50eciek len za skolske potreby pre syna

A prosim o radu,,,aj vam zacinaju padat vlasy?? vidim ich vsade,,,dokonca uz aj raz ked som malu rozbalila, mala taky dlhy vlas omotany okolo susky,,,,fuj,,neznasam mrtve vlasy 😠 co pouzivate proti padaniu? kadernicka mi dala aj sampon -ako prevenciu a zrejme nezabral,,,,,

mirka285
1. sep 2010

dobre ranko....
@zrzulka vsetky nase deticky asi zboznuju vodu,ved vacsina su to raci 🙂
@alllexa ja nekojim od zaciatku...a to je teda fakt blbe,ze ta nechcu zobrat,ti nezavidim tie problemy co mas,ja som si to zazila a viem presne ako ti je..ja som si vtedy maleho vobec neuzivala kvoli tomu....

kafoditka
1. sep 2010

@alllexa to ma mrzi ten tvoj zapal... ☹ drzim palce, aby si sa coskoro dala dokopy..

@zrzulka ja neviem, mne sa zda v 3 mesiacoch este priskoro.. teraz zacne chladne jesenne pocasie a nechcem, aby maly ochorel pre prsuvani z plavania domov... 😒

mirka285
1. sep 2010

@merikac na to padanie vlasov sa stazovali aj kocky v inej teme ☹ mne nepadaju...

mirka285
1. sep 2010

baby a na tom plavani aj my musime do bazenu?

zrzulka
1. sep 2010

@kafoditka ved v januari zacne byt este vacsia kosa... 😀 😀 😀co pozeram na nete tak vacsina kurzov ma pisane od 3-4 mesiacov.... my aj kvoli miske chceme, nech chodia spolu... ale cez tyzden sa tam nedostaneme kedze to byva doobeda a to je muz v robote... ja bez auta som jak bez ruky... este ho mame aj pokazene 😠

zrzulka
1. sep 2010

@mirka285 hej hej aj mamy....pripadne tatovia 😀

cigaretka5
1. sep 2010

@lutsine my mame aj obyvku a spalnu hore, ja mam skor prolem ked mala spinka a ja chcem varit , kuchyna je dole .......

petrap001
1. sep 2010

@merikac ja som caro pila este v tehu lebo ja saom pila dost kavy a toto je super nahrada.a teraz toho mozes pit kolko chces a nema to kofein lebo je to prirodne.a kojim ho no,ziadne umele som ani neskusala.sem tam cajik fenikelovy mu dam co je od 1.tyzdna a je nesladeny,ale to len ked ideme do mesta,keby nahodou spustil plac.lebo on otvori oci a hned jest.ale ked sme von spi dlho.ked ho necham na zahrade,pospi aj 3 hodinky tak sa naje a spi zasa.ale zasa niekedy cez den pospi tak hodinku a koniec.nechapem ako moze byt tak dlho hore 😕 a pritom on si kludne lezka a je ticho.taky spokojny 🙂

kafoditka
1. sep 2010

@zrzulka tak sa na to musim pozriet, co pisu na netovej stranke.. Keby boli vsetky kurzy tak od 4mesiacov, tak sa na to dam.. urcite chcem s malym chodit.. Kamoska chodila s dcerou od pol roka a boli az na troch kurzoch po sebe a dns ma Ninka 4roky a nikdy nebola chora.. pocula som na to plavanie same dobre veci - okrem ineho to aj posilnuje detsku imunitu. 😉

petrap001
1. sep 2010

@mirka285 mne vasy tiez este nepadaju ale vraj okolo 3tieho mesiaca letia,ale to mozno len tym co koja 😀 ja mam tolko vela vlasov,ze mi za nimi smutno nebude ked nejake vyletia 😀 kamoska ma nedavno strihala a ked mi zriedovala tak vravela ze niekto nema tolko vlasov na celej hlave ako tie co boli na zemi z tej mojej hlavy 😀 😀 😀

zrzulka
1. sep 2010

@kafoditka v ba robia tieto kurzy viaceri aj u nas v pk je ale mam to od ruky ked nemam auto 😒 ja chcem najprv zavolat tu instruktorku par krat ku nam domov a potom pojdeme do bazena lebo maly ked sa naloga vody pri kupani tak to sa mu nepaci... chyta hysak pomaly z toho...musim ho brat z vody jak jaci.... no ved ked skace jak besny v kybli tak obcas sa stane... ale inak ma vodu velmi rad... ja uz ho chcem davat ku miske do velkej vane

meruska
1. sep 2010

@oacka @karinnka co hovorite na plavanie v Kosiciach? nasla som toto http://www.babylook.sk/?mnu=info&idm=12
kurz pre 6mesiacov -3 roky ...8 hodin stoji 77€

inak aj ja riesim fusak a mne sa paci zatial tento:

meruska
1. sep 2010

tento fusak je premontovatelny aj do autosedacky, vanicky alebo do sportoveho kocika, sa rozne rozopina, odopina a stahuje snurkami ...je mozny az do 3 rokov 🙂

kafoditka
1. sep 2010

@petrap001 tak to mas teda stastie... ja mam 4 vlasy na hlave a ked si predstavim, ze mi 3 z toho vypadnu, tak dakujem pekne 😲 😲 ☹

merikac
1. sep 2010

@petrap001
@kafoditka presne,,,tiez sa desim, co mi zostane na hlave ked mi zacnu padat este viac,,,, 😠 to ma niekto stigro,,,boh mu nadelil peknu postavicku, krasne huste vlasy,,,a co nam???????????????, zeby rozum 😀 😀

alllexa
1. sep 2010

@merikac @kafoditka - dakujem, poslednu dobu som akosi nestihala citat a pisat sem.
Inak, ked spekulujete o plavani, dostala som dobry tip od kamarata - povazuje to za najlepsie investovane peniaze - je to od 4 mesiacov:
http://www.alva.sk/index.php?page=11

@mirka285 - snad ten moj doki mi uz pomoze, ked je taky odbornik...
A kolko kg by si este chcela zhodit?

A jednu spokojnu foto na zaver🙂

karinnka
1. sep 2010

Dakujem dievcata 🙂 @meruska ten fusak Ti bude pekne pasovat do kocika 😉 a to plavanie vyzera celkom fajn aj by som isla 🙂

merikac
1. sep 2010

@alllexa mne sa ten tvoj poklad podoba na teba,,sice tatu som nevidela,,ale co to ma z teba,,,,,zeby pusku?! 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre