Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

naty1976
17. feb 2010

tatianka - ja som sa pokúšala odísť niekde na strednú školu, ale žiaľ nebolo miesto. Dosť mi vadili tie tlaky na vysokej - rob aj vedu a výskum, rob projekty lebo nie sú peniaze na zákledné vybavenie a ešte k tomu rob aj pedagogiku s maximálnym úväzkom, niekedy aj nad, a udrž študentov na škole (akýchkoľvek) len aby boli udržané normatívy. Tatianka a ty si učiteľka na akej škole?

dugyna
17. feb 2010

oacka a ako si si vyratal cinsky vek? teda ak hovoris o takej tabulke kde sa pise cinsky vek zeny a datum pocatia..ale je aj taka tabulka kde sa zadava vek zeny a vek muza a stred je pohkavie..tam nam vychadzal chlapceka cakame dievcatko..

a to tvoji ziaci co si ich ucila su na vs?lebo na tej fotke vyzeras tak maximalne na 25rokov,

naty1976
17. feb 2010

mojalili to sa mi páči s tym pôstom, pre môjho muža to bude opäť šok doteraz mal pôst kvôli mojej diagnóze, mala som nízko placentu, prísny zákaz od lekára a teraz ho schladím opäť 😀 😀 😀

tatianka.g
17. feb 2010

ja ucim na zakladnej a je to tu tiez dost tazke, nove metody, skolsky zakon, ziadne ucebnice, lenivi deviataci, ktori vedia ze sa dostanu na kazdu strednu skolu 🙂 🙂 🙂 ale taku pracu som si vybrala, bavi ma, ale je to narocna a casto nepochopena praca

mirka285
17. feb 2010

oacka aj mne to vyslo 🙂 no teda,tak ste tu same ucky 😀 kocky ja by som isla niekam ku moru..dnes ma to tak chytilo ked som pocula ze v Egypte je 30 az 35 stupnov 🙂 ja uz doma umieram od nudy..moj drahy mi nadava ze pribera,lebo ja od nudy vyvaram kazdy den nieco,dokonca jedla ktore som nikdy nevarila,varim teraz podla receptov z mimibazaru 😉 zajtra sa pokusim upiect aj tvarohovo cucoriedkovy kolac..mi uz harasi pekne 😲

naty1976
17. feb 2010

dugynka - normálne si mi polichotila, mam 34

mirka285
17. feb 2010

tatiana nie nepochopena skor nezaplatena 😖

mojalili
17. feb 2010

Mirka, smejem sa, pripominas mi mňa🙂 Presne ako u nas🙂))) Esteze uz som v praci a nemam cas na vyvaranie...🙂

dugyna
17. feb 2010

straska podla tvojej tabulke nam vychdza dievcatko a aj cakame 😉

naty1976
17. feb 2010

Tatianka neboj po maťarskej budeš oddychnutá a škola bude pre teba dobrým spestrením. Mňa učenie bavilo. A mam pocit že ma aj ta prax na škole poznačila aspoň kolegyne mi to často tvrdia 😉

karinnka
17. feb 2010

Tak pozrela som tu stranku a maju tam pekne vecicky.... 😉 Ten cennik je pri nakupe nad 100eur?

vitam NATY1976

dugyna
17. feb 2010

naty 🙂 pri detoch sa mladne 🙂 ahlavne je ako sa clovek citi vnutri

dugyna
17. feb 2010

aj podla tej kubkinej tabulky nam vyslo dievcatko 😉

dugyna
17. feb 2010

aj ked baby nechapem podla coho to pocitaju lebo na pohlavi zavisi od spermie

naty1976
17. feb 2010

straska podľa tvojej tabuľky mi vychádza chlapček
dugynka veď preto môj muž súhlasil s tretím bábom, chcem mať doma stále dvadsiaku 😀

naty1976
17. feb 2010

divčatá košičanky keď budete organizovať nakupovanie v Detexe, prípadne inde hlásim sa, môjho muža to už nebaví chodiť so mnou po obchodoch. Stále sa prichytím, že sa rozprávam sama so sebou, lebo môj muž vždy ufrkne na iné oddelenie

naty1976
17. feb 2010

Karinka kde si si objednala ten kočiarik, je to neonato reverso , že? A koľko stál?

karinnka
17. feb 2010

Naty predavala ho tu jedna kocka novy za 320eur,,vraj minulorocna kolekcia...tak som ho hned vzala... 🙂

naty1976
17. feb 2010

to je super cena ja chcem nurse dakar, ale už nemajú to farbné prevedenie čo sme chceli, čakám na nový model a ak sa mi nebude páčiť zoberieme neo nato,

naty1976
17. feb 2010

pekný ale malé kolieska chcem väčšie, ale d 😉 23.02. ideme pozrieť do bábätkova, majú dostať tovar niektoré modely 2010, tak hádam sa už rozhodneme

karinnka
17. feb 2010

vsak to,ze male kolieska su o onicom....v zime urcite.....uz viete pohlavie?

naty1976
17. feb 2010

nie aj keď veľmiiiii chcem vedieť. Lekár na poslednom sone skonštatoval, že je všetko v poriadku, placenta sa vytiahla, ale bábo sedelo v tureckom sede, takže nič. Chcela som sa pomimo objednať u Dankovčíka no ten je vybukovaný, najnovšie mi tam ani nikto nedvíha telefón. Do Šace sa mi nechce. Takže musím čakať. A čo ty Karinka, ešte tiež nič?

naty1976
17. feb 2010

Malé kolieska pri takto neodprataných chodníkoch ako túto zimu? Nikdy. Síce boli niekedy odpratané v zime lepšie? Ani nepamätám...

karinnka
17. feb 2010

Tak k u Dankovcika som sa bola objednat na Morfo pred dvoma tyzdnami a sestrika mi volala v pondelok,ze do konca marca je uz plny....Tak som volala do Sace a tam mam volat na buduci tyzden,pretoze nevedia ako budu robit v marci....tak snad ma vezmu 😝 Ale uz by som rada vedela....Potesilo by ma dievcatko...a Teba asi tiez nie? 😉

naty1976
17. feb 2010

jasne, švagrina má dievčatko a ja som z nej úplne namäkko a manžel podobne

naty1976
17. feb 2010

... na chlapčeka sa však tiež tešíme, je zvláštne, že pre chlapčeka som hneď vedela vybrať meno - Oliverko, ale dievčenské nie a nie vybrať

naty1976
17. feb 2010

a ty Karinka nechceš zmenu, veď už dievčatko máš?

dugyna
17. feb 2010

naty skus na www.perinbaba.sk alebo na www.o-babe.de alebo to je www.o-baby.de ze su tam lecnejsie kociky ako na sr O 100-170 eur a postovne je len 10 eur
a spravne uvazujes...stale mat 20 😉 ako sa clovek citi duchom

sunnygirl
18. feb 2010

Dobré ránko prajem

TATIANKA.G, jejda tý máš už fotečku, takže už nepatríš medzi ružové nemé tváre 🙂

NATY, vitaj medzi nami a tešíme sa na všetky tvoje príspevky 🙂

MOJALILI, uf nezávidím ti tú blbú situáciu, ešteže ideš na matersku, tak len vydrž so zaťatými zúbkami a potom ADIOS PRONTOS 🙂

DUGYNA, ja by som aj vytvorila takú tabuľku ale do júloviek pridáva, júúúúj zabudla som jej prezývku, ale už dávno tu nebola, TERESA????, ale bola by to milá tabuľka 😉 😉

Tak teraz tu prevažujú učiteľky, východ a chlapci 😀 😀 😀

Mne bolo včera hrozne zle, akoby sa mi vracala ranná nevoľnosť, ale skôr by som to pripísala k tomu hroznému počasiu, z ktorého ani tlak nie je dobrý, ani nálada nie je veselá, ani........ 😒. No ale ja som vždy patrila k tým ľuďom, čo cítia presun oblakov a tak, no proste zmenu počasia.

Gratulujem k všetkým dievčatám a chlapčekom , ja som včera počúvala také pukanie v brušku, manželík načúval, že to tam žblnkoce, tak malô asi pláva 🙂

Tak vám včetkým prajem opäť pekné písanie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre