Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
2. feb 2011

@mirka285 aj my mame wifi, ale ako vravim, z nejakeho dovodu nam ide pomalsie akoby mal 😠 a este nejako nebol cas to riesit, lebo ked sme sa snazili tak nam tvrdili, ze to je chyba vo firewalle, ale odvtedy este nemal mm cas tam zavolat a vynadat im. antenu mame v obyvacke a v spalni mi ten net ide niekedy viditelne pomalsie (pritom je to cca 5 metrov po chodbe a len jedna stena). ale stale si myslim, ze wifi riesenie je najlepsie, take tie zasuvacie su dobre ked napr.ako lulu si casto mimo domu a chces byt online. inak nie su moc rychle ale teda na kona stacia 😀

bambola
2. feb 2011

@oacka uz som spominala 😉 nechceli mi verit 😀 😀

kafoditka
2. feb 2011

@bambola Mati ja si idem dnes vybavit ten pas, volala som tam a dieta ti zapisu v pohode do pasu, len treba priniest jeho original rodneho listu, stary pas a kolok 33eur 😉

kafoditka
2. feb 2011

@bambola Mati my mame to iste co vy, min. tyzden nam volali, ci mame zaujem o rychlejsi internet...my ze ano... tak je taka akcia, ze budeme platit o 3 eura menej, bude rychlejsi a dostaneme bud 100eur keš alebo nam tu 100 rozdelia do faktur, aby sme platili este menej... vzali sme keš 😀

cigaretka5
2. feb 2011

@kafoditka a aku mate spolocnost? na ten net?

kafoditka
2. feb 2011

@cigaretka5 orange

luludi
2. feb 2011

@bambola ten problem s orangeom sme mali na zaciatku aj my, nakoniec nam prisli vymenit nejaky kabel v bytovke a odvtedy frcii, ale tiez sa to snazili hodit na firewall, ale mm kedze robi s pc tak panovi hned vysvetlil, ze teda eeeee... 😉

mirka285
2. feb 2011

baby dik za info ohladom netu,no nam ide rychlo,len obcas vypadne ked je burka alebo fuka,by som chcela taky co mozem brat so sebou,ale Gabo ma zrusi,ze naco ti to bude,vsak nikam nechodis 😀 inak mala mi uplne zlikvidovala telefon,niektore tlacidla nereaguju,idem napisat Gabovi ci su drahe mobili v Thajsku,by mi mohol nejaky kupit...ved ja pouzivam iba take supacke,mne staci aby bol pekny a lacny..

oacka
2. feb 2011

@bambola už tam dugy zapísala booklover, aj tatianku, a asi aj jarusku zapíše.. prečo ti nechceli veriť?????

tatianka.g
2. feb 2011

@oacka pomohla u vas ta voda z vymocenych sliviek co si raz spominala?

kafoditka
2. feb 2011

@tatianka.g ja som malemu kupila v DM slivkovu stavu, vyraba to hipp, zriedila som to s prevarenou vodou a davala malemu pit po troche cely den a aj v noci, ked sa zobudil a na druhy den sa mi tak pokadil, ze dovi 😀

bambola
2. feb 2011

@kafoditka domi ale 33€ za novvy pas + zapis, snad nielen na zapis 😕 mala by som ist aj ja, buduci tyzden bude mm po sluzbe tak zbehnem 😉 iinac nevies ci moze byt mala zapisana aj v mojom aj v mm pase? aj ked to je asi zbytocne.

domi my mame ten rychlejsi a presne ta akcia zo 100eurami, my sme si ich boli vybrat v auguste 😉 lenn proste aj ked je rychly tak ocividne je tam nejaky zadrhel na ich strane 😠 ako pise @luludi, lulu normalne si ma teraz nastartovala, vsak im to tam pekne vytmavime 😀

@oacka lebo, zeeee to nie je sukromna 😉 ale uz mi veria 😀

bambola
2. feb 2011

@tatianka.g ja som dala slivkovu vyzivu a pomohlo 😉 tiez hipp z DM 🙂

monline
2. feb 2011

@mojalili ak ti kojenie spôsobuje zdravotné problémy, tak by si asi kojiť nemala...ten názor tvojho gynekológa je zvláštny, že hormóny spôsobujú zdurenie bradaviek u detí, to viem...ale že práve kvôli menzesu, som nepočula zatiaľ a ešte že yb sa malo kvôli tomu prestať kojiť.....Nika aj Daniel mali zdrurené bradavky z mojich hormónov asi ked mali 2 mesiace, Nika ešte skôr..to som o menzese ani nechyrovala, potom to postupne prešlo, pri nike mi pediater kázal dávať na to octan, pri Danielovi nič, že to prejde samé, aj prešlo...niekedy majú deti zdurené bradavky ked začínajú s príkrmami, lebo kuracie mäso býva nadopované hormónami..ale ani to neznamená, že by nemali dostať jesť, možno sa len treba preorientovať viac na bio mäso najmä pri kuratách, ale tie detské výživy by mali byť testované a v poriadku...prekvapil ma tento názor
@mirka285 čo si o tom myslíš?

monline
2. feb 2011

@kafoditka kafko ako sa robia tie slimáčiky? daj recept prosím 🙂

kafoditka
2. feb 2011

@bambola Mati ano, novy pas + zapis = 33eur, ale cisto zapis neviem kolko vychadza, ale zistim ti to dnes, oki? tusim to je max. do 10eur

oacka
2. feb 2011

@tatianka.g hej pomohla,ale len na chvíľu,asi ju treba dávať často.... preventívne.

cigaretka5
2. feb 2011

baby kukam ze riesite pasy re deti, chystate sa a dovolenky v lete s krpcami? aj my by sme kceli i ked teraz neviem , podla toho ako dopadneme 🙂

cigaretka5
2. feb 2011

a chcela som sa opytat dievky, tie co nie ste na eko plienkach, ake pouzivate. my sme na babylove a ja som si myslela ake su hyper vyhpdne a prd nie su

kafoditka
2. feb 2011

@cigaretka5 ja som s nimi spokojna.. maly ma stale sucu ritušu a nesmrdia tak, ako napr. huggies, co som pouzivala predtym.. ale mala som teraz aj zelene tesco plienky a tie boli tiez velmi fajn.. Preco nie si spokojna?

kafoditka
2. feb 2011

@cigaretka5 suchu ritusu...

cigaretka5
2. feb 2011

@kafoditka no ja s babylove spoojna som ale npaci sa mi ta cena za 84 plienok20 evri , to vycahdza 23 centov na jednu a kukam ze v tescu akcia na pampers a to vychadza 14 centov jedna. Nie som nejaka zgrlava ale zbyocne vyhadzovat sa mi nekce

kafoditka
2. feb 2011

@kafoditka ty latkujes, tak nic potom..

oacka
2. feb 2011

ja používam pampersa uvažovala som o babylove, sú podobné ako pampers? koľko vlastne stoja?
@cigaretka5 my sa zatiaľ chystáme do Chorvátska.
ženy, nemáte telefón na tinaki??????????????

mirka285
2. feb 2011

@monline @mojalili aj Linda mala tie zdurene bradavky,a mala to veru dost,ale teraz to ma uz uplne malo...no ja som tiez nepocula o tom,zeby sa nemalo kojit,ale ja sa moc do kojenia nevyznam...mojalili mala dost zdravotnych problemov,tak mozno lekar naozaj usudil,zeby bolo lepsie keby nekojila...

kafoditka
2. feb 2011

@cigaretka5 preco som bola v tom, ze ty latkujes??
no mne sa kedysi maly vyhadzal z pampersiek, tak odvtedy som mu ich nedala...ale je pravda, ze v napr. v metre maju na ne dost dobra akcie..

karinnka
2. feb 2011

Ja pouzivam pampers sleep play a teraz som kupila Happy a spom tiez spokojna 😉

cigaretka5
2. feb 2011

@kafoditka mala som to v plane ale potom ked som si nastudovala co to znamena a pri mojom sposobe zivota, ked zijeme na dvoch miestach a do toho este robota so to vzdala

mirka285
2. feb 2011

@oacka podla mna babylove menej smrdia ako pampers,ja som s nimi maxi spokojna,ved vyskusaj...

oacka
2. feb 2011

@kafoditka no práve, my kupujeme akciové pampersky, vlastne stále nám ich niekto kúpi ako darček 😀 😀 😀 takže ja som plienky za tých 7 mesiacov kupovala raz! 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre