Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luludi
2. feb 2011

@tatianka.g mnam, to lubim 🙂 ryza je moj zabijak 😀
@bambola takze to nema zmysel ani kupovat? sackova ryza uz nie je taka dobra.. 😉

oacka
2. feb 2011

@karinnka @meruska @strasska tinaki sa neozyva, kedy zajtra dojdete?????

tatianka.g
2. feb 2011

🙂

karinnka
2. feb 2011

@oacka A kedy mozme? 😀 Mne je to uplne jedno 😉

strasska
2. feb 2011

@oacka
@karinnka
@meruska
my by sme mohli prist medzi 11 a 12, rano ideme na rehabku, potom sa pojdeme prejst a mala si trosku pospi a ked sa zobudi tak zaparkujeme u oacky 😉 zial predsa prideme v pocte 3 + kocik. vtrepem ho do vytahu, ci odparkujem niekde v pivnici?

strasska
2. feb 2011

@oacka
@karinnka
@meruska
detuchy sa zobudili tak este vecer nakuknem...dufam, ze potom sa uz dohodneme naisto 🙂

monline
2. feb 2011

kde ste všetky?

dugyna
2. feb 2011

@monline prec 😀

monline
2. feb 2011

@dugyna čau, čo máte nové? zdravé ste? v poriadku?

mojalili
2. feb 2011

AHojte ,
dnes sme boli na poradni, mame presne 8 mesiacov, 9,4 kg a 75 cm.... 🙂
@monline NEviem, kde to moj gynekolog vyhrabal, ale tka keby som prestala kojit, kvoli tomu a nemu to urcite nebude. No uvidim, musim to zvazit. Dnes som to predniesla mojmu pediatrovi a ten mi povedal, ze ved to najpodstatnejsie som malemu dala a urcite by to uz teraz nebolo nic zle, keby som ho odstavila. Tak este si to necham psychicky ulezat 😉

Plienky - tie GAGA z Tesca suj aj lacne, aj dobre, naozaj mam s nimi super skusenosti. 😉

monline
2. feb 2011

drobčeka som od druhej uspávala, nakoniec ho uspal Dušan Grúň a Marie Rotrová na jednotke 🙂

monline
2. feb 2011

@mojalili mne sa zdalo, akoby tvoj gynekológ splietal piate cez deviate, nezdá sa mi, že by som niekde ešte videla krámy ako dôvod prečo nekojiť..ale zdravotné problémy, to už je o inom, to treba zvážiť...
ozaj- vieš ako volajú medika, ktorý skončil školu s najhorším prospechom? 🙂

luludi
2. feb 2011

@monline doverne poznam.. aj u nas to funguje 🙂

dugyna
2. feb 2011

@monline hej uz sme zdravy mali sme 6chorobu ale teraz klop klop ok.mame sa super .mala uz si sadne sama aj sedi sama aj na styri sa dava a aj pokusy ma. a vy ako?co nove ? Danielko?
@mojalili ak sa mozem opytat co ti je ked chces dosatvit maleho? ked tak napis IP ak nechces na forum.

dugyna
2. feb 2011

@monline moni tak kramy urcite nie su dovod preco prestat kojit...to ja by som podla toho gynekolga nemohla malu teda kojit od zaciatku

bambola
2. feb 2011

@luludi lulu zalezi na tebe ale podla mna je to zbytocne. na tej nasej podla mna nie je vidno, ze ju vkuse slinta, teda pokial zrovna nie je mokra 😀 😀

monline
2. feb 2011

@luludi netušila som, že ho to tak zaujme a tak to zafunguje, budeme praktizovať častejšie 🙂

monline
2. feb 2011

@dugyna šikovná je Miška 🙂 šieste choroba- to sú tie vyrážky? u polročných detí? Daniel mal cez víkend 39 teploty, ale v pondelok už iba 37,5, včera už nemal, trocha mu zatekajú hlieny a trocha zakašle..tak neviem, či tá vysoká teplota bola aj vdaka zubom

emanuel22
2. feb 2011

Ahojte. Ani mne nešla otvoriť téma megastretko, ale už som písala dugyne, snáď to pôjde. Radi by sme sa zúčastnili, aj keď mám problém s dopravou, no keď to vyriešim, tak by sme prišli.
@oacka neskôr Ti odpoviem na IP, popozerám aj s mm tie linky. A k zajtrajšiemu stretku, drobcovi je už dobre, len trochu ešte má soplíky, tak neviem či je múdre ho brať k zdravým deťom... ale vonku s ním v pohode chodím... radi by sme prišli... tak poraďte či ísť aj @karinnka @meruska , @oacka a napíš mi ešte potom IP tvoju adresu, prišli by sme trolejbusom, tak aj zastávku kde vystúpiť.
Prajeme pekný deň 🙂

luludi
2. feb 2011

@monline u nas zabera aj luis armstrong, ellla fitzgerald a podobne, take tie hlboke hlasy 🙂

@bambola maj rozum, ja si rada necham poradit 😀 🙂

dugyna
2. feb 2011

@monline hej to su take vyrazky vysyp po tele celkovo ta choroba trva 5 dni, su pri nej 3 dni vysoke horcuky aj 39 a viac. toto ochorenie byva od 6-36mes. Miska mala horucky 38,8 tri dni. ono volakedy sa detom dali ATB a mamicka sa po 3 dnoch vratila ze je dieta alergicke na PNC a co vlastne bola ta 6 choroba.
moze byt ta teplotka vklude pre zubky.aj ti hryzie kde co?

monline
2. feb 2011

@luludi môj má rád Somewhere over the Rainbow, tú pieseň mám v mobile a púšťam mu ju často, vždy ju počúva
ako to, že nevieš variť ryžu? naučím ťa to? 🙂

monline
2. feb 2011

@dugyna hryzie, ale to už dlho..už aj predtým sme teploty prisúdili zúbkom a zúbky nikde..stále len tie spodné dva ktoré vyšli pomerne bezproblémovo..tak neviem..

luludi
2. feb 2011

@monline neviem veru, ryza u mna dopadne tak, ze od spodu je spalena a na povrchu je este vela vody 😒 ked ma naucis varit ryzu dostanes podla mna aspon 19 schodov do neba.. 😉 somewhere over the rainbow je osvedcena klasika, aj ja lubim tu piesen, mame dost podobny vkus 😵

dugyna
2. feb 2011

@monline moni ono to byva niekede aj dlho ze teplotka sem teplotka tam a kusanie a zubky niekde.
mozno sa ti to bude zdat neuveritelne ale nasa Miska uz mala zubok dole akurat kulincek ..a uz tam nie je..sa jej este "schoval" a sme na to kukali obja s mm ze to je uz zubok..

monline
2. feb 2011

@luludi a ešte mám rada Summer vine verziu, čo spieva Bono..úplná paráda..🙂
a ako varí ryžu tvoj muž? jemu sa podarí?

monline
2. feb 2011

@dugyna možno jej opuchli dasienka a preto..aj cinkal ten zúbok ?

monline
2. feb 2011

@luludi wine..ja blbá 🙂

luludi
2. feb 2011

@monline mm ma hotelovku, takze vari fantasticky a ryzu vari osvedcenym klasickym sposobom spolu s cibulou napichanou klincekami, co ti poviem, krasne je vonava a sypka.. a vyborne chuti.. to naozaj? tu pesnicku pocuvaj aj ja velmi rada 😵 teeeda!! a este mozem aj edit piaf

luludi
2. feb 2011

@monline chapem, mne sa tiez casto podari brebt 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre