Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
2. feb 2011

@luludi a ako to, že si to od neho neodpozorovala, že ťa to nenaučil? ja nedávam klinček, mám obavu zakaždým, že to bude poznať vareným vínom 🙂

monline
2. feb 2011

@luludi Nat King Cole, Armstrong, aj Edit Piaf ako píšeš...takúto hudbu mám rada, asi som staromódna 🙂

luludi
2. feb 2011

@monline ucil ma to uz viac krat, dokonca mi asistoval, ked som ryzu varila, ale nepomohlo.. ale nevadi, aspon mozem vychvalit mm, ked sa podari jemu 🙂 to nie je staromodne, to je dobry vkus sa dohodnime 🙂 😵

tatianka.g
2. feb 2011

moje lasky spinkaju je to nadherny pohlad 🙂

dugyna
2. feb 2011

@monline praveze hej cinkala ten zubok bola tedy u nas aj moja mam a mala okusovala taku umelu hracku a skrypalo to

mojalili
2. feb 2011

@monline Danko uz sa stavia? Moj zacal, no kde su tie casy, ked pekne lezal a hral sa.....teraz len lietam za nim, lebo pocujem ze to stahuje, tam vylezie.....on betar vie, ze robi zle, uvedomuje si to, lebo caka, kym doletim a usmevom to predo mnou stiahne 🙂

maxara
2. feb 2011

Caute
moja na picu nalada dnes graduje.. nejdem sa ani vykecavat, ale jedno predsalen spomeniem.. strasne ma mrzi, ked zistim a potvrdim si, ze ma niekto nechutne ojebava ☹ som z toho sklamana, smutna a nasrata.. a vobec ma nehreje na dusi, ze v tom nie som sama.. ze nas je vela 😒 😖 je to skor pritazujuca okolnost

@adka1311 vdaka za Ninku 😉 neviem ci ti niekto odpisal na ten cajik, ale ja som prve kvapky po odmietani do nej dostala flaskou Tommee Tippee, ma taky tvar ako prso.,. mozno to zaberie 😉

luludi
2. feb 2011

@mojalili asi caka na pochvalu, aky je sikovnik 😉
@tatianka.g to je urcite nadherny pohlad 😵

monline
2. feb 2011

@mojalili snaží sa, ale nejde mu to ešte, je lenivší..ale nerád leží, potrebuje všetko vidieť a pozorovať, tak rád sedí, alebo chodí v chodítku, alebo čaká, že ho budem postojačky držať alebo nosiť na rukách, nech všetko vidí 🙂

mojalili
2. feb 2011

@monline uz ho teda davas do choditka? Dnes som bola u svokrovcov, svokra vytiahla choditko a maly lietal ako sinter, no nevedela som, i uz je vhodne, ale tusim ze ked sa sam stavia, uz by mohol.....

tatianka.g
2. feb 2011

@mojalili ale uz necvicite Vojtovku, ci?

bambola
2. feb 2011

@maxara fuuha ☹ o tomto by si si mohla porozpravat s mm, on ma takychto stastie 😒 nieco dolezite alebo len proste princip?

mojalili
2. feb 2011

@tatianka.g Nie, uz v oktobri nam skoncila, dokopy sme cvicili 3 mesiace. Ale pomohla dost, som rada, ze sme ju cvicili. 🙂 Vy cvicite stale?

bellablonde
2. feb 2011

@maxara maxi ak ti to pomoze, ja som sa prave dnes dnes dozvedela, ze mna ojebava vlastny brat a to doslova a do pismena tym najhorsim sposobom. zase som mu naletela, pozicala vela penazi a dnes som prisla na nejake suvislosti 🤐 🤐 🤐 🤐
mamina operacia nebola uspesna
takze na pi.u den mam ako vysity

(sorry kocky)

meruska
2. feb 2011

@kafoditka
@cigaretka5 ja ked idem na nakup do DM, raz mesacne, vzdy nakupim za 50 €, vtedy mam narok na zlavovu knizku v ktorej je kupon na 5% na cely nakup a 25% na jednu vec..... teda kupim vzdy aspon 2-3 kartony plienok ( 100 ks za 13,50 alebo 84 ks za 13,50podla velkosti) a neake jedla pre maleho.... s tymi zlavami mam teda jeden karton plienok s 30% zlavou a zvysne s 5 % zlavou....a su ooooovela lacnejsie ak spravne vyuzivate zlavy a kvalitnejsie podla mna ako pampersky 😉 ja urcite menit znacku nebudem

meruska
2. feb 2011

@oacka ja pridem velmi rada, len povedzte cas a musis mi vysvetlit kam 😀 dedko dostal instrukcie ze vo stvrtok robi sofera 😀

tatianka.g
2. feb 2011

@mojalili ja sa musim priznat, ze ja som s Tominkom necvicila, ja som nezvladala ako pritom strasne plakal, este stale mame cvicit jeden cvik, ktory nerobime plus cviky na lopte a tie nas veeeeelmi bavia, 10. mame kontrolu a dufam, ze uz povie, ze tam uz nemusime chodit. Tominko sa pretaca, na brusku je rad, je sice trosku pomalsi ale ja myslim, ze uuuuuplne v pohode

bellablonde
2. feb 2011

@booklover ahoj 🙂 prepac az teraz odpovedam ... nooo
myslim, ze v bs to bolo uplne najnaj, bolo tam brutalne sukromie, kludna atmosfera, v tu noc nik iny nerodil, vyborna dr. broskova s asistentkou, kedze to bol prvy porod, dost som sa natrapila, lebo postupoval dost pomaly, aspon horuca sprcha a lopta zaberali,
a z coho som bola nadsena najviac, ze v samotnom finale bola dr perfektna 🙂 doteraz na nu s laskou spominam 😀

na antolskej v ba islo vsetko velmi rychlo, kontrakcie nastupili po vyvolavacke velmi rychlo a boli velmi silne, nestihli mi dat ani klystir, nic, musela som lezat na stole, lebo som bola napojena na monitor, napokon mi pustili vodu, zrazu bolo okolo mna desat ludi, nejaka zenska na mna spoza hlavy hucala, ze zle tlacim 🙄, vo finale mi senior doktor skocil na brucho...
alexinka mala 2 x omotanu snuru okolo krku, takze som vlastne bola aj rada, ze tomu ten doktor dopomohol,
mohla sa zadusit

na zaver tohto elaboratu
keby nahodou niekedy pred 40tkou tretie dieta, tak do BS 🙂

teba kto rodil?

maxara
2. feb 2011

@bambola prakticky
prva vec so ma nasrala hned z rana, ze som dostala kramy.. resp som sa aj potesila, ale z principu som nasrata, lebo som nervozna..
druha vec zistenie, ze som ojebavana ma naserie vzdy, naserie ma, ze som uverila a teda sa v cloveku sklamem a tym padom s nim uz moc nemam o com.. iba ak by bol blazon a klamal preto.. a tu ide skor o princip, lebo mna sa to nastastie zatial nijak bytostne nedotklo, iba tak okrajovo ma to lizlo a skratka uz sa mi dvakrat takyto ojeb stal, uz som dvakrat verila dvom babam a kazda ma potom okradla.. raz spoluziacka na strednej a druhykrat uz som bola s miskom.. a treti krat sa nedam.. takze .. len ma to mrzi.. keby som sa to dozvedela v iny den, keby som mala lepsiu naladu, mozno by som sa aj zasmiala, ze aka tehla ta osoba, co z toho ma, ale teraz som sklamana..
tretia vec je nadlho, ale som na nervy z mojej sestry.. to tu pisat nebudem, lebo mam tu smirakov a nechcem aby sa to dozvedel jeden megajebo.. cizeeeeeeee

@bellablonde ☹ ☹ ☹ a co sa stalo? ja uz surodencov neriesim.. mozem sa roztrhat a aj tak hadzem perly sviniam..

bellablonde
2. feb 2011

@adka1311 ahoooj moja, veru tiez som si spomenula, ze treba ist na kontrolu,
chystam sa jej volat, ale predtym si chcem jeden den merat glykemky uplne ze poctivo 😅
dam jej info - nech si mysli, aka som vzorna pacientka 😀

len neviem kedy, ked mam jedalnicek dovi dopo,
jem uplne blbosti, musim si naplanovat co v ten den zjem a hlavne to dodrzat a nezabudnut merat 😀 😀 😀

maxara
2. feb 2011

@meruska ja tiez takto uradujem v DMke 😉

mojalili
2. feb 2011

@maxara Maxi, ked tak sukromna miestnost to isti ak chces sa vykecat, pomoze to...., Ja mam 2 bratov a poviem ti, tak ma pred mesiacom jeden osral, aj som si porevala a povedala STOP...takze nie si v tom sama, vazne... 😒 vidim, ze aj @bellablonde ma podobne skusenosti so surodencami.. 😖

oacka
2. feb 2011

@meruska @emanuel22 @karinnka @strasska takze sa dohodneme na 12:00 na Bauerovej 5, piate poschodie. je to ulica hned pri Bille na KVP. odbocite z hlavnej Cottbuskej ulice ku Bille ale nepojdete na parkovisko k bille ale stale tou ulickou rovno (pozor je tam retarder, ako zacina blok) - medzi bloky na take parkovisko, ta ulicka medzi blokmi ide dole kopcom, potom sa toci naspat hore kopcom... my sme na tej strane "hore kopcom".... je to druhý vchod, ale číslo dobre vidno.... treba zvoniť dole na László...niekedy ten zvonček nefunguje,,tak mi brnknite na mobil... máte moje číslo? kto nemá,pošlem do IP.

meruska
2. feb 2011

@oacka prideme 😉 napis cislo do IP ..prist bez kociku?

meruska
2. feb 2011

@oacka timi chodi okolo 13-tej spat...poskytnete neaky pelech? 😉

karinnka
2. feb 2011

Myslim,ze kazdemu vyhovuju ine plienky,nie su zle a nekvalitne plienky ale su plienky,ktore vyhovuju nam 😉
@oacka Ok tak sa tesim 😉 A poprosim Tvoje cislo,niekde mi zmizlo 🤐

bellablonde
2. feb 2011

@mojalili clovek dufa, ze rodina je zaklad, mame drzat spolu a podporovat sa navzajom 😔 😔 😔 a potom toto

bellablonde
2. feb 2011

kocky tesim sa na kosicku fotodokumentaciu 🙂 🙂 🙂
poriadne si to u oacky uzite

monline
2. feb 2011

@bellablonde čo je s mamou? ☹

oacka
2. feb 2011

@meruska @strasska @karinnka @emanuel22 keďže je to taký obedový termín,tak urobím nejaký jednoduchý obed, ok? musí byť aj plievka? plnené stehná, ryža, šalát, zmrzlinka s ovocím.... môže byť? 😀 výťah máme 80x100cm, teutonka tam vojde a ešte aj 2 ľudia k nej, iné kočíky netuším,pomerajte... mala by som mať aj kľúče od kočikárne,keby niečo.... urobím z letných paplónov také odkladisko detí v obyvke, máme prenosdnú postieľku, normálnu postieľku v spálni, tak hádam Timko zaspí...aj Kika by mala spať,ale pochybujem,že zaspí...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre