Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
17. feb 2011

@sarai no uz sa mi to stalo zoparkrat, ze takto plakala a len zobudit som ju musela ale uz davnejsie a asi len 2-3krat. v noci ju kojim asi 2-3krat, tazko odhadnut kedze spavame spolu a robim to tak automaticky. ale v noci naozaj aj pije od smadu lebo mame dost teplo v spalni. inac aj minulu noc sa mi stalo, ze zacala plakat a nechcela sa nijako utisit ale to bola chora a so zvysenou teplotou s kojenim to nema nic spolocne

kafoditka
17. feb 2011

kedze sa tu vrta vo velkom, zbalili sme sa a vypadli do rakuska. akoze v Bipe trapas jak hovado, nakup za 55euri, idem platit kartou a ona mi zapoti, ze Visu neberu, tak dobre, vytiahnem kartu mm a ona ze Master neberu tiez 😕 😠 😠 ja v penazenke 15euri a mm pre istotu 3eura 😀 Takze pekne som ostala s nakupom a s malym v Bipe a mm bezal do mesta k najblizsiemu bankomatu.... tak nebudem tam stat pri kase ako doplnok prirody, prehodila som cez kosik moju deku a vybrala som sa zatial do Kiku. kupila som malemu mikinu, tricka, bodynka za uplnu facku - a tam nemali s Master kartou problem.. Odpadla som v Bille, ked pytali za kilo kuracich prs 10euri!!!!! 😲 😲 Ze dovi ... Tak sme uz doma, pijem kavicku. A ozaj, volala som za vysledky a som mierne anemicka, ale nakazala mi zajst k ocnemu, ci tie zavrate nemam aj koli dioptriam..

mirka285
17. feb 2011

@kafoditka tak si nakupila...no a neberu ani 500 eurove bankovky,aby si vedela do buducna...a inak som uz maximalne unudena doma,ale nemam odvahu ist s malou von ked je tak chladno...

sarai
17. feb 2011

@bambola a cez den este kojis? ja zatial ano, tak 2-3x. ale chcela by som to uz pomaly znizit. najradsej by som nocne dojcenie odstavila, ale neviem, ako to pojde. ked teraz tak zle spava, tak som rada, ked sa da takto rychlo utisit a nemusim s nou pochodovat.

bambola
17. feb 2011

@kafoditka domi vsak 10€ stoj kilo bio kurata 😉
@mirka285 cica neviem ako dominika ale kde by som ja nabrala 500€ pokope 😀 😀

bambola
17. feb 2011

@sarai mne inak ako na prse nezaspi a cez den kojim tak dvakrat a vecer 1-2krat

kafoditka
17. feb 2011

@bambola Mati napodobne 😀 ja som take drzala v ruke len raz a to ked mi platil zakaznik 😀

mirka285
17. feb 2011

@bambola to je len tak,lebo nam sa to uz stalo a najvacsi problem je,ze v Rakusku ti to nikto nezameni...ale fakt nikto ☹

gabika41
17. feb 2011

@maxara ...ako by ti chlapi z jednoho klonu pochadzali.....

@mirka285 ...inak nepochopim,ze vsetci nadavaju na nemcov,ale rakusania su podstatne horsi.....

sarai
17. feb 2011

@bambola a nejdes ju asi oducat od toho, ze? ja by som bola najradsej, keby vedela zaspavat sama. ale nedari sa mi. v kociku zaspi a potom este na rukach. vecer vacsinou uz len na rukach. ani nie pri kojeni.

maxara
17. feb 2011

@mirka285 Miruska, vonku je len -1 ale je skaredo.. ale zima nie je, kludne s nou von bez..

Inak baby, ja som bola dnes taka oduta a mm kukal, ze ako by si to vyzehlil, tak namozntoval obrazy a taaaak ma nasral. Jeden obraz v chodbe zavesil 10cm od stropu (ten obraz je fotka velkosti A4) 😖 a druhy na zachod tiez tak 😔 😠
A vraj preto, ze som mu odpovedala, ze nech to zavesi tak, ako sa mu to tam hodi a jemu sa to takto hodi 😀 .

mirka285
17. feb 2011

@gabika41 ja nenadavam ani na nemcov ani na rakusanov,mne nejako nevadia...
@maxara no u nas uz aj prsi a je hmla,ja nechodim s malou von lebo ma ten sopel stale,tak nechcem aby dychala studeny vzduch a od nudy uz nemam kam ist,v Tescu som bola,v Ikei tiez,vsak uz si ani nemam co nasilu vymysliet,ale mala mi aj tak zaspala teraz,takze fajn...

mirka285
17. feb 2011

@maxara a Michal nevie,ze obrazy sa vesaju v urovni oci?

maxara
17. feb 2011

A potom ked som sa skoro rozrevala z toho, tak som mu vsetko vyklopila, lebo ocividne mu nedoslo, preco sa hnevam.. Tak este pomaly on mna sfukol, ze on ma tu nedrzi, ze ved kludne mozem ist s Ninkou na prechadzku 😅 ze mi vytiahol z auta kocvik a vobec som sa ho ani nedotkla. ☹ Ale ked som sa vratila z poradne, kam som bez slova odisla (bola som pochvalena a mame 9860g), tak prisiel za mnou, ze sa nemam zlobrovat uz, a ze tak rozmyslal a ze ked mi chyba spolocnost, tak v pohode nech si vas zavolam na navstevu. Ze on sa kolacikom potesi.

kafoditka
17. feb 2011

@maxara 😅 sak na neho sa neda hnevat! 🙂

maxara
17. feb 2011

@mirka285 😒 Miri, obrazy mal 4 mesiace oprete na mieste, nad ktorym mali visiet a vie velmi dobre, ze vsetky co teraz vesal, vesal do urovni oci.. 😖 podla mna to urobil natruc, lebo som mu odvrkla, ze tam, kam sa mu bude najviac hodit.

maxara
17. feb 2011

@mirka285 k nam mozes aj so soplami 😉 ale aj s krabickou kolacikov pre michala 😀

@kafoditka ale daaaa, ver tomu 😉

karinnka
17. feb 2011

Ahojte,
@kafoditka neboli Ta krcna chrbtica?Mne konecne zistili,ze zavraty mam z krcnej chrbtice 🙂 Ale mozno si fakt len anemicka 🙂

mirka285
17. feb 2011

@maxara fajn,este dobre ze ich nazavesil na strop 😒 vsak ja zase coskoro dojdem,ale chcem nech sa uz mala vylieci...inak mam pocit,ze vsetky decka su soplave,kaslave,len Ninka odolava 😉

maxara
17. feb 2011

@mirka285 😉 moja Ninus to vsetko vyspieva 😀 strasne krici, cely den krici.. viska

mirka285
17. feb 2011

@maxara aj Linda krici a viska,hlavne vecer,ked ma ist spat...

kafoditka
17. feb 2011

@karinnka mna boli chrbat cely, takze mozno je pricina aj v nom... a ako ti to zistili???

maxara
17. feb 2011

@mirka285 tak Ninusa cely den 😒 normalne ani telku nepocujem cez nu 😀 ale zlata je. Tak kedy prides? Vraj mozem od pondelka do stredy hocikedy 😀 vtedy je v robote. Ale popravde, ani ked je doma sa neda povedat, ze mi robi nejaku extra spolocnost

mirka285
17. feb 2011

@maxara buduci tyzden urcite nie,zajtra ku nam dojde Lujza a koncom tyzdna splietal Gabo o nejakej vikendovej lyzovacke 😒 decka maju totizto jarne prazdniny

bambola
17. feb 2011

@sarai momentalne mi to vyhovuje ale niekedy to vecer aj mne lezie na nervy, faktom ale je, ze si neviem predstavit ako by som ju to mala oducat, jedine plakanim a to sa mne nepaci lebo viem ako dlho a intenzivne vie plakat. mne zaspi len na prse a na prechadzke v kociku. ale na rukach ani doma v kociku nie.

karinnka
17. feb 2011

@kafoditka poslali ma na vseliake vysetrenia a na Neurologii mi to zistila lekarka 😉 Mna by ani nenapadlo,ze z tuhnej sije mi moze byt tak zle 😒

katka55
17. feb 2011

@bambola volala som dnes na nase plavanie a vraj tam chodia babatka aj v plienkach aj v plavkach asi pol na pol, ale ze skor vacsie deti su v plavkach. ze aj oni maju priamo tam plavky za ca 13e. tak som nakoniec vzala tie happy nappy, lebo stali len 8e. som zvedava, ako do nich krpanika natrepem 😀

bambola
17. feb 2011

@katka55 no ja sm sa tetusky tiez vtedy pytala a tiez mi povedala, ze to je asi jedno, ze chodia aj tak aj tak. ja ked tak vezmem take plavky co zadrzia necistoty ale mne sa pravdupovediac tie neoprenove nepacia, lebo viem co je to na seba navliekat neopren 😠 nasla som take pekne s volanikom 😀 to by asi pre tvojho pata nebolo 😀 😀 aleby mi katty spominala, ze ona ma nejake, ktore sandre asi uz nenavlecie tak ,ze by mi posunula 😉

kafoditka
17. feb 2011

@karinnka a teraz budes chodit na masaze, ci ako to budes liecit?

katka55
17. feb 2011

@bambola no mne sa tiez neoprenove velmi nepacia, ale vraj aj v DNV maju len take... a napr. v tescu mali take obyckave, ale nevyzerali, ze by udrzali hovienko 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre