Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
13. mar 2011

akozeeeeee kde ste??? 🙄 😕

tinaki1275
13. mar 2011

Babule idem vas len pozdravit a odklusam nazad do spalne..mala neuveritelne vyvadza uz od osmej len reve a reve ocucava cumliky z opacnej strany ,natrela som dasna,dala viburcol a furt nic..nejedla nic od siestej ,mlieko nechce ani citit..len caj pije..fakt dufam ze su to zuby ..aj ked ja ziadnu zmenu na dasnach nevidim 😒
@kafoditka mamina vyzera ozaj ako tvoja segra...
@meruska uzasny je..to musim skusit aj ja.. 😉
@mirka285 mne mala uz treti den od polnoci spi mezi nami .. 😒..inac sa neda..a ja som z toho na nervy ..to co robi v postielke od jednej do rana je uplna hroza..a vstavat kazdych 5 minut nezvladam,uz som taka unavena ze pije 3-4 kavy denne (kavu som prestla pit pred 9 rokmi ,ked som prestala fajcit)...ani nahodou Lindu nenechavaj nabuduce spat medzi vami ..lebo sa jej to moze este zapacit.. 😒 Leia tiez prvy a druhykrat bola nervozna a az potom pochopila ze ma super full servis medzi nami ,cumlik hned v puse,ked zamrnci ,hned ju niekto pohladka.. 😒 nasa chyba.. ☹

tinaki1275
13. mar 2011

@maxara mne funi nostekom ked sa zlosti al ked nechce papat.. 😉

miki060707
13. mar 2011

@maxara no super, že vie, ako robí ježko, zachvilu sa naučí sákať a nemusiš používať odsávačku, xi 🙂 Soňa sa naučila ako robi zajačik a tak sa naučila sákať...

tinaki1275
13. mar 2011

baby teraz som si zapla Mojsejku prvykrat ju vidim nazivo ..mne trha usi aj ta jej vychodnarcina 😒 a to som vychodnarka...okrem ineho som nepochopila zatial zmysel toho programu ,alebo sa mi zda ze je to totalna p....(preberam jej slovnik 😀 )

miki060707
13. mar 2011

@tinaki1275 ja som tú "šefku" pozerala min. týžden, teraz nie, 🙂 🙂 🙂

monline
13. mar 2011

@maxara tu som tu som..ostal tu niekto?

maxara
14. mar 2011

Ranko damy.. my zase od 6tej strasime.. uz je to jej pravidlo.. neostava mi ine, len si zvyknut. Vcera sa nam nechcelo ist do obchodu, tak sme nemali doma ani kuska chleba a tak ze sak si dame piect. Jedeny co sme mali doma na pecenie taky uz zmiesany, bol bezlepkovy 😒 teraz ho dlavim k jogurtu a veru ze grcno mi je z neho.. Chvala bohu, ze ja mozem lepok, lebo toto by som asi nezvladala. Dnes chystam Ninke prekvapko.. aj pre mna to bude, tak aj pre vas to bude prekvapko 😀 ak sa mi podari. Tak idem si veci nachystat ked dojem a hor sa do prekvapkovania.. A medzitym navarit, ozehlit, oprat, hrat sa s pampuchom.. uff neviem ci sa mi to podari dnes.

@tinaki1275 ja som myslela, ze ked sa jej opytam, ako robi jezko, tak zafuni nosikom 😉 nie, ze len tak sama funi..

@monline aj ja som tuuu 😀

kafoditka
14. mar 2011

Ranko... uplne zla noc za nami, maly bol hore kazdu pol hodinu ☹ vyzeram strasne a aj sa tak citim.. idem dat malemu ranajky a sebe velke kafe. inak prajem pekny den.
Baby uz ste odlozili fusaky asi, vsak?

mojalili
14. mar 2011

@kafoditka KAfko, co myslis, zo coho sa ti takto budi? 😕 😕 😕 My mame toto obdobie za sebou, teraz sme hore kazdu hodinu 😖 🙄 ...opet...trva to od 6. teho mesiaca. ☹ Uz sme aj premiestnili Danka do obyvacky, pomohlo tyzden a opet sa budi.
Co som ale spozorovala, idu mu zubky, ma cele cervene dasna, ale uz neviem ani kolko a kde...nechce si dat pozret. Ja prave pijem hrnec kavy, tak dobré ránko a dobrú chut s ranajkami. 😉

karinnka
14. mar 2011

Dobre ranko,vidim,ze viacere sa nevyspime....Ja uz mesiac poriadne nespim,Emmuš sa budi od polnoci kazdu hodinu...a potom som cely den grogy 😒
@maxara inak hlasim,ze od 11.3 nam knecne vysli prve zubky 😵
Ja este fusak mam,ale premyslam,ze ho za chvilku odlozim 🙂

denisse
14. mar 2011

ahojte ...
tak my sme dnes v noci bojovali s nelou .. o polnoci sa pozvracala, lezala pri tom na chrbate, tak sa skoro zadusila ... ozvracala si vlasy, som ju musela v noci sprchovat ... a samozrejme prezliekat periny ... 😝

@kafoditka
ja este fusak mam, ale mne mala vonku spi, tak ho tam este nechavam ...

@mojalili pijes normalnu kofeinovu kavu? ja sa bojim, ze mala bude spat este menej cez den ... tak si davam bezkofeinovu aĺebo caro ... 🙂

gabika41
14. mar 2011

dobre ranko damy 🙂 mala mi zaspi total od unavy o 18:30,potom sa zobudi okolo 23tej vypije dalsiu flasku mlieka,ale uz druhy den mi nedobre zaspava,respektive musim ju zobrat k nam a ja som potom rozlamana... 😒
....inak vcera sme mali premieru v sportiaku a ako sme sa blizili k mestu,tak taky rev,ze sme sa museli otocit......to sa mi este nestalo......dufam,ze sa to zlepsi....prajem pekny den 🙂

mojalili
14. mar 2011

@denisse Deni, ja uz nekojim, tak pijem aj 3 denne kofeinove, inak by som spala aj za pochodu 😀
Deni, toto bolo u LILI bezne, taketo vracania, ale Danko si to pekne drzi v sebe. No esteze ste to postrehli a nic sa nestalo

lilien23
14. mar 2011

no ja našťastie nemám v noci prerušovaní spánok, ani malá ... môžem povedať, že je to vzorové dieťa čo sa týka hajania, spí mi cca 11 hodín .... 😀 som najšťastnejšia mama na svete ... len mám s ňou iný problém, ani za svet spinkať vo svojej postieľke. Cez deň jej to nevadí, ale v noci, no katastrofa ... každé ráno sa budím dolámaná ... 😖

kafoditka
14. mar 2011

@mojalili Hani mne maly spava celkom dobre s 2-3mi zobudeniami v noci, len tuto noc extra vymyslal, vcera sme sa vratili po skoro 2 tyzdnoch z CA a asi si potrebuje znova zvyknut na svoje prostredie alebo co... lebo neplakal ani od bolesti, papat dostal 2x len sa stale mrvil a budil..

bambola
14. mar 2011

Dobre rano,

mala ma odvcera vecera 39 ☹ hned som jej supla cipok, o tretej v noci zase taka horuca, zase cipok, obcas kychne a sople nema. tak neviem.
tym padom je ohrozene nase tohto tyzdnove plavanie @katka55 😒
@kafoditka ja som vytiahla z lodgera tu vnutornu teplu vlozku a davam ju stale do overalu a lodgera (kua sak je stvorsezonny 😀 )

kafoditka
14. mar 2011

@bambola 😀 ja mam kaiser a ten je strasne teply, tak to budem riesit dekou a nanoznikom asi, uvidim, ake bude pocasie.. a co to? ze by mala Matka nejaku virozu??

maxara
14. mar 2011

@kafoditka @karinnka ja este fusak davam, a ani ho neplanujem este odlozit, lebo naco.. je mi to pohodlne, ze Ninku nenaobliekam a len ju tam supnem. Mam lodger, tak ten je v pohode v tomto..

mojalili
14. mar 2011

@kafoditka tak to moze byt zmenou prostredia, on sa do toho dostane rychlo, ak ti nerobi take oracie stale, ako Danko 🙂

@denisse Deniiiiii, ja som to zakriiiikla... ☹ ☹ ☹ ☹ Danko si nasiel u LILI v izbe 1/4 lentilky , asi ju chcel zjest a total ho naplo, ze vracal vsetko co zjedol aj nosom.....ach jaj. Pekne som to zakrikla.....uz ale spinka, ho to unavilo. ☹

monline
14. mar 2011

bré ránko

@bambola teda vám to budovanie imunity v bazéne moc nevyšlo ☹
vysoká teplota, chúdatko malé, snáď jej to rýchlo prejde...

@kafoditka ja mám fusak v športiaku, ale obliekam ľahšie, včera aj predtým mal už iba rifľovú bundičku, pod ňou triko s dlhým a tielko...nedávam overal ani vetrovku, lebo by sa spotil..a zas vetrovku bez fusaku a deka, čo sa bude kadetade posúvať? takto mi to vyhovuje, fusak neprefúka tento hlúpy vetrisko

@denisse ja pijem jednu až dve denne normálne kofeínové a 1 či 2x caro, nikdy som nepostrehla, že by mi malý kvôli tomu nespal, či spal horšie, ja v tom súvislosť nevidím...dnes ráno sa mi zobudil úplne extrémne nabudený, skoro až hyperaktívny, nie a nie byť kľudný, aj plienku bol problém meniť, čo toľko behá po posteli..ale zatiaľ má náladu dobrú, na to, že je hore od pol siedmej..a teraz spapal celú hruškovú výživku, tak som rada..
to zvracanie by ma asi vystrašilo, ale my sme nikdy nevracali viac ako jeden dva hlty, tak asi aj preto..ale v tej polohe je to nebezpečné, ešteže si bola pri nej a zareagovala ☹

naša noc bola dobrá, zaspal pred mojsejkou ešte, okolo polnoci sa neprebral na kojenie, až okolo pol tretej a potom o pol siedmej..som spokojná

@maxara som zvedavá, čím nás prekvapíš
@gabika41 to asi len náhoda, asi ju niečo iné trápilo, nie športiak...môjmu sa v športiaku páči
@mojalili a koľko už máte zúbkov? daniel má 6

mojalili
14. mar 2011

@monline Oficialne 7, ale prediera sa 8.my, no a stolicky su uz v dasienkach vidiet, strasne je teraz nervny, kusavicny, ja mam normalne cucfleky od neho na prsiach (on mi vzdy ide do V vystrihu 😀 😀 😀 )

Danko zacal vylezat na vsetko, hore schodmi jedna radost,vrtulu v prdeli, hruza. CO je horsie, tak ziarli na LILI , ked sa pri mne LILI prituli, normalne jej jednu pacne a nech ide prec...
Lili mi zase vycita, ze sa stale venujem Dankovi a jej nie, no slak ma ide doma trafit... Tento tyzden chystame velku oslavu, MM ma 30 a Lili 5, v sobotu zabijacka, no amen tma...

monline
14. mar 2011

@mojalili chalanisko sa vyzná 😀 😀 ja som tiež dokúsaná, teraz nejak viac kúše pri kojení, zacvakne a fest to bolí ☹ Teraz už aj horné sú cítiť, hoci majú len milimeter, neviem čo bude, až budú veľké, to mi aj bradavky odkúsne? 🙂

monline
14. mar 2011

@mojalili fííha, náročné, ked ti žiarlia obe deti..je to náročné, ked sú obe malé
budete mať rušno, ale zas- oslavy sú príjemná vec

tinaki1275
14. mar 2011

@kafoditka vitaj v klube.. ☹ u nas je to pravidlo uz druhy tyzden....ja som schudla 2kg od min.tyzdna..dufajme ze nasim oneskorencom idu zuby a to je dovod..inac neviem...ja pijem uz druhu kavu..

luludi
14. mar 2011

Pekny den z dubravky,

nas trapia horne jednicky.. chudatko moje, dufam, ze sa mu prerezu uz coskor, je mi luto, ked vidim, ako ho to boli. :(

vela sil vsetkym co maju doma tiez teraz zuborov a chorlavcov.. nech sa nasich detickam coskoro polepsi

bambola
14. mar 2011

@monline mon myslim, ze to nema z toho plavania, to by neteplotovala az vcera vecer, asi ju ofuklo vcera von alebo dokonca aj tato pripustil, ze mozno zubky a to uz je co povedat 😉 ale ja myslim, ze nie

mirka285
14. mar 2011

dobre ranko...baby tak Linda spala vo svojej postielke super,bez zobudenia krasnych 12 hodin 🙂 hned mam lepsiu naladu dnes...mala som nejaky rozhadzany rezim tento tyzden,nezdravo som jedla necvicila poriadne,tak som z toho asi nervozna,dnes nabieham zase do starych kolaji pekne...Gabo ide vybavovat poistnu udaost,aj tak vidim,ze to bude na dlhe lakte,lebo vinnik je skrina 😠 no parada,ale v blizkosti je kamera tak to ide dnes pozriet,kto tek skini pomohol 😠
@kafoditka ja mam tiez este fusak ako baby,aj tak fuka jak hovado,a tusim sa ma este trosku ochladit od vikendu,tak ja radsej malu menej obleciem...
@maxara Peti ja mam tiez niekedy take obdobie,ze pokupujem kadejake veci,lebo sa mi zdaju super a potom to v zivote neobleciem a divim sa ako som si to mohla kupit...

mirka285
14. mar 2011

jaaj a mame 8 zubov 🙂

tinaki1275
14. mar 2011

@maxara ja som rozumela ze to Ninka robi ked jej povies ako robi jezko 🙂 ..len ma ani nenapadlo ze to vlastne takto robi jezko .. 🙂 Leia to robi ked sa zlosti ..tej jezko nechyba..a ja si mozem hovorit co chcem..nehovoriac o tom ze moje razne "nie" pre nu znamena presne opak..a robi to nachval...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre