Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
26. feb 2010

Ericica to je fakt smutne s tou tvojou kamaratkou... ☹ taketo veci by sa stavat nemali.... je to nespravodlive. ja mam jednu kamaratku ktora ma uz 37 a nemoze otehotniet, behaju po lekaroch a nic. Tiez mi je to tak luto, dohadovali sme sa ako budeme spolu kocikovat nase deti, ja cakam uz druhe a ona stale nic.... ked mi povedala naposledy ze mi zavidi ze som opat tehu tak mi to prislo tak strasne luto... a clovek aj tak nic nemoze urobit. ako pomoct....

ericica
26. feb 2010

hej zrzka da sa to aj takto brat ...mozno by si to maly ani tak neuvedomoval ale mna by to skrelo 😝
ale takto to aspon riesit nemusim 😉 a na ten skakaci hrad by som sla aj ja 🙂 my ideme malej kupovat tu velku trampolinu na narodky ,,,cize ked dojdem z porodky jej ju dame 🙂 uz sa tesim aka bude rada ona totiz trampoliny miluje,,vzdy ked niekdy vidi uz krici jeej hopi-hop...

oacka
26. feb 2010

a to akože ti ten prvý vobec nepomáhal, ani finančne??? to ja nechápem,ako si to dokázala, ja by som sa zložila.

ericica
26. feb 2010

zrzka to je este smutnejsie.....veru a pomoct jej nemozes...a skusali aj umele oplodnenie???

zrzulka
26. feb 2010

karinka presne tak ja by som s muzom tiez neostavala len kvoli detom ... to je podla mna to najhorsie co moze zena urobit ... trpia tym nielen zeny ale aj deti.... Som rada ze ti to takto vyslo a ze ste stastne.... Drzim palce....

ericica
26. feb 2010

zrzka moja rec 😉 😉 😉 a karinka zelam ti aby si bola stale takato stastna 😵 😵 😵

zrzulka
26. feb 2010

praveze ona je po zdravotnej stranke uplne v poriadku aj jej muz.... problem bude v psychike ale to je tazke ved aj som tym tiez presla nam sa tiez dlho nedarilo a teraz ani neviem ako som otehotnela. kazdy sa ma vypytuje ci bolo babo planovane....

ericica
26. feb 2010

karrinka inac pekny kocik si si vybrala 😉

oacka
26. feb 2010

veď umelé môžu skúsiť,aj keď sú v poriadku.tých príčin môže byť milióon, prečo sa nedá otehotnieť, a vôbec nemusia súvisieť s pohlavnými vecami. môže to byť s krvou, s imunitným systémom... ale zas ani umelé nie je záruka úspechu, skôr je to také dlhodobé trápenie...

karinnka
26. feb 2010

oacka nie...vobec,on sa vyjadril,ze je neplodny a ze dieta nemoze byt jeho,tak som si povedala,ze jeho smola,ze nebude mat uzastnu dceru.....nastastie mi na zaciatku pomohli rodicia,ale nechcela som aby mala dcera len papieroveho otca,ktory by si mozno po rokoch zmyslel,ze by chcel malu vidat....nechcela som malej sposobovat stress...pred rokmi si vzal moju exkamosku a maju dve dcery 😉 takze uz oplodnel 😉

ked on dokaze zit s pocitom,ze niekde ma dceru a nevida ju... 😉

ericica
26. feb 2010

kocky uz ste oedovali????ja asi pojdem lebo zacinam byt hladna 🙂

janka256
26. feb 2010

oacka tak vidis dalo sa zmenit meno aj tak aspon pred 30 rokmi to tak bolo ja neviem jak to je teraz 😝

karinka aj ja mam maleho s inym muzom a nikdy som od neho nedostala ani korunu ale tak to som ja nechcela ked bol taky ze ma posielal na kyret ze to neni jeho problem mne pomohli rodicia a pomahaju mi dodnes takze mu nic nechyba 😉

zrzulka
26. feb 2010

To je super trampolinu by som brala, len potom opatrnne ono sa to tak malym detom neodporuca kupovat, vela urazov je z trampolin a dost brutalnych.... naposledy som zazila ked si jedno dievca rozbilo hlavu na skakacom hrade ale to uz bola taka vacsia slecna... proste blbli....nejako to neodhadli co s amoze stat. este ze si rozbila "len" hlavu, pretoze to mohlo skoncit ovela tragickejsie ... az ma zamrazilo

ericica
26. feb 2010

karrinka a co si povedala Dase o jej otcovi ,vlastne celkovo ona ho berie ako???

zrzulka
26. feb 2010

oacka ved prave ona ma rozne vysetrenia za sebou, neviem na umele som sa jej nepytala ale urcite spravia vsetko mozne pre to aby mali babetko....

ericica moja rec idem obedovat tak zatiiiiiiiiim pa....

oacka
26. feb 2010

karinnka, to je hovado, sorry za výraz, ale aspoň máš od neho pokoj. ja fakt obdivujem všetky slobodné mamminy, ktoré to zvládajú samé v dnešnej dobe. to musí byť veľmi náročné.

ericica
26. feb 2010

no hej mas pravdu ze stat sa moze vselico ale ta trampolina ma tu ochrannu sietku a skakat bude len od nasim dohladom samozrejme

ericica
26. feb 2010

oacka mas uplnu pravdu magor jeden ze vlastne dieta zapiera 🙄 🙄 🙄

janka256
26. feb 2010

baby ja som si zasa objednala z magnet katalogu dneska mangela asi porazi ale tak ked za objednavku dostanem cierny kabat taky tensi akurat sa mi hodi na jar lebo nemam co na seba 🙂

ericica
26. feb 2010

idem aj ja obedovat hned ma tu mate 😉
maxi si asi vari fazulu na obed 😀 😀 😀

oacka
26. feb 2010

ja som práve pri počítači dojedla tú fazuľovú a ako druhý chod mám plnenú kapustu od mamy, ale to teda fakt neriskujem.... fazuľa s kapustou...

karinnka
26. feb 2010

ercica Daska sa pred 3rokmi 1krat pytala na Biologickeho otca a ja som jej vysvetlila,ze ked som zistila,ze som tehotna,tak som rozmyslala,ze jej predsa najdem lepsieho ocka ako by bol ten jej...ze som jej chcela dobre a ze ked bude dospela a bude chciet vediet jeho meno,tak je ho poviem aj s adresou 😉 Tak ju to uspokojilo aspon pre teraz...Moju polovicku oslovuje krsnym menom,ale ked sa bavi s kamoskami,tak hovori o nom ako otcovi...Ked sa vezmeme tak si ju chce osvojit a vsetci budeme mat rovnake priezvisko.

oacka...tak,tak...nastastie som uz teraz 7rokov stastna a dakujem Bohu,ze to takto skoncilo...,pretoze obcas mam pocit,ze moju polovicku ma radsej ako mna 😉

janka256 vidim,ze vela blbcov beha po svete 😉

oacka
26. feb 2010

v dnešnej dobe spoločnosť vobec nenúti mužov,aby boli zodpovední, je úplne bežné, že muž sa vykašle na vlastné deti a potom vychováva s priateľkou jej deti. nie je to proti prírode? že na vlastné kašle a o cudzie sa stará? ja som mala takého kvázi frajera, čo mal dvoch synov mimo KE a nenavštevoval ich a pritom sa s priateľkou staral o jej dve dcére. no už nehovorím, že stihol randiť pár týždňov aj so mnou a ja som netušila, že on je zadaný. fuuuuj, mužom akoby vyoperovali svedomie...

maxara
26. feb 2010

no babulky spraaavne... bola som potlacit a cosi sa podarilo, malo ale predsa... a ked uz som bola na tych nohach, tak som rovno nalozila maso na pekac pre mm, prespikovala cesnakom, okorenila a sup do truby...uvarila som si kavu a vyhrabala susene slivky... baby ja mam pocit, ze ked sa mi to najtvrdsie dostane von a ostatne co caka v poradi na vykakanie ked sa pohne, tak to bude iny masaker... ved som skusila uz hadam vsetky odporucane domace prehanadla... 😅 😅 😅
inak zaujimave temy ste dali... oacka po 26tke si stara dievka 🙂 a to som mala teda este 25.
ericica - je to strasneee, ze ked uz ma vytuzene tehu, tak zrazu taka strasna vec... to uz radsej ziadne ako potrat ..
zrzulka - mne velmi pomohli mojzisovej cvicenia a Dr. Batalik z NR... on je navyse velmi taky optimisticky a vie dokonale povzbudit a podporit... ak by si chcela, dam ti na neho cislo... opytaj sa kamosky
karinnka, janka - veru dobre ste urobili... je kopec muzov, ktorym nevadia deti a dokonca ich prijmu za svoje.. a radsej by som si na takeho pockala, ako keby som mala mat doma chmula, to je fakt... inak klobuk dole, ze ste to zvladli

maxara
26. feb 2010

oacka asi sa len hovori, ze Boh stvoril Evu z Adamovho rebra... zrejme ju stvoril zo svedomia 😀 😀 😀

oacka
26. feb 2010

maxi, dnes sa ti to určite podarí,dnes je kakací deň, naša lemra kakala dnes 3x a ja som mala len jeden sáčok a jednu použitú papierovú vreckovku. som myslela, že ju zabijem!!!! a ešte sa chcela vo vchode vygrcať... stihli sme vybehnúť von. šak ja som tehotná,ja nezvládam tie jej nechutnosti!

maxara
26. feb 2010

babulky ale kde je Kafko? ved ma byt PN, tak kde sa flaka???? hm? snad nema nieco s tym tlakom 😒

oacka
26. feb 2010

to si krásne vystihla, maxi, mňa tieto žensko mužské nerovnosti dokážu vytočiť....

maxara
26. feb 2010

oacka mna rano cakali v chodbe tri lajna... takze ano, je kakaci den... 😉 ale dostali riadny vyprask a doteraz sa s nimi nebavim... vonku boli vyhodeni 2 hodiny, spiny

maxara
26. feb 2010

no vies, chlapi su proste taki... ziadna obrana, to nie... ale na druhej strane, ked sa u nas zhromazdia kamarati mm, tak sa veeelice vsetci cuduju, ze ich vyhadzujem z obyvacky, ze idem kukat panelak... 😀 😀 😀 a potom uz len pocujem, "a ta moja vies co robi???" a rehoooot... no dovi... ale ze by sa pozreli na seba...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre