Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

alka127
29. okt 2012

ahojte dievčatá, ja mám tiež chlapčeka Samka, je narodený jul 2010, chcem sa vás opýtať, či je niektorá z vás z Bratislavy a náhodou necaká v roku 2013 dalsie bábatko...my máme termín v marci...rada by som sa zoznámila a pre Samka privítala dalšieho kamaráta...Ala

katty17
30. okt 2012

@alka127 ahoj Ala. ja byvam v BA a mam malu Sandru 🙂 gratulujeme k druhemu tehu 🙂

alka127
30. okt 2012

@katty17 Ahoj...a kde presne bývaš?my v Petržálke...druhe babatko neplánujete?🙂

majusa4444
30. okt 2012

@alka127 ajoj :D rada sa zoznamim .. som z Dulovho namestia 🙂 tretie necakam ale pokusy su 🙂

alka127
30. okt 2012

@majusa4444 jeej ahoj...som rada🙂my bývame v Petržálke...takže by sme sa mohli niekedy stretnuť🙂co robievate cez den🙂aké mavate programy?

katty17
31. okt 2012

@alka127 ja byvam na dlhych dieloch ale velmi casto chodim k nasim do ruzinova. kusok od strkovca alebo kupaliska delfin 🙂 nie , nie, zatial druhe neplanujeme 🙂

majusa4444
31. okt 2012

@alka127 vies co nemam ziadne programy okrem toho ze sa motame len naookoli tu.. edinko zboznuje svoje bicyklove odrazadlo tak na nom sa prehana.. chodime z havkom von a tak.. kamaratku nemam tak vacsinou sama alebo s muzom.. vy niekam chodite ? nech sa inspirujem 🙂)) ja mam dni stale rovnake..rano odprevadit starsieho do skolky, potom doobeda von na prechadzku na obed spanok poobede zasa do skolky pre starsieho a aj s nim sa motame tu naokolo.. inak doma cez den nic take zaujimave 🙂

alka127
31. okt 2012

@majusa4444 My doobeda vacsinou chodime von s kamarátmi, potom obednajší spánok a poobede zž je doma aj tatino tak si robime program spoločne🙂ked je vonku škaredo chodíme k susede, ma rovnako starú dcerku a s nou obcas chodime do materských centier, minule sme boli na divadielku a tak...Inak ked sme doma Samko sa sam prehrá ss autíčkami aj celý den...máme dve fenky yorshirky, tak s nimi chodime na prechádzky...mame to rozne, podla pocasia a podla toho s kým a kam ideme🙂

alka127
31. okt 2012

@katty17 tam to poznám🙂chodila som tam na to detské ihrisko🙂alebo do kočíkova tam chodíme.-)

katty17
31. okt 2012

@alka127 krasne nam tam urobili to detske ihrisko, vsak? ;) . ja robim malej kazdy den nejaky program lebo doma neobsedi a hracky ju vobec ale vobec nebavia. :( bola by vonku cely den. ach jo. tak chodievame do horskeho parku, na zeleznu, k nasim na to spominane ihrisko, ku kamaratkam ktore maju tiez male deturence a ked je necas tak casto do cubiconu alebo palace. v palace sa mi paci najviac. tam sa vie paradne vyhrat a potom spinka ako zarezana 🙂 . kludne sa pridajte 🙂

alka127
31. okt 2012

@katty17 ja som s malým este na tom ihrisku nebola, ale ked som robila pestunku Markovi- syn mojej kamošky, tak sme tam chodievali, teraz už má 10rokov a stale k nám po škole chodí, ked je kamaratka v robote, je ako moj a ako Samkov velký brat🙂ja tiež malému vymyslam čo robit, ale on sa velmi rad hra s autami a doma cele dni jazdí, robí si rozne garáže, cesty, parkoviská a vkuse jazdí, alebo stavia duplo, to ho velmi baví...takže aj ked sme doma, ja v podstate nemam niekedy co robit, on sa rád hra sam🙂ale radi sa s vami stretneme a niekam vyrazíme🙂

katty17
1. nov 2012

@alka127 tak to samostatne sa hranie vam trosku zavidim. sandra nie a nie sa doma hrat. vobec ju nic nebavi. bavia ju iba nehracky 😉 jasne, kedykolvek napiste a mozeme niekam vybehnut. mozeme aj na to ihrisko a trosku si osviezit spomienky 🙂

alka127
1. nov 2012

@katty17 Jasné, super, určite sa ozvem, budeme veľmi radi🙂ide nám tam aj priamo od nas bus, takže žiadny problém🙂musim si ešte nejaké veci poriešiť a ozvem sa🙂

katty17
6. dec 2012

ahojte JULOVCIATKA A MAMINKY. chceme vam so Sandrickou popriat krasneho a sladkeho Mikulasa !!! 😉

karinnka
24. dec 2012

VŠetkym Julovčiatkam,prajem šťastne a vesele vianoce!!!!!!!! 😵 😵 😵

elka74
25. dec 2012

@karinnka šťastné a veselé.. 🙂

merikac
31. dec 2012

Ahojte mamulky. Ďakujem za krásne dni, za rany, za úsmevy, objatia, chichot aj plač, slnko aj dážď, vietor aj dúhu.Všetkým, ktorí mi tento rok prišli do cesty, s ktorými som zdieľala pekné aj to menej príjemné, tak Vám všetkým ĎAKUJEM´.Niektorí idú so mnou ďalej, iní nie...ale tak to má byť, taký je život. Učíme sa, rastieme, preskakujeme kamene, staviame mosty, tešíme sa z maličkostí a sme radi, že sa môžme každé ráno zobudiť a urobiť krok vpred. Zamyslime sa dnes večer nad rokom minulým a vkročme do toho ďalšieho s tým, že mu dáme všetko, čo je v našich silách, aby bol krásny, plný SKUTOČNÝCH OKAMIHOV a prežime ho tak, ako naozaj chceme....

karinnka
31. dec 2012

Ahojte Julovčiatka🙂
Prajem Vam v ďaLšom roku veľa krasnych chvil s Vašimi drobcami,za chvilku z nich budu 3ročne stvorenia🙂
Prajem Vám aj nim veľa zdravia,šťastia,lasky aby ste v tomto aj v ďalšich rokoch dostali do cesty len dobrych ľudi,aby ste mali okolo seba priateľov,ktory budu pri Vás vzdy stat🙂
Často na Vás myslim ako sa Vám všetkym dari,predsa som len prežila s Vami moje,naše najkrajšie chvile ako v nas rastli naše lasky a ako prišli na svet.....Je mi veľmi ľuto,že ich naďalej s Vami zdieľať nemožem....Vždy budete v mojich spomienkach🙂
Šťastny NOVY ROK 2013!

adelaine
1. jan 2013

Vsetkym julovkam a ich pokladom prajem, nech vykrocia do Noveho roku tou spravnou nohou,
nech ste vsetci zdravi, to je to najdolezitejsie, nech ste spokojni a nech prekvita vo Vasich domacnostiach laska 🙂 🙂

alka127
2. jan 2013

@katty17 Ahoj...prepac ze som sa neozvala ale mala som toho vela a uz nevladzem,dost zle prezivam toto druhé tehu...to stretko este platí?

katty17
3. jan 2013

@alka127 - jasne ze plati. 🙂 tento vikend by som chcela ist k nasim. cize kludne pis, volaj. 🙂 asi pojdeme opat na strkovec sa korculovat . sandra sa snazi na bruslach 🙂 dostala od jeziska brusle tak sa ucime .

booklover
10. feb 2013

Ahojte damy,
naša Janka už chodí týždeň do škôlky. od zajtra by tam mala ostávať do 11tej, čiže aj obedovať 🙂
Ako sa máte Vy?

elka74
13. feb 2013

@booklover my ideme na zápis na budúci týždeň. Vanesska sa veľmi teší. a na ako dlho chodila prvý týždeň?

booklover
14. feb 2013

@elka74 na dve hodiny prvý týždeň. Nám to vychádzalo od 7mej do 9tej. Na siedmu chodí drahý do práce, tak ju vyhodil v škôlke a potom o deviatej jedia desiatu a mohla ísť domkov. Druhý týždeň mávala aj obedy, čiže bola do 11tej. Len bola škôlka zatvorená pre chrípku, takže bola do 11tej len raz. čiže ďalší týždeň znova len do 11tej.

sunnygirl
28. feb 2013

Ahojtťe baby,
ozývam sa po poriadne dlhej dobe s novinkou...rozvedená 😢 ...
...ale vidím, že to tu žije už pobiednejšie, no menej času máme 🙂

Tak Vám prajem všetkým krásny začiatok jari 😎 .

sunnygirl
28. feb 2013

@merikac... krásne...

booklover
28. feb 2013

@sunnygirl tak to máš ťažké... 😢 držte sa s drobcom!

merikac
28. feb 2013

@sunnygirl ahojky, takzko hladat slova v takychto situaciach, ale prajem zo srdiecka, aby vam bol zivot uz len pozitivne nakloneny a aby vsetky boliestky a rany na dusi rychlo presli 😉
Ta jar hadam bude poztivne vplyvat na nas vsetky 😝

sunnygirl
5. mar 2013

@booklover
@merikac ...ďakujem, za povzbudivé slová, verte mi, potrebujem ich ...

loliki
1. nov 2013

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre