Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
14. apr 2010

kafo moja rec. nastastie ten moj nefrfle nikdy ked kupujem detom ale tak on ma prehlad o cenach.... A keby sa mu aj nepacilo tak jednoducho to deti potrebuju a hotovo 😀 😀 😀 minule sa mu nelubilo ze idem dat malej sit (na sitie som lava) patchworkovu deku a zastenu za postel.... je to drahe lebo vsak rucna praca je len rucna praca.... frflal ze ta deka bude drahsia ako postel 😝 😝 😝 Ale nakoniec sme sa dohodli.... Chlapi ti su asi vsetci rovnaki 😀 😀 😀 😀

maxara
14. apr 2010

Kafko ja si nemyslim, ze som draho kupila, ci? ked porovnam kvalitu a cenu.. da sa kupit aj lacnejsie, to urcite, ale mne sa zda, ze aspon to, co som kupila ja bolo v dobrej kvalite. No a ja nemam moznost ist do cudziny, cize by ma to s letenkou urcite lacnejsie nevyslo.. Ja vobec nemam vycitky z toho nakupu. A navyse nemala som ani jednu deku, ani detsku osusku (to som mu mala vysvetlit vraj aky je rozdiel medzi detskymi a normalnymi, ved uterakov mame plno - ale to pred nakupom, ked som vravela, co chcem kupit. Potom rozdiel videl, aj citil na hebkosti) a na tu perinku som hrda. A ta zimna vlozka je na nete drahsia, za 6.40 a ja ju mam za 4.99 s danou. Takze si myslim, ze v pohode.. Aj tie podprdy som si skusala a su mi super. Akurat, ze su to bavlnene obycky, cize neocakavam, ze ked ich operiem, tak budu stale super. A ja som zvyknuta na ine prsa vo vystrihu, tak len preto vravim, ze budu na doma a von s nimi nepojdem.

maxara
14. apr 2010

baby ale Misko nefrflal, ze som kupila somariny, alebo ze draho som nakupila, ale ze sa nehanbia obchodnici to tak draho predavat.. akoze to ho sralo, ze vlastne ako draho vyjde taky novorodenec..

maxara
14. apr 2010

A ta zlta cvockova deka s ciapockou a papuckami je naaadhernaaa a je to znacka ako moj kocik 😅 aka nahodicka

luminkasp
14. apr 2010

majaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, no konecne si sa opat ozvala, uz si mi chybala 😉 , aky ste kupili kocik? pri tebe ma clovek taky dobry pocit, ze po prvom mi ostalo, to ako ja 😀 😎

luminkasp
14. apr 2010

maxi, super vybavicku mas 😉

kafoditka
14. apr 2010

Maxi presne, myslim, ze umerne ku kvalite bola konecna cena uplne v poho... 😉

maxara
14. apr 2010

luminka dakujem
kafko no hned sa mi lepsie dycha.. uz som sa bola trikrat kuk na tie veci 😅

sunnygirl
14. apr 2010

maxi: veľmi peknučké vecičky 😉

sunnygirl
14. apr 2010

bábiky, neviem si spomenúť, lenkaaninka spomínala, že sa dá, alebo sa nedá objednať s www.gaji.sk bez živnostenského, alebo ako? 😵

mojalili
14. apr 2010

MAxi, tie osusky vyzeraju super, aj deka. Mne svokra kupila taku tyrkysovu modru....akoze krasn,a jemna, ale ked sa clovek prizre blizsie, vidi, ze su tam tie zvieratka zimne oblecene....takze na zimu.....co uz.... 🙂 🙂

Kocky, dnes mi tak stvrdlo pri chodzi z mesta brucho, ze som nevedela sa pohnut a nevedela som co robit.....proste maly ma strasne tlaci dole hlavickou. Doki povedal, ze krcok drzi pevne...ale ja som si myslela, ze porodim... 😒

Dnes mam teda uz len lehavy den...zajtra opet do prace... 😕

karinnka
14. apr 2010

Ahojte.Mojalili gratulujem ku krasnemu velkemu drobcovi 😉
Dievcence pozeram klasicke plienky na nete a pri niektorych pisu gramaze...Ake mate a odkial Vy?

mojalili
14. apr 2010

MAXI - PYTALA SA SI NA TU MATERSKU....doktor mi vysvetlil, ze dost robia problemy na socialke, ked ide zena mimo 6. a 8. tyzdna pred porodom, pretoze ich vypocty su strasne....on by mi dokazal termin porodu upravit tak, aby to sedelo, ale ako by to tie tetky na socialke vypocitali, ze sa mu velakrat stavalo, ze matersku (papier) im prisiel spet. A vraj to dost kontroluju, preco zeny s tym tak spekuluju....Proste mi dal na vyber 6. alebo 8. a vzhladom na to, ze zatial drzim pokope, tak to skusim do 8.5. vydrzat..... v praci nemau za mna zaskok, nema kto ucit 😒 (viem, ze ma to nemusi trapit,ale ked a tie deti mam tak rada 😀).

mojalili
14. apr 2010

Karinka, ja mam obycajne mensie z Tesca, a zopar velkych....tie z tesca su redsie, ale nevadi, ved pod postolky budu dobre a na utieranie huby tiez.... 😉

oacka
14. apr 2010

aj mne mamka kúpila 8 obyčajných plienok asi z tesca,neviem,či na ne nemali vtedy neajkú akciu. Maxi, krásne dečky, malá bude parádnica! 😉 majalili,vy ste toho valibuka museli na viackrát robiť! šak to sa nedá taký chlapina na prvý šup! 😀 😀 😀 ale musíš už asi mať toho dosť...
ja dnes celý boží deň ležím v posteli, u nás dnes ani slno nnevyšlo asi, všade tma od rána a prší...
Karinnka,neobjednávaš lekára v Šaci?

oacka
14. apr 2010

a koľko takých podprd na kojenie treba kúpiť?

mojalili
14. apr 2010

Mi hovor Oacka, a navyse v praci vymyslau same kraviny, dnes sme mali vystupenie opet s detmi, sami si nacvicili Vinetua - Posledny vystrel...(hodim fotky do mojho albumu), zajtra mame autosalon nemeckych znaciek aut....no proste sa nenudim. LEn ma sere to, ze aj ked som v pohybe, tak vela priberam, som ako slonica....:13kg 😒

Moj svokor ked sa narodil mal 5 kg.....tak mi odkazal, ze sa mam na co tesit, ked bude do ich rodiny.....ihned som rezignovala a povedala, ze si to pojde pekne manzel odrodit, ked to spachal... 🙂 Oacka - manzel je tiez kus chlapiska....ma by maly po kom.... 🙂

mojalili
14. apr 2010

Pocujte, tie podprdy.....ja ked som mala biele minule tehu.....a mam prsiska.....juj, ani to neviem prirovnat........velmi som sa potila pod nimi a tam aj ked som robila co robila, ostavalo zlte.....(nepomohol ani Vanish). Videli ste aj telove ci cierne tehu podprdy????
Ja sa bojim objednavat z netu, ked neviem, ci mi bude dobra ☹ , ja sama neviem, ake melony teraz mam 😒 😒 😒

oacka
14. apr 2010

a to keď budeme mať mlieko,tak ešte naarastú? a koľko mi ich treba?
Mojalili, tak sa máš načo tešiť s tými rozmermi! moj muž má meter 68 cm, malý ako ja a keď sa nerodil vážil 2,5 kila a aj hlavu má malú, takže ja by som sa prirodzeného porodu nemala báť! 😀 😀 😀 😀 budem rada,ked bude mať malá nad tri kilá!

oacka
14. apr 2010

mám kamošku,čo každému frajerovi pozerala na hlavu,aby nemal veľmi veľkú,aby sa jej ľahko rodilo,keby s ním náhodou otehotnela!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

karinnka
14. apr 2010

oacka,tak skor som nechcela ale Dosedla je Dosedla 😀 Uvidim,ci mi neodporucia druhy cisarsky a ak nie ttak zacnem nad nim uvazovat 🤐 aj ked som bola najprv proti 😉 mam na nho aj tel.cislo keby si chcela 😉 jedna mamicka mi ho dala 🙂

oacka
14. apr 2010

😀 😀 😀 super,karinnka, potom si vypýtam to číslo,ke´d to bude aktuálne,neviem,mám z neho ešte takú obavu,aby ho až príliš neprechválili a nakoniec sa ukáže,že zbytočne... ešte sa poradím s tou mojou známou.

mojalili
14. apr 2010

Ja idem za 2 tyzdne spisovat zmluvu o porode s mojim lekarom....som zvedava, kolko si zapyta.. 😉

Pridala som si novy album (ucitelnice pozrite), uvidim, dokedy tam vydrzi a nezmazu ho🙂

alllexa
14. apr 2010

Maaja, Monline - aj ja sa chystam do Ruzinova....

Maxara - pekna vybavicka! Mozem sa spytat - co stala ta podprsenka?

oacka
14. apr 2010

mojalili,odpadávam z teba, kde ty na tie nápady chodíš, šak to chce výdrž už len tie kulisy pochystať!!!! rozkošné fotky a prefektné akcie! 😵 😵 😵 😵

mojalili
14. apr 2010

NO to som tam este nevycapila mna v kroji, co mam folklorny subor. Za tie fotky sa hanbim jak svina, to ma raz navliekli do toho a aj posledny raz.🙂))) Ja som taky akcny typ, tak mozno aj preto zostavam v praci dlsie, nez by som mohla. I ked mi to niekedy vazne lezie na nervy...a uz nevladze. 🙂

maxara
14. apr 2010

jeeej babule, aj vy ste zavitali.. dakujem za pochvaly
allexa stala 9.04e a mojalili mali tam aj telove a cierne.. ale bohuzial nie v mojej 27XL velkosti..
no ja idem rychlo kuknut albumy, oacke na muzovu hlavu a mojalili na teba som zvedava, ty si strasne kreativna..
karinnka inak som ti uz minule zabudla pochvalit paradnu fotku, uplne ina si tam, ako na predoslej 😉

maxara
14. apr 2010

mojalili super.. uz chapem, ze sa nehrnies na tu matersku, ved aj ked sa natrapis, tak vysledok stoji za to.. urcite ti budu decka chybat. Neviem si to predstavit u mna v praci.. 😀 urobit vianocnu vecierku s mojimi tehlami 😀 😀 😀

meruska
14. apr 2010

jeeej maxara ..mame rovnake deky s cvockami 🙂 len ja mam modru

maxara
14. apr 2010

😀 meruska supis, vsak je dobra? mali tam aj zelenu, ale Kafko sa odusevnila pre tuto, ja som si nevedela vybrat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre