Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

wolfskinka
28. jan 2010

ja idem 10.2. na pohobvor pred amnio

zrzulka
28. jan 2010

Miki som rada ze nie som jedina, ja sa takato ale nepoznam.... ani pri malej som nebola taka citlivka. no to bude asi aj vekom🙂))) cim som starsia tym som viac citliva...

wolfskinka aj tebe zle vysli vysledky??? nejako som nepostrehla.... v kazdom pripade drzim palceky....

yoda_
28. jan 2010

miki, aj ty budes mat dobre vysledky, neboj. Aj ty wolfskinka, aj ty yoda.

Ja nemam nejake extra zmeny chuti, ale som zase zacala byt maniak do pomela a tvrdych zelenych jablk. Inac som zistila, ze na zapchu mi velmi dobre funguje cmar. Teda od kedy ho pijem neviem co je zapcha, a isto si vela z vas vie predstavit aka je to ulava zbavit sa tej pliagy

denisse
28. jan 2010

zrzulka, to nie len tvoj gynekolog to tak pocita .. ale vsade sa proste tehotenstvo pocita od datumu PM .. to znamena, ze kazda z nas otehotnela cca o dva tyzdne neskor nez v ktorom tyzdni je ...
ja som 16tt, ale tehotna som len 14 tyzdnov .. a rodi sa v 40tt, ale zena je vtedy realne tehotna len 38 tyzdnov ...
tiez som tomu najprv nerozumela 😉

katarina7777
28. jan 2010

Dakujem dievcata za rady o lietani, na buduce ked pojdem k svojmu gynekologovi tak sa ho povypytujem, ze ci je lepsie 7-8 hodin v aute alebo 1 hodina v lietadle.... mna viac laka lietadlo.

Ja som bola dneska v nemocnici pre vysledky z histologie, vsetko ok. Primar sa mi ponukol ze ma aj vysetri, tak samozrejme ze som neodmietla. V rychlosti pozrel maleho aj na sone, srdiecko mu krasne bilo... ja neviem holky ale zakazdym ked vidim ten maly zazrak tak ho lubim stale viac... to bude parada ked budeme drzat nase deticky v naruci!

Zrzulka ako som pisala , lekar mi uz v 12 tt povedal ze to podla sona vyzera na chlapca, potom v 14 tt bol maly v pozicii ako keby stal , tak mi spravil sono zo spodu a tam uz mi ukazoval podrobne muzske organy... i ked pre mna tie machule take jasne neboli , lekar mi povedal ze urcite cakam chlapceka. Potom som si doma podrobne studovala video co spravil manzel a je tam palicka 🙂
15.2 idem na dalsi ultrazvuk tak dufam ze sa z to znovu potvrdi... ked nie princezna bude mat par modrych veci 😉

Any ja som povodne z Nitry ale uz asi 9 rokov zijem v taliansku. Ku ktoremu gynekologovi chodis v Nitre?

katarina7777
28. jan 2010

Miki hlavne bud kludna, vcera som asi 3 hodiny citala o triple testoch na koniku a strasne vela dievcatam vysli velmi zle vysledky... niektore sa rozhodli pre amnio, ine ju odmietli ... ale deticky sa im narodili zdrave... tak ako tebe v prvom tehotenstve. Drzim palce na zajtra.

zrzulka
28. jan 2010

kati tak to som potom prehliadla... sranda ze uz tak skoro to lekar videl.... Gratulujem ku chlapcekovi....
A ked vyzistis ako je to s tym lietanim tak daj info aj sem ...

denis vdaka za vysvetlenie, ja som z toho jelen z toho ako sa to pocita. tu na Mk to mam podla realu nastavene. Inak som uz v 20tt

yoda_
28. jan 2010

zrzka, tak ty robis taketo podvody? 🙂 Takze ty si vlastne junovka?

V junovkach je teraz smutno kvoli tej Mirke, ktora tu bola spominana, nedari sa jej velmi dobre, velmi jej prajem aby jej ta liecba zabrala.

katarina7777
28. jan 2010

Prave som pozerala na stranke Austrian airlines do kedy povoluju lietat tehulkam ... a povoluju do 4 tyzdnov od planovaneho porodu... samozrejme po konzultacii so svojim lekarom.

Zrzulka takze ty budes rodit uz v juni? Kedy mas planovany termin?

katarina7777
28. jan 2010

Aj ja som citala o Mirke...velmi smutne... dufam ze sa jej podari donosit babetko tak aby ho mohli zachranit. ☹

zrzulka
28. jan 2010

Ale baby🙂)) ja mam planovany termin porodu na 28.7:)))) 😀 Moj lekar sa pomylil 🙂)) malo tam byt 28.6.. Junoviek nas je tu viacej. ja som sa tiez radsej dala sem lebo v juni su kocky skor na zaciatku juna a ja som koniec.... tak uvidime..... Uz ostavam v juli ale tiez si myslim ze to bude jun🙂)))mala mala byt december a stihla este november🙂))) Ak to bude dievcatko tak urcite pojde skor. baby su drave🙂)))))

zrzulka
28. jan 2010

ja radsej nic smutne necitam, lebo ja som taky typ ze vsetko s druhymi prezivam... ale Mirke (i ked ju nepoznam a neviem co sa stalo) drzim palceky!!!!!!!!!!!

yoda_
28. jan 2010

Juuj, ako ktore, mne sa teda na svet velmi, teda vobec nechcelo. A aspon po fyzickej stranke som zena, prisaham!

zrzulka
28. jan 2010

yoda 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no neviem neviem ani fotku tu nemas 😀 😀 😀 😀 nemame si jak overit... ale tak verime ti!!!!! 🙂

lenkaaninka
28. jan 2010

zrzulka ty už vieš čo to bude???

yoda_
28. jan 2010

Chces vidiet foto mojej maternice ci ako? Ved sa pozri na tu svoju s pred par tyzdnov a moja ma teraz v sebe takeho podobneho macka 🙂

yoda_
28. jan 2010

Sorry, ze trepem, ale je mi smutno trocha, tak to skusam nejak takto prebit

zrzulka
28. jan 2010

yoda 😀 😀 😀 😀

leni nie este nevieme.... 🙂 ale radi by sme uz vedeli 😀 a vy uz viete?

zrzulka
28. jan 2010

yoda ved v pohode, dufam ze nic vazne ked smutis ☹

zrzulka
28. jan 2010

idem kocky... asi skocime s malou von, uz pocujem z postielky ako si vyprava... lucim sa

katkaking
28. jan 2010

ahojte zienky, krasny dnik zelam vsetkym 😉
Ale mame vonku bielo, co?

vsetkym co maju zle vysledky drzim palceky a myslim na vas, ostatnym zase gratulujem ku chlapcekom 🙂 aj k dievčatkam 🙂

zrzka, mozes mi napisat ake prednasky si to pocuvala? ja mam take temy rada...ked nechces sem, mozes do IP, dakujem!

Na Mirku, aj ked ju nepoznam, myslim, verim ze vsetko dobre dopadne...ved ta veda je dnes uz omnoho dalej ako kedysi...a moja svagrina sa narodila v 26 alebo 28tt, to uz neviem presne, ale dnes ma 25 rokov a je schopna a zdrava zena....tak verim ze aj Mirkine babatko bude v poriadku.

katarina7777
28. jan 2010

Zrzulka prave som dopozerala fotky tvojho slniecka... mas krasnu dcerku... kazda fotka je plna radosti 🙂

katkaking
28. jan 2010

Zienky, mam este dve otazky...

1. neviem na isto, ci mozem pit zeleny cajik...kvoli zaludku mozem pit len mineralky a zeleny caj, ale ked mi je zima, nemam chut na nic studene...tak neviem...gyndos mi povedal ze nevidi dôvod preco nie, ale citala som, ze tehotne by nemali...tak poradte prosim.

2. druha otazocka sa tyka kojenia. Som sice tehu, ale stale kojim. Gyndos povedal, ze pokial mam mlieko, mozem...ale detska dr. kam chodim s malou, stale hovori, ze nemam kojit, ze tak beriem vyzivu babatku v brusku...ale neviem, ved mam mlieka este viac ako pred otehotnenim...tak co ho mam odsavat a vylievat? to sa mi zda blblost...nemate skusenost?

Dakujem za rady....zatial pekny dnik 😉

mojalili
28. jan 2010

Kočky, vecer si vas precitam, ale teraz rychlo nejake spravy...

Prisla som z vysetrenia v 20.tt, babetko je UUUPLNE ZDRAVE, a bude to CHLAPCEEEEEEEEEEEK 😀 😀 😀 . Mal riadneho pindika, nezaprel to, ze je chlap. MOje tusenie sa splnilo🙂))
Babo ma 350g🙂 jejda, ale sme stastni, vsetky vysledky su super, aj prezeranie organov dopadlo dobre🙂

yoda_
28. jan 2010

Katka, myslim, ze sa netreba riadit uplne tym, co si kde tu precitas, ja neviem, ja si sem tam dam caj aj zeleny aj cierny aj bylinkovy. Ved ho hadam nebudes pit na litre. A ked sa bojis, tak si urob slaby.
Inac moj bracho raz uvaril paradny caj niekedy v zime do termosky - s citronom a medikom, taky bol dobry, ze asi az v polke si uvedomil, ze tam zabudol dat sacky s cajom 🙂

yoda_
28. jan 2010

mojalili, gratulujem.

katkaking
28. jan 2010

mojalili gratulujem tiez, tesim sa s tebou.

kafoditka
28. jan 2010

MOJALI,

gratulujem!!!!!!!!!!! tak budes mat krasny parik-super! Sa tesim s tebou. Ja idem na morfo o 2tyzdne tak sa snad dozviem uz aj ja, co cakame 😉

miki060707
28. jan 2010

ahojte, tak mojalili, to je supeeeer, že sa ti to splnilo, vidiš, žena cíti, čo má v brušku 🙂 supeeeer
a inak ja pijem čierny čaj, robi mi to dobre na žalúdok, včera som si pokupila teekane, rôzne druhy, tak vychutnávam, teraz som dopila hruškový,
včera ked sme boli v tesku som dostala chuť na krabí šalát a dnes na večeru som si dala zavináče, dobre kysela, xi
Zajtra vám napíšem, čo som sa dozvedela, tá naša mala dnes zas nespala, ale čo už, zaspí skôr večer

denisse
28. jan 2010

mojalili, gratulujem .. to je uzasne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre