Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
21. okt 2010

@tinaki1275 mooje,,ale to mava take koliky,,tak to je strasne,,,,a neverim tomu, ze deti len tak pre nic za nic placu,,to je co za lekarku ked to tak povie,,sice - moja sesternica ma dceru- je mi to krsna a ta ked bola mala, sa doslova musela placom vyzurit,,,,,tiez ju nic neutisilo,,,,

tinaki1275
21. okt 2010

no a prave ma celu otyckovala..super.. 😠

katarina7777
21. okt 2010

@tinaki1275 prave som ho po 35 krat ulozila do postielky...dufam ze uz bude spat az do rana

ericica
21. okt 2010

tu som ale tak ma dusi od kasla ze sa idem zblaznit 😖
a malu to stale budi 😠
@monline vitaj kde si bola uz si nam tu chybala 🙂 k tej torte ti viem povedat iba tolko ze chutovo bola orechovo -karamelova 😝

tinaki1275
21. okt 2010

@katarina7777 ja idem prezliekat..☹a skusim zase ulozit..ja neviemco jej je..toto mi nezvykne robit.. ☹ zeby bol spl mesiaca?

monline
21. okt 2010

@merikac
@tinaki1275 ja už mám nočnú výbavu pri sebe..smotana, granko, fľaša minerálky...pozerala som ružovú a potom som začala prezerať albumy, našej sandry bullock aj zo stretka..konečne sa mi neserie pc, tak som vedela na prvýkrát otvárať fotky, nešlo mi to predtým, lebo sme mali zablokovaný facebook a jedno s druhým asi súvisí (zablokoval to môj brat kvôli nike, lebo mu nepomohla natrieť plot, hoci to sľúbila)..včera na mojich narodkách som mu to vytkla, že aj mne sa kazia stránky, tak to ukončil
Leia proste patrí k nám do partie..k nočným sovám 🙂

ericica
21. okt 2010

@tinaki1275 to vazne ti mala este nespi???moja taha uz od pol osmej,,,dufam ze do tretej pospi 😝

katarina7777
21. okt 2010

@tinaki1275 ty riesis tycku a ja som zasa hovienko... ktore je lepsie...???

monline
21. okt 2010

@tinaki1275 daj ju do poriadku, chúďatko vytrápené

monline
21. okt 2010

@katarina7777 hovienko je lepšie..vtedy vieme, že sa uľavilo

monline
21. okt 2010

@ericica poradíš mi najrýchlejší najlepší krém do torty? chcem zajtra upiecť jednu...nemáme radi príliš maslové

monline
21. okt 2010

@ericica orechovo karamelovú by som si aj dala 🙂) prečo ma chuť na sladké tak prenasleduje po nociach?

ericica
21. okt 2010

@monline to si neni sama aj ja som si pred chvilou dala termix vanilkovy s bananom,,,,to co su za chute 😝 😀
ja robim vajcia nad parou a potom doslaham s maslom...to je zaklad a potom dochucujem 😉

monline
21. okt 2010

a mám monológ...kým ja tu prídem, väčšina už ide spať..kým si prečítam čo ste cez deň písali, tak zabudnem, na čo som chcela reagovať ☹ ale- zdieľam s vami vaše radosti i trápenia, aj ked nenapíšem o tom..

katarina7777
21. okt 2010

@monline dufajme lebo uz chcem mat trosku pokoj dneska, mm je na 4 dni v belgicku ale mam tu na navsteve sestru.

pozeram na topkach mojsejovej modely, zdaju sa mi dost zastarale a same ligotave latky.... videli ste ich?

monline
21. okt 2010

@ericica síce si to jednoducho napísala, ale znie to zložito..no- pozriem, či nájdem bodový obrázkový postup niekde na nete 😀

tinaki1275
21. okt 2010

@ericica no co sa da robit asi to suvisi s dnesnym placom ..zvycajne spi od tej desiatej az do siestej rana..
@katarina7777 ja chcem tiez hovienko ..🙂 aspon by ju nebolelo brusko .. 🙂
@monline uz zacina v postielke kricat,asi chce vidiet telku ..🙂)potvora jedna..

katarina7777
21. okt 2010

ja teraz ficim na tych vyklapacich jogurtoch od mullera, hlavne s tymi cokoladvimy kolieskami je suprovy....denne ich zjem minimalne 2

monline
21. okt 2010

@katarina7777 kedy mala mojsejová vkus? 🙂

merikac
21. okt 2010

@monline ja som mala tiez istu dobu zablokovane otvaranie fotiek na FB,,,ale mne na pc nik nechodi,,sama som si to nejako dokafrala,,a aj opravila 😀

monline
21. okt 2010

@tinaki1275 mne dnes malý nevedel zaspať, bruško ho bolelo, bol zapečený z príkrmov asi ☹ väčšinou kaká ukážkovo odkedy ho prikrmujem, predtým len na mlieku kakal raz za pár dní...tak som mu pomohla teplomerom a taký spokojný usmiaty ostal a hned sám zaspal

monline
21. okt 2010

@katarina7777 my doma jeme zvolenský smotanový, najmä jahodový..tie nám chutia..

merikac
21. okt 2010

@katarina7777
@tinaki1275 este dobre, ze je mala pravdepodobnost, ze by sa talianky cavo stretol s greckou hereckou,,lebo to by uz aka kombinacia bola,,jeden dokadeny a druhy dogrckany 😉

katarina7777
21. okt 2010

@monline nikdyyyyyy 😀

ericica
21. okt 2010

@monline ale ja ti hodim aj presny recept nebooj...
4 cele vajcia a 20dkg cukru + polka palmarinu miesat stale nad parou do zhustnutia,ked das dole uz husty krem pridaj jednu vanilku a ked je taky vlazny(nie studeny)primiesaj mixerom este jedno maslo prave.....inac pise sa margarin ale ja davam maslo.cerstve 😉 cuti vynikajuce a neni na nom co pokazit 😉

monline
21. okt 2010

@merikac my máme pc v sieti a net od brata...normálne máme kábel z domu do domu, aj tento sieťový, aj anténu 🙂 brat sa smeje, že kedy konečne odstrihnem pupočnú šnúru od našich, ale- načo to riešiť, ak to zatiaľ funguje takto? 🙂

katarina7777
21. okt 2010

@merikac to by bola romantika... ako moje telefonaty s mm....

merikac
21. okt 2010

@monline baby,,vy mate ake nocne deti,,jeden chce pozerat telku,dalsi prebalit, prezliect,,je toto moozne??? a co tak spat mladez?

ericica
21. okt 2010

@monline ozaj uz davas prikrmy???aj ja by som chcela davat ked bude mat mala 4 aj pol mesiaca zo par kyzic ochutnat,co to s nou spravi 🙂

merikac
21. okt 2010

@monline brat byva s vasimi?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre