Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katarina7777
21. okt 2010

@merikac moj sa uz zda konecne tvrdo spi, idem aj ja lebo uz sa mi rozchadzaju pismenka.

dobru noc vsetkym

ericica
21. okt 2010

baby co sa chystate zajtra varit???moja dcera s mm si rozkazali cestoviny so smotanou a nejakou zeleninkou 😝
a chystam sa spravit visnovo- makovu strudlu uz mi na nu slinky tecu 😝 😝 😝

tinaki1275
21. okt 2010

@merikac jezis nestras..😉)ja na take este ani pomysliet ..

@monline mne mala dnes ale kakala o siedmej vecer ..samozrejme o desiatej jedla zase..ale teraz len mrnci a az krici a rozhadzuje rukami a nohami a s nervami vypluva cumlik.. ja uz neviem.. 😒

monline
21. okt 2010

@ericica díky, odpísala som si
túto tortu som si vyhliadla, lebo- však prečo nezačať komplikovane? bavia ma výzvy, v najhoršom skončí v kontajneri 😀
http://www.tortyodmamy.sk/?q=prevratena-torta

monline
21. okt 2010

@katarina7777 dobrú noc, sladké sny až do rána 🙂

merikac
21. okt 2010

@ericica
@monline ja som malej pridala aj broklicu a neskutocne jej to chuti,,nestiham davat lyzickou,,sa rozculuje ked ma prazdnu pusu,predtym nezjedla celu porciu,,ale teraz zmasti jedenmaly zemiak+mrkva+3 maline ruzicky brokolice

tinaki1275
21. okt 2010

@katarina7777 joj zavidim ti ..u nas to vyzera na tazku noc..dobru aspon tebe..

merikac
21. okt 2010

@ericica prisiel mm, pocujem auto,,idem po tortu,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, 😀 😵 😅 🙂 😎 😉

merikac
21. okt 2010

@katarina7777 dobru nocku,,,

ericica
21. okt 2010

@monline ja som ju minule tiez kuken a ani sa nezda byt tazka,asi ju spravim na svoje narodky 🙂

tinaki1275
21. okt 2010

@monline ozaj ako brat a ta operacia?

ericica
21. okt 2010

@merikac konecne hlavne kukni ci je cela 😀

monline
21. okt 2010

@merikac starší brat býva v dome o ulicu ďalej a mladší býva u našich, resp. už naši bývajú u neho, lebo mu prepísali dom..brat býva na poschodí a naši na prízemí takej veľkej komunistickej kocky

ericica
21. okt 2010

@katarina7777 bru noc a krasne sny 🙂

monline
21. okt 2010

@tinaki1275 zistili mu, že má zrýchlenú štítnu žľazu, tak mu ju musia liekmi spomaliť, ževraj z toho dosť priberie..ale - až po liečbe štítnej žľazy bude operácia srdca, teraz po týždni by mal ísť na kontrolu, tak sa uvidí čo bude ďalej..akoby toho nebolo dosť, aj dnu má, tak má zapálenú nohu..palec tuším

monline
21. okt 2010

@ericica príkrmy som začala odkedy mal 4 mesiace, chutí mu..dávam mu asi 2-3 polievkové lyžice jedla a potom dokojím, zatiaľ mal varenú mrkvu, potom mrkvu so zemiakom a dnes som do tho pridala aj varený patizón..a raz mal kupovanú ovocnú výživu, lebo som nebola doma, tak som nestihla uvariť zeleninu
tá torta vyzerá skvele a - ak nájdem vhodný nôž, tak by sa mohla aj podariť

tinaki1275
21. okt 2010

@monline no tak chudak musi byt z toho hotovy..dufam ze to dopadne dobre..ta stitna zlaza sa da pekne liekmi kontrolovat..

ericica
21. okt 2010

@monline a nerobia mu prikrmy sarapatu zo zaludkom?
neboj ona sa urcite podari a ak nie tak dobehnem senec nie je az tak daleko 😀 😀 😀 😀 😀

ericica
21. okt 2010

@tinaki1275 uz spi???

monline
21. okt 2010

@merikac brokolicu som ešte nedala..ale chcem aj tú pridať, včera som zabudla kúpiť, ale zajtra ideme na nákup...dávam mu oblízať banán, ten by ho tak jedol 🙂 ale som rada, že papá zeleninku, tak nebudem ešte banán dávať

monline
21. okt 2010

@tinaki1275 problém je, že je to dlhodobá liečba a nevie sa, koľko času mu ostáva na operáciu srdca..lebo ak sa to pokazí príliš, tak už jeho srdiečko nebude operovateľné, a to by už bol veľký problém...brat sa bojí, veľmi, aj ked sa tvári hrdinsky

ericica
21. okt 2010

@monline ja som uz minule v dmke pokupila tie vyzivy od hami co su prva mrkva ,prva brokolica atd vsetko co su od 4 mesiiacov uz len pockame nech dovrsi ten 17 tyzden a skusim prvu lyzicku 🙂

tinaki1275
21. okt 2010

@ericica nie strasne sa mrvi uz ju mam vedla seba vkociarovej vanicke..☹

monline
21. okt 2010

@ericica bruško ho doteraz nebolelo, až dnes večer bol zapečený, ale nie nejak tragicky, len on je citlivka ak je unavený, preto som mu pomohla, nech rýchlo zaspí..inak by naložil ráno ako zvyčajne

tinaki1275
21. okt 2010

@monline niekedy sa stitna zlaza rychlo prisposobi liekom ,ja mam zase spomalenu cinnost stit.zlazy..ale mamina ma zrychlenu a upravilo sa jej to za 2-3tyzdne..tak treba verit..

monline
21. okt 2010

@ericica ja som na ne pozerala včera tiež..aj som ju držala v ruke, ale- v záhrade máme bio mrkvu a svokra má plno tekvice, zemiakov, aj inej zeleniny..tak som vrátila tú fľašku do regálu, že - nebudeš lenivá, navaríš mu to sama 🙂 možno tie s mäskom budem kupovať, lebo kúsoček hovädzieho mu nebudem hodiny variť, kým zmäkne..a ovocné som kúpila- marhule a jahody..jabĺčko mu chcem pripravovať sama

ericica
21. okt 2010

no idem aj ja do hajan vsak uz je skoro polnoc a Rebi ma budicek uz rano o siedmej....neviem preco nepospi dlhsie a co bude este ked sa posunu hodiny 😒 ☹ to budeme uz o siestej hore 😖 😝

merikac
21. okt 2010

@ericica tak kuk,,ci si mu ju odovzdala v takomto stave,,,,,,

monline
21. okt 2010

@tinaki1275 to by bolo fajn..včera nebol ani na mojej oslave, že mu došlo zle z liekov, ale dnes sa tu zastavil a samozrejme na otázky o tom ako sa cíti neodpovedá, zahovára to..

merikac
21. okt 2010

@monline Emme moc banan nechuti,,,ale ta brokolica az sa trhala za nou

ericica
21. okt 2010

@monline ja som pri malej varila vzdy zvlast vsak mame obrovitansku zahradu a plno zeleniny v nej ale mala mi to nepapala,tak som povedala ze sa na to vyse...m,ale sem tam nieco aj navarim hlavne ked bude nejaka maskovo zeleninova polievka tak ju osolim len tak light a aj jabblcko budem varit sama

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre