Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lela1809
1. dec 2010

bre ranko...som tak hned vyskocila 😉
krpec je hodinu hore a o hodku pojdeme von... u nas je -2...ale vraj do -5 stupnov je to v pohode...

lela1809
1. dec 2010

kocky krasne stretko vam prajem 😉 ja bezim s Laurinkou na prechadzku trosku vymrznut 😀 a potom plavat.... pa zatial 😉

noemarta
1. dec 2010

@lela1809 hm, to tak byva, co uz.... chod si pekne vyvetrat hlavu von a potom omocit do bazeeena, hi hi 😀
paaaaa
Ved aj my asi dobre vymrzneme na vianocnyych, ale ved sa naobliekame a idemeeee.

mirka285
1. dec 2010

dobre ranko...
@lela1809 tak taketo situacie su mi doverne zname,neznasam to...hlavne ked sa druhi staraju do coho ich hovno...
@robika ani Linde extra nechutila zeleninka,to nevadi daj mu len tolko co zje,ale ja som zistila ze to co jej chuti ,tak to papa pekne...skus jej kupit nieco hotove kde je ryza,to malej chuti najviac a asi aj druhym detom,lebo ked som bola v Tescu tak Hippka-zeleninove rizoto bola vypredana 😕
@tatianka.g u nas bolo vcera minus a bola om vonku dve hodiny,ale bolo len minus dva,podla mna ked malu dobre oblecies,tak na hodinku mozes ist von,tvar by som natrela ochrannym kremom zamozrejme.... no som sa rozkecala hned rano,dopijem kavu a idem si umyt vlasy,mam ich doslova prilepene na hlave,ale nebavi ma to stale umyvat lebo potom dva dni vysavam co su vsade....

katarina7777
1. dec 2010

dobre ranecko, ja som sa dneska zobudila na hlasny monolog z postielky, maly sa vykecaval.
tie co idete na trhy , ocakavame kopec fotiek a od maxinky podrobny popis 😀

kafoditka
1. dec 2010

Ahojte, v Petrzke nadherne snezi 🙂
babulky mrzi ma to, ale u mna zmena planu...teraz mi volal Peto a musim ist do banky do prace podpisat kupno-predajnu zmluvu.. Akurat medzi 12-14:00 pride ten fesi z Galanty, tak aby na mna necakali, kym sa dotrepem busom z Petrzky, pojdem pozriet aspon baby do prace a tam ho pockame.. som sa na vas tesila 😒 aspon cosi pofotte aby som sa pokochala a dajte si varene vinko za mna 😉

mirka285
1. dec 2010

u nas tiez krasne snezi,tesim sa z toho,aspon bude na trhoch prava vianocna atmoska 😉

bambola
1. dec 2010

dobre ranko, my uz sme tiez hore a pekne snezi 🙂 budem si musiet ist vyjazdit kolaje s kocikom od domu aby mi nezmrzol sneh a mohla som chodit po tej cesticke co som si spravila 😀 😀
@merikac ani sme nejako extra neoslavovali ale vcera som s malou sla busom do petrzalky ku svokre, mm menil gumy na aute, tak sme ich vynasali a potom sme sli na nakup, nno a ja akonahle sa pohnem z dubravky, ze nemam len klasicky den s malou a vychadzka tak som uplne odpalena 😒 neviem ci som zlenivela ci co, ale proste ma to strasne unavuje.vsak aj ked sme boli u maxi tak sme tam len sedeli , rozpravali sa a vecer vsetky unavene ako po sichte na zahradke 😀 😀

noemarta
1. dec 2010

@bambola aj ty ides dnes na trhy ????? ides neee???? 🙂
veru veru bude tam prava vianocna atmoskaaaa. 🙂 🙂

bambola
1. dec 2010

@noemarta prave nad tym rozmyslam 🙄 ci ist ci neist.ci s kocikom, ci manducou. ci busom ci elinou 😀 😀

noemarta
1. dec 2010

@bambola nerozmyslaj a pooood 😉

bambola
1. dec 2010

@noemarta a pred ktorym divadlom? to velke na hviezdoslavovom?13.30?

bellablonde
1. dec 2010

kocky ja som odpadlik
sasena mi nebude spat v kociku ani nahodou (zasadne spi len doma v postielke, dokonca aj v aute radsej cumakuje ako spi)
a ked jej zakryjem vyhlad plastenkou, tak ju naseriem... bude revat hodinu bez prestania 😖
sorry

mirka285
1. dec 2010

@bambola Mati cau,ja by som ta zobrala,len mne volal Gabo ze ma odveze ked chcem,a neviem kam pojdeme po trhoch este,tak nechcem aby si sa na mna viazala...a ano pred divadlom,ved ked pojdes na elinu,odvezes sa az ku trhom,takze z Dubravky si tam za 25 minut a vystupis pod mostom...

petrap001
1. dec 2010

Dobre ranko 🙂

takze baby vy dnes stretko mate,hej? ako je vam dobre.my sa budeme mukarit zasa cely den ☹ ale asi sa aj pojdeme prejst lebo je uplne pekne slnecno ale kosa,-3 je teraz.ja si myslim,ze v pohode sa s malymi moze chodit vonku v takej kose.ved sa naobliekaju atrcia im len ocicka a nos 😀 alex nahodou velmi rad chodi von a nevyzera zeby mu ten mrazik skodil.len kuka a kuka po svete 🙂 inac v noci sa o 5tej zobudil a bol hodinu hore,som myslela ze ma porazi.a potom sa zobudil o pol 8 ale to som bola mrtva tak som este akoze spala do pol 9 a on sa rozpraval.a atk uz prisiel Palo z nocnej a tak sme sa radsej vypratali,nech ma klud a spi 🙄

kamoska mi posielala fotky z anglicka a neskutocne vela snehu maju.to tam nikdy nebolo.ja cakam,kedy to tu pride a amen tma s nami 😀 uz sa nam aj stihla pokazit pec na kurenie co mame vonku(akoze irska logika ze je vonku) lebo tam zamrzla voda co ohrieva topny olej,akoze uz je to ok ale ma porazi ked sa to stane zas.tieto domy stavali uplni debili.aj vsetky odpadove rury zo sprchy,umyvadla,pracky a umyvacky vso vonku a su plastove.minuly rok ked nam zamrzla voda tak akoze aj normalne z umyvadla co tiekla,tak taky lad vonku z rury 🙄 no comment.takze sa tesim velmi co bude tohto roku 😒

bambola
1. dec 2010

@mirka285 mirka mne nevadiiii ist mhd len som tak celkovo rozmyslala ci ist . ale dakujem 🙂
@luludi ty nejdes? mozme mhdckovat spolu 😀

mirka285
1. dec 2010

@bambola to ja len aby si si nemyslela,ze na teba serem 🙂

bambola
1. dec 2010

@mirka285 joj vsak nemas povinnost nas vozit 😉

bambola
1. dec 2010

tak my sme uz nachystane, este sa dokojime a ideme. @mirka285 berem si cislo na teba keby som vas nevedela najst 😉

denisse
1. dec 2010

ahojte zeny ...
tak my sme mali zase blbu noc, barunka sa celu noc vrtela, funela, akoby si nevedela najst polohu, som jej drzala raz ruky, raz nohy ... inetrevaly medzi kojeniami sa nam skracuju, takze cim je vacsia tak niezeby vydrzala spat dlhsie ale naopak ... nakoniec ju o 7.30 definitivne zobudilo kakanie ... a samozrejme je nevyspata, takze od rana len reve a mravci a zlosti sa .. uz druhykrat spi, najprv si dala pol hodky, predpokladam, ze ani teraz dlhsie nepospi ... a to som dnes chcela upratovat v nelinej izbe, tak som stihla akurat v dvoch polickach utriet prach a preskladat tam veci, co uz mala zurila v lehatku ... a uz ju v nomm asi zacnem priputavat, lebo uz sa vie tak nejak napnut a nohami odrazat, ze sa bojim ,ze z toho vyskoci ... a mame aj uplne prehodeny rezim, tak som zvedava, co sa z toho do vecera vykluje ... uz sme 4 dni neboli von a asi ani dnes nejdeme, je tam asi -6 stupnov, chodniky su s kociarom nezjazdne a asi je aj poladovica ... a nejak po tej noci ani nevladzem ... a mala este stale trosku kasle aj sopli 😝

petrap001
1. dec 2010

@denisse hm,poznam tie nocne zabavky.moj robi to iste.teraz trosku zaspal,ale to asi len tak na pol hodinky takze co stiham??? vela nie 😀

meruska
1. dec 2010

ahojte..aj moj ma teraz nespave obdobie....dokonca ani cez den sa mu nechce spat...sme hore od 8:15 a este nespal..a bola som s nim i na 45 min vonku a ani to nepomohlo ☹ doteraz spal aspon v kociku..och jooj ...
on sa snad ani neda vybit, sa neako zazracne sam dobija alebo co

monline
1. dec 2010

ahoj kočky..ale násm sneží, však? len chvíľu som bola vonku, odhrnúť sneh z chodníkov a na čapici som mala pár centi snehu nasneženého a kočík som mala zaviaty snehom 🙂

monline
1. dec 2010

@meruska nespal od rána? to už musí byť chudák tak unavený, že nevie zaspať..môj sa tiež zobudil po ôsmej, ale spinkal medzi pol jedenástou až pol dvanástou a teraz ho chcem uspať o druhej..to by mi mal spať minimálne do štvrtej

ericica
1. dec 2010

ahojte co porabate???ja smirujem po nete a hladam mm nejaky darcek na vianoce...malinka tu lezi vedla mna a druha je v skolke.....dnes po nu pojdem a beriem zo sebou sanky juj jak sa ta bude vytesovat 😵

tatianka.g
1. dec 2010

tie deti su ako cez kopirak, my sa trosku trapime v noci, nie ze by sa Tomasko budil, ale dost casto zacne mrncat, pretacat hlavicku na obidve strany, hlada cumlik a upokoji sa az ked ho vezmem trosku na ruky alebo nakojim.
@ericica a aky darcek ideskupovat, inspiruj aj mna

ericica
1. dec 2010

asi nejake tricko TOMMY HLIFIGER v poslednej dobe sa mu ta znacka zapacila 🙂

sisull
1. dec 2010

ahojte.. aky fusak ste kupovali do kocika?

sisull
1. dec 2010

@ericica co si nasla? myslim ake tricko..

sisull
1. dec 2010

ja zehlim, alex mi zaspal, ale chrci ako chrcadlo, ma sopliky, kasle, je zachripnuty.. ☹ teploty nastastie nema.. a kvapky proti kaslu samozrejme vypluva.. 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre