Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

gabika41
16. dec 2010

inak davam do pozornosti,ze dnes vecer je lampa s Grygarom,co je uznavany cesky astrolog,tak sa mozno aj dozvieme,co nas caka podla hviezd na buduci rok 😀

oacka
16. dec 2010

aj vaše deti tak zbožňujú oteckov? naša ke´d zbadá Romana,tak je hotová od radosti. ke´d príde domov, pozdraví ju a odíde sa opláchnuť a malá spustí rev! nesmie sa od nej ani pohnúť! 😀

noemarta
16. dec 2010

ahojte,
taaak mam za sebou obedny sex u gynekologa... taaak zevraj mi nic nie je 😕 😕 😕 😕
zobral mi kultivaciu aj cyto a ze v utorok uvidime ci tam nieco je, ale on to videl ciste... tak ja nechapem... povedal, ze mohol zabrat ten canesten a este su tam nejake dozvuky. tak huraaa na sex... 😀 😀 😀 😀 😀
noo aj ja som zvedava na pol stranovy zazitok peti so svojim krasavcom 😉 😉 😉 😉

gabika41
16. dec 2010

@oacka no ja uz pozorujem.Po mne ma biologicke hodiny,pretoze stava vzdy o 5:30 kazdy den ,nezavisle na tom o kolkej vecer zaspi a kolko krat sa pocas noci zobudi.....a po mm,ked jej zostane vo flaske len kvapocka mlieka ale uz nechce,tak ju nic nedonuti to dojest.moj mm je presne to iste............. 😀

aalexis007
16. dec 2010

@gabika41 ani ja ešte nepozorujem povahu malého.

Môjmu malému Filipkovi sa hrozne páči prevaľovanie sa na bruško a pasenie koníkov. To mi robí celý deň. A cez deň naspí spolu asi 2-3 hodinky. Stále vyžaduje moju blízkosť. Musím sa s ním hrať a venovať sa mu.

A dnes som mu dala mrkvičku (HAMI) a spapal prvý krát asi tak za malú lyžičku - no on to mal asi tak nejakých 8 jeho maličkých lyžičiek 🙂 Supééér, zajtra pokračujeme 🙂

kafoditka
16. dec 2010

baby vy tu vo velkom sexujete a ja uz vyse dvoch tyzdnov nic.. 😕 Filip mi demoluje postielku a nie a nie spat.. 😠

gabika41
16. dec 2010

aalexis007 ja som zacala na Nutrilon 1 HR,potom som presla na Nutrilon 1 obycajny a teraz uz 8 tyzdnov pouzivam Bebilon 1 a absolutna spokojnost 😀 problemy sme mali iba s cenou,preto som presla na polsky nutrilon (Bebilon ) ale je to v poho 🙂

gabika41
16. dec 2010

@aalexis007 najviac to vidim,ked chce nieco urobit a nedari sa jej...............to sa zacne rozculovat niekedy ako ja.... 😀

oacka
16. dec 2010

@aalexis007 ja dávam Nutrilon HA a zatiaľ v pohode, ale chvíľu trvalo kým si na tú chuť po MM zvykla....

kukucka26
16. dec 2010

ahojte babenky prosim vas ak niekto dava humana HA 1 mam uplne nove dvojbalenie pretoze moj maly ho ochutnal raz a skoncili sme mleicko mi stoji jedno je uplne nove zabalene druhe bola urobena jedna davka dala som zan 16,56 sumu dam vam ho za polovicu za 8 eur cele dvojbalenie ak niekto potrebujecize 8 eur za 600g mlieka

mirka285
16. dec 2010

@noemarta takze nic?aspon mozes vhupnut na to dnes alebo na muza 😀
@aalexis007 to je jedno ake das mlieko...ale asi najiac mali baby problem s Nutrilonom,ale niekomu zas ten vyhovuje..je zbytocne drahy,takze dala by som asi nieco lacnejsie...

adelaine
16. dec 2010

@oacka u nas robi Risi to iste, ked zbada mm vo dverach, vysmiaty je ako leco,
nedajboze zajst do kupelne, tiez spusti 😀
ono je to o tom, ze su im tatkovia vzacnejsi, ked su cely den s nami...

katty17
16. dec 2010

ahojte babulky. tak ja uz doma z nakupov. sandricka uz sladko spinka s plnym bruskom 🙂
dnesne nakupy boli v celku uspesne 😉 idem si vylozit nozky a precitat si co ste popismenkovali za cely den 🙂

maxara
16. dec 2010

Ahojte babule.. tak ako pozeram, vsetky sa zaujimate o moje zdravie.. ale zeby skor o rande? 😀 😀 😀 tak poporiadku.. Vyrazila som z domu nacas, IBAZE BA zadrbana az po vjazdy do mesta.. nechapem.. skratka isla som len hodinu do Petrzky, vymenit auto a odovzdat Ninku mm. Odtial som "utekala" do mesta do tej nemocky. Akozeeeee, parkovanie hroza, presla som snad vsetky ulice, ale ani jedno blbe miesto tam nebolo.. zufala, rozhliadajuc sa na krizovatke, kam to pichnut, som zbadala platene parkovisko pred tescom. Sup ho tam. Dorazila som do cakarne, bolo asi 18:40. Akurat sestricka riesila takeho deduska, co spadol na hlavu, ze musite pockat, dr. zachvilku pride. Mna sa potom opytala, ze co chcem, tak som jej povedala, ze som dohodnuta s Dr. ze ma kukne. Tak ze mam cakat. No a potom som videla ako ide, ja som sedela a on sa pozeral do zeme. No predo mna sa postavil doprovod toho uja, cize si ma Frantisek vobec nevsimol. Ja som sa nechcela ozyvat, aby to nevyzeralo nejako natlakovo.. no ujo isiel do ambulancie a ja som sla na zachod, lebo sak klasika.. 😀 ruky ladove, spotene, stres.. potom vysla sestricka, ze ci ja idem sukromne alebo co.. tak som sa tak zatvarila a ze nie, ide mi pozriet brucho. Tak si vypytala meno a zachvilku ma zavolala do inej miestnosti. Tam je viac spojenych ambulancii (4, hlavna je taka skoro stredna). Cakala som tam a pocula som ho, ako si este riesi papiere a potom nejaku brzdu, co sa na nu niekto stazoval ci co.. No skratka, potom prisiel za mnou.. ja som uz nevedela co so sebou, tak som sa tam krutila a skumala som si kabelku, akoby som ju videla prvy krat. A ked prisiel, tak hned usmev a ze: "Aaaa vy ste?" Podal mi ruku a povedal: "Ja som." a usmial sa. Tak som mu len povedala s usmevom na perach, ze tesi ma. Pozrel na mna, ze "Aka vystrasena.." a usmial sa. No a potom ze si mam lahnut, tak mi kukol brucho, pomagal a tak.. a mala som zlahka zakaslat. Tak som zlahka zakaslala a on ze: "dobre, tak trosku silnejsie zakaslite" 😀 no a potom sa pytal, ci som tam mala hnis.. Cize, mam PRUH a budu mi ho musiet operovat ☹ a teraz mam dilemu, lebo Frantisek hovoril, ze do pol roka by to bolo najlepsie. Ibaze potom 6-8 tyzdnov nemozem nic tazko nosit, vratane Ninky ☹ Tak ako to mam teda riesit? Co by ste odporucili vy?
No a potom sme este pokecali, vsetko o diagnoze a veci s tym suvisiace, ako napr ze mi napisal pas na to brucho, nech sa mi to nezvacsuje a tak.. a potom (mal tam po mne dost ludi, dosli hned po mne asi styria) sme si zazelali stastne a vesele a bolo.. na parkovisku ma skoro porazilo, ze 3 eura kokos.. za nic. Ani ten tchor, co tie auta strazieva tam nebol.. A inak som sa celu cestu usmievala a myslim, ze to po tej nezdravotnej stranke to dopadlo uplne super.. Keby tam nebola sestricka a v cakarni dalsi lajbaci, co popadali na lade, tak by sme mozno aj o inom utrusili.. Inak uplna pecka bola, ze mi hovoril nieco o tom pase a zrazu zadrel, ze "Inak fakt som sa dobre zasmial na 5tich rozdieloch" 😀 a ja som mu hned na to, ze ani ja som ich nenasla (pre vsetkych nezainteresovanych, na fb som dala odkaz na Martinkinu maminu z Turca..) a sestricka tiez samozrejme nevedela o com a iba kukala, ze co to? mala som nejaky mikrospanok? 😀 No a este jeden postreh, zarucene sa mu nepacim, lebo mi povedal, ze ak by sa dalo ked uz nie zhodit, tak aspon nepriberat na to 😀 😀 😀 😀 😀 je to dzentlmen..

lutsine
16. dec 2010

@aalexis007 ja prikrmujem nutrilonom....popritom aj kojim 🙂

lutsine
16. dec 2010

okedy sa moze prejst na nutrilon 2 ?

oacka
16. dec 2010

@lutsine my máme od ukončeného piateho mesiaca predpísaný Nutrilon 2,hoci na krabici píšu,že až od ukončeného 6. doki povedala,že môže skôr,aby si zvykla.

katarina7777
16. dec 2010

@maxara no vidis peti ze nakoniec to po tej nezdravotnej stranke dobre dopadlo ale s tym pruhom to je na figu.... ze 2 mesiace nic nezdvihat, neviem ci to je mozne pri babatku... inak kolko ma Frantisek rokov? ako vyzera? trosku ho popis nech si vieme predstavit scenu 😀

oacka
16. dec 2010

@maxara pruh je ľahká operácia, za pár dní budeš domka! dávaj na seba pozor......

kafoditka
16. dec 2010

@maxara 🙂 no tak to dobre dopadlo, doktorko je fesak? 😉 a s tym pruhom si myslim, ze nemas na vyber. Operovat sa to musi tak ci tak nie? Len potom s tym dvihanim tazkeho je to problem.. 😒

katarina7777
16. dec 2010

pridavam par vianocnych kedze sa nam to uz blizi 🙂

katty17
16. dec 2010

@maxara - peti myslela som ze das aspon dvojstranovy pribeh. nejako si to tento krat odflakla 😀 . nic pikantnejsie sa neudialo 😝
Ten pruh ma mrzi . nepovedal ti co je najvhodnejsim riesenim? ale ak je to potrebne operovat cim skor, tak by som sla do toho cim skor. lebo neskor bude ninka este vacsia a kazde kilecko je na rukach citit. ... nas pri sebe niekoho kto by ti mohol cez den s ninkou pomoct ak bude manzelik v praci?

katty17
16. dec 2010

@katarina7777 - kati ake milucke fotky 🙂 strasne je chutnucky.

katarina7777
16. dec 2010

normalne mi je divne ze le uz spi, vacsinou zaspava po 10, dufam ze sa nezobudi vyspaty za hodinu 😒

katarina7777
16. dec 2010

@katty17 a aka to bola makacka odfotit ho, stale sa metal cize 90 percent fotiek bolo rozmazanych, ale par momentiek sa vydarilo 🙂

kocky dajte aj vy vianocne foto drobcov ak mate

katty17
16. dec 2010

@katarina7777 - kati ja uz som sem tieto davala.ale tak pre teba 😉

katarina7777
16. dec 2010

@katty17 jej ako ste krasne zladene, to bude vela darcekov pod stromcekom ked vas zbada Dedo Mraz (alebo kto ku vam nosi darceky 😝 )

meruska
16. dec 2010

ahojte... @oacka Timi sa tajne radil s Kikou ako sa dobre papá cez noc? 😀

@lutsine prečo si neprišla pod stromček?

gabika41
16. dec 2010

@maxara musis s Frantiskom skonzultovat dalsie kroky........... 😀
osobne si myslim,ze pokial si to aj das urobit a budes nosit malu,tak sa Ti vrati ( myslim ten pruh) 🙂

monline
16. dec 2010

@maxara ty si to fakt vychytala všetko... ☹ už aby si mala aj tento zákrok za sebou a bola celkom v pohode, zdravá a bez problémov..je fajn, že ti to povedal F, nesieš to oveľa lepšie ako tie minulé správy -) čakala som nejaké spoločné kafe, ale však možno inokedy 🙂 a tou poznámkou sa netráp, to on určite len čiste profesionálne odborne lekársky hodil...🙂 on veľmi dobre vie kde je jeho miesto pri tebe (niekde veľmi stranou), tak určite bude rád, ak ostane pri fajn písaní...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre