Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
19. feb 2010

maxara tak ja budem mat 34 ked budem rodit,no konecna..stara vrazda pomaly 😀

oacka
19. feb 2010

áno,aj ja som tak počula,katka, že potom si už na to nejak maternica zvykne,či čo... inak krásne neterky! ja mám dvoch synovcov, zbojníkov 😀 teraz sa mi mama sťažovala, že ten starší jej vyberá žiarovku z nočnej lampy potajomky a prestavue im termostat v dome,takže v noci mrznú! 😀
ja chcem 2 decká,párik, tak som sa rozhodla 😀 😀 😀 😀 ale už som poučená,že to nezávisí odomňa.
dugy,my robíme to so zápalkami do vody,ale neviem presne ako to funguje,ale vraj to funguje.

mirka285
19. feb 2010

idem aj ja umyt hlavu,potom pofotim brusko a vecicky..

katarina7777
19. feb 2010

dugy musis byt kludna, lebo tvoj vnutorny nepokoj robi babetku horsie ako negativna energia od druhych... pekne si pohladkaj brusko, prihovor sa malinkej a mysli na prijemne veci... napriklad tvoju svadbu 🙂

oacka
19. feb 2010

maxi, tak mne tam napíš 32 pre istotu, budem rodiť okolo mojich 32. narodiek. Mirka prosím ťa nesťažuj sa, ty už máš aspoň jedno veľké decko, ale ja 32 a nič!

maxara
19. feb 2010

oacka - aj ja som sa tak rozhodla... 2 a pol roka nic, ale teraz sa spolieham, ze po babbulke sa mi vajecniky nakopnu a bude potom jedno za druhym... ja chcem tri, manzel len dve, takze po tomto prvom musim mat dvojicky 😉

maxara
19. feb 2010

oacka tvoje prianie je mi rozkazom 😀 😀 😀

oacka
19. feb 2010

maxi, v tej tabuľke od teriny je aj pancake, ju už nedávaj,ona mala mimomaternicové. ☹ a je tam aj zajacik, ju daj, ona povinne leží,tak nechodí na net, a na 75% čaká chlapca! má asi 32 ako ja a nemá detičky.

jaruska8
19. feb 2010

Ja som vybrala tieto kočíky, dnes ten Jane, kvôli farbe, ale aj tak - Peg-perego je asi naj, no neviem. Posúďte:

http://www.malvik.sk/Kociky/kociky-kombinacie/J...
http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=1...

jaruska8
19. feb 2010

Jaj a ja mám 26 rokov. 😉

dugyna
19. feb 2010

ok maxa v klude to napis tak 😉 a diky za orpavu

kafoditka oacka mirka ericica...juj to ste ma ulkudnili..nie citim sa v poho..len potom ako mi chytila brusko..som sa citila taka nervozna..viete ako pre skuskou..potom to preslo..ja nezvyknem nosit cervenu vobec..ale toto mi mamina dal to tricko..lebo je pod prsiamu gumicka a potom volne cize super pre brusko 😉 a som si myslela ze ho az v lete vyuzijem...lebo je s kratkym rukavom..ale ked vcera mali k nam dojst tak ma nic mudrejsie nenapadlo len si dat to tricko..lebo som si hovorila ze nejdem chranit seba..ale malinku ze musi mat na brusku cervenu...

viete ono je to ine v skole povedat ze nechytajte..a ine povedat ked je u vas navsteva...a aj ked som vedela ze nechcem aby mi chytala brusko tak...proste ked sa opytala som sa zmohla len na NO...proste mi to bolo blbe povadat nie..takze ta cervena na sebe bola len koli malinkej..lebo ju som chcela chranit...ň
a ked bude malinka na svete a bude mat k nam dojst dam lanikej na nozicku..aby to nebolo napadne..lebo ona s v takych veciacha j asi vyzna..tak aby na rucicke nevidela...to s maslickou do kocika cervenou mi spominala mamina..takze ju tam malinkej dam 😉

ericica kukni amoj album my mame tiez dost blede farby na kociky..ale da sa to cele dat dole a oprat 😉

oacka
19. feb 2010

jarus, seriózne dobré kočíky! dobrá voľba. tu je môj najnovší objav:http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6906638&tab=8

janatt23
19. feb 2010

sa mi vaic paci ten peg perego 🙂

jeeej ozaj ja som uz za polkou 🙂

dugyna
19. feb 2010

ericica kocik sa mi paci ten tyrkysovy..vhodny pre dievcatko aj chlapceka..keby ste chceli este jedno mimi..podla mna je najkrajsi..a na ceste ta bude dobre vidno v hocijakom pocasi 😉

katarina7777
19. feb 2010

Maxara poslala som ti IP, aj ja by som chcela mat aspon dve deticky lebo samemu by mu bolo smutno, ja mam dvoch surodencov a vzdy bola zabava... aj hadky a bitky ale to patri k tomu 😝

oacka
19. feb 2010

inak u nás nikomu nenapadne ma chytať za brucho, načo to má byť dobré? mne mama samej zakazuje si chytať brucho kvoli tomu tvrdnutiu. 😀

oacka
19. feb 2010

ericica, mne sa najviac páčia: 904,907 a 902. veľmi pekné farby, fakt.

dugyna
19. feb 2010

katarinka dakujem 😉 presne tak musism sa tesit na vecicky ktore dolsi balikom 😉 a na to aci sa nam malinka ukaze v UT na morfologickom..budem sa rehotat ked lakra povie ze nevidi medzi nozky..a mi vieme co cakame 😉 😉 😉

oacka a ako to je s tymi zapalkami? mozem to spravit aj preventivne ?

jaruka pekny kocik..len pagero sa mne zda moc drhe a vanicka ..no malinke ti do zimi asi vyratsie z nej...
preto sme mi zvolil dvojkombinaciu...cize s tou fusakotaskou..ale inak je pekny 😉

jaruska8
19. feb 2010

Tie Cam cortina sú naozaj veľmi pekné, zaujímavé tieňovanie. Veď ja som asi za Peg-perego, mám na neho len samá chvály a zelená je dobrá farba aj pre dievčatko, inak, je to moja best farba. 😉 😉 A ešte fialovú mám naozaj rada. Detskú izbu máme na žlto, neutrálnu. 😉

katarina7777
19. feb 2010

Jaruska pekne kociky, len ja mam taku averziu k tym plastovym vanickam a platovym koleckam ... inak Peg perego je dobra znacka aj kvalita, fabrika je asi 5 km od mojho domu 🙂 A hlavne ze ja som si vybrala spanielsky kocik.... Bebecar s trojkolesovym podvozkom... rozmyslala som aj nad Jane, lebo som pocula od kamosiek len dobre skusenosti.

maxara
19. feb 2010

no babulky, vsetky som vas opravila, zaevidovala... oacka zajacika som tam mala, ale nic blizsie, tak som tam dala co si mi napisala a z terininej tabulky som nic neopisovala, ja som totiz dlho nevedela kde je... ja som tu moju robila tak priebezne a alen z konikovych udajov...
a inak pozor na znacku CAM, ked som kupovala ten moj, tak som sa najprv pytala na tie znackove, mal peg perego a cam a este nieco, neviem co.. a povedal, ze na tie CAM ma tolko reklamacii, ze ho az hlava boli... ale to boli tie, co vyzeraju ako golfac s vanickou...mozno mal len on chybnu zasielku

dugyna
19. feb 2010

oacka ja si malinku hladkam skoro stale 😉 a aj drahy ju vzdy hladka 😉 ale to mi je prijemne ked ju hladim ja alebo drahy 😉 a ked kopka 😉 to je super

no my chceme mat dve deticky teraz po sebe..maximalny rozdiel 2 roky.. 😉 chceli by sme parik..ale bavili sme sa ze neskor keby boli korunky tak by sme este jedno chceli 😉 tak sa tesime..no ale ak motyka vystreli a prejavy sa dedicnost a druhe budu dvojikcy xixi tak neviem..ale mne sa paci uz teraz ten pocit mat take malinke doma..clovek sa citi pri detickach taky mlady 😉 😉

mima89
19. feb 2010

jeej tie golockove su krasne prekrasne kociky, 😲 🙂

inak ja som asi medzi vami najmladsia..mam 20 rokov 😉

jaruska8
19. feb 2010

No, presne, tie vaničky... Čo som pozerala, tak všetky sú také malé zvnútra, ale vraj by mi to malo stačiť, kamoška má presne takýto a dá sa. Ja som to počítala a malo by to stačiť, ale drahý je, to fakt.

katarina7777
19. feb 2010

Je strasne vela tych kocikov, ze nakoniec pri volbe rozhoduju prkotiny... volakedy boli 2 druhy a vsetci boli spokojni.

oacka
19. feb 2010

mima vyhrala! 😀 😀 😀 čau,mladica!

maxara
19. feb 2010

mima je nas benjaminek 😀

mima89
19. feb 2010

ale baby nerobte si fory 🙂

janatt23
19. feb 2010

maxa daj link na tu tabulku. kde ju najdem?

dugyna
19. feb 2010

mima tak asi si tu najlmadsia 😉

jaruska tak skus na www.o-babe.de alebo s baby...teraz neviem niekto to tu hodil ako linka ze su tam kociky lacnejsie o 100-170 eru ako na sk..a postovne je len 10eur..alebo skus este www.perinbaba.sk ta su aj ine veci lacnejsie

maxara a volame ju Dugynka..neviem ci som ti to pisala 😉

idem sa ja obliect a von s hafikom nasim a na psotu pre balik 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre