Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
11. jan 2011

ahojte baby..všetky pozeráte šeherezádu? ja nie..2 dni sa mi nepodarilo, lebo malý vtedy veľmi plakal a teraz sa mi už nechce, konečne budem mať voľné utorky a štvrtky 🙂
Dnes sme boli na kontrole, malý je konečne celkom v poriadku..zúbok nový nemáme, ale asi ho to už ani tak veľmi nebolí, kaká do každej plienky, ale je ich asi 6-7 za deň a nie 15 ako vtedy...
@mirka285 úplne súhlasím s tým Fifom, je to tak desná skratka, že nemám slov..meno Filip je pekné ak sa mu aj tak hovorí, prípadne Filipko..ale nijak inak...Kuba by som tiež nedala, aj keď samotné Jakub je celkom fajn..keď som čakala Niku, pre chlapca sme mali meno Daniel a pre dievča dilemu, čo dať..páčila sa mi Karin, ale práve ju dala kamoška..a všade naokolo boli Kristínky, Lucky a Veroniky, Martinky, Dominiky, Nikolky...páčila sa mi Dominika..ale vedela som, že je to dlhé a každý by jej to meno skracoval..a Domča teda neznie vôbec pekne..alebo Domina..ved to je za trest..a ak jej majú hovoriť Nika, tak to môžu aj Monike..takže @bambola aj ja mám dcéru so svojim menom, prvé 3 roky sme ju volali Bambuľka, bambula, či pampúšik a ked mala ísť do škôlky, začala som ju učiť na Niku, nech na to meno reaguje...mne vraveli Monika, alebo MOna a to som neznášala...tak som sa chcela tomu vyhnúť..a nike ak poviem Monika, tak spozornie, čo vyviedla, prečo ju tak volám, nie je zvyknutá, všade ju volali Nika alebo Nikuška...a pri Danielovi ma veľmi chytilo meno Nela..ak by bolo dievča, na 100% sa tak volá..a nad chlapčenským sme dlho váhali, ale nakoniec vyhral Daniel..volám ho bubáčik, Danko, Danielko, drobček..a mužova rodina ho volá Danika..zvykám si 😖 (vždy lepšie ako Robertko, Róbika...sorry @robika 😀) @maxara a Petra sa mi strááášne páčilo, ked som mala 7 a mama čakala bábo, tak toto meno som vybrala pre dievča, pretože by sa volala Petra Petríková 🙂..ale máme Mareka 🙂

monline
11. jan 2011

@maxara úsmev za všetky drobné..úžasná je a aká spokojná na šerbli..čo na tom, že prestane kakať? 😀

monline
11. jan 2011

@aalexis007 šikovníček aký bunker si vymyslel..koľko vecí tie naše deti objavia 🙂

tinaki1275
11. jan 2011

@monline ja nepozeram seherezadu -videla som 2x🙂))a uz to to zas opakuju,ale tretikrat uz fakt nemam chut.. joj aj ja som chcela dat meno Nela..ale mm sa to nepacilo ..😢 my sme mali v uzsom vybere- Nefeli ,Melita, Melina, Dido ,Domna ,Elly ..vsetko grecke mena ..ale prve ktore som mala bolo Leia a ked sme ju isli zapisat na mestsky urad ,to sa tu robi az po 2 tyzdnoch tak som este vahala v aute ci Elly alebo Leia..🙂)

monline
11. jan 2011

@tinaki1275 fakt Dido? čo to je preboha za meno? uff...ešteže moja nevesta je Leia a nie Dido 😀..aj Elly je pekné, švagriná chcela dať Elu, ale že volať ju bude Eli..ale bude to chlapček a pre neho meno ešte nemajú, ale Mareček už povedal, že braček sa bude volať miláčik 😀

monline
11. jan 2011

@tinaki1275 a ako si ju tie dva týždne volala? hm?

monline
11. jan 2011

@oacka aj ja musím malého zabávať..ak mám niečo na práci, tak ho len presúvam z lehátka pod hrazdičku, potom do pavúka, do kočíka posediačky, do stoličky a dokola, kým neplače všade..najviac ešte stále vydrží pod hrazdou na zemi..

merikac
11. jan 2011

babule pozerate, ci uz mate kulturnuvlozku za sebou?

monline
11. jan 2011

@merikac ja som dnes telku nevidela..vlastne hej, kúsok priateľov som doobeda videla...
nika ráta matiku, trocha jej pomáham a čítam si tu a čakám, kedy sa sem niekto vráti od šeherezády

monline
11. jan 2011

a ozaj...dnes máme 7 mesiacov 🙂

oacka
11. jan 2011

ani ja nepozerám šeherezádu, pri bicyklovaní som pozerala film na SAT1, z mexickej pláže. v lete rozhodne musíme ísť k moru. a rozhodne dovtedy musím schudnúť!!!!! 🙂
@monline gratulujeme! ako to letí...

noemarta
11. jan 2011

@monline jeeej takze sa ti paci to co mneeee, Nelinka a vies ze som chcela dat chlap.meno Daniel, aleee potom som si to rozmyslela, lebo som nechcela aby malo vsetko v july... 😎
Mne sa Filip paci, a paci sa mi ked sa mu hovori Fliper, my tu mame jedneho suseda a volame ho tak, a neskutocne sa mu to hodi. 😉
Moj mm chcel mat chlapca Marcela ze bude mat doma dvoch marcelou, lebo sem tam aj mna oslovuje Marcel 😉 , ale nebola som s tym moc stotoznena, a chvala bohu je tu Nelkaaa
Aleeeee, ked bude raz druhe a bude chalan tak uz mam vymyslene meno Damian. A babske by sa mi pacilo k Nele Ela. 😉
ze total niiiic nedaju v tej blbej telkeeee.
hm.... Mirke je asi ozaj zle ked sa tu ani neukazala, zajtra ide tusim k ferkovi zeee,drzim palce.

noemarta
11. jan 2011

@monline boooze vy uz ste taky velky, stary, straaasne ten cas letiiiii 😉 😉

noemarta
11. jan 2011

@tinaki1275 myslim ze ste vybrali velmi pekne meno, zo vsetkych tych alternativ sa mi najviac paci 😉

noemarta
11. jan 2011

tusim ze tu nikto nie je, 😕 😕 😕 😕 som sa vykecala a mozem ist spat. 😉

merikac
11. jan 2011

@monline ja som netusila,,ze Nika je vlastne tiez monika 😕 ...ja mam uz k nej zafixovane Nika.....a k tebe Mon 😀 ....a ja Emmu volam Emma a keby bol Denis dievca,,tak sa vola Romana,,,ale medzitym sa svagrovi narodila dcera a dali jej meno romana,,tak sme sa ho museli vzdat,,,a moj ocino vola Emmu muška,,

katarina7777
11. jan 2011

@katty17 ano cvicila podla toho vcera a idem aj teraz, ale tie posledne cviky flakam lebo uz nevladzem, chce to trening... ja som nikdy nemala problem s bruchom a teraz ked vidim tu pneumatiku tak ma poraza.

monline
11. jan 2011

@noemarta Nelinka je kráááááásne meno..a tvojej sa strašne hodí 🙂 Marcela volajú maco? či ako? damian je fajn, a teraz aj vychytené meno, ale mne to vždy príde ako meno pre staršieho, asi kvôli tej blbej telenovele, ktorú som nemala pozerať 🙂..a Elu by som k Nele nedala, lebo to sú mená, čo sa budú mýliť..zakričíš Nelaaaaaa, a bude to znieť ako Elaaaaa..skôr Nina, či niečo s iným základom..ale- nechcem ti do toho kecať 🙂

monline
11. jan 2011

@noemarta veru starí sme..teda ja asi najviac, však tento mesiac má Nika 17 rokov 🙂 mám najstaršie dieťa, však? mňa pri Danielovi neodradilo ani to, že by mal v jednom mesiaci meniny aj narodky..a nakoniec sa narodil skoro o mesiac skôr, tak to aj vyšlo 🙂

monline
11. jan 2011

@merikac jeden kamarát mi píše Moon 🙂 Nika mi raz povedala, že keby sa to dalo, radšej by bola len Nika a nie Monika..

oacka
11. jan 2011

Kristínka má o chvíľu prvé meniny 😀 najblbšie meno tu mám asi ja, Ľudmila....ako z roku päť...

monline
11. jan 2011

@oacka o to vzácnejšie, nie? nezvyčajné na dnešné časy, ale zato pekné..ľudka ťa volali? toto je meno, ktoré treba mäkčiť..

noemarta
11. jan 2011

@monline to mam teraz taku chvilku ze sa mi paci ela, pacila by sa mi aj nina, ale uz ich mame dost v okoli a opakovat nechceeem. Pri Nele sme zvazovali aj Lauru, ale vyhrala Nela a Linda mi u mojho mm nepresla....
Ja som si myslela, ze tvoja dcera je Nicola....

noemarta
11. jan 2011

@oacka nevolaju ta milka???? lebo nasu susedu tak volame... 😉

merikac
11. jan 2011

@oacka veru s takym menom sa clovek casto nestretava,,vlastne si prvaLudmila ktoru poznam 😀...Aj Denis ma ukecaval, ze nech mu na matrike dam zapisat cele meno,Denis Lukas,,,,,:D...noe- aj mne sa pacilo Nella - ale mi nepreslo,,najhorsie je,ze ked ma niekto meno zafixovane s osobou ktoru nemusi,,,a my sme sa s mm velmi tazko dohadovali na menach,,

noemarta
11. jan 2011

v piatok som bola u nasich a v zivote byva na zaciatku roka vzdy kalendar s menami a skoro som mala infarktove stavy, ze 2.1. Daniela, Nela 😕 😕 😕 😕
To co je za haluz????? neviem podla coho isli, lebo aj v googli (nemyslim teraz nas google - Max) 😉 je nela na 31.5.

tinaki1275
11. jan 2011

@monline mm mi zobral notebook☹..inac greci krstia deti az po roku dvoch ..myslim ze somto spominala..a vacsina ich medzitym nijako nevola..su cvoci ..alebo len Beba,a chlapca bebo ..ja som malu volala bambulka...aj teraz este obcas ..ale aj zuzunik,zuzunaki -to je taka zdrobneninka pre deti ani to neviem prelozit🙂)a dido sazavrhlo hned..zdalo sa mi to prilis umelecke..

monline
11. jan 2011

@noemarta Laura by sa k Nele hodila 🙂 ale až to bude aktuálne, dovtedy to 1000x zmeníte 🙂

noemarta
11. jan 2011

@merikac nooo presne o to ide, ze dost tie mena clovek spaja s osobami ktore pozna
A preco Denis-Lukas ??? to bol tak krsteny, ci???

tinaki1275
11. jan 2011

@monline blahozelame zatkovi🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre