Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
12. jan 2011

@maxara este ma napadlo, ze ked si vypijem tak zase rozpravam az prilis 😀 😀 😀

kafoditka
12. jan 2011

Akozeeeee 😠 😔 Filip je dnes otrasny...
@maxara nenakazila ho Ninka vcerajsou naladou takto na dialku?? 😅 Nic mu neni dobre, ani sediet, ani stat, ani lezat, ani na rukach, len furt rumazgat a prosim pekne odmieta mi akykolvek prikrm, dokonca aj ovocny 😔 tepolta v poriadku, kakanica bola, dasienka normalne, dokonca ani neslinta... nooo, dnes bude narocny den.. 🙄

bambola
12. jan 2011

@kafoditka kafko moja je takto kazdy vecer od tej cca piatej-siestej uz dva tyzdne a som z nej hotova 🙄

kafoditka
12. jan 2011

@bambola ja to mam takto od rana... a postielku sme museli dat uplne dole koli jeho bezpecnosti, tak sa mu teraz tazsie stavia na nohy, tak len nervaci a dnes uz 3x sa tak udrel, ze jacal ozivot.. vypada, akoze si vlastne dieta tyram, lebo ma 2cm skrabanec pri oku, co sa skrabol nechtom a tri modriny na cele, medzi ocami a nad perou... 😔

katarina7777
12. jan 2011

@kafoditka aj Leo je dneska otrasny, od pol siestej rana spal doteraz len slabu hodinu vonku v kociku, poriadne sa napraskal na obed a uz som nevedela co s nim tak som ho dala do choditka a tam sa hra uz 15 minut... vykrikuje a beha mi tu po dome, zbojnik jeden!

kafoditka
12. jan 2011

no idem ho vyvetrat vonku, lebo asi zblaznim... esteze tam krasne svieti slniecko 😵

sarai
12. jan 2011

@kafoditka nepapa ti prikrm? lebo mne moja tiez nechce. zacne tocit hlavou, ked jej davam lyzicku k puse, zavrie pusu na fest a nechce a nechce. neviem, ako jej to mam davat.

maxara
12. jan 2011

@luludi 😀 😀 😀 prepac, ja len pisem, co som sa docitala a co mam odsledovane.. 😀 napr moj gejkolega je byk a podla toho co rozpraval, tak to ze bykom voni pot partnera a ze ho aj lizu radi, a ze su tak trosku fekalofili, tak to je len slaby odvar 😀 😀 😀 ale urcite som napisala aj nieco pozitivne, nie? 😕

@bambola ano, aj na mna si posobila dojmom takej tichsej, ale presne taka ista bola ta spolubyvajuca.. ze pozoruje pozoruje a potom normalne sa zapoji do debaty a potom zas pozoruje.. ze nekeca stale ako ja 😀 😀 😀 mys me sa vyborne doplnali.. ja som zdrzovala pri nastupovani do autobusu, kym ona utekala.. v krcme sme balili chalanov tak, ze ona krasna a ja uvravena 😀 a ked sa z nich vykluli dementi, alebo sme ich skratka nechceli, tak sme si tak nahadzovali, ze dovi 😀 😀 😀 strasne rada spominam na take nase debaty a rozhovory a chvile spolu stravene.. dokonca som strasne plakala doma, ked ona skoncila skolu a mna tam nechala este dva roky ☹ ale to som jej nikdy nepovedala 😀

maxara
12. jan 2011

@bambola 😀 to sedi..

maxara
12. jan 2011

@kafoditka mne dnes Ninka zlupla celu malu flasku 😀 kuracina so zeleninkou .. som rozmyslala, ze nejest moze preto, ze ho bolia dasna, ale tak ked vravis, ze su ok, tak neviem.. Nine tiez sibe, ale aspon jedla, tak ju lubim

janulienocka
12. jan 2011

ahojky dievcata, mam trosicku casu, tak vas idem pozriet 😵 , no moj maly v noci - cosi strasne, posledny tyzden sa mni budi asi 10 krat, skoro kazdu pol hodinu, tak ho nakojim, alebo podam cumlik, alebo zoberiem k nam do postele, pospi pol hgodiny a zas, no uz neviem co by som s nim vymyslela ... dufam ze ho to prejde, vecer dostava normalne kasu, vsetko ako vzdy, cez den je spokojny, vysmiaty a v noci sa mu proste nechce spat ... ☹

bambola
12. jan 2011

@janulienocka nemoze mu byt tazko na zaludku? kasa je dost tazka na noc

maxara
12. jan 2011

@janulienocka pripominam ze mate pol roka 😉 a tiez si myslim, ze ta kasa na noc moze byt tazka

lumimi
12. jan 2011

@janulienocka nie su to zubky?

aalexis007
12. jan 2011

Poraďte mi prosím - myslíte si, že môžem urobiť na večer kašičku -ale takú redšiu do flašky???

lumimi
12. jan 2011

@aalexis007 ja malemu tiež robím obcas redsiu kasičku do flašky, ale zisti najprv či mu pretečie cez dierku v dudliku, ja som sa raz pomýlila dala iný dudel a netieklo, sa jedoval chudáčik,

maxara
12. jan 2011

Baby, prave mi kolega poslal knihu o tom spani deti.. ebook.. 67stran to ma, nechce sa mi to teraz citat, mate niekto zaujem? napr @luludi @denisse @bambola a vsetky co vstavate k detom v noci, co si chcu len cucnut..

luludi
12. jan 2011

@maxara aaaaaaaaaaaaaanooooooooooooooooo

bambola
12. jan 2011

@maxara no prakticky nevstavam kedze spi vedla mna 😀 ale ano poprosim 🙂

gabika41
12. jan 2011

@maxara .....ze 30tka a stredny vek... 😀

aalexis007
12. jan 2011

@maxara aj ja ťa poprosím 😉 Vďaka

maxara
12. jan 2011

A.Kast-Zahn * H. Morgenroth

Každé dieťa sa vie naučiť spať

Od dojčaťa po školopovinné dieťa:
Ako sa môžete vyhnúť problémom so spaním a ako ich možno riešiť

kedze uz tu boli reklamacie na nazov knihy, tu je ☹ ale asi to nie je to co chcete citat, ci? Poslite mi mejl do IP, ked ju chcete, poslem vsetkym

noemarta
12. jan 2011

@maxara aj ja ta poprosim. 😉
ideme akurat von. paaa zatim

maxara
12. jan 2011

@noemarta a mejl?

aalexis007
12. jan 2011

@maxara ďakujem 🙂

luludi
12. jan 2011

@maxara dakujem ;)

bambola
12. jan 2011

@maxara sikulka, nasla mejl aj bez mojej pomoci 😀 dakujem

maxara
12. jan 2011

@aalexis007 @luludi nemate zac 😉
@bambola no musela som pohnut zavitom 😀

miki060707
12. jan 2011

@maxara naše polročné miery 7730,69cm

idem si vás prečítať....mi ked sme došli z BA, tak mi bolo tak zlee, celý den som nejedla a to som sedela v zadu v aute a ked som došla dom, sme išli na poradnu a potom som len vracala a spala, furt žlč išla zo mna, ale dnes je lepšie, ked boli hlava, to je na hovno....

sarai
12. jan 2011

@maxara mozes to poslat aj mne prosim?

maxara
12. jan 2011

@miki060707 oki znacim si

@sarai mozem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre