Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
27. jan 2011

@noemarta noe ty si tehla 😀 😀 😀 tam si si mala vsimnut, ze ja mam veeeela napadnikov

noemarta
27. jan 2011

@maxara ty si tusim fakt do nej 😀 😀 😀 😀 😀
michal je v siedmom nebi.....

bambola
27. jan 2011

@noemarta no u nas je to trosku komplikovanejsie a pritom tak jednoduche 😉 ale ja sa nikam zdrhat nechystam, vsak by som nemala kde byvat 😀 😀 ( ocko necitaj tu potajomky co pisem 😀)

maxara
27. jan 2011

@noemarta jasneze som, dnes som to aj F napisala 😉

noemarta
27. jan 2011

@maxara jaaaaj zeby ich nechceli muzi, tak naco su s nimi a naco maju a s nimi deti haaaa
teraz som si kukla tu fotku znovu a ja som si myslela ze to je michal 😕 😕 😕 😕
tak ale oni ta nezeru tak jak michala tie herecky, to uz co je......michal dal tym hereckam po 10 euro ciii??? 😀 😀

maxara
27. jan 2011

@bambola a co je zlozite? ze je este zenaty s nejakou predoslou? 😀 😀

noemarta
27. jan 2011

@bambola co je take zlozite a pritom komplikovane, nerozumiem, ja nemam vysoku skolu 😀 😀 😀 co je on zenaty este, ciii????

noemarta
27. jan 2011

@maxara rovnako myslime 😉

bambola
27. jan 2011

ja umrem, v telke je Hriesny tanec 😝

maxara
27. jan 2011

@noemarta neee akoze baby by sa aj vydali, ale muzi si nechavaju zadne dvierka..
to su moje kamosky a mm kamosi 😉 a michal je tam v pozadi a ked tahaju michala, tak ja som v pozadi a "ziarlim"

maxara
27. jan 2011

@bambola to uz ako strasne zahovaraaaas 😀 😀 😀 😀 😀

maxara
27. jan 2011

no nic baby, idem do postele, treba mi dieta obriadit, bru

kafoditka
27. jan 2011

@mirka285 ale prosim ta, ja som to myslela tak, ze ty si furt stihla, ci si v 9tom mesiaci alebo teraz s pol rocnou dcerou, furt si stihla, lebo mas dobre rozlozenu postavu.. ja napr. by som ti v zivote neuverila, kebyze ta nepoznam, ze mas po 30tke a dve deti...

kafoditka
27. jan 2011

@bambola Mati v com je problem? Dalsia svadba by mohla byt tento rok, nenechaj v tom Mirku samu.. 😉 😀 😀

noemarta
27. jan 2011

@kafoditka uz sa z toho nevykrutis 😉

katarina7777
27. jan 2011

pekne ste boli nevesty, ja nemam co pridat lebo my s drahym to uz tahame skoro 11 rokov na divoko 😀 a vobec nas to netrapi 😝

oacka
27. jan 2011

aj ja,aj ja, aj ja....aj ja som bola dakedy pekná 😀

katarina7777
27. jan 2011

a velmi sa mi pacila kafko ako bola upravena, domi nechaj si narast vlasy, dlhsie ti velmi seknu.

a pridavam sa do klubu tych co potrebuju plastiku prs, moje su na zaplakanie, tych 5 mesiacov odsavania je na nich vidno ☹

bambola
27. jan 2011

@noemarta @maxara vy obe ste tehly 😀 😀 neni zenaty a nezahovaram 😝
a ja tiez nemam vysoku, ze by preto 😕 😀 😀

noemarta
27. jan 2011

@bambola ale uz na tom pracujes 😉
takze nepovies, no dobreeeeeeee.....
@katarina7777 tak to by vas uz mohlo trapit, netuzis po princeznovskych satach haaaa????

katarina7777
27. jan 2011

@bambola a chcela by si sa vydavat? ja vobec nie, ked raz ano tak len z praktickych dovodov a minisvadba.

noemarta
27. jan 2011

@oacka fesna si bola aj mm je fesaaaak, a akoze teraz si neni cooo???? kolko rokov si uz vydata???

kafoditka
27. jan 2011

@katarina7777 😉
kati mna ukurat dnes napadlo, ze ci by tie moje kozy vyzerali trochu vabnejsie, kebyze tri mesiace neodsavam dnami nocami, ale len kojim... 😕 no ale to uz je teraz jedno..

mirka285
27. jan 2011

ale baby vsak ja sa vydam tento rok aj keby som bola jedina...ja sa chcem vydat,uz ma to nebavi na divoko....
@bambola si tajna 🤐
@oacka kocica veru

katarina7777
27. jan 2011

@noemarta ja som do tehotenstva vobec nenosila saty, len nohavice, cize princeznovske saty su neni pre mna, ja som uz na mojich promociach vsetkym povedala nech vela jedia a piju lebo ja svadbu nebudem robit 😉

noemarta
27. jan 2011

@mirka285 taaaak teraz si ich dostala, konecne pekne vyznanie, ze sa CHCEM VYDAVAT, supeeer 😉
@bambola si tajna a divnaaaaa 😕

noemarta
27. jan 2011

@katarina7777 ty si typ ako denisse.... nohavicovy....

oacka
27. jan 2011

@noemarta nepýtaj sa koľko rokov,ale koľko kíl! 😀 😀 😀 😀 ešte hodím jednu tajnú,že či viete,kto je to 😀 😀 😀

katarina7777
27. jan 2011

@kafoditka ked sa naserem tak pojdem na plastiku a hotovo, predsa sa nebudem cely zivot depkovat kvoli tomu.

mirka285
27. jan 2011

baby vas fakt tak seru tie kozy?ja za tych sto litrov pojdem radsej na nejaku dobru lyzovacku na dva tyzdne.....ale keby ma to sralo,tak idem na plastiku,mna nastastie kozy netankuju,Gabo povie ze mam najkrajsie,tak neriesim...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre