Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ywett
16. feb 2011

@maxara
aj nasa hovori mama, uz davno, ale podla mna nevie, ze to patri ku mne 😀

alica26
16. feb 2011

@kafoditka ...už sa teším... 😀 aj tak sa od neho nemožem velmi vzdalovať, lebo sa pretáča, špekuluje, plazí sa...začína nám akčné obdobie... 😀

bambola
16. feb 2011

@kafoditka dobre, ze pises , ja som chcela tiez tie ruky kupit 😕
@mirka285 nepochybujem o tom, ze v nexte maju krasne kusky 😔
@maxara peti prosim ta odkial mate tie gumene knizky a leporela? lebo v hrackarstvach maju len tie latkove knizky a to nechcem 😠

kafoditka
16. feb 2011

@bambola Mati vies co, ja tie ruky nechcem zatracovat, som sa na to lepsie pozrela a asi je chyba v tom, ze to nemam upevnene na poriadnom rohu pravouhlom, ale ruka obopina len mensiu plochu a preto asi zle drzi...pisem to jak hotentot, snad pochopis 😅

katarina7777
16. feb 2011

@ywett dufam ze vam ta dovolenka na Sardinii vyjde, urcite sa vam bude pacit .... pridavam malu ochutnavku 😉

ywett
16. feb 2011

@katarina7777
Jejda, si zlata, dakujem..verim, ze vyjde..aj ked sa obavam zabookovat vsetko a potom clovek nikdy nevie s dietatom, ako bude...ale vsak dame si poistenie na taketo pripady...

katka55
16. feb 2011

baby, neviete prosim poradit? nasla som za celkom dobru cenu neoprenove plavky Happy Nappy. citala som, ze plavky su vraj lepsie ako plienky do vody, ale ked ja neviem... co vy na to? 😅

mirka285
16. feb 2011

@bambola Mati tie gumene knizky maju v Tescu....ja som ti len chcela dat tip na saty ked chces kupit,lebo dnes v Avione som nechapala,a mali velky vyber a naozaj take krasne,som hikala a nevedela vybrat,ja by som ich kupila najradsej vsetky....
@kafoditka aj u nas je najoblubenejsi mobil,dialkve,a kable,a topanky co mame na chodbe..

bambola
16. feb 2011

@mirka285 dakujem, v tesku sme uz dlho neboli, musime ist aj po serblik tak kuknem aj knizky 🙂
a kupila si linduske nejake? ci vam staci RL? 😀

mirka285
16. feb 2011

@bambola ja som sa uz minule hecla a jedny jej kupila,dnes som sa zamerala na tricka s dlhym rukavom a teplaciky,lebo tak sa mi zle kupuje pre malu,v pase jej je vsetko velke ale na dlzku dobre 😔 ale urcite nejake kupim,len by ich mohli pozlacnovat,takze pockam este,ved aj tak je zima zatial 😀

noemarta
16. feb 2011

@mirka285 nooo miri, ale videla si aj tie vymyslene ceny, ako nech sa na mna nehnevaju, ale teraz tam maju brutalne ceny, nie ze by som nele nedopriala, aleee tri razy som obehla take vyhliadnute vecicky a a a nekupila som, leboooo sa mi to zda trosku ze dost prehnane, a za chvilu mi z toho vyrastie. 😠 😠
Aleee mozno to je aj tym, ze teraz ma toho dost, ked nebude mat, nabehnem tam, hi hi 😉
si sa nebala ist v takej poladovici, ja som dnes auto ani nenastartovala, radsej...

noemarta
16. feb 2011

@mirka285 teplaky mali dobre ceny v akcii v A3ke adidasky, aj pumy, cele komplety.

noemarta
16. feb 2011

@katka55 tiez som pocula, ze tieto plavky su lepsie nez plienky, ale neviem, nemam s tym zatial skusenost. 😕

noemarta
16. feb 2011

tak ja mam cas teraz a a a kde ste kto..... jaaaaaaaaaaaaaaaaaaj je streda...... manzelske/partnerske povinnosti. 😉 😉 a este seherezada.... 😖

mirka285
16. feb 2011

@noemarta ved preto som tie saty nekupila,lebo viem ze do leta budu stat o polovicu menej...ja som bola s Gabom takze som sa nebala,ved cesty boli v pohode,a teplaciky som nakoniec kupila pekne v Mark ans Spencer...ja som nechcela moc komplety,lebo tie bundicky maju vacsinou kapucu a malej to zavadzia...

katka55
16. feb 2011

@noemarta aj tak dakujem 😉

zrzulka
16. feb 2011

@mirka285 som kuk na fb co si dala lasky foto, jaki su perfektni...to ako si nahovorila tm na fialovu...moj by si to nenavliekol na seba aj keby som nevim co spravila... co sa tyka oblecka tak 0 bodov.
saticky veru krasne maju v nexte...ja uz som poobjednavala tiez malej ale priamo z uk... aj malemu nieco ale pre chalanov nic moc...tam clovek nenavybera velmi 😒

zrzulka
16. feb 2011

@katka55 my pouzivame papierove, nevidela som nikomu zeby dal dietatu neopren...mala ma tej znacky co si dala plavky plavaciu vestu. ta je fajn...tak snad aj plavky budu

mirka285
16. feb 2011

@zrzulka no povedala by som ,ze Gabo je dost modny,myslim,ze ma viac takych kuskov,co by si iny chlap neobliekol 😀

katarina7777
16. feb 2011

@mirka285 ani moj sa farieb neboji, zhodou okolnosti dneska bol ladeny do fialova 🙂 ale skoro vsetci taliani nosia vesele farby, mozno zeny nosia viac ciernu, hnedu a bezovu ako muzi.

katarina7777
16. feb 2011

aj ja som rozmyslala ako vyriesit kupanie maleho v mori a dam ju jednorazovky,
@zrzulka vy aku znacku pouzivate?

zrzulka
16. feb 2011

@mirka285 nahodou to je super ze je taky, tomu mojmu ani oblecko nemozem vybrat lebo to co by som na neho navliekla to sa mu nepaci ☹ no co uz s nim ...s panmi v rokoch je to tazke 😀 no jake kusky ma este v satniku??pofot toho tvojho modela xixi 😀

zrzulka
16. feb 2011

@katarina7777 my v dmke kupujeme babylove. tu na sr nemame velky vyber este huggies vyraba plavacie plienky a mam tesco ale to z uk tesca...ci ma aj na sr tesco netusim...

zrzulka
16. feb 2011

@katarina7777 miska mala v mori klasicke plavky latkove...ja by som more neriesila....tam sa aj pripadna nehoda strati xixi, sak ten papier podla mna moc prepusti v pohode do vody,

gabika41
17. feb 2011

dobre ranko vsetkym z veterneho Partizanskeho....

gabika41
17. feb 2011

@zrzulka chcem sa opytat a je tam nejaky cenovy rozdie ked sa objednava priamo z nextu uk?

mirka285
17. feb 2011

dobre ranko...dnes som zistila,ze cim ide mala neskorsie spat,tym je skor hore,takze moje zlate casy,ked sme vyspavali do deviatej,desiatej su definitivne prec...vcera zaspala o pol desiatej a od pol osmej tu uz vykrikuje ☹

noemarta
17. feb 2011

dobre ranko,
ty brdo,ze @mirka285 a druha v poradi rano sa ozyva... veruuuu casy sa menia, a hlavne nase deti.
Dobre si to vystihla, aj my sme minule dali nelu spat o 20,15 a bola hore uz o 6,00 😒
takze ju pokladam o 19,30.
Pocujte, vcera tu skapal pes..... co sa deje baby?????
Dnes pride za chvilu moja segra, bude varovat malu, tak si podokoncujem nejake tie papiere.
Dnes idem varit segedinsky, straaaaasnu chut mam na neho.. 😉

noemarta
17. feb 2011

@gabika41 to neviem, nemam skusenost,ale myslim si ze asi je. Ja som objednavala cez mimibazar cez inzerentku olse a bolo to o nieco lacnejsie. 😉

maxara
17. feb 2011

Ranko
dnes ideme na poradnu.. vcera som sa nasrala na mm.. ☹ ale teraz sa mi nechce.. este stale som na neho nasrata trochu, aj ked zehli ranajkami a neviem cim este cez den bude..
Vcera mi nasi priviezli toho mojho synovca uz natrvalo, takze oficialne teraz u nas byva 😒
A vlastne s tymto suviselo to moje nasratie.

@bambola u nas v PK maju vsetko 😉 niekedy vas tusim vezmem tu do tych nasich obchodov, slovenske oblecenie, dobre ceny, hraciek mrte.. dokonca som ninke kupila dreveneho kacera, co bude tahat po dvore a on toci hlavou a kvoka.. tak je to asi sliepka 🤐 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre