Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
23. feb 2010

katka a nehovorila nieco o Filipkoch? 😉 😀

maxara
23. feb 2010

babulky dobru nocku, uz nevidim ani na monitor... dnes je nejak cudne, kafko zajtra dohodnem tu kadernicku, dnes som sa nedovolala a potom som zabudla na to... a potom sa dohodneme na to kafco, oki?

maxara
23. feb 2010

a inak aj nick hovori vela o cloveku... 😉

lucka_o
23. feb 2010

katarina, ja ked som bola u vestice tak mi povedala ze do 8 mesiacov od sadby otehotniem, aj tak bolo....

ja poznam vela ludi s divnymi priezviskami🙂

Artur je pekneeeeeeeeee 😀 moj manzel b y to zmenil na Lanselot....to sa mu velmi paci 😀

dugyna
23. feb 2010

🙂 kocky kukam ze rozoberate mina 🙂 my este nevieme 😉

kafoditka
23. feb 2010

maxi..oki, daj potom vediet... a na kavicke ti vysvetlim podstatu a historiu kafoditky 😉
Dobruuuuu nocku a sladke sny 😉

katarina7777
23. feb 2010

nie kafo, ja tiez neverim, ze meno ti moze ovplyvnit tvoj zivot, samozrejme pokial sa nevolas Izidor a pod. 🙂

lucka_o
23. feb 2010

katarina aj Pankrac....je desne meno....

katarina7777
23. feb 2010

Aj ja idem do postele, kedze poslednu noc som sa velmi nevyspala idem dohanat... dobru noc 😔

kafoditka
23. feb 2010

moj kamarat sa vola Celestin, jeho otec je celestin a ked sa mu pred dvoma rokmi narodil syn, tak cela rodina uprosila jeho zenu, aby zachovala meno rodu, tak musela tiez pristat na Celka 😲 😲 Pred dvoma mesiacmi porodila dceru a meno vybojovala uz podla seba 😀

petrap001
23. feb 2010

ja som zasa pocula ze tiez nieje dobre davat mena po sebe,lebo ze sa vraj dedi aj charakter tej osoby s tym menom.no ked je to super clovek tak jasne 😀 😀 moj mily je palo a chcel aby sa aj jeho buduci syn,ak bude 🙂 volal palo tak som mu povedala nech si to vyhodi z hlavy,lebo ze aj jeho dedo ama oco sa volali palo.ale jeho mama vravi ze je uplne po dedovi,zataty a najmudrejsi na svete 😀 😀 ale poznam viac takych ,,dedicov´´ 😀

no a zasa chudata deti,ktore su obete momentalnych hitov a telenoviel a filmov..no strasne ☹

lucka_o
23. feb 2010

kafo tak to by som ja nedala......ani by som to nespravila....ved meno ides dietatom cely zivot...

maca77
23. feb 2010

dík za privítanie 😉

vidím že problém s výberom chlapčenského mena nie je len u mňa 😎 čo sa mi páčia, tak sú v rodine ... nikdy som si nemyslela, že vybrať meno pre dieťa je tak ťažké 😅 ... u nás síce padlo jedno meno od nášho syna .... aby sa volal Silvester .. my sme mali z toho srandu a on to myslí vážne 😝

zrzulka, tvoja malá je o 4dni mladšia od našej Tami 🙂

tutifruti
23. feb 2010

Aj my máme vybratých niekoľko dievčenských mien a ani jedno chlapčenské /teda až na naše baby, ktoré trvajú na Arturovi/.... 😅
Mne čo sa páčia mená tak majú meniny v júli Jakub, Krištof,...
Pači sa mi aj Adam, Samko, Filip, Dávid... Ale tých už je strašne veľa a máme niektoré mená aj v rodine, tak ja fakt neviem....
A ináč naše baby majú mená, ktoré keď sme vyberali, tak každý hovoril, že Alžbetku budú volať Betka... nik jej tak nikdy nepovie... každý ju volá Alžbetka a deti v školke,keď ju akože rýchlo skrátia tak Alžbet...
Dorotku voláme Dorotka a okamžite sa ozve keď si niekot dovolí jej povedať Dorota, že ona sa tak nevolá... 😉

tutifruti
23. feb 2010

A ináč keď som ešte za mladi chodila na tábory z detmi s detských domovov, tak tam sa našli ine "perly" ako napr. Sandokan Baláž, Žoldy Boldi... 😀 Ja som si dlho myslela, že sú to akože prezývky, až kým som nevidela zoznam....
A ešte ma napadlo naše baby majú dve mená Alžbetka je Lujza a Dorotka Eva...

maca77
23. feb 2010

tutifruti, ani nevieš ako ma teší, ked vidím že niekto čaká tiež tretie bábo 🙂

ja som sa dnes pobavila na tomto
http://www.topky.sk/cl/15/679222/POTVRDENE-Rako...

... som zvedavá ako im bude "vďačný" za také meno ... 😎

tutifruti
23. feb 2010

....No Artur je v podstate pekné meno nie?... 😉

No a číslo tri? Veľmi sme si ho priali, naše deti sú doslova "odmakané" 😅 ale naše okolie zväčša reaguje akože preboha tretie, to sa vam asi zadarilo, no čo?.... Tak zväčša odpovedám My sme ešte len začali.... 😉 A každý sklapne...

katkaking
23. feb 2010

no, kedze este stale preberate mena...tak na odlahcenie...kamoska mi raz hovorila, ze jej znama sa volala Blanka. Celkom pekne meno, nie? ale to priezvisko k menu znelo dost cudne-komicky-...? Vraj Blanka Pretrhnuta... 😀 no chudatko... 😀 😀 😀

katkaking
23. feb 2010

hmm, uz asi vsetci spinkate, tak idem aj ja...dobru noc 😔

maca77
23. feb 2010

tak to aj môj MM povie, že sa na tých deťoch teda poriadne narobil 😅 .... niekomu sa zadarí na prvý šup a u niekoho to veru trvá mesiace a mesiace ....

... a aj na nás mnohí hádžu nechápavé pohľady ... ale taká odpoveď ma nenapadla 😀

myslím, že Artur by k Dorotke a Alžbetke pasoval 😉 ... už vieš, že to bude chlapček?

katkaking 😀

katkaking
23. feb 2010

babulky, este som nasla toto, porzite...co na to poviete?

http://www.alinka.sk/c/zhotovte-si-vankus-na-do...

tutifruti
23. feb 2010

Nevieme či to bude chlapec alebo dievka... Mne aj mm je to dosť jedno.... Ale naše baby to dosť riešia,že oni chcú brata..., že sestry už majú 😀
Ale naša Alžbetka chce Artura, lebo je zamilovaná do chlapca z rozprávky Artur a Minimojovia... 😀
Maca ináč tvoje deti majú krásne mená... 😉

maca77
23. feb 2010

katka, dík za tip 😉

aj nám je to jedno čo to bude, lebo už máme doma to i to .... Tamarke je to jedno, ukazuje síce že v brušku je bábo, ale Adam by bral brata ... povedal síce, že keď nebude, tak nevadí, len čo on bude s dvomi malými dievčatami robiť 😀

strasska
23. feb 2010

Ahojte,
tak my sme na tom s chlapcenskym menom rovnako, ziadna zhoda, tak ja len dufam, ze ak by tak bolo, tak ostane na povodnej dohode, pretoze Misko mal byt v podstate Jurko.
A k tym zdrobneninam, je fakt, ze mne sa mnohe nepacia, tak potom je vyber tazky. Ale napr. mojho M vsetci vojau doma Duro a mne sa to velmi nepaci, ja ho od zaciatku volam Juraj a vola ho tak aj cela moja rodina, lebo odo mna vzdy poculi, iba Juraj.
Dobru nocku!

maca77
23. feb 2010

stasska, tak napr. Juraj sa aj mne páči, ale keďže mnohí volajú Ďuro, tak preto ho radšej nechcem dať...

ja idem tiež do postele

sunnygirl
24. feb 2010

dobré ránko bábiky,
pekne ste sa rozpísali o veľmi príjemnej téme. No pri chlapčenskom som aj ja bezradná, ale dievčenské chcem na 99% Lenka. Ono to podľa mňa v pravý čas dozrie a to meno príde samo od seba.U nás sú mená chlapcov úplne rôznorodé: Tomáš, Ján, Karol, Vladimír, Ivan, Ladislav, Miroslav, Juraj, Erich.....no ozaj pestré, išla som od prastarého otca po najmladšieho bratranca no a ženské, to bude veľmi krátke niekoľko generácií Mária a ja jediná Erika 🙂

pekné písanie prajem pááááááááááááááááááááááááá

Maca, tutifruti a lenkaaninka, vždy som chcelamať tri detičky, ktovie, čas a život ukáže 😉

tutifruti
24. feb 2010

Dobré ráno.... 🙂
No šup sem, kde ste kto?... Včerajší výlet nám dopadol skvele... Salaš Krajinku doporučujem.... Ak máte cestu okolo určite sa zastavte... Super jedlo, dobrá obsluha, krásna koliba....
Dovolili nám ísť k ovečkám, baby hladkali jahniatka, kravu, somára, mali tam aj malé psíky, zajace... No skrátka aj ja mám zážitok... 😀
Dnes idem na kozmetiku, už sa strašne teším,že si tam trocha oddýchnem... 😉 A tiež do poradne, tak držte palce...

kafoditka
24. feb 2010

Dobre ranko kocky... dnes som si privstala a oplatilo sa : 4:3 Slovensko-Norsko 🙂 🙂

Co sa tyka mien, u nas je to od zaciatku Filipko a aj ostane 😉

Pekny den vsetkym a piste piste, aby bolo co citat 😀

zrzulka
24. feb 2010

Kafo Filip je pekne meno, aj mne sa velmi paci ale muz o nom nechce ani pocut ☹ Co sa tyka mien tak on chce len jedno, to ma v hlave a ked poviem nejake ine co vymyslim tak nie.... Ach jo ... tazky oriesok.... Pri malej tolko nevymyslal !!!! 😀

zrzulka
24. feb 2010

Babulky objednavali ste niektora jane kocik z tej nemeckej stranky??? Pozeram ze cena super za trojkombinaciu ....nemate niektora skusenost???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre