Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tutifruti
1. máj 2011

Caute baby... tak mm prišiel domov a bozkal nás pod čerešnou, ktorú kdesi pri ceste ulomil...., aby sme tu všetky tri načisto májové teľatá neostali.... 😀
Šimonko zaspal dnes relatívne neskoro, tak som zvedavá, či ráno dlhšie potiahne... 😕

katarina7777
1. máj 2011

akoze my utocime stale a nemci daju gol????

robika
1. máj 2011

@monline tak v tej oblasti plienocky bol trochu spoteny, ale nenapadlo ma, ze by to bolo z toho, vies pri kupani som ho celeho pozerala a uz som vsade videla nejake asi vyrazky a ze asi sa to rozsiruje, ale mm mi hovoril ze prehanam a nerozsiruje sa mu to... no uvidim rano,

luminkasp
1. máj 2011

no, dva golly;( baby, tu je dnes den matiek, tak vam vsetkym zelam len to najlepsie. a je tam treti 😢

katarina7777
1. máj 2011

akoze nechapem 😠

luminkasp
1. máj 2011

@katarina7777 ani ja 😢

monline
1. máj 2011

@robika presne, počkaj do rána, potom uvidíš..

mirka285
1. máj 2011

no ja som normalne znechutena,so Slovicami hrali nasi otrasne,to je fakt,ale dnes hraju celkom fajn,akurat vysledok tomu nezodpoveda ☹

adelaine
1. máj 2011

nasi zle brania...ale dali sme goool 🙂

@robika a teplotku nemal?
ked uz jedol paradajkovu vyzivu, paradajky zrejme mozes vylucit,
cibula bola nova...mohol zareagovat na tu, i ked ta nie je alergen...
mas doma fenistil kvapky? zo 5 kvapiek by si mu mohla dat, a rano by si okukla vyrazkky lepsie,
ci je to len vysev, alebo sa to nejak meni. Inak alergia sa moze prejavovat iba zacervenanim v okoli konecnika...

robika
1. máj 2011

@adelaine tie fenistil kvapky ma napadli, tak som mu 5 dala teraz na noc a uvidim rano ze co bude, tiez sa mi nezda ta cibula, ze by to bola reakcia na nu, ale nic ine nove nejedol... inak ziadna teplota, nic ine... teraz mi zostava iba pockat...

adelaine
1. máj 2011

@robika vidis, si sikovna 😉
keby sa vysev horsil, kludne mu mozes dat aj rano tych 5 kv., ale isla by som potom k dokine asi...
a z fenistilu moze byt trosku spavejsi.

katarina7777
1. máj 2011

zeby zazrak ???

adelaine
1. máj 2011

ale je to na infarkt 😠

merikac
1. máj 2011

cawte baby,,vase deti spia??? nik ich nezobudil?? moji chlapi tu blacia ako zmyslov zbaveni,,,,,,,,,ale no tak budeme dufat, zeby sme to ozaj uhrali

adelaine
1. máj 2011

@merikac u nas risi klop klop aj napriek hluku zo stadiona zatial spi, uvidime ako bude
po odchode fanusikov zo zapasu, mm musi povinne drzat usta, fandi potichu 😀

katarina7777
1. máj 2011

no pekne sme si zavarili 😒

merikac
1. máj 2011

@adelaine tak to vam nezavidim, ten hluk, si uzijete,,,,,,,,,,no nech to skonilo ako skoncilo,,chlapci sa snazili,,,,,,,

tinaki1275
1. máj 2011

tak ja som smutna z toho zapasu ..mm tu uplne od nervov salel.. 😉 som zneho urobila hokejoiveho fanusika..ja rano vstavam o pol siestej a musim do toho heraklionu 😢 sa mi nechce..normalne si neviem predstavit ze nebudem doma ked sa mala zobudi .. ☹ mm s nou ostane do poldeviatej a potom dojde aupairka..to bude show..a bude mat malu do druhej...ked sa vrati mm .ja dufam ze nedojdem neskoro vecer ...joj baby drzte palce aby to dobre zajtra dopadlo a chudatko moje Leia netrpela velmi bez mamy .. ☹
@katarina7777 tiez si myslim ze ten bezovy kedze tu je prilis vela slnka..

gabika41
2. máj 2011

dobre hokejove ranko......ja som sa vcera na to ani neohla divat,az vecer ked prisiel mm,tak som sa ho opytala ako to dopadlo,velmi ma to mrzi......z Rusov som tiez prekvapena....dufam,ze neprehrame a to si zoberte,ake to musi byt blbe pre tych nasich,vsetci sa prisli domov ukazat,ale takto isto skoncili aj Cesi doma.....prajem pekny den.... 🙂

vierkaha
2. máj 2011

Dobré ránko,
tuším všetky dospávate včerajší hokej.
@adelaine mm tiež fandí povinne potichu 😉včera to tu bola iná pantomíma 😀 no ale na utorok by mal prísť jeho naj kamoš a to je iný hučák tak neviem, ako to dopadne som im povedala, že keď zobudia malého tak skončili s hokejom 😠
A ešte som ti chcel napísať, že aj Maťo mi prestal piť mlieko podone ako tvoj Riško ( z ničoho nič a obvodná tiež nič nevyšpekulovala 😝 ) a skončilo to tak, že už takmer dva mesiace sme bez mlieka, každý deň mi spapá jogurt, občas aj dva, ale to je všetko. CHvíľu sme boli aj na kravskom, ale už nechce ani to, bude asi po mm ten tiež neznášal mlieko keď bol maličký 😒

maxara
2. máj 2011

@bambola 😀 😀 😀 tak si si tu nunu mohla vyskusat na Matke 😀 len aby jej uplne vlasky neokosila 😀

@mirka285 super, ze si hned nasla aspon typ aky sa ti paci.. ved casu mas dost, pekne hladaj dalej 😉 alebo ked uz vies aky strih, nechces si dat usit?

maxara
2. máj 2011

@katarina7777 @luminkasp @mirka285 akozeee nemala som na to nervy, musela som prepinat na superstar na ukludnenie. Navyse som pozerala z postele, cize so sluchatkami a Nina a Michal spali, takze potichu, ale pri tej tretej tretine som myslela, ze zinfarktujem 😒 ale nevadiiiiii, no Boooze, raz musime aj prehrat

maxara
2. máj 2011

@tinaki1275 Tinka drzime palceky, vrat sa skoro a nech ti je dobre v novej robote 😉
a tiez si myslim, ze bezovy, lebo cerveny ma Mirka, tak nech nemate rovnaky 😀 ale iny dovod nemam 😅

@gabika41 este nikto neskoncil, takze pokoj.. treba im verit, fandim a nie hadzat flintu do zita po prvom prehratom.. akurat co vystartujeme z ineho miesta tabulky. A navyse, vela muzstiev je tento rok prekvapkom aj pre mna a asi aj pre vsetkych, cize ani nevieme, ako lahko mozeme niektorych obavanych superov porazit. A navyse, nasi su taki trosku lahkovazni v tom, ze obcas zlahka podcenuju supera, hraju jak z odlomenymi nohami a potom sa cuduju, ze ich vytrieska nejaky autsajder.

maxara
2. máj 2011

Inak dobre ranko,
ja mam dnes kopec roboty.. pridu nasi, oco ide s mm majstrovat nejaky halucinogen a ja mam dnes vymyslene, ze im navarim za odmenu (to uz mam do polovice) a ze posadim rastliny, co som vcera vykopala u nasich v zahrade. Su medzi nimi aj bylinky, takze od vcera mam vlastne domace oregano, medovku, matu.. uz len zasadit. A v Kauflande som si kupila za 1e nadhernu saxifragu na tak purpurovo kvitnucu a uz mam aj miesto vymyslene. 😵 😵 takze idem na to..

maxara
2. máj 2011

A ozis, Ninku som naucila povzbudzovat. Ona totiz ked sa jej spytam ako robi zajacik, tak sa zacne tak hupat telom, aj ked sedi alebo je na kolenach alebo aj ked stoji, tak telom sa tak pohupe akoze hop hop zajacik. A ja som ju teraz naucila nase stare zo Slovana, kto neskace, ten je madar, hop hop hop 😀 samozrejme, nic rasisticke 😀

aalexis007
2. máj 2011

Malý a veľký hokejový fanúšik 😀

aalexis007
2. máj 2011

Baby, poraďte mi prosím - mám opúchnuté celé ľavé viečko na oku - čo si mám dať na to? Neviete čo to môže byť???

mirka285
2. máj 2011

dobre ranko..tiez si myslim,ze sa za vcerajsi hokej nemusime hanbit 🙂 skoda len toho vysledku ☹ ja sa dnes chystam upratovat,varit nebudem,podojedame zo vcera...
@maxara Peti ak usit,tak jedine Mikloskovi by som si dala...ale nedam si ,lebo to treba chodit skusat,z Devinskej sa mi nechce trepat niekam s malou,proste je pre mna jednoduchsie kupit...

mirka285
2. máj 2011

@aalexis007 skus teple obklady...

adelaine
2. máj 2011

@aalexis007 nemas jacmen? neviem ako sa to nazyva odborne 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre