Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
15. máj 2011

@mirka285 ja Emcu kojim,,,(inac mimochodom damy,,@bambola, a ostanene kojace, ste ma prekvapili s tym pomalym odnaucanim od kojenia......) a tiez uz laduje skoro vsetko,,,co mame,,zo vsetkeho dobne, ba dokonca sa naje niektorych jedal normalne porcie,,v pohode dnes zjedala slizikovu polievku,ktoru som uz extra nevarila,,len o trosilinku solim menej ako zvycajne- ryzu s masom na stave zbastila len taka radost,,,,, viem ze sa nema,,ale mama mi ju dokonca minule napchala kuracim reznom s majonezovym salatom,,,,,, jasne, ze som sa zdula, ze to nesmie,,a nenapchavame ju s takymito vecami ucelovo,,- ale zjedla a nic jej nebolo,,,, a vlastne este som nenadabila na nieco co by mala nechcela,,ona zje uplne vsetko,,,

noemarta
15. máj 2011

a ozaj, som vam zabudla napisat dolezitu veeeec, Nele som dnes nasla novy zuuuubok, dolnu dvojku 🙂 🙂 🙂

noemarta
15. máj 2011

@merikac meri, ja ju nechcem odnaucat este, ale obavam sa tej svadby ze co bude, chcela som ju potom nechat so segrou, aleee ked nebude chciet vypit osalene mlieko, teda um, tak asi segra u nej neuspeje..... 😀

aalexis007
15. máj 2011

@mirka285 a koľko Vás vyšiel pozemok? Veľa? A pre čo ste sa nakoniec rozhodli (montovaný alebo murovaný?) Lebo my hladáme tu v TT, ale ceny sú teda otrasné. Chceme tiež stavať - ale to je asi ešte hudba budúcnosti. 😀 Keď sa umúdria s cenami - alebo zase pôjdú len hore. 😨 😅

merikac
15. máj 2011

@mirka285 wou,,tak to a najde miesto aj na bazenik 😉 a kedy zacnete stavat?..

katty17
15. máj 2011

@mirka285, @denisse - miri ja si myslim ze zeleninova svieckova je uz pri nekojenych detom v tomto veku ok. nekojene deti mozu smotanu od desiateho mesiaca. cize pohodicka ak si ju nekorenila a nesolila prilis...

merikac
15. máj 2011

@noemarta inac ja som dnes tiez pri kojeni rozmysla, ze co jej len dam ked uz moje pit nebude,,a priklonila som sa k tomu franclaitu,,ci ako sa to pise,,,denis mi ho konzumoval a bola som spokojna,,,,,ale myslim, ze Emca sa len tak skoro didiek nevzda,,uz sa mi sice nenalieva mlieko,,su dni ked kojim len rano a vecer a v noci,,,ale bezne papava rano , naobed ked pridem z prace a pred spanim a potom v noci,,cize este tak minimalne3x za den si schuti potiahne,,aj ked na zasytenie to mliiecko uz iste nesluzi,,,,,ja chcem do dovolenky vydrzat, nech to mame menej komplikovne s tekutinami 😀

noemarta
15. máj 2011

@katty17 cize to mozeme uz aj my pomaly, hi hi 😉

noemarta
15. máj 2011

@merikac no ja som skusila bebe a to mi total odmietla a chytila si prso.... 😀 😀
Takze chcem skusit toto franclait, zevraj je dost sladke, ale je jemne, suseda ho mala pri malej a bola spoko. Ved aj mater.mlieko je sladke.... takze by sa mohla chytit...
Mne uz Nela cez den nechce pit mlieko, ked jej dam, tak si cucne dvakrat a dost, ani pri zaspavani, az v noci,ale dost castooo 😖

noemarta
15. máj 2011

baby som si otvorila radlera pivko a idem k telke, paaacko 😉

katty17
15. máj 2011

@noemarta - maci kojene deti cca od roku ale podla mna mesiac hore dole. a navyse ako pisala mirka, ved ked uz davate smotanove jogurty tak to je to iste 🙂 a v takej kvalitnej domacej svieckovej je koooooooooopec vydatnej zeleniky 🙂 @mirka285 - miri a maso si dala normalnu svieckovicu? mala ti uz spapala hovadzie masko, resp. moze sa davat hovadzie?

katty17
15. máj 2011

@noemarta - maci at ti chutna. ja som si dala vcera radlerika. vsetky som uz vypila a neostal mi k superstar ☹

kafoditka
15. máj 2011

@katty17 kati ja davam malemu hovadzie hippky, prevazne ale papame kuracie, telacie, jahnacie masko a tiez davam malemu tuniakove cestoviny.. my mame v utorok 11 mesiacov a pomaly budem davat malemu vsetko ochutnavat, teda okrem kravskeho mlieka a sladkosti 😉
baby idem aj ja pozerat superstar,pa a pekny vecer 🙂

maxara
15. máj 2011

@nika23t no tie rozne masa su v roznych hippkach, takze ja obcas jej davam aj kupovane, hlavne to hovadzie, telacie, tuniaka..

@noemarta Noe nemyslim si, ze ja som tu hlavne ta, co chyta za slovicka 😉 .. ale teda urcite aj ja budem chytat, ked mna chytaju.. 😒 a k dovolenke sa uz vyjadrovat nejdem.. uz nikdy.. 😠

bambola
15. máj 2011

@katty17 kati ja davam hovadzie uz davno, vlastne skoro od zaciatku co zacala papat masko 🙂 neodporuca sa jedine bravcove, lebo ako take je asi dost mastne a nezdrave 😉
@noemarta babyyyy sak pijete hovadiny, co si radsej nespravite normalneho radlera? 😠
@merikac ja som mala ciel do roka kojit, jasne, ze teraz jej 08.07.2011 nepoviem, aaa mas po prse, ale uz by som chcela prestat, hlavne kvoli mojmu spanku, ja sa sice v noci vyspim ale aj to asi len vdaka tomu, ze dokazem spat vselijako pokrkvana ale niekedy (casto) sa budim s takou bolestou chrbta ☹ navyse musim s nou chodit spavat, co mi moc nevyhovuje hlavne v skuskovom obdobi a tak 🙂

maxara
15. máj 2011

@kafoditka ved tak som to myslela, ze ci chces chodit viac krat, alebo len raz.. aby ti zas neostal cely balik

macik27
15. máj 2011

ahojte baby...tak my dobiehame malá sa dnes sama postavila 🙂 šikulka moja...a jasné že už nič iné nechce robiť 😀 dnes som jej chcela kúpiť nejaké topánočky ale všetko mali len číslo 19 a viac jediné menšie čo som našla boli protetika a tie stáli 38 Eur a to sa mi zdalo trošku veľa kedže ešte ani nechodí 😒

@merikac wau že mäsko na štave 😲 no musím ja tej mojej slečne začať trošku pridávať ja ju tiež kojím ale príkrmi má len také slabučké zeleninka a trošku mäska ale kojím ju aj každé dve tri hodiny

ivka8255 my sme mali šiestu chorobu nedávno teda myslím že to bola ona rovnaké príznaky a tiež som nekúpala keď mala teploty ale hneď ako teploty zmizli tak som ju osprchovala aj keď bola vyhádzaná... boli sme aj u doktora a dal nám len fenistil kvapky keby ju to svrbelo ale dala som ho len raz keď bola v noci nekľudná...ja by som s doktorom počkala a ak to do troch dní neustúpi tak potom by som to riešila...nám to ustúpilo a je dobre 😉

mirka285
15. máj 2011

@aalexis007 no urcite nas to vyjde lacnejsie ako v Bratislave,za to co tam mame 10 arov by sme tu nemali ani 3...ale este neviem zodpovedne povedat presnu sumu,mame zaplatenu zalohu a riesime tam este nejake veci,ale mozem ti potom napisat do IP kolko presne stal,ked to vyplatime....a murovany preto,ze vadili nam niektore veci na montovanych..napr. ak sme chceli montovany nemohli sme si vybrat skridlu,lebo firma davala trebars len dva druhy a podobne...no a v konecnom dosledku by sme na tom ani az tak moc neusetrili...
@katty17 ano normalnu svieckovu som dala,vsak to je kvalitne masko...
@merikac moja mamina ked nahodou varuje Lindu tak do nej tiez vselico natlaci,minule to bolo jablcko osladene medom 😝

cigaretka5
15. máj 2011

@mirka285 miri a kde mate ten pozemok. Inak tie ceny pozemkov v Ba su des. Ked sme sa rozhodovali my ci zostaneme v Ba a poriesime dom tu alebo sa vratime na zahorie a tie prci pozemky tu mame brutus obor pozemok

cigaretka5
15. máj 2011

@aalexis007 a nechcete ist mimo TT? my sme asi 30 min od TT a pohodicka a ceny domov su podla mna vyborne

mirka285
15. máj 2011

@cigaretka5 cigi no vsak tot v Rajke sme kupili...sme tam boli pozriet a sa nam tam pacilo a pozemok co sme kupili je na fakt krasnom mieste...moj drahy je za 15 minut v centre mesta odtial,slovenska skolka tam je,takze nebolo o com...

cigaretka5
15. máj 2011

no tak to budes mat v pohodke. Inak miri moj drahy mi tu minule smiroval fotky a ze urcite tvojho Gabka odniekal pozna..................len is nevedel zaradit. Prezradis co robi? nech mu napoviem?

cigaretka5
15. máj 2011

inak baby dneska smola jak delo, tulka som auto pri cuvani na parkovisku

mirka285
15. máj 2011

@cigaretka5 on je zivnostnik,takze robi do vsetkeho mozneho...

cigaretka5
15. máj 2011

@mirka285 tak mu moc nepomozem

mirka285
15. máj 2011

@cigaretka5 nic si z toho nerob,moj otec naburat dva krat auto vo vlastnej garazi 😝 baby a vy co ste mi nepovedali,ze dnes je Elan s Superstar?a ja ze kam ste sa vyparili...idem aj ja kuk,caute zatial..

katarina7777
15. máj 2011

konecne mam fotky z atelieru tak vam nejake ukazem 🙂

bambola
15. máj 2011

@katarina7777 uzasny je 🙂 na tej prve vyzera ako keby hovoril, ze "ved ja si ta podam" 😀 a na tej stolicke tam to uz ma znamienko na nohe?

ivka8255
15. máj 2011

@macik27 no už je okúpaný 😉 on vodu môže a veru bolo vidno, že mu to už chýbalo (ani na plávanie sme nešli) ale k doktorke radšej pôjdem zajtra, lebo mm si všimol, že vzadu na krku pri ušku má takú malú hrčku a na uzlinu to nevyzerá, tak pre istotu 😒 hádam to nebude nič vážne

katarina7777
15. máj 2011

@bambola hej to ma znamienko, to si sam vymyslel tu "pozu" 🙂
@ivka8255 ked sa ti nieco nezda treba ist k lekarke, na 99,99% to bude nejaka prkotina ale pre pokoj duse treba ist.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre