Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
23. máj 2011

@cigaretka5 ja nemam rada, ked sa toho vela nakopi, lebo sa nemozem potom dokopat k zehlenie, ked vidim, kolko toho je.. dnes som zvesila tri varky tak som to odrazu pozehlila a natiahla som si na nohy nove lodicky, v ktorych idem na svadbu, tak ich takymto stylom "rozchadzam" 😉

mirka285
23. máj 2011

tak som rada,ze sa vam pozdavam 🙂 🙂 asi to robia tie vyzehlene vlasy,potom vyzeram taka upravenejsia...
@kafoditka aj ja idem zvesat pradlo a uvidim kolko ho je,mozno to aj pozehlim,tiez nemam rada ked je toho vela...

kafoditka
23. máj 2011

baby odchadzam k telke kukat superstar, tak pekny vecer vsetkym 🙂

cigaretka5
23. máj 2011

@kafoditka dobra technika , no ja ked mala zaspi sadam ku kompu a idem pracovat , takze sa dneska zasa nezehli a to som mm slubila ze mu vyzehlim nove kosele co si nakupil,,,,,,,,,,,,

maxara
23. máj 2011

Caute mrzane..
tak mne poobede zatuhol komp aj s telkou 😠 ked som mala chvilku pre seba a porobene, co som chcela 😖 Tak som sa opat nasrala a isla som, ked sa Ninka zobudila a naobedovala, von na zahradu dotrhat zbytok buriny (teda cast zbytku). Ninka mi pomahala, zjedla aj nejaku hlinu 😅 ale tak v pohode..
Potom som dostala skvely napad, ktory sa mi aj podarilo zrealizovat.. zobrala som mm, ked prisiel z prace, do budmeric do zahradneho centra a kupila som si nejake rastliny, oi aj moj nadherny krasny cercis 😵 😵 takze som totalny spokofon. Navyse sme riadne vyvencili aj ninku, mala kratasky a bola nadherna, normalne nechapem, kde sa vo mne vzalo tak krasne dieta 😅 😔 😵
Cestou spat sme sa zastavili aj v Modre na zmrzku, tam sa Nini pohojdala v hojdacke a schrumala kornutok jak dospelacka.. z auta a aj do auta isla po svojich (za ruky) a aj po zahradnictve pochodila, potapkala po kvetinacoch takych velkych.. potom doma sme este zasadili vsetky tie rastlinky, aj Ninka s nami, sice uz v kociku, ale kedze velmi chcela ist na zem, tak neskor aj pri mne na zemi.. 😵 Potom som jej osprchla cierne predkolenia (jasne ze aj zbytok, ale toto bol hlavny dovod) a zalomila asi v polke flasky mliecka.
Cizeee, vecer predo mnou, akurat som si sem sadla a uz aj zazvonil sused, ze potrebuje nejaky podpis a kedze mm sa prave kupal, tak ze pride zachvilku.. cize asi si dam vino 🤐 po dlhej dobe. Mame zo vcera otvoreny tramin, to ja luuubim, takze.. 😵

cigaretka5
23. máj 2011

@maxara pekny dnik nazdravie

katarina7777
23. máj 2011

@maxara no vidis kolko si toho stihla dneska ked si bez "rusiciek" 😉 sikulka si a s takou pomocnickou ako je ninka zvladas vsetko lavou zadnou 🙂

Leo mal dneska taky upistany den, len na mne by bol zaveseny par krat spustil riadny rev, palec vkuse v pusine... chudacik horne jednicky mu idu ☹

maxara
23. máj 2011

@cigaretka5 🙂 uz som ho hodila a sused plachol, ze musi ist este k inym susedom

@katarina7777 ja viem, ze su to rusicky, ale mala som aj vytiahnute nejake tricka, ze si presijem, ze zapnem moj novy sijaci stroj, ale nejako som nechcela zacinat, ked sa mala Ninka uz uz zobudit.. a potom zakapala ta telka a net, ked sa ona zobudila.. ja by som s nou sla aj kazdy den na dvor, ale mame miny v travniku a ma to sere, ze ti psi seru kade chodia 🙂

alllexa
23. máj 2011

@katarina7777 - no ja odpadnem, ze si sa zoznamila s Fergie🙂 A aku mala postavu?🙂

@mirka285 - wow, Ty si ale stihlunka! Ja mam 57 kg, ale som relativne spoko, lebo tolko som mala aj predtym🙂

@cigaretka5 - no presne, postavi sa, oprie o mreze a krici🙂

@maxara - fiha, to uz si Ninka takto vykracuje?🙂 Moj este len oprety o tlacitko, za ruku sa maximalne zavesi🙂

Prave som maleho prihlasila na plavanie do Ruzinova, chodi tam aj Katty, ale jej uz tusim skoncil kurz, v pondelok a stvrtok od 9:15-10:00, 30.5. zacina kurz, nechcete sa niekto pridat? Za 50 EUR.

adelaine
23. máj 2011

ahojte, som tu len na skok, len vas vsetky pozdravim a chcem sa opytat, ci mi neporadite ako je to s OCR? ja som mala teraz cez vikend uraz ruky a tym padom sa nemozem starat o risiho, ja ho neviem ani prebalit.. ☹ moze si mm vziat OCR? a kolko dni mu bude preplatenych? lebo keby si vzal dovcu, sa mozeme rozlucit s letnou dovcou...
dakujem za rady.

zuzik1983
23. máj 2011

@merikac nuz co narobim,u nas je to bezne 😒
@mirka285 aka je velika uz 🙂

maxara
23. máj 2011

@alllexa veru vykracuje a uz dlhsie, uz od velkej noci takto za ruky 😉

@adelaine 😲 😲 a co si robila??? podla mna moze ist na OCR, ved kazdy moze ist na OCR aj s rodicom aj s hocikym, nie?

bambola
23. máj 2011

@adelaine juj a co si robila? ☹ ale tukat do kompu mozes 😠 prepac, nemiestny joke 😀 😀 to ma len tak napadlo 😉 😀 nooooo, raz tu niekto spominal, ze sa za to mozu dostat aj peniaze sa mi mari, ze raz mesacne moze byt OCR a sa to preplaca, dokelu len keby som si spomenula, kto a ako to spominal a ci to bolo vobec tu 😅 mozno niekto bude vediet. ale tm isto moze na ocr, dohodnite sa s risiho pedinou a ona by ho mala vypisat. tak je to nie? ze pediater vypisuje

bambola
23. máj 2011

@allexa asi 150€ a nie 50€ 😉 ak je to 50 tak idem hned 😀

adelaine
23. máj 2011

@maxara
@bambola mam popaleninu ruky, dlane a prstov 😢 je to sice na lavej ruke, ale aj tak so nemohuca..dokelu 😠

katka55
23. máj 2011

dobry vecer. ja som dnes bola usilovna a postihala som vsetko, co som uz 2 mesiace odkladala, takze som spoko 😵 konecne som aj vytiahla stroj a pustila sa do vlozky do kocika, ale mam malo vatelinu a bielej nitky, takze som uz aj skoncila 😠 a sranda @maxara , ze som pri siti presne myslela na teba, ci si si ten stroj kupila a ci si uz aj nieco poriesila a ty si to akurat dnes planovala 😉
@mirka285 veeelka kocka. aj ty aj linda. a vyzeras velmi mlado 😉
@adelaine popalila si sa v kuchyni? aui... skore zahojenie prajem, to je neprijemne. na OCR urcite moze ist tm a riesili to tu davno pradavno tusim cigi s kafkom, nie? hmm... 😒
@alllexa aj ja idem za 50e 😉

katarina7777
23. máj 2011

@adelaine ☹ ☹ ☹ nech sa ti to rychlo zahoji

cigaretka5
23. máj 2011

@bambola pravdu mas na OCR ist mozes len tam je problem s vyplacanim davok, ide o to ze OCR mozes cerpat len 10 dni v mesiaci a vyplatene je ti to iba ak si DNP

cigaretka5
23. máj 2011

@adelaine ocr sa preplaca prvych desat dni, vymeriavaci zaklad je 55 percent jeho prijmu, ak je mm zamestnany nie je problem. A ak si nahodou aj ty DNP tak sup pekne na PN-ku

robika
23. máj 2011

Ahojte,
@bambola mesiac trapenia so zubkami, no mna porazi, ja som si naivne myslela, ze par dni a potom je klud, zase par dni trapenia a zase klud...
@adelaine to je hrozne... nech sa rychlo uzdravis

baby mozu byt sopliky zo zubkov? lebo maly ma sopliky, nie su nejake hrozne, iba pocas papania je ich pocut, davam mu sterimar, tak dufam ze sa mu to nezhorsi a prejde mu to...

ja mam strasne 3 kopy na zehlenie ale velmi sa mi do toho nechce, asi ozehlim iba co je surne a ostatne po troskach zajtra...

bellablonde
23. máj 2011

@robika Mati, sopliky sa kludne mozu vyskytnut, napr moja pipi ich ma pri kazdom novom zube (zatial 3)
prechodne moze mat napriklad aj riedku kakanicu 😉
Moja bola jeden cely den mega upistana a na dalsi den vykukol zub
takze tvoj Filipko sa mozno potrapi den-dva-tri a bude mat pokoj

@adelaine chuda 😅 klop klop nech sa ti to pekne zahoji

ja som doteraz pozerala telku - @cigaretka5 konkretne 4 svadby, no mam dost, zas je tam jedna rafika, co vsetko len ohundre... 🙂)) ale uz idem spat, lebo zajtra zase budicek pred 6

@katarina7777 tiez cumim, co to mate za znamosti 😀

kocky asi ma trafi, prave teraz som pozrela hore na plafon a mame tam prosim pekne hejno nejakeho hrozneho hmyzu,,, kua to mam na nich o polnoci vytiahnut vysavac ci co?!?!?!?!?
aj komariska mi sem nalietali 😠 😠

maxara
24. máj 2011

@adelaine ☹ chudatko, co si robila? nehoda v kuchyni? ☹ fuu fuu nech sa ti to rychlo zahoji

@bambola odkedy som ti napisala, ze maly Harich je celkom podareny, tak som si kazdu superstar priala, nech uz konecne ten ksicht vypadne.. strasne tam afektoval.. Ale akoze vzdy je na tom lepsie ako Seps 😠 😠 a ludia su debili.. Takze dufam, ze najblizsie konecne ten Seps vypadne a vyhra Gunca (akoze pisem to tebe kvoli tomu Harichovi.. keby som vtedy mala lepsi prehlad, tak vypotim nieco ine 😅 )

@katka55 ani ti nejdem hovorit aka som nasrata ohladne stroja.. sice som ho este neskusala (iba tak do zastrcky), ale mm zase objavil teplu vodu, takze testujem nejaky shitas a uvidime ci vobec sije 😠 no ale tak zas nechcem mu krivdit, ak bude dobry (ALE! nemyslim si to 😖 )

katarina7777
24. máj 2011

@maxara maxi aj vy uz tak skoro kikirikate? moje najdrahsie dietatko sa zobudilo o 5:50 😠

maxara
24. máj 2011

@katarina7777 Kati ved ja uz mesiac pisem prva, teda ked nie, tak preto, ze nemam co.. ale inak vstavame 5:20 😠 😠

maxara
24. máj 2011

@katarina7777 Kati ozaj, ty kedy dolietavas na SK?

kafoditka
24. máj 2011

Dobre ranko 🙂
baby moj Filip ma stale sople 😠 teda hlavne ked sa rozplace alebo rano po zobudeni pocujem, ze tazsie dycha cez nostek..inak je uplne v pohode, nekycha, cez den vlastne ziadne sople u neho nevidim.. co mu mam na to dat? sprej do nosa by sa nemal striekat viac ako 5 dni u takych malych deti, uz ani libenar nezabera... mate skusenost, ako sa soplov nadobro zbavit?
@maxara jeeej aka fotecka, tam je Ninus tusim este babanko malicke 😵
@adelaine Mati co to citam? Bozinku, daj sa rychlo dokopy, nech sa to cim skor vylieci ☹

maxara
24. máj 2011

@kafoditka ano Domi, tam je Ninka na chalupe vtedy, co si tusim ty nemohla..
Na sopliky by sa nemal ten sprej s ucinnou latkou viac ako 5 dni, ale morsku vodu mozes. Ja mam doma nasivin, co mi teraz davala nedavno dr, ked mala ninka nadchu a zabral jej. Ale to je ten s ucinnou latkou..

kafoditka
24. máj 2011

@maxara davam mu stale sterimar morsku vodu, nasivin sme mali prvy krat ked mal sople a ten na nezabral vobec, ale nepamatam, ci to bol ten s ucinnou latkou alebo len obyc.

gabika41
24. máj 2011

Dobre ranko damy....takze uz som stihla pozehlit a za chvilu vyrazam do mesta.......inak sa chcem spytat uz sprchujete deticky?lebo mala sa mi vcera postavila vo vaicke s napenenou hlavou a nebolo tej sily posadit ju naspat do vanicky.....tak neviem,ako to budem riesit...a je asi jedno z mala deti,ktore nema rado jahodky a to som ich vcera sama natrhala v zahrade.....inak prajem prijemny den... 🙂

kafoditka
24. máj 2011

@gabika41 ja posledny mesiac iba sprchujem, namocim, namydlim, oplachnem a je to 😉 on ked sa kupe tak ma totiz taku zabavku, ze mi zhadzuje vsetky sprchace z vane a vypusta non stop vodu, navyse ked sa vo vani postavi, dotiahne na pracku a zhadzuje veci aj z nej..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre