Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katka55
28. máj 2011

ooooo, 2% baterky 😕 za chvilu asi zdechnem 😢

katka55
28. máj 2011

@robika hlavne nech nezabudne v mechanike instalacne cd pri zapinani compu, ako sa to podarilo mm minule a vymazal uuuuplne vsetko mojej mame. mala tam vsetky vysvedcka a plany co robia atd 🤐

katka55
28. máj 2011

@maxara podarena musi byt ninka 😵 nejako sa jej to upratovanie paci 😉

katka55
28. máj 2011

1%. tak teda bruu 😉

maxara
28. máj 2011

@katka55 no ved aj nam ten sedlak povedal, ze pride v stredu a nic.. ☹ a to som jedna z mala, ktorej nevadi scitanie 😔

@robika no ale to je zial v drvivej vacsine pripadov spomalenych kompov ten spravny dovod.. windows 😠

maxara
28. máj 2011

@katka55 uz si asi zdechla, tak dobru.. ja som tiez chcela akurat napisat, ze idem zdechnut, lebo mi doprala pracka, hned som aj vyvesila a tym padom som splnila metu dnesneho dna.. 🙂 a mozem sladko spinkat az do 5:20 🙄 tak bru a inak ano, krasna je.. vzdy pride a pozera sa na mna a bud mi nieco slohne, alebo ked som pri krabici, tak mi do nej nieco donesie 🙂

maxara
28. máj 2011

@robika opustam ta.. dobru 😲 (zivam)

robika
28. máj 2011

tak som vas baby uz nestihla, dala som malemu papat a trochu som pri nom zadriemala... tak idem aj ja do rise snov, lebo po dnesku som nejaka utahana...

maxara
29. máj 2011

Dobre ranko, ja uz som uplne vyficana, idem hodit sprchu, potom uvarit mnamku a umyt dolnu podlahu a som fertig.. 😀

kafoditka
29. máj 2011

Bre ranko... 🙂

vierkaha
29. máj 2011

Ahojte, tak to tu dnes otváram. Ja som totálne vyflusnutá, lebo namiesto jedného maródy mám doma dvoch a z toho jeden je smrteľne chorý (mm má nádchu 😝 ) Dnes by nám mal prísť znalec ohodnotiť dom a tak som včera upratovala jak divá a potom som ešte do polnoci žehlila. MM síce pindal, že je chorý a musí strážiť Maťa, ale som mu vysvetlila, že ja ho tiež nikomu nemôžem dať keď napr. mám migrénu .... 😠
Dnes len náhoda zabránila tomu,aby som si prizabila vlastné dieťa, ráno som posadila malého na puzle a išla som si umyť zuby a učesať sa a tak a kým som prišla tak mi povyťahoval ožehlené prádlo z koša a rozvláčil ho po celej obyvačke rozlial mi kávu, ktorú nemal ako dočiahnuť, ale asi toľko búchal stoličkou do stola, že sa mu to podarilo ( ešte, že už bola studená) a potom sa do nej posadil a tým mokrým zadkom sa pošúchal po mojej vyumývanej dlážke. Jediné jeho šťastie bolo, že mi na poschodí niečo spadlo tak som išla tam a kým som sa vrátila tak som prestala vidieť na červeno.

Inak k tomu náboženstvu ja mám aj birmovku, mm je po mame evanjelik ( inak o sebe vyhlasuje, že je ateista) a malého nám krstil gréckokatolícky farár ( čo babka nievie ju netrápi 😀) a krstných rodičov má tiež ateistov - čiže iný mix 😅

vierkaha
29. máj 2011

@kafoditka
@maxara kým som ja dopísala moju story tak ste ma predbehli 😠 😀

maxara
29. máj 2011

@vierkaha 😀 ja som tu bola uz o 6tej, ale nechcela som vas zobudit, tak som tisko odisla 😝
Akozeeee Matko by ma tymto zabil.. akoze mne dnes Nina pomahala.. som umyvala hore podlahu, cely vrch a samozrejme sedela pri mne.. kym som predtym umyvala vanu, tak som jej dala na hranie poharik, co ma do vane (bol na vani a zavadzal mi) a potom som sinapustila kybel,ze idem umyvat tu podlahu, ale tak vzdy bolo nieco treba este upratat, napr predlozky vytiahnut a tak.. a draha Ninka si sadla ku kyblu s vodou a nacreli si poharikom a vyliala do stredu chodby 😖 a to som sa na nu uz prave pozerala a zakricala, ze to nesmies (ked mala ruku v kybli).. potom samozrejme jej vodicka a drb sa do nej.. a tak.. ved to poznas 😉 takze aj ja som dnes uz vyzurena, s teplym celom normalne, idem na tu sprchu a vdaka, ze si mi pripomenula, kavu si idem uvarit 😀

kafoditka
29. máj 2011

@vierkaha nevadi 😉 aspon som sa pobavila, taketo situacie poznam, ked musim odist a ratat do 10, aby som sa ako tak ukludnila 😀

mirka285
29. máj 2011

ranecko...
@vierkaha jezis som si to normalne predstavila 😀 kocky tak vcerajsie divadlo sa mi pacilo,kto ma rad rap a tanec tak bude spoko 🙂 predtym sme boli na veceri v Primi a musim povedat,ze uz dlho sme neboli taki spokojni ako s jedlom,tak i s obsluhou...a ked sme isli z vecere,boli sme v Eurovei,sme sa len ak zastavili v Guess obchode a na supu sme tam kupili ppc oblek pre Gaba na svadbu...je v nom uzasny,je to taky lezerny oblek,sity presne podla nasho vkusu 🙂 a zabudla som sa pochvalit dostala som nadhernu kyticu s 35 ruzami a nezabudol mi drahy pripomenut ze uz mam odteraz blizsie k 40tke 😀

kafoditka
29. máj 2011

@maxara
@vierkaha baby mate doma ale pomocnikov, ale snaha sa ceni, no nie? 😉 ja som nasla moje dieta ZASA v roll dorke ako si pochutnava na opatkoch mojich novych lodiciek, ktore vytiahol z krabice 😠 😠 😠 pomooooc

kafoditka
29. máj 2011

@mirka285 tak si mala vydareny den nakoniec vcera, aj ked prsalo 😉 krasna kytica 🙂 nooo tak este topanky a ste na svadbu kompletny...

maxara
29. máj 2011

@mirka285 ffiiiiha Miri, krasna je 😵 no a co ze mas matematicky blizsie.. ale stale zacinas na trojku 😉 noja sa uz tesim na foto zo svadby 😵

maxara
29. máj 2011

@kafoditka no hej, ceni sa snaha 😖 ale menej je niekdy viac 😉 😀

kafoditka
29. máj 2011

@maxara no hej, ved som zabudla dopisat, ze snaha sa ceni, ale nedocenuje 😀

vierkaha
29. máj 2011

@mirka285 krásna oslava narodiek a kytica je super. Ja som takúto oslavu už dlho nezažila, lebo vždy sa k nám dovalí celá rodina a ja potom len kmitám okolo nich 😝 , no ale aspoň si spomenú 😅
@maxara ja umývam len keď Maťo spí alebo ho niekto stráži, lebo naposledy na seba prevrátil celý kýbel s vodou. Ako normálne by ma to tak nevytočilo, ale tým, že som včera kmitala, aby tu bol poriadok, tak ma to tak dožralo, že až 🙄

katarina7777
29. máj 2011

@mirka285 vsetko naj k narodeninam... neskoro ale predsa 🙂 naozaj krasna kytica...zachvilu gaba s tvojim vekom zruinujes 😝 😀 😝

Ja som bola rano s malym 5 minut v zahrade ale vrhli sa na nas komare , takze sme museli ist dnu, teraz mlady pan zaspal a ja idem zehlit lebo poobede ideme k svokre... naobed zbucham len opekane kuracie prsia, polentu a salat ... to mam za 20 minut hotove 😉

Peknu nedelu zelame 🙂

zuzik1983
29. máj 2011

dobre ranko,
@vierkaha by ma si porazilo,mne nikol zatial nejak nevyvadza,ale to asi preto,ze som jej stale v patach 🙂
@mirka285 fiha,to je kytica 🙂
@maxara inak aj nam povedala,ze sa pre papiere zastavi v piatok a neprisla 😕

cigaretka5
29. máj 2011

baby otazka na vas co ste boli na Pn-ke ked ste boli tehu? mali ste kontorlu?

cigaretka5
29. máj 2011

@mirka285 mo vyzeras famozne

kafoditka
29. máj 2011

@cigaretka5 cigi ja som bola od 4. mesiaca PN a kontrolu som nemala ani raz, do 6. mesiaca som to brala zodpovedne a chodila som von len v prideleny cas, ale potom som si uz trajdala jedna radost, ked mi dovtedy kontrola naprisla 😝
ale zasa napr. takej Mirke chodila kontrola tusim co dva tyzdne, ale to bola zhodou okolnosti nejaka suseda tusim, co byvala nablizku a mala cestu okolo, tak sa zastavila 😠 😠

zuzik1983
29. máj 2011

@cigaretka5 ja som kontrolu nemala

vierkaha
29. máj 2011

@cigaretka5 nie ani jednu a to som bola od 3 mesiaca pn, ako najprv a som moc nechodila, lebo bola brutálna zima a navyše som mávala celodenné nevoľnosti, ale potom ako začala jar som bola v kuse niekde. Inak razítko od nejakého dr. sa dá vždy vybaviť 😉
Ozaj a ty chceš ísť na pn z DNP ? Lebo ak áno tak SP ani kontroly neposiela - musel by ťa niekto bonznúť

cigaretka5
29. máj 2011

@vierkaha hej z DNP sak na co to platim

vierkaha
29. máj 2011

Maťko si to asi chce u mňa vyžehliť a spinkal 3 hoďky a teraz sa tu pekne hrá a škerí o 106 - zlato moje 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre