Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

alllexa
18. jún 2011

Ahojte,
tak malemu sa tie "sladke chrasty" takmer zahojili, uz mu to ani neprelepujem, ma tam iba take fliaciky. No ale aby sme sa nenudili, tak ma uz dva dni hnacky:( Tak stresujem, aby nebol dehydratovany. No ale boli sme u doki a dostal nejake kvapky s vytazkom cucuriedok, co samozrejme nechce pit. A mam trochu blby pocit z toho, ze este nema ani 9 kg:(

@adelaine - ja som si Ta vtedy ani nevsimla, zaregistrovala som mamicku s kocikom, ale vacsinou kukam do kocika na deticky, tak ma to netrklo🙂 Ved ked niekedy pojdes na Strkovec, tak ma prezvon, pridala by som sa...

A prajem vsetkym pekne stretko, nech pocko vydrzi!

alllexa
18. jún 2011

@cigaretka5 @zuzik1983 - wow, baby, to su uzasne novinky, velka gratulka!!! Aj ja by som chcela...

@kafoditka - jej, vsetko naj Filipkovi, nech sa oslava vydari!

luminkasp
18. jún 2011

@alllexa a kolko vazite? my 8200;) a nemam blby pocit

lutsine
18. jún 2011

baby poradte kde sa daju kupit doplnky na oslavu 1.narodenin...pohare,tacky,balony,konfety a pod.

noemarta
18. jún 2011

@lutsine videla som to aj v tescu, hypernove, proste v takych vedsich retazcoch, ale aj na stranke napr.: http://www.partydoplnky.sk/39/i-pre-male-deti alebo daj si do googla oslava narodenin, a vyhoditi plno adries 😉
@alllexa nasa ma rovnych 9 kg teda 9040 a pohoda, preco si z toho hotova, napr. taka linda nema ani devat kg a bude mat o chviiiilku rocik 😉
A este kojis???

karinnka
18. jún 2011

@alllexa my mame 7910gr takze ratam ze na rok budeme mat max 8kg 🙂 takze vobec nech ta to netrapi 🙂

karinnka
18. jún 2011

@kafoditka KrasnU OSLAVU a Filipkovi dodatocne vsetko naj 😵 😵 😵

mojalili
18. jún 2011

@maxara - DAKUJEM PETI ZA NADHERNU OSLAVU, CITILI SME SA U TEBA VELMI DOBRE 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

aalexis007
18. jún 2011

@maxara My ti tiež chceme poďakovať za perfektne zorganizované MEGASTRETKO. Bolo naozaj supišne a bolo nám u Vás dobre.
Som rada, že som sa mohla s Vami všetkými zúčastnenými stretnúť. 😵 😉 😉 😵 😉 😵 🙂

tutulka12
18. jún 2011

no už sa teším na @maxara maxi zhrnutie 🙂

aalexis007
18. jún 2011

A takto veľa nás bolo 🙂

tutulka12
18. jún 2011

@aalexis007 fíha sa vás teda nazbieralo 😉

kafoditka
18. jún 2011

Ahojte 🙂 Tak oslava za nami, dopadla vyborne, maly sa tesil z mojich rodicov, cely den behal s Jakubom, dozrata som na prasknutie, od zajtra mam tvrdu dietu 😝 Tesim sa, ze vam vyslo pocasie na megastretku a dufam, ze budu aj dalsie fotky 😉 maly mi uz drochme zmoreny z celeho dna, ja idem upratat a hodit sprchu..

noemarta
18. jún 2011

@kafoditka jeej krasna rodinka ste, ty si cela mama 🙂
Super ze vam vsetko dobre dopadlo, aj torticka vyzera super 😉
A megastretko tiez asi dobre dopadlo, pocko vydrzalo, aj sa vas nazbieralo, dobreeee....
Ja som dnes stihla aj ministretko -stretavku zo strednej, takze tiez sme mali uspesny den a zajtra mame hody, takze zajtra budem kmitat v kuchyni ja. 😝
pekny vecer...

katarina7777
18. jún 2011

caute.... megastretko dopadlo megasuper 😀 Dakujeme Maxi a Miskovi 😉

katka55
18. jún 2011

dakujeme vsetkym za super den 😵 😉 😵 😉 rada som vas spoznala 😉 @maxara tebe osobitne dakujeme za napad a perfektnu organizaciu a bezproblemovy priebeh 😉 😉 😉

zrzulka
18. jún 2011

Aj nam bolo s vami megasuper 😉 velmi podarena akcia. Snad si ju niekedy v buducnosti zopakujeme. Dakujeme Maxi za pozvanie 😉

karinnka
18. jún 2011

Sledujem,ze ste mal super stretko 😵 😵 A Filipko mal krasnu tortu 🙂

katka55
18. jún 2011

@kafoditka torta vyzera mnamkovo 😵 oslavenec stastny 😉 a mas fesakov rodicov 😉

mojalili
18. jún 2011

@kafoditka Filipkovi všetko len to naj k 1: narodeninkám 😵 😵 😵 😵 😵

Pridávam fotečky z akcie, možete pozrieť. https://www.modrykonik.sk/fotoblog/mojalili/alb...

kafoditka
18. jún 2011

@katka55
@karinnka dakujem 😉 torta bola jogurtovo jahodova, a fajnova 🙂 Kati ako bolo na stretku, co ste vsetky take tajomne a nepoviete viec? ci cakame na prispevok od maxi? 😀

kafoditka
18. jún 2011

@mojalili 😉

katarina7777
18. jún 2011

@mojalili super fotky.... a najlepsie su tie co cvakala Lili 🙂

karinnka
18. jún 2011

Krasne momentky,inak poniektore som vobec nespoznala...vobec neviem kdo to bol 😕 😉

mojalili
18. jún 2011

@karinnka to ani my 😀 😀 😀

jaz
18. jún 2011

aj my dakujeme vybornym hostitelom Petke a Miskovi a aj vsetkym zucastnenym za prijatie medzi seba 🙂, bolo perfektne. Vsetky deticky su krasne a sikovne, rodicia sympaticki, napriek tomu ze bolo veeela deticiek, nebol ziaden plac a krik, aj to svedci o tom, ze to bola ozaj vydarena akcia 😅 DAKUJEME

@aalexis007 mozem poprosit recept na kolacik? 😉

zrzulka
18. jún 2011

@aalexis007 tvoj kokosovy kolacik bol mnamkovýýýýýýýý, aj ja si prosim recept... 😉

zrzulka
18. jún 2011

@mojalili jeeeeeeeeej ty si toho vyfotila 😉 super...som zvedava na nase fotografky maxi a denis co tu vycapia... 😉

macik27
18. jún 2011

ahojte tak my už sme doma 🙂 akcia bola SUPEEEEER gulášik perfektný (aj jeden aj druhý 😅 ) detičky boli zlaté a samozrejme aj mamičky a oteckovia 😉 a aby som nezabudla na havkov ktorý to tam krásne spestrili...dakujeme za krásny deň

katka55
18. jún 2011

@kafoditka ked mame tolko zazitkov, ze ani neviem, co by som skor napisala 😅 musime pockat na "poviedkarov" 😀 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre