Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
3. mar 2010

Oacka ja som pila dost casto ale je fakt ze uz som dlho nemala.... 🙂)))

kafoditka
3. mar 2010

oacka, ja si dam kolu tak za pohar vzdy, ked mame nejake tazsie jedlo navarene... podla mna v malom mnozstve neuskodi 😉

maxara
3. mar 2010

kafko co robis?

kafoditka
3. mar 2010

maxi.. zalahli sme s Petom a dali si poobednu siestu.. chystame sa nieco navarit, inak pohodka, co porabas ty?
Inak dala som mu hrat gulicky a na prvu supu nahral 34tisic pekne nas dobieha.. som zvedava na kolkych bodoch skonci, ked sa do tej hry zazere 😉

oacka
3. mar 2010

ešte jedna nechutná otázka: máte niektorá teraz v šiestom mesiaci, alebo v piatom taký hustejší výtok? ja to mám asi týždeň a neviem, či som prechladla,alebo je to normál. ☹

kafoditka
3. mar 2010

oacka ja to mam tak 10dni... davam si intimnku.. ked je bezfarebny a nezapacha, tak je vsetko ok 😉

maxara
3. mar 2010

kafko ja sijem tie zavesy blbe... nadavam pri tom...
oacka ja tiez, ale nie az nejako moc husty, ale tiez si radsej davam intimku... je toho viac ako bezne pred tehu

sisaa
3. mar 2010

ahojte babeny
na vahovy prirastok sa doteraz ozaj nemozem stazovat, ALE, za dva tyzdne som pribrala 2,5 kg, t.j. asi tolko, co za cele tehotenstvo. Je to normalne??

katarina7777
3. mar 2010

cauko ... kedze ku mne nedorazila zasielka so slovenskymi tehulkami, dala som sa do umyvania okien sama 🙂

maxi ja by som cudzieho v dome nezniesla, este k tomu chlapa a spindura ....dlhe vlasy u muzov tiez nemusim... dneska v noci sa mi bude snivat hororovy sen o dlhovlasom podnajomnikovi 😀

kocky co varite na veceru? ja by som si dala vajcovy chleba 😝

maxara
3. mar 2010

katka7777 ved my sme chceli dojst az na prazdniny 🙂 akoze dovolenka...takze az dalsi krat ked budes umyvat okna, az vtedy..

katarina7777
3. mar 2010

a kolu nepijem, ani pred tehu som ju nikdy nepila... obcas dam ochuteny rajec... kazdy sa ma tu vypytuje ze co je to za napoj ze je taky dobry.... a ja im s hrdostou na to ze slovensky! 😝 😝 😝

dneska som na nete objavila postielku z ktorej sa da potom spravit gauc, tak silno nad nou uvazujem... skuste kuknut do albumu ze ci je to hovadina 😒

sisaa ja tiez tak narazovo priberam...

sisaa
3. mar 2010

kati, tiez som tu postielku videla a pacila sa mi, len si nepamatam, ci bola vyskovo nastavitelna.

sisaa
3. mar 2010

inak celkom dobry napad

zrzulka
3. mar 2010

Kati rajec aj my pijeme na litre. Uz davam aj malej. u nas leti najma salviovy. teraz je aj novy druh. gastan. Zaujimava chut. Muza ukecavam na tu Britu cisticku vody ale sa boji ze potom bych mu nedovolila uz Rajec kupovat. U nas pije bylinove hlavne on... ja len ked sa mi presyti rajec obyc... fuuuuuuuu robim reklamu rajcu. Ja iba ten pijem a este Toma natura je tiez fajn....
vajcovy chlieb sme mali na ranajky 🙂))) taky fajny aj s cesnakom a syrom ....niezeby som ti robila chute .... 😀

zrzulka
3. mar 2010

Sisa podla mna si v norme.... ved teraz sa pribera najviac a najrychlejsie. ja som dost brutalne pribrala tie prve mesiace ale teraz stojim konecne na vahe.... Je to asi indi vindi.... vsak deti vedia co potrebuju .... 😀

zrzulka
3. mar 2010

kati ta postielka je peknucka, ja sice takyto styl nemusim, som skor na prirodny ale nie je zla.... a fakt prakticka vec....Kupis kvalitny matrac a mas vyriesene na par rokov 🙂)))) A ten kos na spinkanie je tiez suprovy....
To je super takto riesit prve dietatko, ja pri mojom tornade uz len uvazujem ako to spravit aby mala nebudila maleho, aby ho nevytriasla z kolisky ci neublizila mu ked ho budem mat v kresielku pocas dna.... U nas teraz totiz vsetko lieta. neviem jej vysvetlit ze sa hadze len lopta.....

oacka
3. mar 2010

katka, obidve postieľky, čo tam máš sú krásne. nedáš mi na ne link? dá sa to objednať aj na Slovensku? a ten kočík je aká značka? dal by sa objednať aj na SR, nevieš? ty ho objednáš cez net?

oacka
3. mar 2010

tak som si vyrobila tehotenský denník z obyčajného hrubého zošita,môžem ísť doňho písať moje tehotenské trampoty. 😀 😀

katarina7777
3. mar 2010

Bola som sa napapat, nakoniec som namiesto vajcoveho chleba spravila prazenicu s cibulkou a sunkou... ale pri vajciach som zostala 😀

Sisaa neviem ci sa da vyskovo nastavit, musim si to zistit.

Zrzulka aj mne sa to zda prakticke ze ju vyuzijem aj ked maly vyrastie... i ked dufam ze sa podari aj sestricka. Sestra mi hovorila ze ju maju v jednom obchode v nitre, tak ked budem teraz doma tak ju pojdem pozriet nazivo. Aj ja stale rozmyslam nad bezpecnostou kvoli psom, tak preto cez den budem mat male v kosi lebo ho nemozem len tak polozit na gauc sameho... hned by bol olizany 😒

katarina7777
3. mar 2010

Oacka ten kocik je znacka bebecar, skus pozriet www.bebecar.cz , neviem ci ho dostat aj na slovensku , ja si ho kupim v obchode tu v taliansku. Tie prve dve postielky su znacky MIBB a ta co sa da prerobit na gauc je znacka PALI, tu viem naisto ze predavaju v nitre.

Zrzulka moj mm sa zalubil do Rajeca tak nasi mu zakazdym donesu 10 paklov, naposledy sme mali v garazi zasobu asi pol palety... tu vobec nepredavaju ochutene mineralky, su len dzusy alebo fanta a pod.

katarina7777
3. mar 2010

maxi tak nateraz vam tie okna odpustim a v lete vas ocakavam brigadnicky! 😉

kafoditka
3. mar 2010

na kati, ale my sme to planovali buduce leto, ked budu krpci uz vacsi.. Vydrzis dovtedy pozerat na spinave okna??? 😀 😀 😉

akurat som dala pict babovku, som dostala strasnu chut na sladke... 😉

Mirka..... co je s tou obyvackou? 🙂

katarina7777
3. mar 2010

kafo som uz zacala dneska s umyvanim...som pochopila ze momentalne z vas ziadny osoh nebude 😀

mirka285
3. mar 2010

taak uz som sa dotrepala konecne domov,fotky som hodila tak mozte kuk 😉 ja nasu obyvacku zboznujem,mam v nej pocit domova,je taka ina,nie ako tie vystrihnute z katalogu...kocky bola som v tom obchode Gate A a nakupola som super oblecko...vsetko som si kupila L,normalne nosim s a viete co je super?ze to nie su tehotenske veci a aj tak je mi to L dobre a napriek tomu ze som nizka nevisia mi vobec rukavy a ani v ramenach to nie je vacsie..tie veci su proste len sirsie..vrelo odporucam 🙂 kupila som si prechodnu sportovu bundicku,koselu s kratkym rukavom,dve tricka s kratkym a jedno s dlhym rukavom a za vsetko som zaplatila 58 eur..dobre,ze?

zrzulka
3. mar 2010

Miri tak to si fakt super nakupila, a mas vyriesene... ja nastastie uz nic nepotrebujem tak som rada... lebo u mna su nakupy take navalove. najprv ma chyti osial nakupovania a potom aj polrok nic.... Pre seba ma nebavi velmi nakupovat ale na malej (a teraz uz aj malom) sa dokazem vyburit ....
A ta obyvka je supeeeeeeeeer... ten gauc sa mi veeeeeeeeelmi paci. peknucke to mate. my obyvku rusime ☹ Bude mi chybat ....:(

kati a kde to zijes? v Taliansku dobre si pamatam???
Tie okna by aj u nas zisli umyt ale kaslem to... snad na jar ma prepadne syndrom hniezdenia tak sa vyburim potom....

katarina7777
3. mar 2010

zrzuka byvam 20 km od benatok, ja som tie okna neumyvala od oktobra takze uz to je nutne...uz mam asi polovicu za sebou 😲

Mirka aj mne sa velmi paci tvoja sedacka, len u nas by bledy potah dlho neprezil 🙂

zrzulka
3. mar 2010

jeeeeeeeeej na par tyzdnov by som sa s tebou rada vymenila.myslim byvanie....nie umyvanie okien.... 😀 ty mas taliana manzela????
No ja som tiez od jesene neumyvala ale zase my mame len 1 dvojokno, 1 jednookno a plus v kuchyni je jedno okno a balkonove dvere....takze to sa da rychlo zmaknut len sa mi nechceeeeeeeeeee....

katarina7777
3. mar 2010

hej taliana 😉 Ja tie moje okna radsej neratam lebo by ma to odradilo, idem postupne po izbach 😝 a tiez len vtedy ked sa mi chce. 😉

mirka285
3. mar 2010

jee Kati ze pri Benatkach,to znie tak romanticky 😉 dakujem za pochvaly,a ten potah ked je spinav zvlecem a dam do pracky,on je totizto aj prakticky 😉 ozaj a dnes mi dosla ta zavinovacka do autosedacky emitex a fakt je uplne ze perfektna...a ja som si objednala letnu a vobec nie je niaka tenka je akurat lebo v aute tak ci tak kurime 😉 kocky co ste si ju objednali fakt nebudete lutovat..

kafoditka
3. mar 2010

Mirka..... velmi pekna obyvacka. Krasna sedacka! Ale vies, co ma fascinovalo ako prve, ked som pozrela na fotku?
To uzasne hupacie kreslo. Svetove!! Vzdy som chcela mat doma v spalni hupacie kreslo, predstavovala som si, ze v nom budem sediet s mojim babom a kojit ho... No na to kreslo mozem zabudnut, tak dufam, ze aspon kojit urcite budem 😉

Baby manzel mi okupuje notebook, tak pisem len sporadicky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre