Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
5. mar 2010

Stani ved keby ta to nepreslo do rana radsej skoc na pohotovost .... Ale ja si myslim ze taketo bolesti v tehu su normalne. pri malej ma tiez casto bolievalo podbrusko. Stale som citila nejake pichnutie. ja som si vzdy hovorila ze ved pokial nekrvacam tak hadam je vsetko ok....

zrzulka
5. mar 2010

No jasne ja som v Ruzinove pracovala tak mozno preto si mi povedoma 😀

mirka285
5. mar 2010

ano poznam 😒 zlaty to chlapec...Bratislava je mala dedina...ale nevideli sme sa uz asi tri roky...ze ho pozdravujem,ked mu ukazes fotku tu na ktorej este nie som tehu bude ma poznat..mal vtedy velmi dobreho kamarata ktory bol aj moj kamarat..

stanka33
5. mar 2010

katty aj ja som z dlhacov kde priblizne byvas?????

konecne niekdo... 🙂

mirka285
5. mar 2010

Katty a odkaz mu ze som rada ze sa konecne usadil,som myslela ze uz z neho bude stary mladenec 😝

katty17
5. mar 2010

stanka,byvame kusok od billy. ako su novostavby. byvate niekde blizko?
Miri, BA je vazne jedna mala dedinka 🙂. pozdrav som odovzdala 🙂

katarina7777
5. mar 2010

kuknem von oknom a vonku snezi .... sibe tomu 😒

katty17
5. mar 2010

stani, pozeram ze mam skoro rovnaky termin porodu 🙂

mirka285
5. mar 2010

Katty keby len Ba,cely svet je dedina,toho mojho fesaka zase pozna Ericica a on ani z Ba neni...tak sme sa na tom smiali mi nechcel verit 😉 sa tvaril ze kto by ma uz poznal z toho tvojho kona 😀

stanka33
5. mar 2010

ja byvam pri novom tescu v tych novostavbach ako je to namesticko nove

katty17
5. mar 2010

stani, myslis pri tom expres tescu? ak ano, tak to si velmi velmi blizko nas 😀 . miri, a vy kde v BA byvate?

mirka285
5. mar 2010

my kusok od vas,v Devinskej Novej Vsi,mame sice 3 izbovy byt ale aj tak by sme chceli stavat ked sa nam rodinka rozrasta 😉

stanka33
5. mar 2010

jj pri tom a ty si v tych vysokych dvoch alebo v tom sivo-orangovom, v tom ma nas jurko kamosa a viem ze tam byva strasne vela bab kt. su teraz tehotne

katty17
5. mar 2010

ozaj julovky, dufam ze dame niekedy aj stretko 😉 .
idem sa uz supnut pod perinku. prajem dobru nocku a sladke sny 🙂

katty17
5. mar 2010

stani, byvame v takom hnedo ruzovom. alebo mozno je to aj sivo oranzova 😀 . je to treti dom od cesty.
a mas pravdu, su tu niektore susedy tehulky, resp. jedna uz porodila a druha o ktorej viem bude rodit o chvilu 🙂

stanka33
5. mar 2010

no asi viem..tak to sme blizko....dufam ze budeme sem tam spolu kocikovat 😀

hmm tu bude zasa vela babatiek hlavne ked to po zime povylieza von a aj vela tehuliek ked sa otepli to bude vidiet...idem aj ja majte sa az sa bojim postavit ci ma zasa nechyti to pichanie....

katty17
5. mar 2010

stani, ved ked pojdete s malym von, dajte vediet. ja som totiz od zaciatku tehu na PN, cize mozem vziat psa a zbehneme na prechadzku 🙂

stanka33
5. mar 2010

ok.. my sme vonku dvakrat denne mozno si nas niekedy zazrela, hlavne teraz v zime sme sa tam naokoli motkali, ked sa neda na ihrisku

mojalili
5. mar 2010

MAXI - na tvoj domcek som zavolala aj manzelicka sa pozret... 😵 krasny....farby su podobne mojim, syte...

MIRKA - ked budem robit rodinny dom, tak tiez budem mat obyvku aj kuchynu ladenu viac do dreva a bielych stien, nech nejake farby, mozno tak hneda stena jedna s kombinaciou tapety v obyvke. Ale na poschodi sa vyřádim s farbami v detskej...v spalni bude hneda roznych odtienov na jednej stene, som rozhodnuta...ale obvka bude ladit s krbom ....kamen a drevo....a skor gauc, koberce ci zaclony budu farebne,aby som mohla menit rozne farebne motivacie....jaj, to bude rozmyslania, ako to urobit 🙂

Kocky, konecne som sa od rana zastavila, takymto tempom ja o par tyzdnov nebudem moct robit uz nic s mojim chrbatom... ☹ ☹ ☹ aj vas tak strasne boli? Mna neuveritelne 😒
A to trpnutie lona nemate niektora? JA ked aj umyvam dlhsie riad, tak uz musim sadat, inak mi to tam dole stale trpne....nie je to tvrdnutie bruska...ale skor tam dole....

mirka285
5. mar 2010

mojalili ja som tiez uz cela na rozsypanie...len ochkam a pripadam si uz jak debil ale co mozem zato ze som v stave akoby som isla za mesiac rodit...a navyse dnes ma zacalo boliet cele viecko akoby sa mi tam jacmen robil alebo co..no dufam ze nie 😠

katarina7777
5. mar 2010

kocky hodila som nejake foto oblecka do albumu... fotila som vecer a mobilom takze kvalita a farby nic moc ale nieco vidiet 😉

zelam vam dobru noc 😔

katarina7777
5. mar 2010

mojalili pri foteni aj mne zacalo trpnut tam dole... co je to chytlave?

aalexis007
6. mar 2010

Dobré ránko, určite všetky ešte búvate. Ja som už od 6:00 hore. Manžel odišiel do práce a ja už nemôžem spať. Achhhhhh.
Ozaj neviete kedy sa ide na materskú, keď som od začiatku tehu na PN? A materská sa počíta za predchádzajúci rok 2009? Vďaka

mirka285
6. mar 2010

dobre ranko..Aalexis na matersku mozes ist bud 8 alebo6 tyzdnov pred porodom...gynkologovia si tym nemaju problem staci ked im povies kedy chces ist,a je to jedno ci si alebo nie si PN,akurat za vacsinou ked si pn vypisuju skor,takze tych 8 tyzdnov pred porodom..

monline
6. mar 2010

dobré ránko prajem
poraďte mi, bolí ma zub, ale riadne..čo si môžem dať okrem zubára?

maxara
6. mar 2010

dobre ranko babky zabky... ja dnes idem k nasim, ale teraz este cakam mm, lebo on si este lazkal spat
alexis a ta materska by sa mala pocitat z prijmu za minuly kalendarny rok, ale 100% to neviem. Niekde som citala, ze od nastupu na matersku odrataju pol roka a odvtedy spatne rok je to, z coho sa pocita...
monline - asi jedine paralen a zubar... 😒 ale ak ta boli tak, ze skor dasno, resp. ze to mas cele ubolene, skus si zaliat nechtikove kvety a ked to vychladne, tak pokloktat... alebo asi budes mat doma skor salviu (ale len poriadne "pokloktat" myslim tym, poprevaloval na tej strane okolo toho zuba) a ak mas propolis, tak tym potriet vatickou do ucha

monline
6. mar 2010

díiky maxi..včera večer ma trocha začal pobolievať a teraz ma riadne bolí na dotyk, zavolám zubárovi, len neviem kedy sa k nemu dostanem, muž je v práci autom..možno ma večer vezme, juuj, bojím bojím...idem si dať paralen

mirka285
6. mar 2010

vidim ze dnes sme ubolene 😉 ja mam zase opuchnute cele ocne viecko,dufam ze mi to prejde a nebudem musiet ist k dr. ☹ dnes na obed sa chystame do ikei a do kiki,potrebujem take velke krabice pod postel kde si mozem uskladnit niake veci...poradte ak viete kde to maju?

zrzulka
6. mar 2010

katty nejake stretko sa uz organizuje len neviem v akom stadiu to zatim je....zatial to vyzera na velkonocny pondelok stretko v ZOO...

Mirka my sme boxy roznorode od papierovych cez umelohmotne az po latkove pokupili v Ikea ... Ale maju ich aj v Kike.... Pod postelou mame s okienkom cez ktore vidime co tam je ulozene a tie sme kupili tusim v tescu....

... my ideme dnes s malou do Bonga haly... tesim sa ako to tam bude prezivat... nebyt tehu tak sa tam vyjasim urcite s nou .... 😀 😀 😀

zrzulka
6. mar 2010

babulky prajem vam aby vam vase boliestky co najrychlejsie presli... Ufffffff zuby to je neprijemna zalezitost.... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre