Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
14. mar 2010

Inak nejaka babula nam odrovnala zrkladlo na aute, teraz tu bol sused, zvestovat nam tu uzasnu novinu... 😀 No som zvedava. zajtra ideme do Olomouca 😒

strasska
14. mar 2010

bella: inak v tomto s Tvojim manzelom suhlasime. My napriklad nechodime v nedelu nakupovat. Moja mama roky robila v obchode a stavalo sa, ze bola doma iba jednu nedelu v mesiaci. Nechcela by som, aby zazivali toto moje deti. Aj ked my sme uz boli vtedy vacsi

zrzulka
14. mar 2010

bella to sa paci aj mne, tu na Sr je to otrasne co sa tyka otvaracich dob.. Mne je vzdy luto ze nase predavacky robia este aj sviatky, piatky od nevidim do nevidim 😖 .... a to petrzalske tesco non stop otvorene. No neviem pre koho.... V uk to iste. tam je vacsina centier len do 19tej otvorena....

strasska
14. mar 2010

zrzi a nechala na seba aspon kontakt, ja viem, ze je Vam to asi na prd,a le ja mam strasne rada korektnost. Ale ja som taka poctivka vo vsetkom 😠

katarina7777
14. mar 2010

zrzi nic prijemne teda s tym autom 😒

zrzulka
14. mar 2010

A este mnohi nie su spokojni , napriklad 25.12 ked bolo vsetko zatvorene tak uz som citala diskusie ze ako je to mozne ze obchody su zatvorene. Ako si to vobec niekto dovoluje neotvorit....no mna by ani nenapadlo ist 25.12 nakupovat 😖 a to nakupujem rada 😀

strasska
14. mar 2010

musim ist, lebo chlapi vstavaju a ked ma maly nacape pri PC, tak budeme az do vecera pozerat na youtube traktory

strasska
14. mar 2010

inac nas maly hlasi kakanie, ale kaka zasadne len do plienky a na nocnik nesadne, zatial neriesim, ale dufam, ze to leto isti

zrzulka
14. mar 2010

strasska no mam strach ze nechala 😒 zeny take nieco nerobia.... 😖 cest vynimkam samozrejme, mne sa to tiez uz stalo a nechala som kontakt aj ked ten dotycny si auto opravit nenechal.-.... Ale sused si zapisal jej SPZ tak uvidime v akom je stave to zrkadlo a potom poriesime....

bellablonde
14. mar 2010

😀 😀 práveže to vôbec na neho nezaberá
len sa mu veľmi páčia pesničky a stále chodí a nosí si nočník, keď ho posadím, nevydrží dlhšie ako 3 sekundy a už letí zase preč a tak dokola 😀
si vždy nájdem na youtube nejaký potty training song
minule asi pred mesiacom, po polhodine inšpirovania sa spievajúcimi bábetkami na nočníkoch mu hovorím, že idem na chvíľu do kuchyne si zaliať kávičku a kým som sa vrátila, pribudla na podlahu mláčka - ale mimo nočníka.. 😀
odvtedy nepribudol ani cvrk 😀

ale netrápi ma to nejak extra

zrzulka
14. mar 2010

bella no ani mna to netrapi nejako ze mala ma plienky ale kazdeho naokolo ano. este aj mama zacne ze ci sa nehanbi.... ona ju stale len na nocnik dava. ja to teraz riesit ani nechcem. budem odplienkovavat spolu s bratom....nema to vyznam s tym zacat teraz. Ved raz dospeje do stadia ked si to zacne uvedomovat. ja ked idem na WC a ona pricupita za mnou tak jej ukazujem preco tam som, co tam robim, vsetko jej komentujem, len sa nema k cinu....

bellablonde
14. mar 2010

pre nás sú nedele vždy nejaký spoločný výlet - najčastejšie príroda v okolí,
obchod vyslovene, ak niečo súrne chýba z potravín, ale zvykneme urobiť sobotný väčší potravinový nákup, tak aby som ja potom v týždni len dokupovala čerstve pečivo + nejaké drobnosti
Neznášame prepchaté NC... a teda musím povedať, že mm má v BA vyslovene averziu voči auparku. Vravieva, že z neho ide zlá karma... však tam aj chodíme asi 2x do roka.... 😀

zrzi, smola s tým autom, hlavne zajtra, aby ste bezpečne išli ...

bellablonde
14. mar 2010

aj náš prnďulík sa prebúdza pomaly... dnes potiahol 3 hodiny,
mm si tu chrapká pri mne na gauči z pravej strany, cica je natiahnutá z druhej, aká idylka 😵

zrzulka
14. mar 2010

Bella a kam chodite hod nejake typy... ja mam niekedy pocit ze sme uz vsade boli (myslim tu v okoli) my najcastejsie Zoska, cerveny kamen, budmerice, baba, koliba....
A inak tak isto to robime aj my len s tym rozdielom ze na vacsie nakupy chodi manzel do At v tyzdni... V sobotu sa stavime len obcas na rodinny nakup.... Moj muz a nakupne centra sa tiez nemusia.... vsak aj preto som sla do Uk sama, on by tam len trpel 😀 Ale ja do Auparku chodim, vela krat sa tam stretavame so znamymi... Hned za nim je ihrisko, park... Neviem preco ale vacsinou sa stretavame v Auparku

sunnygirl
14. mar 2010

len som vás prišla preventívne pozdraviť 🙂 a súhlasne sa pridávam, že nesúhlasím s otvorenými obchodmi cez nedeľu ani cez sviatky 😠

Bruško už lepšie, ale depka ešte trocha ostala. teraz pijem feniklový čaj (aj pre bábätká), lebo som nejaká nafúknutá 😅, tak aby ma neodfúklo 😀 ale len vyfúklo 😅

zrzulka
14. mar 2010

jaj a vdaka, snad dojdeme bezpecne lebo to ideme este do pardubic, prejdeme pol ciech 😀 vsak si prinajhorsom poziciame auticko . toto nase auto je kapitola sama o sebe. Uz malo dve buracky, ani raz nie nasou vinou.... 😝

katarina7777
14. mar 2010

baby ani ja obchody v nedelu nemusim ale ked vam chyba nejaka vec na varenie tak je pohodlne mat na okoli otvoreny jeden ... velakrat som musela menit nedelne menu kvoli tomu .

Teraz si varim na veceru obdobu leca, len som tam pridala cukynu a brokolicu, lebo by sa mi pokazili v chladnicke... mm uvarim nejake cestoviny asi... uvidim aka pride objednavka 😉

katty17
14. mar 2010

ahojte babulky. co sa tyka toho cvicenia, tak ak nie ste na rizikovom, nieje dovod necvicit alebo nehybat sa. ja som mala na plane neprestat s fitkom a precvicit cele tehu, ale nedalo sa :(. tak az teraz po odsuhlaseni lekara mozem opat cosi robit. tak som sa hned supla na pilates a cvicenie vo vode. plus som zacala plavat kazdy piatok v bazeniku. je to paradickaaaaaa. 🙂 ak sa chce niektora pridat, sup sup do toho 🙂.
ozaj, co sa tyka toho potvrdenia od lekara, tak niekto som uz pocula o tom aj u nas ze to vyzaduju. ale jedna sa hlavne o tehulky ktore boli na rizikovom a pocula som to aj v ramci plavania a roznych cviceni vo vode...

katty17
14. mar 2010

Kati, to zeleninkove leco nemusi byt vobec zleeee. 😉 . ja som dnes tiez mala chut na bezmesite papanie, tak som navarila zemiacky a karfiol. mnami. normalne mi skvelo padol. 🙂

katarina7777
14. mar 2010

katty ja jem maso velmi malo ... dala by som si inac aj to tvoje menu 😉 hlavne take nove zemiaky s petrzlenovou vnatou... mnam

jaruska8
14. mar 2010

Ericica, kúpila som BIODERMU, tú používam aj ja, tak sná´d sadne aj bábätku, robia aj rad pre detičky, tak len krémik na zapareniny, vlhčené obrúsky a kúpaciu emulziu. Aj tak také tri prvé mesiace nechcem nič iné používať. 😉

stanka33
14. mar 2010

ahojte.....

baby nas maly dnes vobec nespal od pol 7 hore a zaspal az vecer pred 8 chapete????ked mal spat tak stal v postielke rehotal sa vsetko opakoval po mne co som mu povedala tak som to po takmer 2 hodinach vzdala...boli sme dnes v Bibiane...strasne super pre decka..vystava svet hrou ci ako sa vola...kopec hraciek, vseliakych napadou..boli sme aj s kamoskou, sme mysleli ze ich to tam nebude bavit..no opak bol pravdou

inak my tiez najviac chodime do auparku, lebo to mame najblizsie, ale hlavne do parku a na ihrisko za tym...cele leto sme tam boli a na plazi....avion ma moc nelaka iba ked chcem nakupit nejake handry...a co sa tyka nakupovania ja aupark prejdem za hodinku..a dost...

inak ani mne maly neobsedi na nocniku...ked kaka mi povie, ale nestihnem ho posadit a zistila som ze sa pocika hned rano a poobede ked vstane tak davam vtedy...este to asi nevie odhadnut ale chape co sa robi..tak do leta sa hadam naucime 🙂

stanka33
14. mar 2010

inak v piatok a sobotu ma byt 18 stupnov...konecne..u nas su tie obchodaky na programe len ked sa neda von ist a uz ich mam pokrk...

a cvicit zacinam od utorka.....konecne...keby som mala viac casu tak chodim aj viackrat do tyzdne...

mirka285
14. mar 2010

caute babule,som to rychle prebehla co ste popisali,no tak obchody nonstop otvorene nechapem,a Vianoce a sviatky vobec nie..Talianov nemusim,a odkedy som bola v Rime som na nich az alergicka,absolutne si nevazia turistov,vsak naco,maju ich tam dost,myslim si o nich ze su to este vacsi odrbavaci ako slovac a navyse su podla mna aj hlupi...absolutne neovladaju ziadnu rec okrem talianciny 😉 Dufam ze Katkin muzik je ta vynimka co potvrdzuje pravidlo a neurazila som ju 😉 ale ja som z nich bola velmi sklamana,zato Rim je prenadherny 😉 dnes som cely den chodila po navstevach tak som vypluta a idem do hajan 🙂

katarina7777
14. mar 2010

mirka moj mm je netypicky talian a okrem peknych oci ma ocaril aj tym ze ovlada 4 jazyky, on zil 15 rokov v usa.... ja som na zaciatku po taliansky nevedela takze sme ficali na anglictine 😉 inak najde sa tu dost zatupencov ale asi ako vsade 😒 velky rozdiel v sposobe zivota je medzi severom a juhom... ale ja som spokojna tam kde som ... inak by som tu nebola 😀

katarina7777
14. mar 2010

baby tu je strasna hmla, nevidim si ani na plot a mm musi ist autom rano na rokovanie do milana... to zas budem mat nervy aby sa tam bez problemov dostal 😠

stanka33
14. mar 2010

Kati jasne je to fakt velky rozdiel medzi juzanskymi a nasimi povahami.....ja mam Taliansko celkom rada...bola som na olympiade v Turine... viac sme pochodit nestihli..ale urcite raz aj na to prijde....

mirka285
14. mar 2010

juj Kati tak ten tvoj sa nemoze s nimi porovnavat🙂ale som si myslela ze tvoj bude o niecom inom,inak by si ho predsa nevybrala taka pekna Slovenka 🙂 a my Slovenky sme teda fajnove,no nie?ja mam zle skusenosti s Talianmi ale urcite ze nie vstci su rovnaki..mna vzdy v robote vytacalo,ze prisiel talian,on vedel len po taliansky,ja rozpravam troma jazykmi,a on sa este tvaril ze ako to ze mu nerozumiem 😒 ale poznam ich aj zopar ktori podnikaju na Slovensku,a ti su fajn,a velmi sa mi paci ze sa naucili aj po slovensky rozpravat...ale vsade su ludia taki aj taki..mna nahnevali strasne v tom Rime,som bola sklamana z ich pristupu k turistom ☹

maxara
14. mar 2010

fuuuu babulky dobry vecer, az noc...
teraz som vas az docitala od piatku, gratulujem k novym zisteniam pohlavi, uspesne su v tabulke, avsak o5 iba v mojom kompe, kedze momentlane nie som v stave to tu riesit... ale slubujem zlepsenie plnenia mojich konikovskych povinnosti 😒
takze... kdeze som trcala? vo stvrtok po ceste z roboty sme boli kupit farbu pre malicku do izbicky, v sobotu sme boli doobeda na nakupe v tescu a aj tak dakujem Bohu, ze je tesco v PK otvorene aj v nedelu, kedze ja som si uz na toto pohodlie zvykla (samozrejme sme zabudli cosi dost podstatne na malovanie). Osobne nemam nic proti otvorenym alebo zatvorenym obchodom, je mi to jedno, ale vzdy potesi, ked je nieco otvorene, ked ja potrebujem 🙂 aj ked sa neobesim, ked otvorene nebude... V sobotu poobede sme zacali malovat, "zltou" z ktorej sa vyklula svetlookrova (ale velmi pekna) a zelenou, ktora tiez ostala o dost svetlejsia, ale tiez pekna. Dnes mm so svokrom zacali stavat nabytok do detskej, a poviem vam teda, tandem "A je to" sa moze schovat 🙂 pozerali do toho navodu a obaja rovnako zbrkli, rovnako nepozorni a mudri samozrejme stavali hlava nehlava, potom rozoberali a skratka.. za 8 hodin mali 4 kusy... skoncilo to vetou svokra, no ja uz musim ist, ved kym sa narodi je dost casu... 😖 no pri ich tempe... si dovolim pochybovat.
Ja som medzi tym den stravila v detskej izbe malovanim pestrych stvorcekov na stenu, alias ozdoby... vyzera to super, aj ked mi to trochu pozatekalo, ale uz na to "kaslem". No este mi tam chybaju ine prvky, co tam chcem mat, takze foto prihodim az ked to bude, dobre KAFKO? 😉 no a skoncila az teraaaaz pred chvilou, tak som vas len precitala, zapisala do tabulky a teraz sa chystam odpadnut do postele... 😲 (zivanie)...

katarina7777
14. mar 2010

mirka mne sa tiez rim velmi pacil ale rimania si o sebe myslia ze su ti najlepsi, najkrajsi a najmudrejsi... nafukanci... nehovorim ze vsetci ale 90% urcite

ja si niekedy pripadam viac talianka jak on, ovela rychlejsie sa "rozvasnim" ... on je povacsine kludas ... inak talianom sa veeelmi pacia slovanske typy , hlavne blondinky 😀 😝 😀

maxi uz som rozmyslala ze kde si zmizla? esteze rodime az v juli... dovtedy to tvoji chlapi hadam stihnu 😉

stani ja som tu uz vela rokov a stale tu je co pozerat... na stare kolena by som chcela ist byvat do toskanska, to je taky moj sen 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre