Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinka349
19. apr 2010

maxi - no mala byt, ale este stale n ic nedali na ich stranku....stale je tam,z e hlasovanie spustia v najblizsich hodinach 😖

maxara
19. apr 2010

apropoo pupok mam iba trolinku roztiahnutejsi, resp otvorenejsi, inak rovnaky.. mam tam dost tuku, co mu drzi fazonu 😉

maxara
19. apr 2010

tinka tak nezabudni dat vediet, ked to spustia.. a ozik, dokedy sa hlasuje?

ivka8255
19. apr 2010

a k svokram, teda neviem kam by som zaradila tu svoju 😨 ona je taka nemastna neslana, nikdy neviem co si mysli a po dvoch rokoch co byvame v jednom meste (ale nie spolu) je mi to uz aj jedno, ale dnes sa u nas stavili (inak k nam voooobec nechodia, ale neviem preco nie, lebo ja ich furt volam nech sa stavia) a ona ze to mas este cas moja vybavicku chystat. Tak neviem kedy to podla nej budem robit, ci tyzden pred terminom 😖

stanka33
19. apr 2010

no moj pupok uz nikdy nebol taky ako pradtym a teraz sa uz straca zasa...
k svokram sa navyjadrujem radsej.........

tinka349
19. apr 2010

na nete maju ze s ahlasuje od 19.4 do 19.5-tu sa vyberie miss tehulka internet , a 22.5. je vyhlasenie miss tehulky tej, ktoru vyberie porota len na zaklade fotiek

ivka8255
19. apr 2010

tinka: napis nam link na tu stranku, nech to nehladam 😉 dik

maxara
19. apr 2010

tinka hodis prosim ta este raz ten link, nech si ho supnem medzi zalozky

kafoditka
19. apr 2010

baby ja idem pomaly do hajan, po tych par prebdenych nociach som celkom hotova.. zajtra si vas docitam 😉 Paaaaa

katarina7777
19. apr 2010

maxi , kafko s mojimi blchacmi uz mam vsetky dvere spinave, same nufaky po skle... takze tu je vzdy co umyvat... kedykolvek mozte prist 😉

alllexa
19. apr 2010

No a u nas zehli manzel🙂

maxara
19. apr 2010

katka my tak mame vsetky okna v aute 😉

maxara
19. apr 2010

allexa dobre ze ides, nevies nahodou pohlavie?

maxara
19. apr 2010

kafko dobruuu

katarina7777
19. apr 2010

tinka mozes ratat aj s mojim hlasom

dobru kafko 🙂 , aj ja uz som polomrtva lebo obcan v bruchu ma minulu noc zobudil uz o pol piatej 😠

carrie84
19. apr 2010

Stanka - nestras s tym pupkom!!!!!

katarina7777
19. apr 2010

maxi auto je kapitola sama o sebe, vnutri mame cierne vybavenie tak si vies predstavit jak vidiet vsetky psie "znacky"

katarina7777
19. apr 2010

baby flasky a dudliky uz mate? dajte nejake tipy lebo si neviem z tolkeho mnozstva vybrat 😒

alllexa
19. apr 2010

Neviem este... Zajtra mam poradnu, tak snad sa uz dozviem... Len povodne som bola objednana na stvrtok a doktorka si berie dovolenku, tak ma chceli prelozit na iny tyzden. To som nechcela, lebo uz som dufala, ze ma vypise na materskua a takto by som este na buduci tyzden musela ist do prace (kedze by som nemala papier), tak som ich presvedcila, nech ma napchaju este niekam na zajtra... Tak snad ma nevysetri narychlo.

katarina7777
19. apr 2010

inak prave sa napchavam kukuricnymi chlebikmi v posteli, milion omrviniek vsade to zas bude noc 😝

maxara
19. apr 2010

katka minule som umyla v sobotu auto (ale uz davnejsie, ked bolo v sobotu pekne), ten zlty kabriolet.. z nedele na pondelok prsalo nejake hovno z mrakov alebo co ale cele auto som mala v pondelok zvonku zasrate.. a ked som nastupila dnu (isla som do roboty), skoro som odpadla, mm zobral totiz psov na "vychadzku" v kabriolete (isiel ich prebehnut ku priehrade) a oni naskakali dnu cely zablateni a este zaslintali obe okna a na prednom Baso nechal frnak pri brzdeni (to bezne).. otras.. a ja ze fajne, ake mam pekne auticko ciste, skoro ako nove.. Kolegyna sa chcela zviest do Petrzky so mnou a bala sa sadnut si.. 🙂

maaja
19. apr 2010

katarina 😀

maxara
19. apr 2010

allexa, tak ja na teba este do zajtra pockam s tabulkou a zajtra ju supnem potom do juloviek, nuf?
katka - pozooor na chlebik.. som povedala ja, co som prave zozrala bosniak s pribinacikom 😅

bellablonde
19. apr 2010

caute kocky 🙂
kati ty si kde bola stratena?? 😉 dnes budes spat ako princezna na hrasku

co sa tyka flasiek, mne sa (teda petovi) sa velmi osvedcila znacka MAM, kukni zuzik1983 do albumu - myslim, ze tam som videla cely set tychto flasiek 😉

moj pupok je vypukla katastrofa ... taak sa mi to nepaci ako vykukuje😖

maaja
19. apr 2010

katarinka - dudliky zrejme len AVent ... my sme boli spokojni, a teda budem s nimi pokracovat ... ziadne ine maly nechcel alebo boli nahovno !

bellablonde
19. apr 2010

maxi 😀 😀 😀 to je story, zlaty manzel 😀

alllexa
19. apr 2010

Maxi - oki, budem Ta informovat, nuf🙂

Flasky este vobec neriesim, netusim, co vybrat a co vlastne treba, a vseliake tie sterilizatory ma uplne desia🙂

A pupok mi vyskakuje, ked maly-mala kopka🙂

maaja
19. apr 2010

my nemame psov, teda nie takych co ich v aute vozime, zato mame syna - to je snad horsie ako tie psy co pisete 😅
ale uz sa chystam orobit v aute poriadok ... neviem ale kedy !

maxara
19. apr 2010

bella a najlepsie bolo, ze som to nechala zaschnut a asi v piatok sme isli spolu do roboty, som si na to sadla (na spolujazdcovi), ma odviezol, ale on parkuje pred mojou robotou a ja potom po neho pridem. No a ked som prisla, tak mi vynadal, ze ake som prasa, chodit s takym autom.. 😀

maaja
19. apr 2010

alllexa, ja som sterilizatory nemala - normalne som prevarala v hrnci s vodou 🙂
a mala som tri flasky - dve na m,lieko a jednu na caj ... ja som totiz vobec nekojila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre