Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

iskrickaa
19. apr 2010

Neda mi, aby som nenapisala odkaz pre tinku:

tinka, len tak som si listovala strankami modreho konika a uputala ma tvoja prva fotografia. Myslela som si, ze nejaka buduca mamicka si tam dala fotku nejakej herecky pre inspiraciu. Ake bolo moje obrovske prekvapenie ked som zistila, ze na tych fotkach nie je nejaka zahranicna celebrita, ale baba z vychodneho Slovenska! Tak som si potom myslela, ze si minimalne modelka, ale kdeze, je to studentka na Technike! Potom som si precitala tvoje problemy s manzelom a chcem ti napisat toto - si velmi, velmi krasna a inteligentna zena, ale mas nizke sebavedomie, neuvedomujes si svoju krasu ani inteligenciu. Neviem, preco si si zvolila zivotneho partnera akeho si si zvolila, je to ohromna skoda, ze take mlade dievca podlahlo takemu chlapovi... Mlade baby su zvacsa naivne a maju malo skusenosti, je lahke ich ovplyvnit. Mala si od neho odist ovela skor, nez prislo do toho dietatko. Nemyslim to v zlom. Vies, rodicia ta lubia, ale urcite neboli dvakrat nadseni, ked si sa im zo zahranicia vratila v druhom stave, s tym, ze manzel je hlupak... Nepoznam tvoju situaciu, neviem, preco si sa vydavala taka mladucka a tak skoro. V kazdom pripade ti zelam do zivota to najlepsie, hlavne rodinnu pohodu, uspesne ukoncenie studia, zdravucke babatko a v neposlednom rade aj uvedomenie si svojich kvalit.

katarina7777
19. apr 2010

presne tak mirka, ved ako sa potom citia normalne tehulky ked vidia krasne superstihle kocky-tehulky bez bruska?
Mne sa pacia tinkine fotky aj kvoli tomu ako krasne vidiet okruhle brusko... ved o tom to cele je... o nasich pokladoch 🙂

mirka285
19. apr 2010

Katka ved preto aj musi vyhrat 🙂 🙂 🙂

ivka8255
19. apr 2010

tinka: myslim, ze ty jedina si tam napisala ten komentar presne od srdiecka a mas moj hlas 😉

tinka349
19. apr 2010

BABULKYYYYY ste zlate, ale ja ako pozeram na ostatne finalistky, tak su vaaaazne nadherne, hned prva mamicka ma 32 rokov a vyzera uuuuuzasne 🙂 no tam ani jednanie je skareda 🙂

iskrickaaa - dakujem 🙂 aj za komplimenty 🙂 ako sa hovori, krasa pomenie, ale hlupsot je vecna, preto radsej studujem , ako modelingujem 😀 a preco som s muzom? asi preto ze som sa vydavala skoro, dost naivna, zaslepena laskou, a aj preto som stale s nim...keby mi na nom ani trochu uz nezalezalo, tak to uz davno zabalim, ale tak . . . je to tazko . . . verim, ze nakoniec ho maly pokladik aspon trochu zmeni k lepsiemu

mirka285
19. apr 2010

tinka ale nas juloviek je tiez vela a my ti vsetky poctivo budeme posielat hlasy a ty ich vsetky tromfnes 😉

katarina7777
19. apr 2010

dobru noc, idem do hajan... 😔

tinka349
19. apr 2010

mirka 😀 no pockaj pockaj, tak mozno medzi finalistkami ej aj ina julovka len o nej nevieme 😀 alebo junovka 😀 ale ved uvidime, koniec hlasovania je o mesiac 😉

iskrickaa
19. apr 2010

tinka, podla mna to mas v kapse. Medzi tymi zenami nemas konkurenciu. To si myslim naozaj. Mam neter v tvojom veku, je vo stvrtom rocniku mediciny, chytra a tiez krasna baba, ale v srdiecku je to este dievcatko (nastastie sa s byvalym rozisla, bola to gula na nohe, nie partner), nema ziadne zivotne skusenosti. Vek tesne po 20tke je taky kadejaky, clovek sa lahko popali, ked nedava pozor... Velmi ti kvitujem, ze nie si modelkou, myslim, ze je to ovela obdivuhodnejsie, ked je krasna zena studentkou alebo niecim inym, ako ked po otazke - ty si modelka, vsak? Odpoveda ano. Tak sa drz, mas moje sympatie a urcite tu sutaz vyhras. Drzim ti palce!

mirka285
19. apr 2010

Tinka ale neni s nami v teme takze ma smolu 😝

tinka349
19. apr 2010

iskricka - dakujem 🙂

tinka349
19. apr 2010

mirka - no kazda bude mat nejaky svoj silny funklub 🙂 ozaj ze este je nas juloviek dost 😀

idem spinkat, zajtra skola vola, takze bru noc

monline
19. apr 2010

tinka blahoželám..vedela som, že do desiatky sa musíš dostať a mám pocit, že víťazstvo máš na dosah..už som poslala hlas, musím ešte zistiť aké sú pravidlá, lebo ten ďalší poslať sa mi už nedalo..tak- držím palce..a- páči sa mi tvoj komentár, je fakt krásny, úprimný, až dojímavý

monline
19. apr 2010

kočky
dnes porodila jedna júnovka Lenka chlapčeka..v 33om týždni...tuším ma to trocha vydesilo...žeby sme aj my boli tak blízko k bábätku???
-ale- hlavné, že sú v poriadku, pripájam sa ku gratuláciám 🙂

sunnygirl
20. apr 2010

Dobré ránko, idem si vás prečítať 😉 😉 😉

sunnygirl
20. apr 2010

no nestihla som vás prečítať, tak v práci.
Počasie: nes má byť krásne slnečno aj zajtra ale iba do obeda, potom dážď ale skôr stred a východ 😉

tutifruti
20. apr 2010

Caute baby.....

Tak konecne sa hlásim, mala som total brutal náročný víkend.... Prišli ku nám na návštevu kamaráti z BA z dvoma detičkami..... Bolo nám super..... Boli sme taká velká partia s deťmi na koníkoch..... Naša Dory mala navyše včera 3 roky, tak sme pre ňu robili oslavu..... som hotová.....

Ale..... Sono v poriadku, bábatko spalo, moc sa ukazovať nechcelo.... a..... vraj je to chlapec.... 🙂

Tak sa s tým tak po troche vyrovnávam..... 😅 Nejak som sa v duchu pripravila na Margarétku 😀 Ked som odhádzala trapne som doktora popýtala, aby mi ešte raz ukázal pipíka..... 😅 Nejak tomu nemôžem uveriť.... Navyše meno pre chlapca sa mi zrazu nepáči žiadne.....
Ale na matrike mi asi meno pre chlapca Margarét nezapíšu čo? 😅

lenkaaninka
20. apr 2010

ahojte tak tuti gratulka aj ja som to tak prežívala a div sa my sme mali tiež pre dievčatko Margarétka alebo Magdalénka.. 😉
zvykneš si

lenkaaninka
20. apr 2010

ozaj tinka tiež gratulujem ale nám to bolo jasné hned 😀 hlas som poslala... 😉

robika
20. apr 2010

ahojte dievcata, prajem pekny dnik... uz mame aj lepsie pocasie, tak dnes bude urcite fajn.

tinka: gratulujem a uz som hlasovala, inak som si bola ista, ze sa tam ocitnes, urcite Ti vseky drzime palce a vsetkym znamym poviem aby hlasovali 🙂

karinnka
20. apr 2010

Ahojte...prajem pekny den 🙂 Dnes je konecne aj na vychode pekne....tak sa vytesujem 🙂 Kde su vsetci?Asi v sukromnej teme.... 😉 A preco ju vlastne zalozili 😕
monline tiez som temu jun dnes prebehla a ostala som prekvapena....nejako to rychlo uteka 🙂

janka256
20. apr 2010

ahojte 🙂 Tinka aj odo mna mas hlas 🙂 tutifruti no parada vam to vyslo ze chlapcek nam uz je to jedno my mame aj aj ale dufam ze na sone o 2 tyzdne mi teraz nepovie ze chlapec kedze od zaciatku verim ze bude baba a aj my sme mali zo zaciatku Magdalenka meno vybrate ale potom som to zmenila sa mi zda prilis dlhe tak bude Mirka presnejsie by mala byt Miroslava Jana tak uvidime kedze aj Katka ma 2 mena 🙂

sunnygirl
20. apr 2010

lenkaaninka a tutifruti, vy to máte tak pekne rovnako, 2 babizne a teraz chlapček

tinka: gratulujem a držím palčeky, si favoritky

tak som asi posledná kto nevie, vraj v piatok to 3D, tak dúfam, že pôjdem a že sa ukáže kto sa ukrýva.

Dnes má byť krááááááááááááááááááááááááááááááásne, tak všetki von, kto môžete 😎 😎 😎

robika
20. apr 2010

sunny: neboj aj Ty sa dozvies... ale vies aky su lekari, kazdej povedia, ze na 90% a moze sa stat ze to budeme mat inak 😀

robika
20. apr 2010

bohuzial ja idem pracovat, skoda ze nemozem byt vonku... ale cely den budem schovana v kancli ☹ , tak baby ktore mozete uzite si to aj za mna 🙂

tutifruti
20. apr 2010

Janka dik.... 🙂
No ja som mala take krasne dievčenské mená vybraté.... 😀 A teraz fakt nevieme....
Ináč Magdalénku má moja sestra.... je to nádherné meno.... A našej Magdalénke strašne pristane.... 😉 A mne sa už ani dlhé nezdá.....
My máme tiež po dve mená Alžbetka je Lujza a Dorotka je Eva..... 😀

tutifruti
20. apr 2010

Suny: ja som sa niekoľkokrát pýtala, či isto chlapec, tak mi povedal, že na 120%... 😀

tutifruti
20. apr 2010

A aj lenkaninka má dve dievky a teraz chlapa....

sunnygirl
20. apr 2010

Robika: ono je to ozaj vždy prekvapenie 😉 aj ja dnes v kancli 😅

Ja mám svokru aj švagrinú Magdalénky 🙂

kafoditka
20. apr 2010

Baby krasne ranko prajem!!
Tinka, jednoznacne vedies, uz mas odo mna hlas 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre