Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
28. máj 2010

@bellablonde nemaju, len take obycky, ale aj s tych by si si vybrala.. ja som nasla taky normal sexi kusok s kosticami aj s cipkou asi za 13eur 😉

A vystuzene kupis napr. na Kosickej - ja mam odtaila suprovu bielu za 29eur.. alebo viem, ze su aj v Brendone v raci, ale to je dost od ruky..

bellablonde
28. máj 2010

diky kafko, zapisujem si 😎
ja stale chodim s nejakym papierikom v ruke, uplna tehu demencia najma v potravinach 😕

kafoditka
28. máj 2010

@zrzulka jeeeej zrzi, ty budes mat kolisku?? 🙂

zrzulka
28. máj 2010

@bellablonde tie ovecky su bozske

zrzulka
28. máj 2010

@kafoditka ano mame kolisku este po malej len pre malu som nemala do kolisky nic, pouzila som sadu do postielky a s nou to vyzeralo teda dost cudne.... Tak som si spravila radost trosku a objednala mu novu sadu. len skoda ze do kolisky nemaju taky vyber ako do postielok :o(

zrzulka
28. máj 2010

babulky a kolko tych sad do postielok objednavate????

kafoditka
28. máj 2010

@zrzulka ja mam jednu, ktoru aj tak vyuzijem asi az koncom septembra, v oktobri, ked bude chladnejsie, nie? A dovtedy potom dokupim este jednu na vymenu..

luminkasp
28. máj 2010

@zrzulka, ja mam len jednu sadu do postielky, ved viac netreba 😉

zrzulka
28. máj 2010

do postielok mam asi aj tri len do kolisky sa mi zda zbytocne kupovat ked tam bude nejake 4 mesiace a potom pojde do postielky

kafoditka
28. máj 2010

@zrzulka ved aj tak ho budes mat prve dni v perinke a potom vo vaku nie?? Tak jasne, ze ti staci jedna...

zrzulka
28. máj 2010

praveze ja este vobec neviem jat to bude 😒 . ja som mala zimne dieta, toto bude letne takze ako budem obliekat, v tom budem to budem jak novacik. ja som bola stale v tom ze ved mu hned dam kratky rukav a teraz vsade citam ze treba dat novorodencom nejaku kosielku dupacky.... tak som total mimo....
Baby dnes som videla cigansku rodinu s novorodencom, tak ten maly bol naobliekany jak keby isli na Sibir. Vsetko dlhy rukav, bola zababuseny v perinke a este v total hrubej deke. Ja s malou sme sa potili v kratkych rukavoch. To uz je prehnane podla mna....

alllexa
28. máj 2010

@bellablonde - ten s riflami je uplne vzadu na Mileticke, kde je taka dlha budova, v ktorej su obchody... Takze treba ist cez cele trhovisko od Zahradnickej smerom k Ruzovej doline, a na konci trhoviska, kde je ta dlha nizka budova, sa dat dolava a tam je to ako posledny obchod s oblecenim.

Inak, neviete mi poradit - kupila som si zavinovacku do autosedacky a zda sa mi byt velka pre novorodenca, neviem, ci ju mozem pouzit pri navrate z nemocnice, nemala ziadne velkostne oznacenie. Kto nieco take mate, nemohli by ste zmerat dlzku od chodidiel po otvory na rukach?

alllexa
28. máj 2010

Takto ta zavinovacka vyzera:

zrzulka
28. máj 2010

@alllexa pokial viem tak to je len jedna velkost. My sme mali taku istu len zimnu verziu pri malej a ta jej bola dobra do novorodenca ...az pokym sa do nej zmestila. T.j buducu zimu sme ju tiez vyuzivali a to uz mala rok aj nieco

luminkasp
28. máj 2010

@zrzulka, no tu by som to dieta asi uvarila, sak jasne, ze im nemoze byt zima, ale ani horuco 😎

kafoditka
28. máj 2010

@alllexa ja mam pripravenu podobnu zavinovacku do vajicka, ale ked bude take teplo, ako je dnes, tak dam len tenku letnu decku...

katarina7777
28. máj 2010

Caute kocky, idem trosku prebehnut, ze o com ste dnes klebetili.... nech som v obraze 😉

Vsetkym oslavenkyniam a ich bruskam zelame vsetko najlepsie 🙂

maxara
28. máj 2010

Ahojte bambulky, som doma..
mam nejaky problem mozno.. ked sme isli z roboty, zastavili sme sa s mm v obchodaku, nech nakupime nieco na zajtrajsiu grilku a celkom som sa vycerpala, kedze som nemala obed, bolo mi strasne teplo a uz ma aj boleli nohy po celom dni. No a ked sme dosli domov, isla som na wcko cikat, vysli mi asi tri kvapky, klasika.. no a potom ked som vstala zo zachoda, mala sa nejako pomrvila a mne vyslo cosi, som mala pocit, ze taka vacsia kvapka cikanicky (uz som to tu raz popisovala). Tak som sa vratila na zachod, samozrejme intimka mokra, tak som ju vymenila a skusila som sa este raz vycikat. Nic neslo a potom ked som vstala, som si isla lahnut na gauc a uz po ceste zase cosi vyslo. No tak som sla uz nasrata spat na wc a nasla som na intimke take nieco bezovo-zltkaste a zas na celu intimku, take trochu hustejsie, nesmradlave.. myslite, ze to je normalne? 😕 odvtedy uz nic, ibaze zas tak davno to nebolo.. 😒

kafoditka
28. máj 2010

Maxi to sa stava aj mne, ked mi tak narazovo vyjde zo mna vytok.. je taky hustejsi, bezovo zltkasty.. Vacsinou sa mi to stane takto narazovo, ked sa namaham.. neboj 😉

achojka
28. máj 2010

@maxara Pokial to nebolo krvave, tak je to v pohode. Aj mne sa sem tam stane, ze mam taky hustejsi bezovo-zlty vytok.

janulienocka
28. máj 2010

caute tak som spat, umyla som auto a citim sa akokeby som tri dni betonovala 😒 total unavena. este som mojho ukecavala nech skocime na trh lebo som mala straasnu chut na jahody, tak co uz mal so mnou robit, take krasne a sladucke som kupila 🙂 ale ta cena 😠 strasne, hadam 9 Eur ci kolko, za malinky kosicek ...
Maxi rozmyslam ci to mohla byt hlienova zatka, ale ta byva s primesou krvi, a moze byt ze odide aj niekolko tyzdnov pred terminom, ale v tvojom pripade si myslim ze to bol skor nejaky vytok ... aj ja to mavam, taky bielozlty, zevraj to je ok povedal lekar ...

maxara
28. máj 2010

baby ja som sa normalne vystrasila, lebo ved ten vytok mavam, ale tak na pol intimky za cely den a teraz pocas dna mozno trochu a potom tak naraz tak vela??? 😲 krv tam urcite nebola.. dokonca to bola aj pekna farba 😅 .. takze myslite, ze v pohode mozem byt kludna? tak ja sa nachvilu este vyvalim a snad bude klud

achojka
28. máj 2010

@maxara Nebojsa, nestresuj sa, nic ine to nemohlo byt.

janulienocka
28. máj 2010

Maxi myslim ze mozes byt zatial kludna, ak sa pridaju bolesti, odide plodova voda, nastane krvacanie tak treba utekat, takze pockaj co bude 😉 (to su take moje tri zasady alebo ako to nazvat - ze sa nieco deje a treba utekat - voda, krv, silne bolesti 🙂 , a este keby sa male dlhsie nepohlo)

maxara
28. máj 2010

dobre babulky, dakujem za rady.. ved ja som normalne trapka.. tak vela sa mi este naraz nevyvalilo.. ☹ no a ta moja potvorka kope praveze statne prave od toho tesca.. a kedze ma nohy dole a kope ma rovno do mechura, tak mozno to vsetko aj s tym suvisi.. ☹ normalne sa netesim na zajtra.. ved este musim ist robit dve torty, pacovat maso a dokoncit mm darcek.. a to nehovorim o beznych domacich pracach a tych dvoch prackach na skrinke

petrap001
28. máj 2010

@maxara to ti asi mala chce povedat,ze mas ubrat z tempa lebo sa jej to nepaci ze sa namahas a uz nevie ako ti to povedat tak ta postrasila 😀 😀 ale niee.ja mam tiez vytoky,take zlkaste sice nie kazdy den,ale tiez som si vsimla ked sa neviem zastavit,tak ti telo da vediet 🙂 ked uz na to nevieme prist same.

alllexa
28. máj 2010

Aj keby to bola hlienova zatka, tak kym nie su kontrakcie alebo odtecenie plodovej vody, netreba ist do porodnice...

silvia.vesela
28. máj 2010

maxi, taketo nieco mavam aj ja....niekedy mam toho viac, inokedy menej.....teraz sa mi to stava, ked idem z WC, tak citim, ze zo mna nieco kvapne...a je to trosku take ako mlieko, len trosku hustejsie....
dr. som sa na to pytala a povedal, ze je to normalny tehotensky vytok. Pokial tam fakt nie je krv a ten vytok nie je silny, ze mas az nohavicky mokre, tak je to oki. 🙂
Kocky, co mate narodky tak aj ja sa pridavam a prajem vsetko najlepsie, hlavne super a rychly porod! 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre