Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

agika1982
2. jún 2010

@mericac a hlavne sa tes,pretoze to znamena, ze coskoro budes mat drobceka pri sebe 🙂))))))))))))

oacka
2. jún 2010

jeeeej, merikac, dobre to dopadne! drž sa, všetko bude suprové. baby, nestrašte, šak my tu do týždňa porodíme! 😀 😀 😀

agika1982
2. jún 2010

no ved to, a o tyzden nebudeme nic ine citat len ako vsetky porodili xixi

merikac
2. jún 2010

@katarina7777
@agika1982
som rada, ze sa tu vzdy clovek stretne s maximalnou podporou,,,,jasne, ze sa tesim,,,predstava maleho drobca v naruci zmiernuje obavu, z toho vsetkeho okolo,,,A hlavne, konecne asi po tom prestanem stale upratovat ako slahnuta,,,,stale beham s metlou, handrou, okenou........dokonca este aj doklady mam v takom poriadku ako nikdy predtym 😀 😀 😀
Ale verim, ze vsetky ktore uz nepracuju,,travia cas neustalym upratovanim a pochybnostami ci to a ono stihame do porodu vybavit..........

oacka
2. jún 2010

teda ja nepracujem od novembra a čas som trávila neustálym grcaním, potom neustálym nakupovaním, potom neustálym spaním a spím doteraz... upratovanie sa tam neobjavilo.... 😀 😀 😀 😀 😀

katarina7777
2. jún 2010

@merikac o tom upratovani mi ani nehovor, uz par tyzdnov vypratavam nabytok a zahadzujem zbytocnosti, zajtra nam dojdu smirglovat a lakovat podlahu v polku dome a na buduci tyzden malujeme..... takze budem mat blaaaznive dva tyzdne pred sebou.... a medzi tym zhonom budem odskakovat na konika a sledovat kto uz ma drobceka pri sebe 😉

katarina7777
2. jún 2010

ja este k tomu chodim aj do roboty, dneska to mam za 50 dni a ani neviem jak "preleteli" posledne dva mesiace .... esteze prerabame v dome lebo by som dostala hystericky zachvat keby nemam co robit 😀

agika1982
2. jún 2010

@merikac verim ze sme tu kazda oporo ,jedna druhej...ved preto si tu piseme....vztahy medzi niektorymi su viac nez dobre,stretavaju sa a vedia o sebe viac,a ostatne vieme o tych druhych stadeto...co sa deje, co maju noveho a tak....najme maxarka....ta sa tu vzdy vyrozprava..a ono je to super,pretoze sa tym clovek odventiluje....a dneska,ked aj mojalili porodila,uz si viac uvedomujeme ako blizko sme u ciela.....kazda mame strach,ale o to vecsia je a bude radost,ked budeme drzat svojich anjelikov v naruci....poviem ti,ja neobim nic ine len vylyhujem v poseli....ledva z nej vstanem a nakopnem sa nieco robit....uz citim,ze to telo melie z posledneho...ale vravi sa ze dva tri tyzdne pred porodom chyti zena druhy dych,tak neviem co je na tom pravdy 🙂))))))))))

tatianka.g
2. jún 2010

holky tak aj ja drzim palce vsetkym co sa to uz dost krati
normalne som sa zlakla, ze to uz ideme vsetky rodit, ale potom ma tie vase skorsie terminy v porovnani so mnou upokojili.
Mna v poslednej dobe dost boli brusko a cely "spodok" 😒
tiez este chodim do prace ale uz je to naozaj len tak tak

silvia.vesela
2. jún 2010

kocky, woooow....tu sa normalne uz rodi!!!! merikac, drzim aj ja palceky, nech to mas cim skor za sebou a malickeho pri sebe! 🙂

Inac kocky, mna dnes chytila panika, tasky balim do porodnice, kocik, postielku mame este u mojich rodicov...tak manzela stresujem od dnesneho rana, ze TO TU CHCEM HNED A ZARAZ!!!!! Ma dost zo mna, ze co stresujem....lenze, nech sa mi necuduje, ked uz sice mam vsetko kupene, ale nemam to poskladane a pripravene! NO NIE?

merikac
2. jún 2010

@oacka ,aj ja som spala zo zaciatku,,,,citila som neskutocnu unavu,,,ale neskor ma to preslo,,,
@katarina7777 presne takto som fungovala aj ja, kym som nenastupila na matersku, ani som si neuvedomila ako to leti,,,ale predsa ked clovek prestane pracovat ma zrazu viac casu a snazi sa ho vplnit pokial bol zvyknuty byt v zhone,,,,,,,az pred par tyzdnami sa dostali na rad vecicky a vybavicka pre male a vlastene si aj uvdeomova ""bozenku,,ved ja o par dni budem zas maminou"",,,,,,,,My zateplujeme dom, takze kazdy tyden umyvam okna z tej strany, kde sa robi fasada,,,okrem toho som s mm kladla plavajucu podlahu,,,,,,

agika1982
2. jún 2010

no baby, ja este nemam ani tasku zbalenu heh...musim sa najblizsie pobalit...istota je gulomet 🙂))))

merikac
2. jún 2010

@silvia.vesela .ved mm, ti posklada postielku ked budes v porodnici,,,ani ja ju este nemam zlozenu,,,vsetko do nej je uz pripravene, oprate,,,,,,tak nech sa aj tatino stara,,,,,,,,,,,,,,

silvia.vesela
2. jún 2010

ozaj merikac ako vyzerala u teba ta hlienova zatka??
To je pravda, ze manzel to moze urobit...ale ja som taka, ze potrebujem mat istotu, ze to bude urobene....a najneskor zajtra! 😀
Neviem, co ma to dnes chytilo....taka panika!

ericica
2. jún 2010

@merikac aj mne rano odisla zatka a po polnoci sa drala mala na svet....takze sa priprav 😉 😉 😉
ja som zase zase chytila krce a nenormalne to boli 😠 😠 😠
miki ja som si to bola vybavit radsej osobne lebo ako ja poznam svojho sefa tak ten je prvotriedny bordelar keby to je na nom matersku nemam ani o rok,,,tak som isla radsej sama si to vsetko vybavit....inak aj ty mas so sonkou narok na tych 25% z rodicovskeho vies o tom 😉 😉 😉 len je tam spusta vybavovania 🙂

agika1982
2. jún 2010

@silvia.vesela presne tak...ako na moje zlaticko sa mozem spolahnut,ale predsalen mam dusu na mieste,ked viem ze vsetko je nachystane....takze uz mam aj postielku zlozenu , navliekat ju budem tento tyzden..akurat baldachyn mam natiahnuty....a ako vravim,iba tasku musim zbalit a spolu pojdeme este kupit vanicku....kocky,treba mat aj nejake naroky na vanicku ci vsetky su rovnake???samozrejme okrem velkosti

dugyna
2. jún 2010

@aalexis007 xixi alexis aj my by sme chceli 27.6 😀 my budeme mat stvrt roka ako manzelia 😀

merikac
2. jún 2010

@silvia.vesela ....hlavne nepodlliehat panike 😀 😀 😀 😀 .........ked som sla cikat, tak som pri utierani nasla par krvnych zrazenin velkosti maleho hrasku,,,, 😠 ..najskor som hned zacala robit pripravy do nemocnice,-sprcha a podob,,ale potom som zavolala svojmu lekarovi,,ze ci ma vyznam ist do nemocky,,,ked tam zajtra idem, tak ci onak,,,,,,,,,,,
@ericica,,neplas,,musim do zajtra vydrlzat, manzel pride domov az okolo 2 v noci,,,,,,,,,,,, 😠 😠 😠 ..........

kafoditka
2. jún 2010

Baby tak MOJALILI to odstartovala velmi uspesne, nasleduje MERIKAC a teraz uz kazdu chvilu budeme gratulovat niektorej z vas 🙂 🙂 Boooze ale to ubehlo! Pred casom sme si menili tipy na tehu oblecko, ktore sme potrebovali niektore uz vo 4. mesiaci a teraz uz ideme rodit 😕 😕
Ja som si dnes zaplatila EPI a otca pri porode, takze som uz kludnejsia a mozem ist na to 😉 Sama som zvedava, kedy sa maly bude pytat na svet - dufam, ze posluchne maminku a tak do dvoch tyzdnov bude chciet byt v mojom naruci.. 🙂

dugyna
2. jún 2010

@agika1982 ono nie kazda zena ich musis citit..ja uz som ich citila prvy krat asi pred2,5tyzdnom..ale to len chvilinku...ani som nemyslela ze je to ono..a teraz mam tak pravidelne ze dva dni ano a dva dni nie...ale nema ich kazda zena su kocky ktore idu rodit a nemaju predtym poslickov..ono ty poslickovia su vlastne cvicne stahy maternice..cvivi na porod...

dugyna
2. jún 2010

@kafoditka kafko sak som pisala ze ci dalsia nebude ty 😀

agika1982
2. jún 2010

@kafoditka,no len aby si nepredbehla merikac xixi......ten epi sa plati kedy??ja som myslela ze po prijati v nemocnici

dugyna
2. jún 2010

@merikac tak drzime palceky a myslim na teba 😉

kafoditka
2. jún 2010

@dugyna no kiežby 🙂 🙂 ja uz som nemotorna ale straaaasne!! 😅

kafoditka
2. jún 2010

@agika1982 hocikedy, aj pred terminom mozes 😉

dugyna
2. jún 2010

inak mojalili pisala ze porod bol ok, o 8h jej zaviedli tabletku, o 11h praskli plodovu vodu, o 12h zacali kontrakcie kazdu 1,5min a o 13h kricala na doktora ze rodi 🙂 na 2 zalatcenia bol Danko na svete.mam len 2 stichy, citi sa ok, opuchy zmyzli. Danko je vlasaty ciernovlasy,kraaaasny. a ze muz nam vecer hodi fotky zo saly 🙂

dugyna
2. jún 2010

@kafoditka ja si myslim ze ty budes nasledujuca 😉 sak ty mas za chvilku termin 😉

kocky sak mi nejak predbiehame junovky 😀

agika1982
2. jún 2010

no super...jaaaaj kocky ja uz to chcem mat tiez za sebou.....tak srtasne sa tesim na malinku........som zvedava pokom bude...nasi vravia ze bude barnava po tatinkovy....ten ma cierne vlasy a hnede oci....ja mam modre oci.....a moj drahy by chcel aby mala po mne oci....hehe a predtsvte si,na 3D ked sme kukali nozicky,tak tie bude mat po tom mojom...krivucke xixi

tatianka.g
2. jún 2010

agika aspon do toho 38 tt si musime pockat 🙂 🙂

merikac
2. jún 2010

@dugyna , dakujem,,no vsetko je mozne,,mozno by ste mali zacat stavkovat,,,, 😀 😀 a
@kafoditka to stihne este dnes pred polnocou,,mna tak preklapil moj prvorodeny, z nicoho nic mi odtiekla plodova voda v 36 tt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre